Keresés

Részletes keresés

ejropalepke Creative Commons License 2009.10.22 0 0 7872

Melyet jelent e betveket vesztett "jegyzet"? Ez lenne felelet? Ezt sebesen lerendezted, nem kellett ehhez rengeteget keresned betveket.

Persze nem lep meg, nem mentem elment este eszedben, meg jelenleg sem, ehhez nem kellett beszerkesztened e kellemetlen zengzetet.

Lesem, nem kell benned ketteselkednem, mert nem feleletedben megleltem, mely szememet nembeverte.

Egy lepke ne kezdjen tevejelleges egyeddel, mert ebben nem lesz szerencse.

Előzmény: PuPu (7870)
zilah Creative Commons License 2009.10.22 0 0 7871

 

Ej Te Tevecs, ne kedvetlenedj el!

Heted befejezve sertepertelj le Mecsekbe,

s keresd meg Kedvesed, nem lehet messze!!

Zsebed tele legyen centekkel, s ezt kell cselekednetek!!

Előzmény: PuPu (7870)
PuPu Creative Commons License 2009.10.22 0 0 7870

Hmmmm....

:O(((

Előzmény: ejropalepke (7869)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.22 0 0 7869

Tevecsem, nem lefestett helyzett pergett fenn, ellenben egybesereglett kezdetleges egyletem - melyet jelenleg sem jegyeztek be, hehe -, s meglett este lett, melyre termembe keveredtem. Jelzem, nehezen vettem erre lelkem, fekete kedvvel elmenjek, de helyesen tettem.

Kellemesen esett, csevegtem emberekkel, cseppet kedvem es rendesebb lett. Nem keveset nevettem egy kedves emberen, mely felemlegetett elment rendszerben lett eseteket, melyben egyetemen elejbe nemrejtve, megette rejtve  szervezkedett, felenyvezett feljegyzeteket, melyeket kedvenc Ferenced leszedegetett, megjegyzem, nevezett kesergett, ezt kell tegye, de ezt rendelte szervezete, melynek egyetemen egyes embere lett.

Ez esten nem egy ketrectelen verebes s egyebes egyletes ember nembe lett csevegve, le lett leplezve,  melyeken lehetett nevetnem.

Ellenben felemlegettettek jelenleg megesettek, melyen cseppet sem lehet nevetnem, s egylettel egyetemben nem lelem, melyet kellene cselekedjenek embereknek szembemenve rettenettel. Legyenek csendben? - ezt elvetem. Rendszeresen felmeneteljenek? - e tettel sem lesz szererencse, mert lehet, ezzel hergelnek ellenfelet.

 

Tevecsem, szerfelett felkerekedne kedvem, kezedben lehetne lennem, feledtetve lenne rengeteg kellemetlen.

De te epedsz-e erre? Nem kell-e ketteselkednem benned? Elkergethetem-e fellegeket, melyek nyektetnek?

 

Előzmény: PuPu (7867)
PuPu Creative Commons License 2009.10.21 0 0 7868
:O((((
PuPu Creative Commons License 2009.10.21 0 0 7867

Persze elfeledett...

Sejthettem este, - sebesen lejegyzett egy nyekerget, mert sejtette, lelkem belereped, - nem segedelmezhetek, nem vehetem kezembe, - legfeljebb jegyezhetek.

Depersze e jegyzettel elleplezte: nem szeret engem, egyebekre vetett szemet s engem legfeljebb reservbe tett, - lehet egyszer megfelelhet e teve Pferde helyett...

Szenvedelmem terjedelmes s szemem nedveket ejt.

Egy elvetett teve keserve ez...

:O)))

PuPu Creative Commons License 2009.10.21 0 0 7866

Tessék mosolyogni!Lepke, kedvesem!

Ne legyen kedved fekete, ne keseredj el, lesznek kellemesebb percek, s lesz egeden fenn kerek gelb stern nevetve!

S persze elfelejtetted, - egy szerelmes Teve les egyre Mecsek fele, esetleg megjelensz e...

Emellett Wetter better lesz s  lehet csellengened hetet befejezve Mecsekben, lehet lesned gelb rengeteget, veres kerek szemeket cserjelevelek mellett, - Leben kellemes lesz, meglesd!

S egyszer elnemmegy perc, melyben kezembe vehetlek s szertelegelhetem tested...

Nekem sem telt el kellemesen e kedd, de egy teve ne nyekeregjen, - meneteljen, - nemde?

Egy lepke gyenge, cseppet nyekereghet, de better lenne tenyerembe telepedve tenned ezt!

Szeretlek, de nem szeretem, when lelked verembe esve kell lesnem, - szeress engem, s egyszerre rendben leszel!

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7865)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.20 0 0 7865

E keddben nem leltem kedvem. Nem esett velem kellemes sem neveldehelyen, sem egyebekben.

Menny fertelmes fekete s nedvet ereget.

Sejtem, neked sem mentem eszedben egy percre sem, nem lepke eseted.

Ellep rettenetes weltschmerz.

Esmersz egyetlenegyet, melyre ezt rebeghetem, kellemes  e teke?

Mely esetben de, jegyezd le, s ments meg, mert esek lefele.

Előzmény: PuPu (7864)
PuPu Creative Commons License 2009.10.20 0 0 7864

Rendben, - szenes eledel legyen elfeledve, (nem nekem kellett megennem...) nem lesz megcsevegve never...

Gyermekekkel meglesetted, melyett tettek emberek rengeteg esztendeje, - ez helyes!

Ez egy szkíta, nyomorék teve... Ha velem foglalkozol, akár régésznek is érezheted magad, és ha tanítgatni akarsz, sem ellenkezem!Megszeretteted e helyeket s felcseperedve elmennek, gyerekeket vezetgetve s lesz mese: When cseperedgettem, neveldehelyemen Lepke nene meglesette velem ezt... - ez egy csepp ever Leben...

Persze emellett nem feledheted el neveldehelyet sem, mert felcseperedve nem tekergethetnek ever kezekre perecet, kell jegyzeteljenek, egyszeregyezzenek s egyebeket tegyenek, melyet neveldehelyen vernek csepp fejekbe.

Depersze lehetne kellemesebb helyzetben nevelned gyerekeket, - nem kellene lecke meg termek, de erste neveldemesterek szegeznek fel keresztre, when ezt elkereteseled.

Errefele egy gyerek telepedjen le s lessen mereven neveldemesterre, s legyen csendben!

S ne betegedj meg nekem, legyen szervezeted sebesen rendben, - egy edzett Lepke nem lehet beteg!

Nekem sem lenne kellemetlen veled, nem lenne ellenemre egy csepp helyzetcserebere sem...

Szeretlek, - nefelejcs!

:O)))

 

Előzmény: ejropalepke (7863)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.19 0 0 7863

Legyek a puha párnácskád? De meg múzeumpedagógus is akarnék lenni!Jelzem, Tevecsem, nem szenesedett el rendszeresen eledel, melyet keverek. Beesmerem, megesett egyszer-kettesszer, de nem ez rendszer. Mely esetben te vezetted kezem, teljesen rendes eledelt kevertem, persze sebeskedtem, ne teljen vele rengeteg perc.

 

Gyerekekkel elmentem termekbe, melyekben messze elment cejtekben szerkesztett leplek, csebrek, egyebek lettek elhelyezve. Szerfelett tetszettek ezek gyerekeknek meg nekem es.

Emegett lehetett pepecseljenek kezekre tekert perecet meg csebret. Egyesek lelkesen remekeket szerkesztettek, s kellemesen teltek percek.

Nekem meg egyre gelbebb lett fejem, mert elkereteseltem, de remek lenne nekem es e helyen gyerekeket nevelnem neveldehely helyett.

 

Egyebekben nem lettem kellemesen, mert reggelre kelve beteg lett belek helye, s ez kedvemet szegte.

Persze ez es feledve lenne, veled lehetne lennem, rengetne tenyered cseppet, emegett esetleg feletted es lehetek...

Előzmény: PuPu (7862)
PuPu Creative Commons License 2009.10.18 0 0 7862

:O))))))

Szemtelen Lepke, nembetekergeted jegyzetem!

Deellenben persze egy percre sem feledlek, - nem tehetem, mert nem engeded, beketrecelted lettem s e helyzetet megkedveltem, - melyet tegyek?

Nem egy pecses-jelleges helyzet, mert Lexentebb pecseseknek elrendelte: menjenek fel-le egyre keblesekre lesve, s egyet-egyet fellelnek, sebesen meg kell kettyentsenek...

Erre nesze nekem: elheveredve szemem mennyre vetem s elmerengek: de kellemes lenne nem e mennyezet, ellenben Lepke lenne felettem, - benne lennem meg egyenesen menny lenne...

Hmmm. - De eme "eledelt keverek, te vezeted kezemet", - ezt lehetne esetleg egy cseppet terjedelmesebben nembefejtened.

Esetlegen elszenesedett eledelek esete cseppet megrettentett, - lehet, ez esetben ebben neked es egy csepp szereped?

Mertpersze nem - nem, - ez esetben engem terhel e tett  teljesen, helyetted termelek szenet eledelek helyett, - legyen!

Szerelem ez, - nemde?

Legyen kellemes ested, s ne feledj engem lefekve sem, - helyettes nem lenne helyes!

:O)))))

Előzmény: ejropalepke (7861)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.18 0 0 7861

De Teve, egyenesen veremnek nevezed kelyhem, melybe beleejtelek?

 

Jej, Tevecsem, rengeteget merengek kettes hegyes kedvesemen, mely remek lenne belevesznem vele szerelembe, szertelegelve lennem, s egyben legelgetve szerte tevetesten, s lehet, merem, fejlebernyegedbe belelehelem, melyre epedek.

Mert epedek, de rettenetesen!

Jegyzetbe temetkezem, helyesebben ezt kellene tegyem, de keretesek jelennek meg fejemben, melyen te szerepelsz.

Csellengek hegyen - fejemben tevegelsz.

Eledelt keverek - kezem vezeted.

Sepregetek - szerelmesen merengek nemes szerveden, mely helyes pemete lehet felette.

Kereteseket lesek - elkereteselem kedvenc veresemet.

Tehetek ezt, emezt, leshetek erre, emerre, egyre Tevecs megy fejemben.

S nemegyszer keserv nyektet, lehet, bezzeg neked egyetlen szemrebbenetre sem lettem eszedben.

Előzmény: PuPu (7860)
PuPu Creative Commons License 2009.10.17 0 0 7860

Ejejej!

When egy kebles elcsendesedve helyesel, ne szenderegj pecses!

Keltsd fel eszed s lessed, mely helyen lesz vermed, melybe e kebles beleejt!

Leslek szemmeresztve...

Deellenben e gyeny csendesen ment el, rengeteget szenderegtem, lestem teleszerkezetet, legelgettem, de egyebekkel nem terheltem lelkem.

Meglestem teleszerkezetben egy tekercsest, melyben nemmeglett  keblesek szenvedtek...

Nekem sem lenne helytelen csellengenem, de nem kedvelem, when nedves s kellemetlen helyeken kell menetelnem, - egy teve meleg helyeket kedvel.

Elkeseredtem, mert e telet nem kezdhetem fekete emberekkel, nem lehet elmennem tekete tekeszegletbe, - legfeljebb egy kemence mellett melengethetem testem.

Depersze te melengethetsz engem esetleg, - megteszed nekem?

:O))))

 

Előzmény: ejropalepke (7859)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.17 0 0 7859

Feleletem: dededede!

 

Rendben, testnevelek. Persze emellett elmerengek rendeleteden... De teszem, melyet kell. Lesheted, egyre engedelmesebb leszek, pecses jelleged lehengerel, s fegyelmezetten veszteglek hengeredre. Meglehet, egyszer-egyszer nehezen lehet fegyelmeznem lelkem, mely esetben ellenkeznem kellene veled, de lesheted, mely csendben lettem.

 

Reggel elmentem gyerekekkel Mecsekre, hegyre fel meg lefele csellengtem ezekkel, meg elrejtekeztek levelesek megett. Nem lett melegem, szerfelett reszkettem, de ezt nem lesve, kellemesen mentek percek.

 

Este meg tekercses terembe mentem, de ezt nem helyesen tettem, mert nem tetszett, melyet lestem, keveset nevetgettem, egyebekben meg vesztegeltem, jelenetek legyenek befejezve.

 

S neked mellyel mentek percek? Reppentem-e eszedben?

 

 

Előzmény: PuPu (7858)
PuPu Creative Commons License 2009.10.17 0 0 7858

Dobos Attila, - ő is ott volt..."Egyszer lett egy densz-zengzet feszt", - e nevet vette fel e megrendezett zene-est.

rettenetes meglettnek lenned, - ezt lehetett meglesnem, de emellett kellemesen merenghettem bekk, - hej, de kelemes cejtek lehettek ezek!

Jegyzeted meg Ket-gyerekeskedelem, - nemde?

Szeretem...

Ellenben metszeted, melyben egyszer helyem kellene legyen...

Teljesen megfelel nekem, de tesnevelned nem eszetlen tett, mert ezzel feszesebb lesz tested, s ez helyes, - egy Lepke teste ne ereszkedjen meg semerre - nemde?

S engem keress meg, mert persze cseveghetek kellemeseket neked, - ehhez nem kell egyebekhez menned!

S nem csevegek szerte egyetlen heytelent sem, ellenben kettesezertenre kellemes helyzetet teremtek!

Depersze ezer kedveset jegyzek, erre te nembeszedsz egyet, fejreteszed s lecseszel engem, - melyeket jegyzek.

Cseles egy Lepke lehetsz, tekergeted lelkem, egyre defendben kell csevegnem, - reszkess teve!

De szeretlek s ellesem neked kegyetlen lelked...

Szerecc engem, Lepkem?

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7857)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.16 0 0 7857

Mely lehet e nevezetes est, melyen meglett emberek zengenek megletteknek?

Eszembe ment egy kedvenc jegyzetem, melyben egy meglett nene szerelmese zengett megletteknek Pest-peremen egy teremben, de szerelmes keblesnek es be kellett lesse, meglett embere nem remekelt ez esten.

Ellenben szerencsevesztett nene kebles frendje rejtve  kedvenc eledelekkel kedveskedett zenemester embernek, s ezzel megnyerte, elszedte.

Nevetek, nekem ez nem menne, eledellel nyerjem meg pecsest.

 

Ellenben te Teve!

Elmerengtem ezen, rendszeresen elrendeled, eddzem metszetem.

Lett egyszer nekem egy szerelmem, mely kedvesen megjegyezte, kelyhem nem termetes, nem csepp, petty pecshez lett metszve, ennek teljesen megfelelt, nem rendelte el, reggel, este testneveljek.

Lehet, e kedvesemet kellene megkeresnem, szeressen jelenleg es?

Nem szeretsz te cseppet sem engem, szertecseveged, nem felel meg neked metszetem.

S egyebekben es...

Előzmény: PuPu (7855)
zilah Creative Commons License 2009.10.16 0 0 7856

 

Kedves Teve, ne betegeskedj,

kereveten hencseregj,

meleg nedveket vedelj!

:O))

 

 

Előzmény: PuPu (7855)
PuPu Creative Commons License 2009.10.15 0 0 7855

Ne legyél hűtelen!Persze bementem centkeresdehelyre, - jelenleg lelket lehelek terepen emelt telephely-tervbe, - de nem teltek kellemesen percek.

Kettes fele elmentem mesterhez, mely kerekeket szerel, mert cserebere kell, - telet nem kezdhetem ezzel, melyet melegre szereltek fel.

Telephelyemen meg elheveredtem s meleg cserjelevelet nyeltem, meg nyekeregtem, de nem lettem rettenetes beteg erre sem.

Jelenleg rendben lettem, fejnyelem belseje veres egy cseppet, de ezt feledhetem... 

Next gyeny nem megyek be, de estefele elmegyek egy termetes terembe, melynek neve egy ember neve, mely verekedett kender-ketrecben, - lesz egy zeneest, melyen meglett neves emberek zengenek meglett embereknek kedvelt zene-elemeket...

Betett keretesed tetszett, - s tetszett jegyzeted, mert nem veted el beteg kedvesed, mely persze szeret rettenetesen!

Ne feledj el, s ne feledd, edzened kell!

DE NEM EGYEBEKKEL!!!

:O))))

 

Előzmény: ejropalepke (7854)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.15 0 0 7854

Szegény beteg Tevém, gyorsan gyógyulj meg!Tevecsem, kedvesem, ne legyen beteg tested, ne szenvedtessen megemelkedett testheved! Jelenleg es szenvedsz? Esetleg cseppet kellemesebben lett tested? Nyelted meleg cserjelevet?

S persze mely esetben pecses beteg, rettenetesen nyekereg - jegyezted nemegyszer.

Kedvesem beteg, nekem sem lehet remek kedvem.

Heverj meleg teremben, lepel nemfelett, ne menj semerre.

Egyebekben es melyet tehetsz berekesztett centkeresdehelyeden, melyen feleslegesen keresel, nem lelsz centet? Esetleg de? Esetleg new helyet szervezel? Esetleg egyebet teszel?

Nem kell kellemetlenen merengenem? Jej!

Mert nekem kellesz betegen es, s el ne feledjem!- kedvenc veresre festett szervvel es.

 

 

Előzmény: PuPu (7853)
PuPu Creative Commons License 2009.10.14 0 0 7853

Lepkem, szerelmem!

Kettesszer jegyeztem neked s net kettesszer ette meg jegyzetem.

Ez jel lehet, - esetleg nem szemelgeted ezeket szerelemmel, - net jelezte, ne szenvedj szerencsevesztettje!

De nem nevetve:

Kereteseld el Lepke, bementem reggel centkeresdehelyemre, s egyre elesettebb lettem.

Estefele testhevem megemelkedett s beteg lettem.

Belesem, nem ment nehezen ezt beszereznem, csepp kebleske s kettes pecses-gyerek es beteg, - kehesek meg szenvednek.

lehetm, reggel nem megyek be, kerevetemen hevergetek s meleg leveket nyeldeklek...

Deellenben feltettekre:

1.     Elveresedtem. Emlegetett szervem es...

2.     Neked, neked!!!

2+1. Heves szextetten - veled! 

2+2. Merek? Nem, nem! Nekem egyesben te kellesz!

De neked kellek e, te Lepke?

:O)))))

Előzmény: ejropalepke (7851)
PuPu Creative Commons License 2009.10.14 0 0 7852

Lepkem, megbetegedtem egy cseppet, testhevem felment s jelenleg elnyekkent fejjel lesek, fejem szertereped s nyekergek egyre.

Reggel bementem centkeresdehelyre, de nem tetszett, - egyre elesettebb lettem.

Lehet, reggel nem megyek be, ellenben elhevergetek kerevetemen melegben, - meglesem...

Ne feledj engem, mert szeretlek s egyszer lesz kedd nekem s neked, s megejtheted velem ezer esztendeje tervezett szextettet. S feltettekre:

1. Beleveresedek...

2. Neked, neked!!!

3. Egyre szextetten, melyet veled ejtek meg egyszer!

4. S nem, nem cselezek, te kellesz nekem!!!

De te szeretsz e engem?

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7851)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.14 0 0 7851

Tevecsem, rengeteget kell neveldehelyen jelenleg tennem-vennem, rendszeresen elnyekkenve termek termemben, s e helyen es kell pepecselnem tervekkel, egyebekkel.

Cseppecske gyerekek jelentek meg neveldehelyen, melyek jelenleg dedek, ezeknek segedelmeztek nevelt, keveset felcseperedett gyerekek pepecsben. De helyesek lettek e tettben, tetszettek, tettettek, teljesen felnevelkedtek.

Egyszerre elmerengtem, keserves lesz ezeket elengednem, megszerettem e neveletleneket, s kellemesen mennek ezekkel percek, lehet nevetnem es ezekkel.

 

Ellenben egyre teszek-veszek, nem resten cselekedem, semerre egy veres betves kedd, melyen Teveccsel lehetek, ez nem esett kedvemre.

Jejjej, mely szervedet kell fenned?

De nekem fened?

S melyen megy eszed?

De nem cselezel?

Előzmény: PuPu (7850)
PuPu Creative Commons License 2009.10.13 0 0 7850

Hmmm.

Nem helyes engem gyermeknek elkereteselned, better teszed, gyermetegnek kereteselsz el, melyet neked kell vezetgetned.

De ennek kellemes fele, when elfelejtem, szeretkeztem e veled, s nekedesek...

Meg megjegyezte egy eszes ember: better ser-zechet elfelejtened rendezned, s nem le-lefreccsentened sered terepre...

El ne fújjon az őszi szél!Deellenben errefele rettenetes szelek  s zegernye lett, - leveleselemekkel lett fedve kertemben terep, egyesek terjedelmesek, - lelkesedtem, nem fejemre estek.

Nem kedvelem ezt, - legyen meleg, s reggel ehessem kertben eledelemet - ez kell nekem.

Meg te, - mert egy Lepke sem kedvelhet jeget s wejsz pelyheket.

Nem feledlek el never, - megjegyeztelek, s emellett eszem felcservegyszereket, melyekkel fejvelejemet fenem.

Persze nem ez melyet legkellemesebb fennem, - sejtheted, melyen megy eszem!

Emellett persze kellemes helyzeteket jegyzek fel, melyekben meg leszel szeretgetve, s nem kell wejter gyermekteve, mellyel elkereteselt helyzetek mennek szemed megett.

Engem szeress!

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7848)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.13 0 0 7849

Jej, elfeledtem feleljek neked, Leventeve!

Lesd, kedvelnek mennyben telepedettek engem, mert megeredtek fellegek, s tele lett vedrem, csebrem, kelyhem.

Egyebekben Tettye csermelyben es remek nedvek csergedeznek, belelefetyelek ebbe.

De tenx, lejegyezted nekem, melyet kellett!

Előzmény: Törölt nick (7844)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.13 0 0 7848

Tetszett feleleted, kedvemre lett szerelmed terjedelme. Ez lenne, ez lenne?

Esetleg cseppet remegek, nem nyel-e el e terjedelmes tenger, nem vetnek-e rettenetes wellek nembefele.

 

Egyebekben persze megfelelsz nekem megletten, de nem tehetek ellene, szemem megett mely testben jelensz meg, lehet, elmenemfelette rendez jeleneteket fejemben este.

Ellenben meg kell jegyeznem, ez elkereteselt zsenge Teve nem egyszer szeretgetett meg kellemes helyzeteket lelve, s ezzel szerfelett kedvemre tett.

S ezerszer emlegeted, elfelejtesz eseteket. Ez engem keseregtet, mert elkereteselem, elfelejtesz engem es. Egy kedden felserkensz, merengsz, mely es ment eszedben? lepke? ez lehetetlen, nem esmersz egy lepkejellegest sem, ej, mely gyerekes elmereppenet, lepke nem reppenhet tevetenyerekbe.

 

Fergeteges nemmeleg szelek remegtettek e kedden, s epedtem, melengess.

Megteszed-e?

Előzmény: PuPu (7847)
PuPu Creative Commons License 2009.10.12 0 0 7847

Szerelmem terjedelme megfelel egy tengernek, - erste stepben Fekete tengeren merengtem, de elvetettem, legyen Csendes Rengetegterjedelmes Tenger!

megfelel?

Deellenben nekem sem remek kedvem, este teleszerkezetet lestem s ezt befejezve nem lehetett elszenderednem, egyre keveregtem kerevetemen, kettes meg kettest vert vekker s szemem nem lett leeresztve, - szenvedtem.

Jelenleg meg fel kellett peckelnem szemem, felelhessek neked4

Szeretlek Lepkem, ne legyen beteg kedves fejed, s ne menjen szemed megett egy zsenge teve, mert neked egy meglett egyed lett szerelmesed, mely egyre nehezebben menetel, ezer esetet elfelejt, - egy tevemenhelyre termett teve lett szerencsevesztettje.

Depersze melletted fellelkesedhetne...

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7846)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.12 0 0 7846

Fejem szertemegy, ereje csepp, de nem es megyek jelenleg elemnek, helyette elheverek szenvedve, vegyszereket nyeldekelve, melyek nem es segedelmeznek.

Neveldehelyes megcsevegde lett rendezve telephelyemen, de erre sem lehetett elmennem, beteg fejem nem engedett.

Kellene jegyzeteket szerkesztenem, de ehhez es keveslem erejem, egyre nemtele szemekkel lesek nembefele.

 

Ellenben ezt lejegyzem neked: este szemem megett zsenge Tevecset lestem, mely szerfelett lelkesen tett kedvemre,  kedvesen nevetett, s persze en es vele.

Jejjej, de kellemes e keretesen merengnem, lehet, ez lesz felcserszerem selejtes vegyszer helyett!

Tevecs, ez es tetszene s sejtem, segedelmezne, le lenne jegyezve, mely terjedelme szerelmednek?

 

Előzmény: PuPu (7845)
PuPu Creative Commons License 2009.10.11 0 0 7845

Rendben, s persze kedves leszek veled!

S persze megeshet, fejed ereje termetesebb, elem meg gyenge, - de ez ezer esetben esetleg egyszer eshet meg, s nekem nem tetszene, fejed el lenne vesztve.

jegyzetemhez nem kell beregelned, befejezte mellett lelsz egy jelet, - egy levelet - ezzel lehet jegyezned.

Persze helyesen jegyzed meg, veresek s egyebek, melyek egylete jelenleg szertereppent nem lelkesednek tereken vekkereket lengetve, de ez nem emberek helytelen tette, ellenben egyletnek meg kellene szervezze ezeket rendesen.

Nem felel meg, egyszer lejegyzed pressben, merre kell menjenek, - lesd meg: JEL egylete feszesen szervez, - nem nyekeregnek, tesznek...

E gyeny csendesen ment el, esett, nem mehettem kertbe sem, csepp gyereket sem terelgethettem, - nem szeretem e helyzetet.

Szeretlek s szeress engem, - legyen kedved better s ne felejts!

:O))))

 

 

Előzmény: ejropalepke (7843)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.11 0 0 7844

Kedves Lepke nene!

 

Szerezz be rengeteg vedret, ereszd tele tepnedvvel, mert Mecsekben next week esetleg nem lesz!

Előzmény: ejropalepke (7843)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.11 0 0 7843

Elmulasztottad a nehéz napokat megemlíteni. Pedig.Jegyzetednek lehetetlen ellenvesztegelnem, sebesen lejegyzem: veres szervem neked ver, ne veregess fejbe!

Jej, Teve, de rettenetesen pecsesjellegesre terveztetett jellemed!

Mely esetben erre epedek, kedvesen rengetgess, szeretgess, te fenyegetsz, meg nevelsz, legyek fegyelmezett, ne menjek fejjel elemnek, mely termeket rekeszt el. Ellenben egyszer merengj el ezen, lehet, fejem ereje termetesebb, elem meg gyenge, s egyszerre nyerek, mert merek.

 

Szemelgetem rendszeresen netjegyzeted, de esmered, mely sete lettem neten, nem enged bereggelnem rendszer.

Letzte jegyzetedhez megjegyzem: ellenbetteresek mennek el legkevesebben felmenetelekre, ezek legrestebbek e tettben.

Ez nem lesz szerencse nextben, mert rendszeresen kellene ellenkezzenek, ellenesetben rettenetes rendszer bekebelez keveseket.

 

De Teve?

Kedves leszel velem?

 

Előzmény: PuPu (7842)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!