Keresés

Részletes keresés

gumidani Creative Commons License 2004.06.28 0 0 9220

<SPAN style="FONT-SIZE: 18pt"><FONT face="Times New Roman"><a <SPAN style="mso-bidi-font-weight: bold">target=new</SPAN> href=http://fototar.origo.hu/pages/albumlist/albumview.jsp?id=136754>Varga Imre: A tolóhajózás helyzete és fejlesztésének irányai hazánkban</a><?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p></SPAN>

gumidani Creative Commons License 2004.06.28 0 0 9219

Varga Imre: A tolóhajózás helyzete és fejlesztésének irányai hazánkban

http://fototar.origo.hu/pages/albumlist/albumview.jsp?id=136754

 

MALWIN Creative Commons License 2004.06.28 0 0 9218
                                                 Hijjnye!!!
Előzmény: gumidani (9215)
Z. Z. Creative Commons License 2004.06.28 0 0 9217

Feltöltöm ide is a képeimet olyan kb. 120x80-as felbontásban, hogy a modemes topiklakó el tudja dönteni, érdekli-e, érdemes-e az alá elhelyezett linkre kattintani, vagy sem. Azt a pici képemet meg arra használja az index, amire akarja.

 

Tisztelt Topiklakók!

Mivel megújult a fórum (és mert mindannyian beleestünk ebbe a várakozási időbe), élek a lehetőséggel és megváltoztatom a nickemet. A régi 2001 körültől datálódik, amikor még azt hittem, hogy fontos az álnév. Pontosabban találtam egy fórumot, ahol nem az. Az új nick ejtése Zézé, a vezeték és keresztnevem kezdőbetűi. Kéretik Z. Z. topiktársat is olyan barátságosan fogadni, mint az elődjét. Remélem ez a fórum (a megújulást bíráló indulatok lecsillapodása után) továbbra is a béke és a nyugalom szigete marad.

 

Üdv, Z. Z.

Előzmény: MALWIN (9214)
fd6667 Creative Commons License 2004.06.28 0 0 9216

Varga Imre: A tolóhajózás helyzete és fejlesztésének irányai hazánkban

 

http://fototar.origo.hu/pages/albumlist/albumview.jsp?id=13675

gumidani Creative Commons License 2004.06.28 0 0 9215

<FONT face="Times New Roman"><SPAN style="FONT-SIZE: 18pt"><a <SPAN style="mso-bidi-font-weight: bold">target=new</SPAN> href=http://fototar.origo.hu/pages/albumlist/albumview.jsp?id=136754></SPAN><SPAN style="FONT-SIZE: 14pt">Varga Imre: A tolóhajózás helyzete és fejlesztésének irányai hazánkban</SPAN><SPAN style="FONT-SIZE: 18pt"></a><?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p></SPAN>

MALWIN Creative Commons License 2004.06.28 0 0 9214
Megy,,de hova??
Megnyitva fika kis kép.Ne mondd, hogy így akartad.....szvsz a szerver minden lelkiismeretfurdalás nélköül átméretezi a képeket, és nagy ívben tesz ránk.
ne tegyél be képet, lásd Dlala hsz.-ét.
Énm már elkövettem a baromságot, ezentúl linkelek, vagy mindenki elképzeli, amiről írok.

Uff, én beszéltem.
Előzmény: Törölt nick (9208)
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.28 0 0 9213

Most kipróbálom, hogy mit csinál, ha nem kicsinyítem az 1280x 960-as felbontású képet. Reményeim szerint kicsiben teszi be, és a "megtekintre" kattintva lesz nagyobb. Meglátjuk.

Moszkva sereg

 

Most pedig jöjjön egy link:

Előz a Vöcsök II
viking star Creative Commons License 2004.06.28 0 0 9212

Az semmi, de a képet se tudta betenni:)

nekem itt most egy hozzászólás látszik, amit én követtem el, amelyben nem szólok hozzá olyannyira semmihez, hogy csak a nick látszik és az üres mező:))...azért a régibe ilyen nem vót.

Mind1, maradjunk a jóöreg linkelésnél.

Tehát a River Cloud, tegnapelőtt, Horánynál

Előzmény: DLala (9210)
viking star Creative Commons License 2004.06.28 0 0 9211

 

DLala Creative Commons License 2004.06.28 0 0 9210

Erős megfontolásra ajánlott:

 

Képet beszúrni nem lehet, csak feltölteni. Nyilván nem véletlenül.
Idézet a jogi szabályzatból:

"Felhasználónk hozzászólása elküldésével lemond valamennyi, szerzői joggal kapcsolatos vagyoni jogáról a hozzászólásban elhelyezett bármilyen információhordozó tekintetében."

és

"A Fórumunkban közzétett szövegek, képek és információk nyilvánossághoz közvetítési jogai a fórumos hozzászólás elküldését követően az Index.hu Rt-re szállnak, újraközlésük bármilyen nyomtatott vagy elektronikus formában az Index.hu Rt. engedélyéhez kötött. "

 

Következésképpen aki ide betölt egy képet az már ezzel le is mondott róla. Just think about it.

LUCzI FERencz Creative Commons License 2004.06.28 0 0 9209
Amilyen kaki lett ez az új fórum, szerintem teljesn mindegy, ha itt marad is, de ha ti iúgy akarjátok, írhatok a moderátoroknak.
Bár sok helyen, sok lapon hivatkozást láttam erre a topicra, nem tudom, hogy ha átkerülne a Közlekedésbe, akkor 1. lenne-e ennyi látogatója, 2. a hivatkozások jó helyre mutatnának?

Előzmény: Bócman (9198)
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.28 0 0 9208

 

 

Megy ez :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

MALWIN Creative Commons License 2004.06.28 0 0 9207
Erről beszéltem:
Előzmény: Enzo (9206)
Enzo Creative Commons License 2004.06.28 0 0 9206

Namégeccer!

 

Nem értem különben, hogy mi a franc ez a várakozási idő, emlékezetem szerint nem vagyok új felhasználó, és valahol azt olvastam, hogy ez csak azokra vonatkozik. Ez a fórum lehet hogy jobb lett, de én még nem nagyon értem a működését, viszont legalább gyorsabb sem lett...

Előzmény: Enzo (9205)
Enzo Creative Commons License 2004.06.28 0 0 9205
Na lássuk, nekem megy-e?
Előzmény: MALWIN (9204)
MALWIN Creative Commons License 2004.06.28 0 0 9204

A Victor Hugao csinálta,

 

DE aZ INDEX AZ ÍRJA, HOGY NEM VAGYOK JOGOSULT KÉPET BERAKNI!!!

HOGY VAN KÉPÜK HOZZÁ!!!!?????

Előzmény: Enzo (9203)
Enzo Creative Commons License 2004.06.28 0 0 9203
Kicsoda, és mit?
Előzmény: MALWIN (9202)
MALWIN Creative Commons License 2004.06.28 0 0 9202

Jééé, ez sikerült!!

Na ezt csinálta ma kicsivel dél előtt.

Előzmény: MALWIN (9200)
Bócman Creative Commons License 2004.06.28 0 0 9201

Hogy okos vagy, meg szép.

De főleg szép.

Meg okos!!

 

Mi mást...

 

:-))))))))))

Előzmény: MALWIN (9200)
MALWIN Creative Commons License 2004.06.28 0 0 9200

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Az index monnyon le!!!

Ennyit az offról:

Ma gyönyörű képeket készítettem a Victor Hugo-ról, amint rundózik.Kis túlzással átér a túlsó partra.

Közzétenni nem tudom sajna, de talán nem sokára.

Bócman!

Mit akartál írni??

Előzmény: Bócman (9199)
Bócman Creative Commons License 2004.06.28 0 0 9199

Hát most egy kicsit marha ideges vagyok!!

Írtam ide egy hozzászólást, aztán Malwinnak akartam írni a naszádos topikban.

Erre aszongya:

 

"Nem telet le a várakozási idő!!"

 

 

Azaz 5 percenként a teljes fórumon 1x lehet hozzászólni!!!

Mi több, el se tudod kezdeni az új hozzászólás megírását 5 percig!!!!

 

Hát a ... az indexnek.

 

 

Nekem ez az új dizájn se tetszik,, mért kell elcseszni ami szép és jó.

 

A kurva hirdetéseikkel meg menjenek a főoldalra!!!

 

Egy biztos: amit itt hirdetnek, abból akkor se veszek, ha csak az az egy van a világon...

 

 

 

 

 

Előzmény: Bócman (9198)
Bócman Creative Commons License 2004.06.28 0 0 9198

Na most talán lehet írni...

 

Lucziferi, át kellene tetetni a Közlekedés fórumcsoportba a topikot, nem?!

 

 

Előzmény: Törölt nick (9197)
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.27 0 0 9197
Tolóhajó:-))))))
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.27 0 0 9196
A papírhajó szerint a Csiga-biga nevű hajóval órás sétajáratra lehet menni. Aztán miután fizettél derül ki, hogy helyette a Mustanggal visznek.:-)))))))

Mad Scientist Creative Commons License 2004.06.27 0 0 9195
Hű, erre én már (vagy inkább még) nem emlékszem...

Arra emlékszem, hogy a 80-as évek közepén hosszú évekre hanyagolták az északi parti vonaljáratot Tihanytól nyugatra, de volt egy K járat Keszthely-Tihany között (ált. a Keszthely járta), meg persze a hosszú G...

Talán ma sem lenne marhaság a V (vagy H?) Keneséig, vagy mondjuk Almádiig.

Előzmény: ANker (9193)
gumidani Creative Commons License 2004.06.27 0 0 9194
Nem budapesti barátaim!
Felajánlok 2 db budapesti telefonkönyvre szóló utalványt. Jelentkezést az itteni adatoknál levő címre várom.
ANker Creative Commons License 2004.06.27 0 0 9193
Örülnék, ha ketten-hárman össze tudnánk dobni azt a 49 (51) %-ot. Meg is számolom legközelebb, ha felmegyek a padlásra vasvillával megforgatni a papírpénzt (meg ne penészedjen) - mennyivel is fogok beszállni az üzletbe.:)))) Nem kell sokáig olvasgatnom. De komolyabban: talán az érintett önkormányzatok kérésére, segítségével lehetne eredményt elérni menetrend-ügyben...

Egyébként emlékszem, a 80'-as évek elején a mostani V3 járat Keneséig közlekedett, onnan fordult vissza délután. Így mintegy ellenpárja volt a J-nek. Utaztam is rajta egyszer, a Tünde volt.

Előzmény: Mad Scientist (9192)
Mad Scientist Creative Commons License 2004.06.27 0 0 9192
No, majd ha a mi kezünkben lesz a BHRt, intézkedünk... :)))

Mik a terveid? Puccs, vagy dobjuk össze a 49%-ra a pénzt, és kenjük meg valami kisebb önkormányzat vezetőit, hogy adjanak még oda 2%-ot a többségi irányításhoz?

:-)))))

Előzmény: ANker (9190)
Mad Scientist Creative Commons License 2004.06.27 0 0 9191
Erről Tom többet tudhat, de szerintem nem olvassák.

Marekp-nek teljesen igaza van abban, hogy a jobb lenne ha A szembe menne J-vel (na persze, ha közel érnek, akkor kerülje ki...:-)))).

Én annyit tudok, hogy a BHRT-nél a hajókon írják a kis naplóba (vagy mibe) az utasszámot (tavaly legalább is többször láttam), így azért valamennyire képben lehetnek, és talán igyekeznek akkora hajót, és arra járatni, amerre utas is van. Persze lehet, hogy naiv vagyok, de azért a BHRT mégsem MÁV...

A Siófok-Füred vonaltól keletre szerintem gyenge a menetrend, biztos lennének itt jobb lehetőségek, mert pl. Almádi v. Alsőörs elég jelentős turistaforgalommal bír a nyáron... Bár fejlődés is volt az elmúlt években (M).

Előzmény: ANker (9190)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!