Keresés

Részletes keresés

Bursaspor Creative Commons License 2019.02.09 0 0 12113

mit értetek az alatt, hogy a minoxot nem bírta szívetek?? Ugye e minox eredetileg egy vérnyomás csökkentő gyógyszer, amelyet tabletta formában 5mgot vettek be belőle. Ott igen 100ból 1 embernél előfordultak szívpanaszok. Viszont itt 1ml 5%os oldatot használsz külsőleg, tehát jóval kevesebb a hatóanyag, és azt is bőrre viszed fel, na most abból mennyi szívódik fel. Nem igazán gondolom h a minox okozta volna a problémáid.

kísérleti patkány Creative Commons License 2019.02.07 0 0 12112

Spectral ill foligain minoxidil. 

Napi kétszer. 

A kirkland az egyik legolcsóbb. 

De teljesen mindegy. Ha nem bírja a szíved akkor nem bírja...

Előzmény: farriss (12107)
baldyBoy Creative Commons License 2019.02.06 0 0 12111

Én eddig mindenhol azt olvastam, hogy a Finasteride a prosztatarák ellen hatásos. 

 

"Hormone therapy using finasteride may fight prostate cancer by lowering the amount of testosteron..."

Előzmény: Bursaspor (12110)
Bursaspor Creative Commons License 2019.02.04 0 0 12110

tekergo légyszi másold már be hol olvastad, hogy a fina mellrákot, hererákot okoz, egyedül olyan kutatást találtam, ami a prosztatarákkal hozza összefüggésbe, de utólag jöttek olyan orvosok, akik megkérdőjelezték a kutatás eredményét

Doctor Morreau Creative Commons License 2019.02.02 0 0 12109

Az rendben van, de végiggondoltad, hogy mit jelent egy ilyen hajpótlást hordani??

 

Minden reggel, este ezzel szórakozni, a feleséged, meg a gyerekeid esténként, amikor leveszed, annyit látnak, hogy úgy nézel ki, mint egy XV. századi leupárdusz rendi szerzetes - oldalt normális haj, felül kopasz. 

 

Ha nagyon izzadsz, nyaranként, hogy úszol benne pl.? 

 

 

 

Akkor inkább már Tyson Fury-ba nyomom:

 

https://www.youtube.com/watch?v=p1ehzhnO68c&t=101s

Előzmény: sríver (12106)
lilamókus Creative Commons License 2019.01.31 0 0 12108

mi is pontossan az a szer?

Előzmény: kísérleti patkány (12105)
farriss Creative Commons License 2019.01.31 0 0 12107

Milyen minoxot használtál pontosan? Kirkland? Napi 2x? köszi!

Előzmény: kísérleti patkány (12105)
sríver Creative Commons License 2019.01.31 0 0 12106

Nézd meg Csocseszt vagy Jolly-t. Ők is ilyen parókában nyomják.

Előzmény: baldyBoy (12104)
kísérleti patkány Creative Commons License 2019.01.31 0 0 12105

Az elején inkább hullik tőle a haj, így nem hinném, hogy 2 hét után mar látható javulást látsz. 

A szer működik. Nekem kinőtt a hajam tőle, de sajnos nekem nem bírta a szívem így abba kellet hagynom. 

Előzmény: Bursaspor (12099)
baldyBoy Creative Commons License 2019.01.30 0 0 12104

Ezt én is így gondolom! Egyébként nem is tudtam, hogy ezt már idehaza is csinálják. Sok-sok videót láttam már külföldön hogyan csinálják, nem mondom, hogy nem meggyőző az eredmény, sőt a poén kedvéért ki is próbálnám. 

Viszont nem tudom elképzelni, hogy ez mennyire normális ez a ragasztás. Oké, biztos bőrbarát meg minden, gondolom gondoltak a szellőzésre is, de akkor is... Ezt nyáron hordani?

Előzmény: akru88 (12103)
akru88 Creative Commons License 2019.01.30 0 0 12103

Ez igazából paróka :D Az ilyennek mi értelme van ? Maximum önámításra jó 

Előzmény: lilamókus (12098)
kadet93 Creative Commons License 2019.01.27 0 0 12102

Sziasztok!

Ha esetleg valakit érdekel, van nálam Finpecia, amit el szeretnék adni. 3000ft/15x1mg (10db levél van összesen)
Akit érdekel, privátban elér!

 

baldyBoy Creative Commons License 2019.01.24 0 0 12101

Én nem tapasztaltam arcduzzanatot soha, sem pedig a szemkörnyéki fekete karikákat amiket írnak több külföldi fórumon. 

Egyszer-kétszer volt furcsa szívdobogásom a minoxtól, de általában inkább akkor amikor dermaroller után használtam egyből. Most már inkább várok fél-egy órát a minoxidil felvitelével. 

A Foligain sampontól pedig első használat után egész napos fejfájásom. 

Előzmény: Bursaspor (12100)
Bursaspor Creative Commons License 2019.01.21 0 0 12100

Egyébként a minoxidilal kapcsolatban tapasztalt valaki arcduzzanatot, vagy lett baja a szívének? Ezektől félek a legjobban.

Bursaspor Creative Commons License 2019.01.21 0 0 12099

sziasztok, tapasztalatról számolnék be. Több mint kéthete elkezdtem minoxidilt használni, a homlokomnál kopaszodok mindkét oldalt. Nos már ennyi idő után látható valamelyest javulás, a hajvonalnál lévő megvékonyodott illetve miniatűr "babahajak" megvastagodtak, illetve megnőttek, ezáltal láthatóan lejebb került a hajvonalam, reménykedem a további javulásban, ugyanis úgy tudom, hogy 3hónap után lesz látható a teljes eredmény. Mellékhatások közül sem bőrpír sem viszketés nincs, bár csak napi 1x este használom, és mivel csak a homloknál kétoldalon viszem fel, ezért kb fél ml fogy el egy használatnál.  Viszont a szemöldökömet elkezdte rendesen besűríteni, mit gondoltok szerintetek elektromos borotvával levághatom vagy az csak megvastagítja az új szálakat? Máshol nem észlelek testszőr növekedést, még az arcomon se, gondolom a szemöldök a közelsége miatt "durrant be". Előzetesen féltem, hogy kellemetlen szaga lesz tőle a hajamnak, de semmi.. Emellett szedek multivitamin magas cink és biotin tartalommal. A Nizoral samponról mit gondoltok? Van akinek használt? Külföldi fórumokon olvastam olyat, hogy helyileg blokkolja a dht-t, ez igaz? Megéri 3000ftért 100ml? Ez kb meddig elég, ha úgy 3naponta mosok hajat?

lilamókus Creative Commons License 2019.01.21 0 0 12098

Igen, küldök egy linket, hogy mire gondolok : https://www.youtube.com/watch?v=dX6Xw0PenC4
van többféle magyarországon is

Előzmény: Doctor Morreau (12097)
Doctor Morreau Creative Commons License 2019.01.21 0 0 12097

fejtető pótlás???

Előzmény: lilamókus (12096)
lilamókus Creative Commons License 2019.01.20 0 0 12096

Sziasztok!Olvastam pár cikket, van valakinek valamilyen infoja a way-31660 gyógyszerről? 
kinek mi vált be haj dúsításra- növesztésre? Én már túl vagyok 2 hajbeültetésen, de szeretném ha dúsabb lenne a hajam. 
Esetleg van valakinek tapasztalata fejtető sűrítésről/ fejtető pótlásról? 

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.14 0 0 12095

A két képet, amit említettél, nem vettem észre, csak miután elküldtem a hozzászólást, törölni/szerkeszteni pedig már nem tudtam. 
Hogy mennyire volt értelme annak, amit írtam... Te azt mondod, ilyen rövidre nyírt hajnál is látszik a tökéletes hajvonal, én meg azt, hogy ilyen rövid hajnál nem lehet egyértelműen megállapítan sem a képeken, sem azon a homályos VHS felvételen, amit belinkeltél. Nem értünk egyet, ennyi.

Előzmény: Doctor Morreau (12093)
Bursaspor Creative Commons License 2019.01.14 0 0 12094

szia, nyilván ezek a színészek olyan drága kezeléseket is megtudnak fizetni, amit az átlag ember nem, nem tudom itt a fórumon tárgyalták-e de vannak méreg drága alternatív módszerek. pl dht blokkoló fejbőrbe fecskendezése, ilyen meg olyan tápanyag injekciók a fejbőrbe stb. A legjobb hajgyógyászokat tudják megfizetni. És ugye ami a jövő a hajklónozás, elvileg ez már most is működő dolog, csak nincs hitelesítve, illetve rengeteg kutatás szükséges még, hogy ezek a hajszálak megmaradnak-e, befolyásolják-e a szervezetet stb, és természetesen emellett az ára is borsos

Doctor Morreau Creative Commons License 2019.01.13 -1 1 12093

"Azokat a képeket nem láttam"

 

 

 

Ember, lentebb tettem kb. kettővel, ne idegesítsél már fel. 

Írtál három üzenetet, kb. egyiknek sem volt értelme. 

Előzmény: Törölt nick (12092)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.13 -2 0 12092

Azokat a képeket nem láttam. Lehet, hogy a szép hajért eladta a lelkét a Sátánnak, vagy szűz lányok vérét fecskendezték a kobakjába.

Előzmény: Doctor Morreau (12091)
Doctor Morreau Creative Commons License 2019.01.13 0 0 12091

Igen, de mondom, hogy ott vannak a sörtésre vágott hajú fotói 2001-2003 és talán 2005 környékéről, amikor totálra volt haja. (Mert attól még, hogy pár millis, lehet látni, hogy épp hajvonala és sűrűsége van..)

 

Ezért akkora baromi nagy rejtély ez, nem véletlen, hogy külföldi fórumokon is csomót pofáznak erről. 

Előzmény: Törölt nick (12090)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.12 0 0 12090

A 2005/2006-os képeken gondolom póthajat visel, hiszen 2010-ben ismét látszik, hogy kopaszodik homloktájt. Hogy '98 óta hogyan tudta fenntartani ezt az állapotot? Talán fina. 
Beckham idősebb kori képe pedig elég Toppik-gyanús. Fura a hajszíne és a haj textúrája is.

Előzmény: Doctor Morreau (12089)
Doctor Morreau Creative Commons License 2019.01.12 0 0 12089

ez nem nullás, hanem egyes, kettes és egyáltalán nem látszik, hogy kopaszodna, de itt van még pár fotó is, ahol ez még szembetűnőbb

 

(Mivel a srác 98-ban már erősen kopaszodott, amikor még 30 éves volt, az azóta eltelt időben, 20 év alatt már rég nem szabadna, hogy haja legyen...)

 

 

Előzmény: Törölt nick (12088)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.12 0 0 12088

Ezen a videón szerintem nullással le van tolva a haja, így persze hogy nem látszik annyira, hogy ritkul. És ha jól tudom, ő inkább halántéktájon kopaszodik, nem a fejtetőn.

Ebben a videóban beszélnek McC hajáról, és azt is megemlítik, hogy a hírességek sem egy titkos gyógymódnak köszönhetik a hajukat, hanem annak, hogy egy egész csapat dolgozik a megjelenésükön.
https://www.youtube.com/watch?v=ZrNqDibElmU

 

Előzmény: Doctor Morreau (12087)
Doctor Morreau Creative Commons License 2019.01.12 0 0 12087

Egyikről sem tudok, hogy így lenne... Van erről valami linked legalább?

 

Mccounaughey esete elég különös. Lentebb láthatóak a fotók, amelyeken egyértelműen kopaszodik már 1998 körül, ahogy az is látható, hogy a fia születésénél 2010 után megint, mintha kopaszodna erőteljesen.

 

 

Ehhez képest itt egy 2001-es videó felvétel, ahol 2-3 mm-esre le volt vágva a haja és teljes éppnek tűnik a sérója, márpedig pár mm-es paróka, ami ilyen jól fed, aligha hiszem, hogy van:

 

https://www.youtube.com/watch?v=vtVL0IMP2O0

Előzmény: Törölt nick (12086)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.12 0 0 12086

Backhemnek hajbeültetése volt. Mcconaughey bár haknizott valami hajnövesztő csodaszerrel, később kiderült, hogy a filmjeiben és nyilvános megjelenéseken parókát visel. 
Ha lenne valami titkos csodaszer, Travolta sem égetné magát a rémes parókáival.

Előzmény: Doctor Morreau (12085)
Doctor Morreau Creative Commons License 2019.01.11 0 0 12085

Kicsit off téma:

 

Szerintetek lehetnek olyan csodaszerei a celebeknek, amelyek méregdrágák, ezért nem nagyon kaphatóak a nagyközönség számára, viszont - többé-kevésbé hatásosak?

 

David Beckhamre emlékszem, hogy kb. 3-4 éve nyilatkozta, hogy ő is kopaszodik, de küzd a hajáért és még mindig van neki.

 

Az oscar-díjas Matthew Mcconaughey már a 90-es évek végén kopaszodott, aztán 2001 körül készült róla egy kép egy vacsoragálán, ahol teljesen rövid, kb. 4-5 mm-es haja volt, de teljesen épp sűrűségűnek tűnt. 

Aztán hosszú, sűrű hajat hordott, majd a fia születésekor egy kb. 5 éve megint készült róla egy kép, ahol kissé gyérnek tűnt elől a haja

Aztán azóta megint sűrű...

 

 

kísérleti patkány Creative Commons License 2019.01.09 0 0 12084

Sziasztok

Melyik klinikát ajánljátok vagy nem a budapestiek közül hajbeultetesre és miért?.

Köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!