Keresés

Részletes keresés

lab Creative Commons License 1999.10.28 0 0 8
Szintén az Irottkő 70-en történt, hogy a táv vége felé beértünk Kőszegfalvára, egyszer csak ránk köszön egy ember és megkérdezi:
-Valami túra van most, vagy mi?
-70 km-es túra van... stb.
-És ott az erdő szélén jöttetek, a tökföldeknél?
-Igen
-Akkor szerencse, hogy nem mentem oda vadászni..
lab Creative Commons License 1999.10.28 0 0 7
Az idei Irottkő 70-en kb fel óra folyamatos hegymenet után a belyegzőhelyen beszelgettünk a pecsétlő emberrel. Miután megtárgyaltuk, hogy az 1900 m-es szintemelkedes szinte teljes egésszében az elso 40-45 kilométerre esik, pókerarccal megjegyezte:
-Én még akartam durvítani egy kicsit, felvinni az utvonalat a Kendig-gerincre (kezével mutatja, hogy milyen meredek), de a többiek lebeszéltek. Talán majd jövőre...

Jövőre is megyünk!

Syrax Creative Commons License 1999.10.28 0 0 6
Egyik Bakony 50 (97-es?) előtt egy héttel gyakorló-túrát rendeztünk,jó 30 centis hóban. Nagy élmény volt,mikor köv. héten több szakaszon is a mi kimélyített lábnyomainkban haladt az egész nép! :)
kamikázé Creative Commons License 1999.10.28 0 0 5
Nyugi Carpy!

Szerintem előbb utóbb felduzzad ez a topic is, csak nagyon sok hobbistának most kezdődik igazán a túraszezon (például nekem is). Biztos vagyok benne, hogy a bringás és a futós topicból jónéhányan átszivárognak ide is. Én eddig csak az Olimpiai Ötpróba kereteiben indultam túraversenyeken, de nagyon teccik. Tavasz végétől ősz közepéig más (futó-, bringa-, triatlon-, úszó-) versenyeken indulok és télre nem marad más, mint a túrázás, de ez nem baj, mert ilyenkor a legszebbek a hegyek. A tájékozódás nehézségeiről meg a víz alatt szereztem tapasztalatokat jó néhány évvel ezelőtt tájékozódási búvárként. A sífutás meg engem is izgat, csak a túl "macerás" sportokat nem szeretem (sok cucc, alkalmas terep fellelése, kedvező időjárás stb).

kamikázé

Előzmény: Carpy (4)
Carpy Creative Commons License 1999.10.28 0 0 4
Hat senki nem szokott turazgatni?
Carpy Creative Commons License 1999.10.26 0 0 3
No igen, az orok dilemma. Vagy egyenesen. Vagy vissza... :(
Előzmény: Zmac (2)
Zmac Creative Commons License 1999.10.26 0 0 2
Nekem csak egy lámpám akkumulátora fogyott ki a Lom-hegyen, üres erdőben (utolsónak indultam), de az érzés valószínűleg hasonló volt. Annyit tudtam, hogy lefelé kell mennem a sötét, köves és bozótos hegyoldalban az országútig, ott pedig balra fordulni. Vagy jobbra.
Előzmény: Carpy (-)
kivi Creative Commons License 1999.10.26 0 0 1
Én csak bicajos, azon belül is főleg MTB TT-ken szoktam indulni (Nagy-Szoplák, BEAC Maxi, stb).

kivi

Som-Som Creative Commons License 1999.10.25 0 0 0
0 ilyen versenyen vettem részt.
Carpy Creative Commons License 1999.10.25 0 0 topiknyitó
Aki vett mar reszt valaha turaversenyen, aki mar keresett bojat 2 meteres csalanban, ami nem is ott volt, ahol a terkepen, akinek mar harmonikazott a terde a 71. km utan, akinek mar fogyott ki egy ejszaka 4 elemlampaja.... Az Mind Jojjon Ide. Igy az evvege fele ideje kibeszelni a versenyeket, versenyzoket, es a birakat...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!