Keresés

Részletes keresés

kivi Creative Commons License 2001.01.12 0 0 592
Most beszéltem PP-al, és hát... egyet értek vele... :))) Nem normális dolog oda bicajjal menni. Én még vacillálok a kocsi és a busz között. Az igazság az, hogy cefet hideg lesz reggel a 40-esen, és 100Ft a jegy is... :)
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (591)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.01.12 0 0 591
Tvik: a túralistád igazán impozáns! Ha bővíted a linkgyűjteményt, akkor gondolj arra is, ami a nevem mellett az adatok gombnál látszik... :-)

Kivi: Olybá tűnök, mint aki menni látszónak gondolja magát. Szóval igen. Ha el nem alszom. Pataporc most akart lebeszélni a cajgáról. De a benzin drága, és sokat használtam már idén, békávézni meg utálok. Majd meglátjuk. A montira át kellene szerelni a lámpát, a másik meg nem emelkedőre való. Hmmm. Két segédtétel (azaz dilemma).

kivi Creative Commons License 2001.01.12 0 0 590
A Beac topicba tettem egy térképet.
larzen Creative Commons License 2001.01.12 0 0 589
Dögöljmeg: február 10-11, ha előbb olvasnád, mielőtt holnap találkozunk a Téli Teljesítménytúrán.
Előzmény: Tvik (585)
pataporc Creative Commons License 2001.01.12 0 0 588
Mas valaki? Emberek! Ragyog a nap! Kalandra fel!
Tvik Creative Commons License 2001.01.12 0 0 587
Oké! Este telefon.
Előzmény: pataporc (586)
pataporc Creative Commons License 2001.01.12 0 0 586
Hogyne. Csatlakozz peldaul hozzank! Vidamak vagyunk, lenduletesek es fiatalok, szoval megutjuk a mercet :). Ha este felhivsz, akkor minden parametert beolvasok neked a telefonba.
Előzmény: Tvik (585)
Tvik Creative Commons License 2001.01.12 0 0 585
Sziasztok!
Mennék holnap a Téli Teljesítménytúrára. Tudna valaki felvilágosítást adni arról, hogy pontosan hogy lehet a rajthoz (Odvas Pince, Budaörs, Víg utca 18.) odamenni Pestről?

Más: Idén mikor lesz a Dögöljmeg? (Börzsönyi téli éjszakai ttúra.)
Az a baj, hogy a haverokat komolyabb túrákra nem tudom elcipelni. Van itt olyan fiatalabb, bulizósabb túrázó társaság, ahova becsatlakozhatnék néha?
eddigi ttúráim

pataporc Creative Commons License 2001.01.12 0 0 584
Felcsapok szervezonek: figyelem, aki akar holnap jonni es szeretne csordaban vonulni, az hivjon fel (06-20-3171761) es akkor megbeszelunk valami talalkozofelet. Tovabba az is jelentkezhetne, aki tudja, hogy hol es mikor lesz a rajt, mert en azt biza nem tudom :).
larzen Creative Commons License 2001.01.11 0 0 583
Index! Kabbe!
Előzmény: larzen (582)
larzen Creative Commons License 2001.01.11 0 0 582
Na, még egyszer. Szóval az előzetes túratervben 2200km-nél több teljesítménytúra szerepel, plusz kéktúra, evvel talán már nem néznének le a TTT-s arcok. Ennek ellenére ma elmegyek az ÓSE-be, ott ma van ügyelet. Ha jól emlékszem, ma van TTT-s nap is, úgyhogy úgy tervezem, hogy beleférjen a TTT is, ha az ÓSE nem jön be.
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (576)
larzen Creative Commons License 2001.01.11 0 0 581
Tegnap csináltam egy előzetes túratervet idénre. Több, mint 2200km benne a teljesítménytúra. Persze ezen felül még kéktúra is lesz, úgyhogy a TTT nagyarcok talán nem néznének le. Ma este van ügyelet az ÓSE-ben, bemegyek és tájékozódom.
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (576)
kivi Creative Commons License 2001.01.10 0 0 580
:-)))

Szép a "4 topic egy témában" módszer! :)))

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (579)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.01.10 0 0 579
Na, ezt a hozzászólást próbálják meg értelmezni a hálás utókor webrégészei! Aki most alszik, sose érti már meg. Az éjszaka titka. :-)))
Előzmény: kivi (578)
kivi Creative Commons License 2001.01.10 0 0 578
SK,
így teljesüljön minden kivánságod! :)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.01.10 0 0 577
De vannak néhányan, akik gyűjtik az egyesületeket. Még senkit nem láttam, aki meg tudott volna győzni, hogy ez miért jó neki, de tényleg csinálják páran. Szóval a választás nem XOR jellegű. :-)
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (576)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.01.10 0 0 576
Szerintem egyébként a TTT-ben jó társaságba kerülsz, a stílusuktól eltekintve. Ha baj van, lehet rájuk számítani. De azt hiszem, ezt már leírtam. Ja, és nem megvetendő, hogy akár tucatszor is lehetsz pontőr egy évben! Tudja ezt az Óbuda?

A szombati előjegyzésbe véve, de még kétesélyes.

Előzmény: larzen (571)
larzen Creative Commons License 2001.01.10 0 0 575
Jelzem, a Börzöny 50 éjszakai holdtölte után két nappal lesz, így tiszta idő esetén kiválóak lesznek a látási viszonyok. Ha addig esik hó, méginkább.
Ki jön szombaton a Téli Teljesítménytúrára? Pataporc, kivi, larzen... lehet folytatni.
larzen Creative Commons License 2001.01.10 0 0 574
Rágalmazás
179.§ (1) Aki valakiről, más előtt, a becsület csorbítására alkalmas tényt állít vagy híresztel, vagy ilyen tényre közvetlenül utaló kifejezést használ, vétséget követ el, és egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.
(2) A büntetés két évig terjedő szabadságvesztés, ha a rágalmazást
a) aljas indokból vagy célból,
b) nagy nyilvánosság előtt,
c) jelentős érdeksérelmet okozva követik el.

Na, ennyit a hülyéről. Ezért közérdekű munkára ítéllek: jössz Trabit hajtogatni PszLászlóra!

Amúgy tudom, mutattad a helyet.
Az ÓSE rendezi a Kiscell 60-at, arról a túráról pedig jó kritikát hallottam.

Előzmény: pataporc (573)
pataporc Creative Commons License 2001.01.10 0 0 573
Hulye! Az a tarsszakosztalyom! Na jo: :) Ott uleseztunk eveken at, Huszti ut, a nagy buszmagallotol nehany percre.
Előzmény: larzen (572)
larzen Creative Commons License 2001.01.10 0 0 572
Ennek kellene még utánanézni:
Óbudai SE Természetjáró Szakosztály
Egy utcányira van tőlünk a központy.
larzen Creative Commons License 2001.01.10 0 0 571
Na ja, szokásom.
Ez amúgy is riasztó tényező.
De a nyugdíjasok sem vonzanak különösebben.
Pataporc! Nem emlékszel, hogy az Abonyi Nagy Ideológus melyik egyesületben tag?
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (567)
larzen Creative Commons License 2001.01.10 0 0 570
Elég, ha havonta egyszer lefagyasztod, akkor le lehet törni, mint a jégcsapokat.
Előzmény: atiir (568)
larzen Creative Commons License 2001.01.10 0 0 569
Nem. Pataporc kitűnő sztupát fog tervezni a helyére, amit réz emléktáblával fogunk ellátni, így nem lesz evvel gond.

Erre az átvételi problémára én is gondoltam. Esetleg feldaraboljuk olyan kis darabokra, amiből már nem lehet felismerni, hogy ez anno egy autó volt. Ha ez sikerül, máris indulhat a "kis darabokban elszállítjuk" project, a lentebb vázolt teljesítménytúra ellenőrzőpont keretében.

Előzmény: atiir (566)
atiir Creative Commons License 2001.01.10 0 0 568
Hát nem tom. Nekem ez a szőrzet bejött. Amióta viselem, nem fagy le az állam meg a szám. Csak a szakállamra ül ki a jég.
Meg borotválkozni sem kell mindig.
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (567)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.01.10 0 0 567
Te? TTT? :-)))))))))))))))
Elképzellek, amint versenyt hencegsz a sporttársakkal és lenézed a lamér ezerkilométereseket....

Atiir: a szakáll az marha jó lehet, nekem amúgy is folyton ráfagy a lélegzet a bajuszomra, és ettől egyfolytában az az érzésem van egy hidegtúrán, mintha folyna az orrom; ezt az élvezetet kétségkívül fokozni lehet a szakállba légzéssel...

Előzmény: larzen (562)
atiir Creative Commons License 2001.01.10 0 0 566
Válasszunk inkább egy másikat, mert a TF hallgatókat e mentén szoktuk irányítani. :-)

A flex jó, szerintem egy 5 kg-s kalapács is elég, de a MÉH-el gondok lehetnek. Legalábbis mikor az én első Trabimat odavittem, pénzt akartak kérni azért, hogy ott hagyhassam. Aztán írtam egy ajándékozási papírt a telepőr nevére és meghagytam neki, hogy darabonként eladhassa. :-))))

Előzmény: larzen (564)
pataporc Creative Commons License 2001.01.10 0 0 565
Nem rad ertettem!! Te amugy is csak hantolgatsz halott csikkeket :).
Előzmény: larzen (560)
larzen Creative Commons License 2001.01.10 0 0 564

Sajnos ezen már nem segít a megelőzés...

Jelzem, egy kollégám felajánlotta, hogy hozzásegít egy kölcsön aggregátoros flexhez. Evvel kiválóan lehet darabolni. Ha vagyunk kb. öten+1 autó, akkor már meg tudjuk oldani, hogy kiszállítjuk magunkat a flex-szel Pilisszentlászlóra, feldaraboljuk és felhozzuk a Kis Rigóig. Kérdés, hogy mi lesz ezután. A maradékot el kellene szállítani egy MÉH telepre.

Előzmény: atiir (563)
atiir Creative Commons License 2001.01.10 0 0 563
Én még akkor sem. :-)
Ha nem muszáj. Legalábbis az a véleményem, hogy senki se szedje a más mocskát, inkább senki se mocskoljon. Ez így idealizmus, de hát tartsuk magunkat valamihez. Meg aztán az ilyen hozzáállás (az idealista) messzebb vezethet, úgyhogy...off.

Ami fontos, az a MEGELŐZÉS!!!
Mint ahogy barátom szokta volt mondani.
(igaz, hogy ő az Unikumra mondja)
:-)))

sőtharmadik

Előzmény: larzen (561)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!