Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2021.02.26 -1 0 206741

Sima ügy. Garancsi beszél a fiúkkal, hogy itt van 10 misi, essetek ki. így olcsóbban megvehetem a klubot, ti is jóljártok. 

Aztán visszakerültök tiszta lappal. 

 

Előzmény: btete (206735)
Miller a sör Creative Commons License 2021.02.25 -1 5 206738

Bárki jön a belga helyett csak jobb lehet. Ezeket az éveket nem fogjuk vissza sírni az tuti. Ha a NER jön nyilvánvaló, hogy mi továbbra is a  pénzosztás végén leszünk, de legalább nem leszünk hátrányosan megkülönböztetve.

Én amúgy személy szerint nem vagyok optimista  a belebegtetett tulaj váltással kapcsolatban, ugyan olyan légből kapott kacsa mint az eddigiek, félek itt csak a kiesésünk után lesz változás mikor egy marék szotyiért megtudják venni a klubot.

Seejay Creative Commons License 2021.02.25 0 8 206737

Na most azért mára egy dolog kiderült : A D. családnál nem a sportszakmai rész a cél a birtokolt kluboknál . Ezt itt is megmutatták . Velük már tudjuk hogy nem megy , és nem is fog  . 

Egy esélyünk van . A változás . Hogy ez milyen irányba mozdítana minket , azt senki sem tudja , de mivel a holland mélyföldi bányászpatkány seggére is úgy nézünk lassan mint a Himalájára , ezért esedékes ebből a posványból menekülni . Mert azt még nem tudhatjuk hogy hova juthatunk ha váltunk , de azt igen , hogy ha maradunk , akkor előbb-utóbb kiesünk . Változás kell , és a csapat mellé kell állni .  Talán ez a legjobb ami velünk történhet , és remélni  a legjobbakat .  Annyiszor beültettek minket a hintába , én már csak azt hiszem el , ha látom az új tulajt a honlapon bemutatva , de muszáj hinnünk abban , hogy valami pozitív változás jön . 

Előzmény: sárfi (206736)
sárfi Creative Commons License 2021.02.25 -1 6 206736

Azért azt még megkérdezném, hogy ha 12 NER csapat lesz akkor mi már páholyban leszünk ?  Dobogón végzünk ? Nem esünk ki ?  

Előzmény: Seejay (206734)
btete Creative Commons License 2021.02.25 0 0 206735

Először talán bent kellene maradni az első osztályban. Másod osztályú csapatért csak a töredékét fogják fizetni ha fizetnek egyáltalán.

Utána érdemes csak edzőkről és játékosokról beszélni.

Seejay Creative Commons License 2021.02.25 0 5 206734

Miért a belgát szeretők mit szerettek a belgán ? Mit lehetett az általa sportegyesületnek álcázott gazdasági társaságon szeretni ? Minden amihez kötődünk , a múltból származik , és ezáltal tartunk ki nap mint nap . A klub szeretetéért . 

Előzmény: sárfi (206732)
Seejay Creative Commons License 2021.02.25 0 2 206733

Ne aggódjál , szerintem edzőstől , mindenestől repülni fog mindenki .  Ki van zárva , hogy nem a saját embereiket építenék be a klubházba . Én csak azt remélem , hogy nem a Bódog , Horváth Feri , Feczkó , Márton  ,Supka , Csertői , Pintér vonalról hoznak edzőt . 

Előzmény: JusticeForCarano (206731)
sárfi Creative Commons License 2021.02.25 -2 1 206732

Remélem a belgát utálók most már ürülnek, hogy állami gondozottak lesznek ! 

venyigeszú de lucerna Creative Commons License 2021.02.25 0 0 206729

Nem egyszerű a helyzet.

Gratuláljak, vagy részvétet nyilvánítsak?

Előzmény: polovcev (206728)
polovcev Creative Commons License 2021.02.25 0 1 206728

Ha ez igaz, akkor használjuk ki a hátralévő időt, mert nyártól már nem NER-ezhetünk. :)

 

 

 

Holott rohadt szórakoztató volt, ahogy tegnap a Vidi és fradika drukkerek egymást szídták a rendelkezésre álló pénzek miatt. 

 

Mondjuk az ilyesfajta amnézia része lehet a drukkeréletnek, mert a debreceniek is acsarkodnak a Vasasra, miközben tényleg azt hirdetik, hogy az ő egyesületüket a lokálpatrióta összefogás mentette meg. A Dióknál is tart még az identitászavar. Nem tudják kit kellene szídni, ki a tulaj, honnan jött a lóvé?

 

 

 

A hátralévő hónapokat arra fogom használni, hogy megfelelő támadási felületeket keressek anélkül, hogy folyamatosan szóba hozzam a hirtelen felbukkanó állami pénzeket. Szép, emberpróbáló feladat lesz. :)

Előzmény: Seejay (206727)
Seejay Creative Commons License 2021.02.25 -1 2 206727
sárfi Creative Commons License 2021.02.25 0 4 206726

mert elosztották, egyik a bajnok, másiké a kupa,  ennyi

Előzmény: Törölt nick (206725)
maribor Creative Commons License 2021.02.24 -7 1 206724

Százados elvtárs, maga a 6:6-ra közel 40 éve nem tudja rábizonyítani, hogy bunda volt. Ne nevettesse ki magát. Inkább írja meg a jelentését, Bodrit meg etesse meg, holnap ne éhesen szagolja a bundában a naftalint.

Előzmény: Miller a sör (206723)
Miller a sör Creative Commons License 2021.02.24 -1 10 206723

A DVTK minden olyan csapatot meg fog verni akiknek nem létszükséglet a pont. Egyértelmű, hogy bundáznak, pénzük van rá.

Előzmény: polovcev (206722)
polovcev Creative Commons License 2021.02.24 0 11 206722

Háát ez a magyar foci egy csoda!

 

Most éppen a hetek óta hulladék olajosok verik a fradit. Mindezt úgy, hogy három napja alázta őket a Diósgyőr. Amely szintén csak a mezőny élbolyában tartozkodókat tudja megverni. Középcsapatok meg közvetlen vetélytársak könnyedén legyőzik őket, de amikor sokkal jobb csapatokkal találkoznak, hirtelen megtáltosodnak. A Grimm testvérek nem tudnának ilyen meséket szőni.

JHSZ TTL Creative Commons License 2021.02.24 0 4 206721

Nem baj, gyakorolják is a védekezést mert a sok kapott gólból már  elég!

Előzmény: wizardry8 (206718)
JHSZ TTL Creative Commons License 2021.02.24 0 5 206720

Gratuláció a csapatnak! Önbizalmat és hétvégén minimum ilyen eredményt! Jó lett volna a diók ellen tovább küzdeni de arról már nem mi tehetünk, majd a bajnokságban!

Miller a sör Creative Commons License 2021.02.24 0 1 206719

Megtettük azt amit a haza megkövetelt :-)

Előzmény: wizardry8 (206718)
wizardry8 Creative Commons License 2021.02.24 0 4 206718

Nyertünk! Ez jó volt. Védekeztünk és védekeztünk 1-0 után. Aztán 1-1 után rögtön egy támadásból Beridze rúgott még egyet. Aztán védekeztünk tovább.

 

Előzmény: JusticeForCarano (206717)
wizardry8 Creative Commons License 2021.02.24 -1 6 206716

Tallo - tizenegyes - gól!

Ezért tiltották el sok meccsre, mert veszélyes.

Miller a sör Creative Commons License 2021.02.23 0 3 206713

Régen még a troll gecik is jobbak voltak. Két ünnep között nosztalgiáztam kicsit baksz és kabsz hosszú csörtéi, meg a fradistákkal vívott folyamatos szájkarate mind mind megannyi szép emlék. Ráadásul azóta már előkerült Springer keresztlevele is.

Az mondjuk félelmetes, hogy maribor változatlan nicknévvel még mindig itt van velünk, szerintem kém!

Előzmény: JusticeForCarano (206711)
Seejay Creative Commons License 2021.02.23 0 2 206712

Mióta a csakfocin elkezdték nyesegetni az idiótákat , azóta mindegyik vagy ide , vagy az Újpest fórumra költözött . Sok az új nick . 

Miller a sör Creative Commons License 2021.02.23 0 6 206710

Szia vamzer, van egy Pepsid? :-)

 

Előzmény: kislányazongoránál (206703)
Egyszer volt Budán Creative Commons License 2021.02.23 -2 3 206709

A Reálos topicból már kibacták, azt kellene itt is.

Előzmény: ligula (206708)
ligula Creative Commons License 2021.02.23 -1 2 206708

Itt van Kalap szellemi utódja... 

Előzmény: kislányazongoránál (206699)
A fehér és a zöld Creative Commons License 2021.02.23 0 12 206707

Sziasztok! Fradi szurkoló vagyok. Ami Újpesten megy elkeserítö. Kezdödött a címerrel és részben megfosztottak a klubok az identitásától. Volt a Rogan aki ugyan egy ötödikes szintjén beszélt angolul, de legalabb elfogadhatóan szerepelt vele a csapat. Oenig rendelkezik a tudassal de a karizmaval aligha, hogy kihuzza a csapatot a gödörböl. Ha kiesik az UTE azzal a bajnoksag lesz szegenyebb. A Fradi nem ugyanaz az Újpest nélkül és vica-versa. Amit a Miniszterelnök Úr tett a fociért (csak a labdarúgásról beszélek, megelözendö az anyázásokat - egyébként is monarchista a vagyok) az nagyszerű, de a Kisvárdát, Mezökövesdet és mindenekelött  Puskás Akadémiát látva már most félek egy 2031-es Mucsaröcsöge-Simagöröngyös NB I-es bajnoki rangadótól. Az ország neves vagy potenciális klubjai meg ott penészednek a másod- és harmadosztályban, 10 ezer potenciális fizetö nézövel és több tízezer TV-s szurkolóval... Vasas, ETO, Haladás, Sopron, Kaposvár, Pécs, Dunaújváros, Tatabánya (a Felcsút helyett Elnök Úr?), Nagykanizsa (a legidösebb magyar sportklub), Veszprém, Siófok, Szolnok, Vác, Kecskemét, Békéscsaba, Nyíregyháza, Szeged, Komló, Ózd, Salgótarján, BVSC, Csepel, REAC, III. Kerület... Nagyon nem jó az irány. Londonba élek és mindig nézem a meccseket de a vasárnap kései meccsre már nem ültem le. Nem is emlékszem pontosan melyik kettö játszott.. Várda-Kövesd talán.. A külföldiek másodosztályból való kitiltása csak irreálisan magas fizetés igényeket teremtett a magyar játékosok részéröl, ha pedig a DVTK mondjuk kiesik, kezdhetik az építkezést elölröl! Abszurd. Újpesten eközben Stiebertöl várják, hogy vezér legyen (lol)... Hol van egy Kovács Zoli vagy egy Tóth Norbert? Szurkolok az UTE-nak hogy bent maradjon, de a DVTK is érzékeny veszteség. Eközben az 1500as falu, Felcsút lassan a BL fötáblájára, a Kisvárda meg az EL csoportkörbe kerül... 

Seejay Creative Commons License 2021.02.23 -1 10 206704

"ha elnézést kérsz, akkor  nem záratlak ki ebből a  fórumból"

 Azt hittem a  besúgós idők már véget értek  .  Miért kéne neked pitizni ?   Házhoz jöttél a lófaszért , hát fogyaszd egészséggel ! 

Előzmény: kislányazongoránál (206699)
polovcev Creative Commons License 2021.02.22 -1 3 206702

Remélem nem veszed magadra amit írok, de én a te helyedben hagynám az ilyesfajta fenyegetéseket. Egyrészt, mert rendkívűl kicsinyesnek hangzik, másrészről pedig, mert nem lesz hozománya.

Én cirka 6 éve írok ide és Miller már akkor is ilyen stílusban dolgozott. Ha a modink -aki mellesleg elég türelmes figura- eddig nem törölte, akkor ezután sem fogja. Ráadásul ebben a topikban általában az új hajtások rothadnak el hamarább.  

Néha az én agyamat is felhúzza, de hozzá lehet szokni. Ha túlélsz itt néhány hónapot, akkor már nem lesz ilyen vehemens a vitátok. Esetleg x-eld ki, ha ez még opció. Viszont semmi ok az idegeskedésre, ez itt csak egy fórum, nem pedig állásinterjú.

Előzmény: kislányazongoránál (206699)
polovcev Creative Commons License 2021.02.22 0 1 206701

A számok sajnos nem hazudnak. Érdekes, hogy néhány éve a liga egyik legmasszívabb védelme volt a mienk és amiatt savaztuk Nebojsát, hogy alig rugunk gólokat. Sokkal többet most sem vágunk, de kapunk vagy kétszer annyit.

Tudod, én megértem, hogy teljesen új védősorunk van és idő kell, hogy összeszokjon. Ezért nem is duzzogtam októberig. Aztán jött a Covid, mert gondolom a cégnél szartak a távolságtartásra, a maszkokra és úgy egyébként az egész helyzetre. Viszont február vége van és a védelmünk még mindig ingatag. Antonov az első meccsein jól játszott, remekül megértették egymást Beridzével, de mostanra visszaesett. Kastrati sem megváltó, ráadásul úgy kell helyettesítenie Pauljevicet, hogy nem kifejezetten jobbhátvéd. Ehhez jön, hogy még csak 22 és mi vagyunk az első felnőtt csapata. Igazság szerint vele szemben még elnéző vagyok.

Viszont Ristevski és Baosic teljesítménye az átlagos és a kellemetlenül gyenge között mozog. Pláne, ha figyelembe vesszük, hogy rutinos játékosok. A portugál gyerek meg szinte említésre sem méltó. Majdhogynem bedobhatnánk a nigériai srácot is, nem hiszem, hogy sokkal ingatabbak lennénk.

 

A Diók elleni meccset leszámítva minden meccsen összehoznak legalább egy gólt. A ZTE elleni tizenegyes belefért, de ami utána jött az viccnek is rossz. Arról nem is beszélve, hogy gyakorlatilag nem volt esélyünk az egyenlítésre, mert csatár nélkül kezdtünk. A francia középpályás játékát nem tudom megítélni, addigra már kiszálltam a közvetítésből.

 

 

 

Ami a kupát illeti, ott csak akkor megyünk tovább, ha a Felcsút úgy dönt, hogy leadja és inkább arra összpontosít, hogy befusson a második helyre, amire símán van esélyük. Szerintem idén az övék az ezüst és az MTK-é lesz a bronz. A vidi meg ha bénázik egy darabig, akkor hirtelen a kiesés ellen fog küzdeni. Ha ők lemennének az feldobná a júniusomat. Ők meg a picipest.

 

 

Persze amíg nem mi addig mindegy, de be kell lássuk jövőre ugyanez a vegetálás menne, csak feljön még két kitömött egyesület. Ha idén bentmaradunk és jövőre Dusi mester nem szór ide egy zsák pénzt, akkor nekünk harangoztak. Nem fog számítani milyen monoton, munkás csapatot rak össze a német. Év végén legalább hat játékosunk szerződése jár le, tehát építhetünk új csapatot. Ha kiesünk akkor a keret 60%-a könnyes búcsút int és megintcsak új csapatot kell építeni.

 

 

Bár lassan én is azok közé tartozok, akiknek inkább másodosztály, mint a belga. 

Előzmény: JHSZ TTL (206698)
JHSZ TTL Creative Commons License 2021.02.22 0 1 206698

Nem az a lényeg, hogy most kik vannak az első osztályban, tudom voltak akkor is kis települések csapatai:Agárd, Tiszakécske stb. hanem, hogy ezek között messze a legszarabb a gólarányunk! Ha a diók ma továbbjutnának akkor jó lenne valami nagy csoda árán túljutni a felcsútiakon mert ha jól tudom a diók jönnének nekünk a sorsolási ág szerint. Akkor mint Ludas Matyi másodszor is visszaverhetnénk a sportszerűtlenségüket és lenne még egy bajnoki is! Jó álmodozni, mert csak ez maradt!

Előzmény: polovcev (206690)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!