Keresés

Részletes keresés

divatlila Creative Commons License 2003.02.07 0 0 39
Nekem az egészről az a véleményem,hogy kell a halálnak a kínai szponzor.Most átsegít a krízisen,remélem jeletkeznek többen is szponzorok,és helyrerázódik a klub.De nagyon nem lenne jó,ha mondjuk két év múlva arról lenne nevezetes a klub,hogy neki van a legtöbb kínai játékosa és szurkolója,és minden kis kínai Everton-mezt kap ajándékba karácsonykor.
Én nem ezért szerettem meg őket anno.Én egy angol csapatért szorítok,nem akarom,hogy a csapat a kínaiaknak játsszon.Tegyenek úgy ők is,ahogy a japánok,szurkoljanak Beckhamnek meg a MU-nak,de az Evertont hagyják békén.
szponzor Creative Commons License 2003.02.07 0 0 38
Az az utolsó szög még messze van, de a krízis-jóslatoddal egyetértek.
Előzmény: zeuszka (36)
szponzor Creative Commons License 2003.02.07 0 0 37
Szegény Coventry is mire felépítette a hasonlóan ultramodern stadionját, addigra kiesett a Premier League-ből... Nem éppen követendő példa.
Előzmény: Everton (34)
zeuszka Creative Commons License 2003.02.07 0 0 36
"Úgy sincs már messze az az idő, amikor ők sem lesznek semmivel sem rosszabbak európai vagy dél-amerikai kollégáiknál."

azért én bízom benne, hogy az nem holnap lesz ;-)

amúgy biztos vagyok benne, hogy az új forrásoktól függetlenül ez az elüzletiesedett topfutball számos krízisen fog átmenni, és ha a Malaya-döntést be is akarják következetesen tartani, az lesz az utolsó szög a koporsóba.

Előzmény: szponzor (30)
szponzor Creative Commons License 2003.02.07 0 0 35
Dehogy vettem én bántásnak az írásod. Nekem is van okosodnivalóm, szóval izgatottan várom például a "Kenwright-rejtély" megoldását.
Előzmény: Everton (32)
Everton Creative Commons License 2003.02.07 0 0 34
Ha már itt tartunk:
szponzor Creative Commons License 2003.02.07 0 0 33
"People's Club in People's Republic" - ez annyira gagyi, hogy már tényleg jó!
Előzmény: Bluenose (31)
Everton Creative Commons License 2003.02.07 0 0 32
Most ezzel a Kenwrightal bezavartál.. Divatlila osszad az észt.
Amúgy év elején minden angol klub kap tíz milla körül TVs díjjat ha kiszámolod a körül van a játékosok ára, és a stadkóra is csak 30 milla kellet volna a többit a városfejlesztés fizetné.
/ lila tucc erröl valamit hogy álunk?/
Ja és nem bántlak én hidd el, hisz velünk vagy , csak tényfeltárok.
Előzmény: szponzor (27)
Bluenose Creative Commons License 2003.02.07 0 0 31
Kenwright 98-ban lett tulajdonos(plusz-minuszegy év).Szerintem egyébként követni kell mindenképpen a MU marketing stratégiáját különben esélye sincs egy csapatnak.Ami Li Tié illetti egyáltalán nem lóg ki a csapatból,bár volt egy két pocsék meccse.Szerintem Moyes-tól zseniális ötlet volt ez a kínai nyitás.Nyáron megyünk Kínába túrázni,tehát maradunk ezen a vonalon.People's Club in People's Republic a reklám.Ezt a People's club kijelentést is Moyes hozta be mert szerinte Liverpool utcáin mindenki az Evertonnak drukkol(gondolom ezt Houllier máshogy látja:-)))
szponzor Creative Commons License 2003.02.07 0 0 30
A játék szempontjából teljesen igazad van: minek Premiershipbe vagy akármelyik európai élbajnokságba kínai játékosok?! Viszont a futball ma elsősorban már ipar, showbuisness és nyereségorientált vállalkozások tömege. Amikor a Barcelona, a Leeds vagy a Lazio példájára gondolunk, könnyű belátni, hogy új forrásokra van szükség, hogy a futballpiac ne omoljon össze. Ha ennek az az ára, hogy az átlag brit, olasz vagy spanyol focistáknál nem jobb, de nem is sokkal rosszabb kínaiakat, koreaiakat vagy japánokat kell berakni a klubcsapatokba, akkor azt mondom: meg kell tenni. Úgy sincs már messze az az idő, amikor ők sem lesznek semmivel sem rosszabbak európai vagy dél-amerikai kollégáiknál.
Az Everton éppen ezt ismerte fel az elsők között - talán csak a Perugia és a Feyenoord előzte meg -, és ezért az új piacból az egyik legnagyobb profitrészt hasíthatja ki. Emiatt, szerintem, csak dícséret illetheti az Everton irányítóit.
Előzmény: zeuszka (26)
zeuszka Creative Commons License 2003.02.07 0 0 29
pont erről beszélek én is.
Előzmény: Everton (28)
Everton Creative Commons License 2003.02.07 0 0 28
Li Tie Azért játszik folyton mert muszáj, a Kejan nal kötött szeződésben benne van hogy az egyik kínainak mindig játszani kell. A PÉZ nagy úr.
Előzmény: zeuszka (26)
szponzor Creative Commons License 2003.02.07 0 0 27
Nem vagyok sem Everton szurkoló - csak szimpatizáns -, sem a klub nagy ismerője, de tudtommal Bill Kenwright csak 2001 óta a klub tulajdonosa. Elismerem, az 'új' szó egy kissé túlzó volt rá.
Ami az anyagi helyzetet illeti: annyi pénz tényleg nincs, amennyi egy stadionhoz kellene, de ahhoz százmilliós nagyságrendű kellene. Yobóért 5, Wrightért 3,5 millió azért akadt.
Ami a többi brit csapat nyitását illeti a kínai piac felé, nos, bevallom, ezekre az általad felsorolt dolgokra eddig nem figyeltem fel. De úgy vélem, hogy ezekkel a próbálkozásokkal nem is nagyon lehet hatni a fogyasztók pénztárcájára. Hiába nevel fiatalokat a Newcastle Kínában, ettől még százszor annyi Li Tiés Everton mezt fognak eladni Sanghajban, mint Shearer feliratút.
Előzmény: Everton (24)
zeuszka Creative Commons License 2003.02.07 0 0 26
azért én nem sajnálom. a másik kínai, Li Wei-Feng pl. már haza is ment az Evertontól, és Li Tie most tényleg nem rossz, de ősszel semmivel sem volt jobb egy átlagos brit középpályásnál, mégis folyton játéklehetőséget kapott. nagyon nem örülnék neki, ha a kínai piac meghódítása első számú szempont lenne a Premiershipben, egyelőre még nem tartunk ott.
Előzmény: szponzor (25)
szponzor Creative Commons License 2003.02.07 0 0 25
Éppen azért kellett volna leigazolni őket. Látszott, hogy hiányos képzettségű, de nem teljesen reménytelen játékosok, és látszottak a szurkolóik seregei is...
Előzmény: zeuszka (23)
Everton Creative Commons License 2003.02.07 0 0 24
Jóól beszélsz csak van benne olyan ami nem teljesen igaz.
Pl: nem csak az Everton nyit kelet felé a MU sem véletlenül volt japánba turázni pár éve, Newcastle pedig egy egész fiókcsapatott nyitott Kínába , alsóbb osztályban indították el azzal a céllal, hogy népszerűsítsék a klubbot és a fiatal játékosoknak külföldi próbajáték lehetőséget biztosítsanak.
Tudtommal McBrideot nem vettük meg csak kölcsönbe van Áprilisig /sajna/, Moyes őt még a régi klubjábol ismeri ahol szintén játszott kölcsönbe, ráadásul Moyes év elején elmondta , hogy neki fiatal játékosok kellenek, McBride meg ugye 31 éves.
Tudtommal új tulajdonos sincs, ugyan az a Bill Kenwright a fönök mint aki az elmult 5 /??/ évben volt.
ÉS Persze pénzünk sincs.. :( ,mert ha lenne , lenne új stadion is.
Előzmény: szponzor (21)
zeuszka Creative Commons License 2003.02.07 0 0 23
"Én nem is értem, hogy az európai klubok által többségében piacszerzési okból leigazolt japánokhoz hasonlóan, miért nem mozdult rá több topligás klub is a kínai focistákra."

talán mert látták őket a VB-n

Előzmény: szponzor (21)
divatlila Creative Commons License 2003.02.07 0 0 22
WATSON SHINING IN MIDFIELD - MOYES
Friday 07 February 2003

Steve Watson knows Everton boss David Moyes is no longer thinking of him as a full-back - he is a goalscoring midfielder now.

The adaptable Geordie, who is hoping to recover from a heel injury to maintain his surprise new role at Charlton, has been left in no doubt where Moyes believes his future career is heading.


Watson is currently keeping seasoned international midfielders like Thomas Gravesen, Mark Pembridge and Lee Carsley out of the Everton team as they maintain an impressive fifth place in the Barclaycard Premiership.

Watson has bagged four goals in five games and Moyes is delighted with his conversion, saying: "When I came here I didn't quite think he suited the role of full-back, although he could do the job reasonably well.

"But I felt he could play in front of the full-back, that would suit him better because, with the ability he has and his all-round footballing intelligence, he can play in those sort of positions.

"He had to bide his time to get into the side and he knows he's going to have to play well to stay in, but he's done really well for us at the moment."

szponzor Creative Commons License 2003.02.07 0 0 21
"Plusz lehet még a pár száz millió kinai szurkolónk ha ügyesen kezeljük őket."

Teljesen igazad van: az Everton lehetőségei azzal, hogy Kínában most fut fel a sportág, Li Tie a legnépszerűbb labdarúgó, és ezért minden második kínai Everton szurkoló, óriásiak. Én nem is értem, hogy az európai klubok által többségében piacszerzési okból leigazolt japánokhoz hasonlóan, miért nem mozdult rá több topligás klub is a kínai focistákra. Az Everton viszont, eddig úgy tűnik, jól sáfárkodik ezzel a lehetőséggel. Li Tie ráadásul jól is játszik.
Hogy McBride leigazolása hasonló sikereket eredményez-e a szintén végtelen lehetőségeket biztosító amerikai piacon, azt nem tudom, de az eddigi teljesítménye, a góljai miatt ő is jó igazolásnak látszik.
Mindenesetre bíztató, hogy ahhoz képest, hogy tavaszig az Everton állandó gazdasági gondokkal küzködött, legjobbjait kénytelen volt elengedni, az igazolásai sem nagyon jöttek be, most szerintem a legnagyobb lehetőségekkel rendelkező brit klub. Ez egyértelműen az új tulajdonos és Moyes érdeme.

Előzmény: Bluenose (7)
Everton Creative Commons License 2003.02.07 0 0 20
Kár Hogy nem lehet ekkora banner:
Everton Creative Commons License 2003.02.07 0 0 19
Stephen Gerrard viszont megkapta a 3 mecses eltiltását /ami nagyon járt neki/ amiért páros lábbal beleszált Naysmith be. és a meccsen még egy sárgát se kapott érte.
Előzmény: Bluenose (18)
Bluenose Creative Commons License 2003.02.07 0 0 18
Letelt Rooney eltiltása,így akár kezdehet is a Charlton ellen.Szerintem egyébként nem fog marad a Mcbride,Radzinski csatársor.Ja egyébként a klub már kedden eladott minden jegyet az Athletic ellen,úgyhogy szurkolásban nem lesz hiány.Remélem valahogy begyűrjük őket,de kikapni nem szabad.
BlueForEver
Everton Creative Commons License 2003.02.07 0 0 17
A mult héten leszedtem egy képet amin Rooney talpig beöltözve áll a stadionba a Dixie Dean kép előtt, persze hogy nem találom.

Előzmény: lg18 (13)
interman Creative Commons License 2003.02.06 0 0 15
Téged viszont még nem láttunk a szent Inter-topicban. Szóval gyere néha!!

Non mollare mai!!

Előzmény: forza.inter (14)
forza.inter Creative Commons License 2003.02.06 0 0 14
Örömmel láttam hogy sikerült "Everton"-barátom topic-nyitása!
Sok kikert (és még több tagot) hozzá!

FORZA INTER! :-)

lg18 Creative Commons License 2003.02.06 0 0 13
"A klub leghíresebb labdarúgója Dixie Dean "

ide illik egy Bill Shankly idézet:

Shankly at Dixie Dean's funeral
'I know this is a sad occasion, but I think that Dixie would be
amazed to know that even in death he could draw a bigger
crowd to Goodison than Everton on a Saturday afternoon'

:-)

Előzmény: Bluenose (7)
Everton Creative Commons License 2003.02.06 0 0 12
Nohát ! Én is szeretettel üdvözlök itt mindenkit, és köszönetet mondok a moderátornak jó és gyors segítségéért ! Remélem topikunk hasonló magasságokba tör mint kedvenc csapatom jelenleg !!!
Evertonosok IDE !

BluesForEver !

Everton Creative Commons License 2003.02.06 0 0 11
Megyen ez csak tolni kell !!!!!!
Előzmény: HT Miskolc (9)
Bluenose Creative Commons License 2003.02.06 0 0 10
Szép lett a banner gratula.KIesett a Pool a Toffeewben jelent meg,hogyha előttük végzünk és nem jutnak be a BL-be akkor Houllier repül.
HT Miskolc Creative Commons License 2003.02.05 0 0 9
jó úton haladsz ;-)
Előzmény: Everton (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!