Keresés

Részletes keresés

capovics Creative Commons License 2007.09.05 0 0 1759

Igazából nem ezt kérdeztem.

Az egy dolog, hogy hülyeséget írnak, de nem tudom, hogy mennyire használható.

Erre keresem a választ és nem arra amit egyébként is láttam leírva

Előzmény: Teaway (1758)
Teaway Creative Commons License 2007.09.04 0 0 1758
Ehehe:))))

"MŰSZAKI ADATOK:
Feszültség: AC 220V/110V, 60Hz"


Mo-n 230V/50Hz van...

"Dióda: 675nm 0,9mW
Hullámhossz : 808nm 0,5W"


Hogyan lesz 675-ből 805??
Hogyan lesz 0,9mW-ból 500 mW??
Előzmény: capovics (1757)
capovics Creative Commons License 2007.09.04 0 0 1757

Sziasztok!

 

Mi a véleményetek / tapasztalatotok a http://www.parokashop.hu/epila.html

linken található lézeres szőrtelenítőtől?

 

Használható e, milyen eredményt lehet elérni vele?

 

Most gondolkozom a vásárlásán, így minél több infót szeretnék róla kapni.

 

 

Válaszotokat köszönöm.

HairF Creative Commons License 2007.09.02 0 0 1756
Ha valaki még nem látott elektrolízises kezelést:

http://www.youtube.com/watch?v=ouKh_tFjB2Q
Zs666 Creative Commons License 2007.08.23 0 0 1755
Még annyit, hogy fáj, de ki lehet bírni. Mint tudjuk, a szépségért szenvedni kell!! ;-)
Előzmény: betakarotin (1750)
Zs666 Creative Commons License 2007.08.23 0 0 1754

Szia!

Barátnőm már túl van rajta, én két hónapja voltam az elsőn, jövő héten megyek a következő kezelésre. A barátnőmnél már tartós eredményről lehet beszélni, pár szál kivételével nem nőtt vissza a szőr.

Nekem az első kezelés után kb. 70-80% eltűnt a bikinivonalamnál, neki az első kezelés után szinte semmi eredmény nem volt látható, mégis 4 vagy 5 kezelés elég volt neki. Tehát ezek szerint egyénenként nagyon változó, ki hogy reagálja le a kezeléseket. Érdekes módon a hónaljamnál viszont egy alkalom után, szinte alig látható valami változás.

A második kezelés után, megint referálok, de ki fogom várni a két hónapot a kezelés után, hiszen akkor látható, hogy mennyi szőr nő vissza.

Mindketten Kádár doktornál voltunk. Nekem személy szerint a barátnőmön végzett szőrtelenítés volt a referencia, ezért is döntöttem Kádár doktor mellett, mindazok ellenére, hogy máshol, (biztos más eljárással) végeznek olcsóbban is szőrtelenítést.

Remélem sikerült segítenem a döntésben!

Előzmény: betakarotin (1750)
Teaway Creative Commons License 2007.08.21 0 0 1753
Véglegesnek mondja, tehát kamu.
Előzmény: vaakuum (1752)
vaakuum Creative Commons License 2007.08.21 0 0 1752
cs0422 Creative Commons License 2007.08.18 0 0 1751

Kedves Dcarter4!

 

Köszönöm a segítséget!

betakarotin Creative Commons License 2007.08.17 0 0 1750
Sziasztok!

Én elképzelhetőnek tartom, hogy melevágnék a bikinivonal végleges szőrtelenítésébe.
Van erről valakinek valami tapasztalat? Esetleg tudtok ajánlani megbízható helyet erre?
Mennyire fáj ez? Hány kezelést kell csinálni?
Milyen hatásfokú? Már az első kezelés után látszik az eredmény?

Válaszotokat előre is köszi!
dcarter4 Creative Commons License 2007.08.15 0 0 1749

Szia!

 

A lézer és a villanófény más-más szőrzetre való. Ezt általában az orvos dönti el, hogy melyik kinek ajánlott (jobb esetben...).

 

Az áll és nyak területén nincsen tapasztalatom, én a teljes lábat kezdtem el, most tartok a 3. kezelés után, tehát hosszú távú tapasztalatról nem tudok beszámolni. Eddig az eredmény szimpatikus, de kivárom a végét.

 

Kádár Doktor Úr kedd, szerda, csütörtök dolgozik Pesten, és egyetértek a véleményeddel, szerintem is ő tűnik a legkorrektebbnek, ezért is kezdtem el nála a kezeléseket.

Az már mindenesetre bebizonyosodott számomra, hogy ő nemcsak a pénzt szedi be, hanem próbál a páciensnek is segíteni a problémáján. Valamint a garanciavállalása is azt tükrözi, hogy nemcsak a levegőbe beszél, hanem biztosítékot ad a munkájára.

(És ez most nem a reklám helye, hanem saját tapasztalat. Aki régóta itt van, az tudja, hogy én is a fórumon akadtam rá a Doktor Úrra, és én is elég hitetlen voltam a kezeléssel kapcsolatban. Ez pedig érthető is mindenkinél, mert az ember nem szívesen dob ki több tíz vagy százezret az ablakon.)

Előzmény: cs0422 (1747)
Teaway Creative Commons License 2007.08.11 0 0 1748
Előzmény: cs0422 (1747)
cs0422 Creative Commons License 2007.08.11 0 0 1747

Sziasztok Kedves Fórumozók!

Én is hasonló problémával küzködöm,mint Ti.22 éves lány vagyok,és az átlagosnál jóval több szőrzettel rendelkezem.Elvileg hormonális és örökletes betegség miatt (PCOS),de az endokrinológus szerint gyógyszeres gyógymód nincs rá(csak olyan,ami többet árt),tehát marad a szőrtelenítés.Egyedül a gyantát bírja a bőröm,epilátortól,krémektől,borotvától iszonyat begyullad,benő.De azt meg nehéz kivárni,még megfelelő hosszúságú lesz a szőr a gyantázáshoz,és nem valami szép látvány az a sok növekvő szőrőcske.Főleg nem az állon és a nyakon...

Ja és volt már szerencsém a Bársonyhoz.Igaz,csak kb 4-5 kezelésen vettem részt,tehát erre is lehet fogni a sikertelenséget.(áll és nyak volt)

Most újra rászántam magam a dologra,viszont nemtudom,hogy  hova forduljak.Még egyszer nem szeretnék több tízezer Ft-ot fölöslegsen kidobni az ablakon.

Nemigazán tudom azt sem,hogy most a lézer az eredményesebb(véglegesebb) vagy a villanófény.A Bársonyban azt hiszem Alexandrit lézerrel csinálták.

Szívesen venném tanácsaitokat,hogy hova érdemes fordulni!

Illetve még egy kérdés:Kádár doktor Pesten dolgozik?Mert eddig az ő helye tűnik a legkorrektebbnek.

Előre is köszönöm a segítséget!

mono2 Creative Commons License 2007.08.06 0 0 1746

Sziasztok! és tud valaki Győrben vagy környékén olyan helyet, ahol csinálnak lézeres szőrtelenítést? tapasztalat érdekelne...

Köszönöm!

memito Creative Commons License 2007.08.03 0 0 1745

Sziasztok. Tud valaki Veszprém vagy  Fejér megyében olyan szakembert aki elektrolízissel szörtelenít. Végső esetben Pestre is felmegyek. Nevet, telefonszámot, címet és pozitív tapasztalatokat kérnék.  Előre is köszönöm

Memito

Törölt nick Creative Commons License 2007.07.26 0 0 1744
Hát elég fura is lenne, ha egyszerre nőnének ki, vagy te lenni biorobot?! :-)
Előzmény: szejm (1740)
szejm Creative Commons License 2007.07.26 0 0 1743
És tudok tenni esetleg valamit ellene? Vagy 'enyhíteni a körülményeken' ?
Előzmény: klsderm (1741)
szejm Creative Commons License 2007.07.26 0 0 1742
És mit tehetek esetleg ellene????
klsderm Creative Commons License 2007.07.26 0 0 1741

A betegség, pontosabban állapot neve: razor bumps vagy pseudofolliculitis vagy ingrown hairs vagy csak ahogy mi hívjuk, benőtt szőr.

 

Kádárdr

Előzmény: szejm (1740)
szejm Creative Commons License 2007.07.26 0 0 1740
Sziasztok, Jó napot mindenkinek!

Nekem van egy óriási problémám. Igazából nem tudom, hogy mi a neve. A szőrtüszőgyulladással van kapcsolatban, de mégis sokkal rosszabb. Egyszerűen nem tudom szőrteleníteni a lábamat, mert nem nőnek ki egyszerre. Ha pedig kinőnek, a fele befelé nő. Szemöldökcsipesszel szoktam szedegetni a lábam száráról a szőröket, de ezt nem lehet örökké!! Itt a nyár, és nem szeretk így pl. strandra járni. A lábam szár végig foltos, ami lehet el se tűnik, még kezeléssel sem. Én ilyet még nem láttam, és nagyon zavaró! Nagyon el vagyok keseredve!!!!
okhg Creative Commons License 2007.07.24 0 0 1739
Tisztelt Doktor Úr!

Köszönöm szépen a válaszát!
A krém, amit használtam összesen kb 150e Ftba kerültek, plusz a gyantázás fájdalma. Ennél biztosan nem fáj jobban a lézeres szőrtelenítés :-). De ha ennyire fáj azt sem bánom, azt a 4-8 alkalmat kibírom. A mellkason természetesen egyáltalán nem is fontos a teljes szőrtelenség, ha már 70-80%-os az már bőven jó.
Egyébként engem már szőrtelenítettek lézerrel (rubin laser Debrecenben) de 4 alkalom után sem volt semmi változás. Mondanom sem kell hogy kozmetikus hölgy csinálta a szőrtelenítést, az orvos csak "belőtte" az erősséget a legelső alkalomkor.
A krémről annyit hogy (elnézést) de remélem a Doktor Úrnak nem lesz igaza. Eddig úgy fest hogy bevált (4 hónapja nem kenem), bár nem tudom hogy mennyi idő az összes szőr regenerálódási ideje. A hátamon egyébként egy szál sincsen, csak a vállon és a felkaron néhány elvétve. Csak zavaróak.
Nagyon szépen a köszönöm a tanácsokat, fel fogom hívni a kozmetikusokat, és októberben felkeresem Önt a mellkasszőrtelenítéssel kapcsolatban.

Üdvözlettel:

okhg
klsderm Creative Commons License 2007.07.24 0 0 1738
Kedves Okhg!

 

A „végleges” szőrtelenítő krémek nagyon megkönnyítik az azt bíró páciensek életét. A szőrszálak elvékonyodnak, megpuhulnak, ritkábbak lesznek, ugyanakkor ez azt is jelenti, hogy Ön szerencsés, mert ezek a készítmények a gyakori használatával sokszor a bőrt is károsíthatják. Ha Önnek bevált, úgy alkalmazza, de végleges eredményre, mint ahogy azt sokszor hirdetik, ne számítson. A szőrszálak vissza fognak erősödni. Pláne, ha a háton van szőr, mert az a férfiembernek egész életében nőni fog, úgy, ahogy a hajas fejbőrről lassacskán tűnni fog a hajkorona. Sajnos.

 

Az elektrolízis a háton alig hagy nyomot. Debrecenben ismerek két mesterkozmetikust, ők adhatnak felvilágosítást, hogy ki foglalkozik lízissel (Dr. Zsoldosné Matyaczkó Katalin és Liptákné Kocsis Zsuzsa). Minden debreceni telefonkönyvben benne vannak.

 

A férfiaknál a mellkas lézeres epilálásánál nem a teljes szőrmentesség elérése a cél, mert a fentebb említett genetikai befolyásoltság miatt úgy is egész életben nőni fog a szőrzet. A meggyengült, alig látható, kozmetológiai problémát (a strandon alig észrevehető szőrzet) nem okozó lézeres epilációt el lehet érni 4-8 kezeléssel. A mellkas szőrtelenítés nagyon fáj, de csak ha jól csinálják (Woody Allen atán szabadon).

 

Kíváncsi lennék, mennyi ideig (mint írta naponta) használta, szóval mekkora energiát, pénzt, időt fektetett az egész szőrmentességbe?

 

 

Kádárdr

 

 

Előzmény: okhg (1731)
Teaway Creative Commons License 2007.07.20 0 0 1737
"miért töltöd időd jelentős részét itt, ha neked ez nem gond:-D"

Maga a szőr és az ember kapcsolata, a tőle való megszabadulás oka érdekel.
Mert általában nem úgy kel fel reggel az ember fia/lánya, hogy: - Hopp, szőrt találtam magamon, de ez nem kell nekem... :)
Előzmény: főtündér (1730)
főtündér Creative Commons License 2007.07.20 0 0 1736
köszi! a fórum elején sokan dícsérték, és más fórumokban is jót olvastam róla, sokaknak nagyon bejött, nyilván ez is emberfüggő, van akinek a szőreire hat, van akiére nem, de még ez a legolcsóbb megoldás, és ettől csak nem égek össze és heges sem leszek:-D
Előzmény: coconuts (1735)
coconuts Creative Commons License 2007.07.20 0 0 1735
Az általad keresett testápoló pl. az Auchanban is kapható , nagyon kellemes az illata, jól beszívódik a bőrbe, de egyebet "sajnos nem tud". Testápolónak kiváló, de  szőr- növekedésgátló hatása nincsen; szerintem. Csodát ne várj  tőle.
Előzmény: főtündér (1734)
főtündér Creative Commons License 2007.07.19 0 0 1734

sasos, de nem válaszoltál a kérdésre. pasik...egyszerre csak egyet lehet kérdezni, mert egy dologra tudnak koncentrálni...:-D

jut eszembe, ezt a St. Yves szőrnövekedésgátló testápolót hol lehet beszerezni?

a DM-ben már nincs, ma kérdeztem meg, ha valaki tud konkrét helyet, legyen olyan drága és írja meg

Teaway Creative Commons License 2007.07.19 0 0 1733
4800 körüli hozzászólásommal porszem vagyok a Fórumban, többek már 100-120ezernél járnak:)
Előzmény: főtündér (1730)
dcarter4 Creative Commons License 2007.07.19 0 0 1732

Szia!

 

Köszönjük, hogy meosztottad tapasztalataidat. Ismét bebizonyosodott, hogy a Bársonyt messziről el kell kerülni.

Előzmény: zita2 (1727)
okhg Creative Commons License 2007.07.19 0 0 1731
Tisztelt Doktor Úr!

20 éves srác vagyok. Érdeklődni szeretnék, hogy mi a véleménye a különböző végleges szőrtelenítő krémekről? Én ezt a krémet használtam egy évig:

http://e-beautybox.com/shop/product_info.php?cPath=27&products_id=96

A krém a derékon és a fenéken, hason, vállon nagyszerű "munkát végzett". A szőrszálak jóval ritkábbak és alig észrevehetők lettek. Igaz hogy folyton gyantáztatni kellett, és minden nap használtam a krémet, de úgy érzem megérte. A kérdés hogy ez vajon valóban végleges-e?
A kérdésem az lenne, hogy a vállamon és a felkaron még maradt összesen (nagyon rosszindulatú becsléssel) 300 kicsit erősebb szál, amit szeretnék eltüntetni. Ezt lézerrel érdemes csinálni vagy, mivel ennyire kevés, ezért elektrolízissel? Ha elektrolízissel, akkor kit tudna ajánlani Hajdu-Bihar megyében, vagy környékén, aki komolyabb hegesedés nélkül végzi?
Másik kérdésem az lenne, hogy önnél általában hány kezelés szükséges a mellkas szőrtelenítésére (itt is használtam egy ideig a krémet, de a mellkas gyantázása annyira fáj hogy inkább felhagytam vele, és úgy döntöttem hogy ezt inkább lézerrel fogom eltüntettetni)?

Megtisztelő válaszát előre is köszönöm!

Üdvözlettel:

okhg
főtündér Creative Commons License 2007.07.19 0 0 1730

Szia Teaway!

 

Te hogy hogy ennyire érdeklődsz a szőrök iránt?:-D

Pár napja próbálom átrágni magam az összes bejegyzésen, még nem értem a végére, de kitűnt nekem, hogy itt olyanok vannak, akiknek nagy gondot okoz ez a szőrös kérdés, ahogy olvastam, neked meg nem gond, és még fiú is vagy, akkor mi ez a nagy érdeklődés? és még mielőtt valami támadásnak gondolnád,ez nem az, hanem kíváncsiság, hogy miért töltöd időd jelentős részét itt, ha neked ez nem gond:-D (az elmúlt pár nap alapján levontam, hogy néhányan elég agresszívan próbálnak véleményt nyilvánítani, de amikor más fejti ki a sajátját, azt rögtön leszólják,holott honnan tudják, hogy a övék jobb?nem csak 1 verzió lehet jó vagy igaz)

Előzmény: Teaway (1729)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!