Keresés

Részletes keresés

riminyák Creative Commons License 2014.01.19 0 0 811

Igaz!

Előzmény: xy333 (810)
xy333 Creative Commons License 2014.01.19 0 0 810

Az elszámoltatás nem egyenlő a leszámolással!

Előzmény: riminyák (809)
riminyák Creative Commons License 2014.01.19 0 0 809

Azt hiszem már nem jól olvasok dolgokat: leszámoltatások? Leszámolások? Erre gondolt Orbán?

 

Dörgölöm a szemem, újra olvasom, elszámoltatások, nem hiszem pont Ő tenne ilyet, pártatlanul, ebben harcos önkivületi állapotban, a hálálkodások között, osztgatva, fosztogatva,  félelmében a kudarctól, pont Ő?

 

Újra kell olvasnom ezt az egész maszlagot!

Előzmény: NaLáÉ (808)
NaLáÉ Creative Commons License 2014.01.19 0 0 808

egy simabőrű 2012.02.07 23:32:36 © 482

 

"Alapos elszámoltatás kell, mert ezt várják el tőlünk az emberek." Mondta Orbán Viktor évértékelő beszédében.

 

Ezzel csak azonosulni lehet, sőt kell.

Valójában kiket kell elszámoltatni? 

Pártokat, a mostani ellenzéket akik 8 évig a hatalmon voltak?

 

Az önkormányzatokat nem?

A helyi kiskirályokat nem, akik elherdálták a közösségek jövőjét?

 

 

Na erről mi a véleményed? Működhet a kettős mérce?

 

 

Ezt se tőlem kérdezték!...

urbla Creative Commons License 2013.12.17 0 0 807

Helo

Én úgy emlékszem , Témának talán nem is sikerül , ha Csőzi nem viszi el a szavazókat.

Üdv.

Előzmény: jól informált (799)
X ANTI Creative Commons License 2013.12.17 0 0 806

Azt is kihagytam, hogy mindig megvédik a más tulajdonát is. Ha kell bármi áron. Legyen az magánnyugdíj pénz is akár.

Megvédik az Alkotmányt is. A hatályát megszüntetik, berakják a múzeumba. Nehogy bántás érje.

Helyette, nagyon helyesen csinálnak pártirományt. Különösen puha gránitból. Nehogy kicsorbuljon a véső a sok farigcsálásba. Ami nyilvánvaló kár volna.

Előzmény: bugadoktor (802)
X ANTI Creative Commons License 2013.12.17 0 0 805

Soha de soha nem hazudnak és piros pöttyökkel a popsijukon jönnek világra.

A vak komondort meg kikerülik éjjel félrészeg vezetés után is.

Előzmény: bugadoktor (802)
riminyák Creative Commons License 2013.12.17 0 0 804

Aztán kedves turulmadaras szittya testvéreink, a keletfiai!

A példa mint látjuk mutatja a dicső férfijogú társadalmunk a vallás amely teljes mellszélességben ad isteni segítséget

a férfiak felsőbbrendüségét alátámasztva.

A magyar társadalom még a kereszténység felvétele előtt sokmindenben tükrözte a megmaradt anyajogú társadalom sok elemét.

Erre igaz nem vagyunk büszkék ez nem vág egybe a vakkomondor a lekesen huhógó a teremtés magyar idiótáinak napi éltét meghatározó mai szabadságharcos keresztények napi gondolkodásával.

Az asszony már nem feleség és nem teljesjogú mert nem ezt sugallja a suttyó de igaz hitü erkölcse. Igaz felhorkannak rágalom, hazudnak!

 

Annak idején volt szerencsém a kedves katolikus pap esketését tele a biblai intelmekkel azzal mi a feleség kötelessége. 

Szörnyű.

 

Miért csoda az amikor összeröfög a szent társaság hite szerint?

 

Megéljük megint azt amikor a feleség jogai, a válás lehetőségét megint tiltja a klérus, tiltja a létbizonytalansá a kiszolgáltatás, a vakkomondor és társai!

riminyák Creative Commons License 2013.12.17 0 0 803

A vallás bizony amikor gittegyletekké váltak, kiszolgálókká szolgálva maguk és a hatalmasok érdekeit.

 

Nem kívánom firtatni Allah vagy magyarul az Isten valódi igéit, azonban az zember nevükben sok aljasságot követ el!

Az a gyülölet amely a másokkal szemben megnyílvánul felülír minden tant amelyet néha fennhangon hangoztatnak!

 

Az igazhit nevében arra is képesek saját istenük követőit gyomlálgatják, ha kell kicsit megalázzák kicsit legyilkolásszák!

 

Husz János és a reformátorok, a mohamedánok izmusai és az "eretnek" mind-mind áldozatok egy tisztaszívű gyülületnek.

 

Olvasom és intőjel! Szlovákiában is, nem véletlenül a klérus hatalmát jelzi nem kívánatos foglalkozni valós de kínos dolgokkal, a válás és hasonlók!

A vatikán szörnyü dolgoz kezd megint, a politikát szeretné megkaparintani! Erről szól a tankönyv kiadás mai gondja, a lelkek leigázása!

 

 

bugadoktor Creative Commons License 2013.12.17 0 0 802

Azt még kihagytad, hogy a jobb patkóbéliek udvariasak, nem beszélnek sértően (Illés Zoltán, Gaudi Nagy Tamás) és elzárkóznak a családon belüli erőszaktól (Balogh József), mert ők igazi "keresztény, magyar emberek".

Előzmény: X ANTI (801)
X ANTI Creative Commons License 2013.12.17 0 0 801

Az ország szerencséje, hogy a jobb patkóban meg csupa tisztességes, kiművelt arc végzi odaadó, szakszerű, megfontolt és önfeláldozó munkáját.

Előzmény: jól informált (800)
jól informált Creative Commons License 2013.12.17 0 0 800

Valóban: a parlamenti patkó baloldalán sok a sötét arc...Néha azért el pirulnak..Igaz,ritkán..

Előzmény: riminyák (798)
jól informált Creative Commons License 2013.12.17 0 0 799

Szerintem 2006-ban a Mészáros még simában nyert volna ha a Csőzik nem indul..Akkor olyan volt az országos „hangulat” Hasonlóan mint most!

Nekem a Csőszikkel az a gondom, hogy nem politikus, nincs karizmája...Nekem néha úgy tűnik inkább egy luzer típus aki nem tudja mit csináljunk jó dolgában..Most éppen képviselő-jelöltet játszik...

Előzmény: urbla (797)
riminyák Creative Commons License 2013.12.16 0 0 798

Jól látod!

 

Ezen megy a huza-vona.

Orbán diktatórikus módon mindent átírt, mindent lenyomott ( becsületes ugyebár aki sohasem..)

 

Csőzik a lehetőség ma. akkor persze ha Orbánnak húzni kell! 

 

Kell!

 

Pártot választhatsz mértékkel. 

 

Egy maffia bizony összezár, a jólét a kibulizott állások, föld vállalkozás mindent megér.

Nézd meg a parlamentet, a sok sötét arc. 

 

Hol élnének meg ők ilyen vidáman , ők és a haverok?

 

Előzmény: urbla (797)
urbla Creative Commons License 2013.12.16 0 0 797

Helo.

Legyen Csőzik ?  Bár én nehezen tudom neki elfelejteni azt , hogy sok érdeme volt abban , hogy a városért első ízben tenni akaró Döcsa helyett Téma lehetett a mester .

Viszont akkor meg ki ? Ez a dilemma . Megint csak az ismerős arcok , semmi új.

Ez a 25 év sajna már mindenkit megbélyegzett így vagy úgy. Nagyon kellene egy reményteli új arc , de jobb híján ?!

Üdv.

Előzmény: riminyák (796)
riminyák Creative Commons License 2013.12.14 0 0 796

Bocs, azt hittem Te vagy a jólinformált!

 

Leírtam amit tudok, Csőzik a jelőltjük, ennyi! 

 

 

 

Előzmény: jól informált (795)
jól informált Creative Commons License 2013.12.14 0 0 795

Segíts nekem légyszi! Kik alkotják az ellenzéki szövetséget???

Előzmény: riminyák (794)
riminyák Creative Commons License 2013.12.10 0 0 794

Javaslat: mindenféle képen menj el szavazni!

 

Ismeretem szerint lehet szavazni pártra valamint képviselőre!

 

Mozgástered a párt választás, de jól meg kell gondolnod , megfontolod kit választasz. Kérdés bejut-e a parlamentbe!

A képviselő más kérdés a döntés azonban itt is a tiéd!

 

Felröppent Csőzik személye, kiderült ki indítja, ez döntése az ellenzéki szövetségnek

az hogy a döntés hogy született ők tudják.

 

 

Előzmény: urbla (792)
riminyák Creative Commons License 2013.12.09 0 0 793

Javaslat?

 

1. Szavazz a Fideszre, marad a régi, totális leépülés.

2. Szavazz az ellenzéki jelőltre. Lehet bukik Orbán.

 

Nincs harmadik út!

 

A lényeg a jelőlteket nem Te választod. 

 

Mi lehet a következmény?

 

1.marad Orbán. Mindent lenyúlt, kérdés mit tud meddig. 

Várható hogy 2015-ben kipukkad ez a gazdasági politika. 

A sok dilettáns újgazdag nem azért jut vagyonhoz mert ért valamihez, az ország

kb 700-800 e.embert veszít, mind fiatal értelmes élniakaró!

2. Győz az ellenzék.

Orbánék naponta örjöngenek, pusztitanak a média és a felhalmozott lóvé az övék.

A kaki amit okoztak az üres államkassza akkor is itt lesz.

 

Én katasztrofális jövőt látok! 

 

 

Előzmény: urbla (792)
urbla Creative Commons License 2013.12.09 0 0 792

Helo

Jól van , látom élnek itt rajtam kívül is elégedetlen emberek , de jobb lenne javaslatokat is tenni , hiszen ez egy képviselő fóruma lenne.

Üdv : Lala

riminyák Creative Commons License 2013.12.07 0 0 791

Az cérna elég vastagnak látszik!

 

Amit itt elkövettek annak csak a töredékéért macskakövet bontanak máshol.

Egy dolgot látni lehet, itt a hatalom volt és mostani birtokösai olyan rendet teremtettek

amely még a balhékat is szabályozza.

A helyi hüséges kiszolgálók seperc alatt tudnak mozgosítani ha uraik megrendelik. 

A nép az istenadta nép béna, morog egymást okolja semmit nem cselekszik. 

 

A Dózsa féle paraszt felkelést is az egyház szervezte igaz nem lázadás céljából. 

Oszt meddig tartott? Addig amig a vezetőket kivégezték, megvették, a többi pedig lévén munka a földeken hazament.

 

Ez igy kevés! 

 

Persze a szikra veszélyes sokszor nem kezelhető a lángja. A félelem azért jogos!

Előzmény: urbla (789)
ügyefogyottérdi Creative Commons License 2013.12.07 0 0 790

............egyszer csak elszakad a cérna..............

 

 

Ennyi bírkánál az soha nem fog bekövetkezni.

Előzmény: urbla (789)
urbla Creative Commons License 2013.12.07 0 0 789

Akár a kiskirályok koráig visszamehetnénk. Ne próbáljuk megmagyarázni , a diktatúra az diktatúra.

1956 ban megmutatta a nép , mi erről a véleménye , nem eredménytelenül. Nem véletlen voltunk a 60-as évektől a legvidámabb barakk. Most is csak addig próbálkoznak , míg egyszer csak elszakad a cérna.

Üdv.

Előzmény: riminyák (788)
riminyák Creative Commons License 2013.12.07 0 0 788

1849-ig.

riminyák Creative Commons License 2013.12.07 0 0 787

A sors fintora nem is gondolnánk mennyire beívódott gondolkodásmódunkba az a középkor amelyet a török uralom után átéltünk.

A törökkor persze szintén meghatározó, a korrupciót a harácsot és egyéb "magyarosított" bidegződések. megj.

 

Azonban vegyük azt a merevdiktatúrikus rendet amely jellemezte az osztrák később a porosz államapparátust.

A diktatórikus államhatalom, a felső uralkodóréteg mint szent és sérthetetlen államhatalmi eszköz. Az adózás megkerülése mint kiváltság (adómentesség 1949-ig)

 

A klérus, a szolgasors, a szegényrétegek kisemmizése. (ez volt a főoka a nemzetiségi kérdésnek is)

Oszt az oktatás. Szegény Rózsa és az egyházi érdekek mind mind egy levitézlett un.poroszutas modell.

A jóalattvaló, az engedelmes elbutított tömeg. 

 

Aztán ez a Kövér hát ezt is valahonnét szalajtották, becsavarodott felsőbbrendüségben szenvedő...alpári "pogár?"

Előzmény: urbla (786)
urbla Creative Commons License 2013.12.07 0 0 786

Helo.

Nevezett "kerálnak" az volt a mentsége , nem magyar volt , így nem volt szívügye ez a nép. De a mostani ?

Üdv.

riminyák Creative Commons License 2013.12.06 0 0 785

Egy köztudottan korrupt országban nem az a megfelelő reakció nálunk alapjábavéve minden jól müködik!

Nem az a megfelelő reakció hogy esetlegesen ha valaki vét a törvény ellen az nem közülünk való.

 

Mind mondotta volt kedves véreskezü kerálunk: "minden nagyon jó mindennel meg vagyok elégedve."

 

Oszt kiborult a bili, eltünt egy ország nagyobbik fele. 

 

A tanulság talán az lenne, a hibák ha léteznek fel kellene tárni, meg kellene szüntetni!

 

Ez ahogy akkor sem sikerült, ma sem akarodzik! Az ami viszont minden tragédiát követ ma is a szönyeg alá söprést követően, jön a bünbak keresés, a vádaskodás.

 

Echte hungarikum! 

urbla Creative Commons License 2013.12.06 0 0 784

Sajnos az emberek mindenhonnan elmenekültek már , ahol pártállás nélkül kellene kifejteni a véleményüket.

-Vagy egyszerűen nem hisznek abban , hogy számít a véleményük -- és ez rossz ,

-vagy nem merik kinyilvánítani ? -- és ez rosszabb.

Az , hogy ez hogy alakult ki , arról is el lehetne gondolkozni , minden esetre a baloldalon kevesebbszer néznek az emberre rossz szemmel azért , mert a véleménye eltér a csordáétól.

Előzmény: xy333 (783)
xy333 Creative Commons License 2013.12.05 0 0 783

Az itt dúló hangnem miatt elmaradtak a jobboldali, fideszes fórumozók, úgyhogy ez a topik - mint a többi érdi is - fikázó gumiszoba lett. Nem véletlenül törölték már egyszer az egészet.

Ne várd, hogy ide normális fideszes beteszi a billenytűzetét. Én is megyek már...

Csá

Előzmény: urbla (782)
urbla Creative Commons License 2013.12.04 0 0 782

Ha jól tudom a fórumozásnak is megvannak a szabályai .

A trágárság, ... természetesen nem megengedhető , míg az sem , hogy teljesen érthető megállapításokat lefikázásnak minősítsük csak azért mert egyeseknek kellemetlen igazságokat tartalmaznak.

Ha nevezett vezetők sűrűbben ide látogatnának és működne a normális moderáció , akkor nagyon hasznos találka hely lehetne ez az oldal.

Üdv .

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!