Keresés

Részletes keresés

Leno Laj Creative Commons License 1999.11.28 0 0 168
Igenis, Uram. Már térdepelek is a sarokba.
Előzmény: mud (167)
mud Creative Commons License 1999.11.28 0 0 167
Olle Leno Lagzi Laj Chi,
Te egy nagyon undok sztrovacsek kezdesz lenni...
Előzmény: Leno Laj (166)
Leno Laj Creative Commons License 1999.11.28 0 0 166
Irulok-pirulok, hogy belerondítok a duettbe, de. Azt eddig is tudtuk, hogy a mud egy szuper ügynök (kiskócos hahaha). Na de ilyet! Tiszta James Bond. Ezentúl csak a legnagyobb tisztelettel fogok szólni. Hozzá.
Leno La Junior
Előzmény: buta Elizabeth (153)
mud Creative Commons License 1999.11.28 0 0 165
Nagyon offok vagytok, basszus...
Eccer huzzon az ember tiszta ruhat, akkor is kidumaljak...
Mecsoda vilag...
Előzmény: vitézlejszló (159)
vitézlejszló Creative Commons License 1999.11.28 0 0 164
Nem az nem én vagyok. Viszont azt hiszem a párodéra küldtem. Baj?
Nem lehet, hogy a kávétól nem tucc aludni?
Én most leléoek , jövő héten folytathatjuk. (szerda körül)
Addig is hallgass sok jazzt!
buta Elizabeth Creative Commons License 1999.11.28 0 0 163
Tévedsz! már három deci capuccinóval ülök itt és friss vagyok, mint a hajnali harmat.
Egyébként én is olcastam a héten egy igen jó cikket az alvászavaros emberekről és megtudtam , hogy a SOTE II. sz. Klinikáján van egy ilyen jellegű szakrendelés, ahova be lehet menni aludni és műszerekkel igyekeznek kimutatni, hogy melyik fázisban van a baj és ennek megfelelően ajánlanak gyógyszert, illletve pszichotréninget.
Engem igazándiból nem zavar, csak néha vagyok nappal utána rettenetesen kába.Volt már olyan is , hogy két egymást követő nap sem feküdtem le, csak eg-egy órára.
Egyébként utaltál rá, hogy a munkahelyeden netezel. Mivel foglalkozol?Csak nem te vagy az éjszaka erős embere?
Előzmény: vitézlejszló (161)
buta Elizabeth Creative Commons License 1999.11.28 0 0 162
Az igazi emilcímemre küldted, vagy erre, ami a páromé?
Közben kirohantam a konyhába és kifosztottam a hűtőszekrényt. Képzelj magad elé egy vékony, alacsony harmincas nőt, aki éjjel háromkor egy szál pólóban ül a számítógép előtt, és félkézzel eszik egy darab maradék lecsókolbászt...meg kockasajtot, meg a gyerek vacsorájának a maradékát, meg amit talált és közben lóg a neten..
Most kiugrok egy kávéért, míg megjön a válasz.
Előzmény: vitézlejszló (160)
vitézlejszló Creative Commons License 1999.11.28 0 0 161
Elizabeth alszik... Pszt!...zzzZZZzzzZZZzzzZZZzzz...
vitézlejszló Creative Commons License 1999.11.28 0 0 160
Elizabeth, nézd meg az emiledet. Kép elküldve.
vitézlejszló Creative Commons License 1999.11.28 0 0 159
Mud nem. Nem onnan...
buta Elizabeth Creative Commons License 1999.11.28 0 0 158
Már megint gyorsabban írtam, mint a fejemet használtam volna, Az utolsó részen volt egy klikkelési lehetőség az tulaj web-oldalára.
Előzmény: vitézlejszló (156)
buta Elizabeth Creative Commons License 1999.11.28 0 0 157
Ha valaki megtanít átácsolni. A Magyarulez-ben így fordították le, nekem meg nagyon megtetszett. Mert amikor a tetőre kell valami, akkor a mester is told, tehát átácsol. Csak ő nem angolosan csinálja. Jó, nem.
A köszönőlevél azért menjen, mert te tetted fel a képet az Iszoldába, vagy a te nyakkendőd van rajta? (Azért írtam, hogy full extrás, mert gyengém a nyakkendő; szégény életem párja legnagyobb bánatára, aki a megismerkedésünk óta konzekvensen egyfajta márkájú és fazonú farmernadrágban és dzsekiben jár, valamint rossul van a jazztől. Talán Gonda János:Vonzások és választások c.lemezére mondta azt, hogy ez a tűnek is rosszlehet, ne menjek inkább le a boltba? Azóta toleráns módon csak akkor hallgatok zenét, ha ő nincs otthon.Bár azért vannak közös kedvenceink...
Mud is basszgitáros, vagy...?
Előzmény: vitézlejszló (155)
vitézlejszló Creative Commons License 1999.11.28 0 0 156
Most akkor megint én jövök?
vitézlejszló Creative Commons License 1999.11.28 0 0 155
Élőben kellemesen csalódnál, ugyanis ismerem mud-ot. (egy köszönőlevelet ezért elvárok tőled, Balázs)
Te mikor mész fel az Iszoldára?
És milyen hómpédzsről irtál?
buta Elizabeth Creative Commons License 1999.11.28 0 0 154
A tolmácsolás? dehogy! Lettországban (Riga) végeztem, a főszakom orosz nyelv, a második a lett, majd a német következett. Nagyon jó úttörőpajtás meg jókislány voltam, nyertem egy norvég utat egy hónapra 14 évesen, ott 4o országból voltak delegációk és ott kezdtem el angolt tanulni, amit sikeresen folytattam további két éven át, amikor iskolát változtattam.Ott pedig választhattam az olasz és a német között.Aztán úgy alakult az életem, hogy a számítógép miatt szükség volt az angolra, meg manapság a legmezeibb titkárnő is egyformán jól kezeli a kávéfőzőgépet meg a szövegszerkesztőt, így hát belevetettem magam a tanulásba és az iskola, ahol dolgoztam, azzal kecsegtetett, hogy ha minden O.K., akkor ősztől támogatással angol szakon kezdhetek tanulni.Közbeszólt a Sors: a tízéves nagyfiam ez év áprilisában ( próbaidőm alatt) vérképzőszervi beteg lett, így hónapokat töltöttünk kórházban , nekem meg választanom kellett a fiam és az állásom között. Így lettem szeptembertől szabadúszó, tolmács-fordító, de ha éppen nics munkám, egy nagy piackutató cégnek is dolgozom.Mert a több lábon állás egy vállalkozásban fontos...Volt.hogy takarítani jártam, egyébként nyelvet is tanítok itthon.
Előzmény: vitézlejszló (152)
buta Elizabeth Creative Commons License 1999.11.28 0 0 153
Közben megnéztem ezt az iszonyúhosszúnevűszörnyenbonyolult website-ot, meg is találtam rajta a Private Collection-t is, csak csekélyke agyamig az a módozat nem jutott el, hogy hogyan lehetne kommunikálni a site gazdájával. Amikor ráklikkeltem a homepage-ére, azon se találtam semmi konkrét címet. már megint valami hülyeséget csináltam?
Az Iszoldában viszont ott volt mud, akit én lánynak hittem és abból is a kócosabbik fajtából valónak. Volt meglepetés...Majd én is ilyen full extrásat küldök, aztán nem fognak a találkozókon rám ismerni...
vitézlejszló Creative Commons License 1999.11.28 0 0 152
Nem tudtam, hogy nyelvész vagy, viszont az nyilvánvaló, hogy könnyen teremtesz kapcsolatokat emberekkel. Az Iszoldában hol? A Piazza-ra gondolsz? Vagy ha nem, akkor:
én se lattalak, csak 3 másik nevet.
A fénykép lehet, hogy nemsokára megy az emiledre, nem kell hozzá ásznak lenni, csak attach-elni kell.
Ugye angol?
buta Elizabeth Creative Commons License 1999.11.28 0 0 151
A déli parton nyaraltunk tavaly, de leghamarabb ott lehetne összefutni,úgy félúton Kaposvár és Pest között.Az Iszoldában meg hiába kerestelek, de ha ilyen ász vagy akkor mailben is tudsz biztosan fényképet küldeni...(tedd meg)- Ami meg a gépelést illeti, elfelejtetted, hogy nyelvész vagyok, az egyetemen még idegennyelvű gépírási is kötelező volt tanulni. Amikor hazajöttem, a gyerekek mellett próbáltam otthoni fordításokat vállalni, de igazándiból az én műfajom inkább a tolmácsolás, mert nagyon könnyen teremtek kapcsolatot emberekkel és nem vagyok egy zavarbaesős alkat.
Bár vannak helyzetek, amikor szívesebben elszaladnék, de olyankor is kivágom magam.
Előzmény: vitézlejszló (150)
vitézlejszló Creative Commons License 1999.11.28 0 0 150
Azon meg nem nyomultam. De minden lehetseges...
Hogyhogy merre a Balcsin?
Jol haladsz, pl. a gepeles mar eleg jol mehet neked.
A HTML tul.keppen az a "nyelv" ami leirja a browsered (bongeszod) szamara, hogy mit jelenitsen meg, azaz amit most latsz, az a halozaton eredetileg egy un. forraskod formajaban megy at. (Page Source a Netscape-en). Ezt a Browser forditja at abba, amit latsz a kepernyon.
Roviden ennyi.
buta Elizabeth Creative Commons License 1999.11.28 0 0 149
De jó, hogy itt találtalak, éppen ki akartam szállni! Sajnos, még nincs Iszoldás képem, de elárulom, hogy mindannyian fodrásznál voltunk ma, amíg a férjem dolgozott és este megörökítettük a friss fejeket, még úgysem volt a négy gyerek velem egyszerre megörökítve. Ha ezt előhívják, rátetetem. Az igazi baj az , hogy én a nethez nagyon kevéssé értek, például fogalmam sincs, mi az a HTML, így aztán kimaradok egy csomó mindenből. Persze ahhoz képest, hogy négy hónapja még azt sem tudtam, hol kell bekapcsolni a gépet, eélggé megbarátkoztam vele, de hát nagyon kezdő játékos vagyok még...Átugrok az Iszoldára, rajta vagy?
Üdv,
Elizabeth
PS.
Merre keresselek a Balcsin?
Előzmény: vitézlejszló (148)
vitézlejszló Creative Commons License 1999.11.28 0 0 148
Van neki gitárja bezony! Tuti!
És Elizabethnek Iszoldás képe van-e?
buta Elizabeth Creative Commons License 1999.11.28 0 0 147
Hálám üldöz, azért hallod a lábdobogást...Na megyek, megnézem ezt a Robi gyereket magamnak...A vitézlejszlót is megnézném, hátha neki a nagymamuci báli legyezője mellett egy tuti basszgitárja is van . :-)))))))))))))
Üdv,
Elizabeth
Előzmény: mud (143)
mud Creative Commons License 1999.11.25 0 0 146
Persze lehet, hogy félreértettél, én erre valaszoltam...:
"Vangelis és Jo(h)n Anderson: Private Collection c."

Szia.

Előzmény: vitézlejszló (144)
mud Creative Commons License 1999.11.25 0 0 145
Hát perrrrsze! :-))))
Előzmény: vitézlejszló (144)
vitézlejszló Creative Commons License 1999.11.25 0 0 144
mud: leborulok a tudásod előtt, de irigykedsz ugye, hogy valakinek hiányzom?

buta Elizabeth: szia!

mud Creative Commons License 1999.11.25 0 0 143
http://www.ecs.uci.edu/rwm/yes/yesstuff.html

Kerdezd meg ezt a fijut, neki megvan. Ugyhijjak, hogy Robert. Mintezta vitéztis. Biztos lemasolja neked, de ha gazdag vagy, sok helyen meg lehet rendelni...

Előzmény: buta Elizabeth (138)
mud Creative Commons License 1999.11.25 0 0 142
bár ma csutortok van...
Előzmény: buta Elizabeth (130)
mud Creative Commons License 1999.11.25 0 0 141
Magyarorszagon semmi sincs messze...

(most varhatok a reakciora, mig megin' megjonnek az ejszakasok...)

Előzmény: buta Elizabeth (130)
buta Elizabeth Creative Commons License 1999.11.25 0 0 140
Szia Vitézlejszló,
mintha azt mondtad volna, hogy csütörtökön itt leszel, de hát nem talállak...
Jelentkezz!
Üdv,
Elizabeth

PS. Ami a nickemet illeti, Gyik már egyszer mondta, hogy nem is vagyok olyan buta... Egyébként valóban hosszú barna hajam van , a dalból meg épp az a sor nem stimmel, hogy "a beszéd nem a te asztalod", hiszen én épp a beszédemből élek. Ezt úgy szoktam megfogalmazni otthon, hogy ti bezzeg rám se bagóztok, ha hozzátok beszélek, ha tolmácsolok, akkor meg bezzeg mindenki az én számat figyeli...

Előzmény: vitézlejszló (139)
vitézlejszló Creative Commons License 1999.11.21 0 0 139
Ebben sajnos én nem tudok segiteni. De te aztán tudod ám koptatni a billentyűket!
Nem vagy az a tipus, aki kettőt se tud szólni...
szia

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!