Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.05.19 0 0 73
"Kiállsz elé 25m-en? Megigérem hogy csak a füledet csipkézem ki" Na az ilyen válaszok után meg jobb ha megszünteted ezt a topikot. Ezért van nálunk ilyen fegyvertövény, mert sok ilyen gondolkdású ember van mint Te!
Előzmény: bálnalovas (60)
bálnalovas Creative Commons License 2008.05.19 0 0 72
Zsiga, térj már magadhoz és ne pánikolj, hagyd ezt meg a Fókusznak. Semmi baja nem lesz, ha behajlítja egy fogóval a flobitöltény hüvelyét. Előszöris nem azt írtam, hogy üsse kalapáccsal, sem azt, hogy a perem környékét, továbbá ismerem a delikvenst, tudom, hogy nem hülye. Láttál már döglött flóbitöltényt, mekkora nyomot hagy rajta az ütőszeg ? Biztos nem, ha azt hiszed, hogy a fogóval hajlítástól elsül.....
Még tovább megyek, egy olyan töltényről van szó, amiből már kioperálta a lövedéket és még nem robbant fel.
Vagy azt hiszed, hogy ez durvább beavatkozás, mint a lövedék kivétele, vagy az, hogy megpróbálja a zárdugattyúval beerőszakolni?
Előzmény: Törölt nick (71)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.19 0 0 71
Hát Én nem adok ez tényleg ilyen "eccerű" de mivel Te nyitottad ezt a topikot, neked kellene szakszerű válaszokat adni nem ilyen kontár dolgokra biztatni az embereket, ez is ilyen egyszerű!
Előzmény: bálnalovas (68)
bálnalovas Creative Commons License 2008.05.19 0 0 70
Rosszul fogalmaztad meg a kérdést....:-)) Szerinted lőtt ő már gázfegyveren és PA-n kívül bármivel is? És utoljára mikor? 1992-ben?
Előzmény: csimpi1980 (69)
csimpi1980 Creative Commons License 2008.05.19 0 0 69

Egyetlen kérdés, amire az általad adott válasz sok mindenre magyarázat lehet:

LŐTTÉL TE MÁR SNIPERREL?

Előzmény: P 21 (58)
bálnalovas Creative Commons License 2008.05.19 0 0 68
Hát ne adjál....egyszerű.
Előzmény: Törölt nick (63)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.19 0 0 66
UGYLEGYEN, csak nehogy valami hozzá nem értő össze tévessze az elejét a hátuljával!
Előzmény: gergol (65)
gergol Creative Commons License 2008.05.19 0 0 65
Attól nem fog eldurranni hogy a hüvely elejét nyomod össze.
Előzmény: Törölt nick (63)
gergol Creative Commons License 2008.05.19 0 0 64
Nnnna de örülök hogy ide is írsz káelef.
Fölösleges véleményt nyilvánítanod egy olyan dologról amit nem ismersz, és sosem használtad.
Nem gyengébb a légpuskánál, és nem is sokkal pontatlanabb. Persze tényleg nem versenyezhet egy többszázezres versenylégfegyverrel, de azért ár-érték arányban verhetetlen. Ettől függetlenül 20 méteren simán ellődöztem vele a telek végén levő kiszáradt fa legvékonyabb ágait is. Kisujjnál vékonyabb ágak ezek.
Nem hangos, ami nagy előny lehet pl kertes házban lakóknak, nem zavarja a szomszédot mikor a kert végében célbalősz.
Nelkem kettő is van, egyik fll felújításra van ítélve, és utána megy a szobafalra dísznek (amit persze bármikor le lehet venni hogy használd).
Előzmény: P 21 (58)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.19 0 0 63
Addig nyomkodjátok azokat a hüvelyeket mig valakinek egyszer eldurran a kezében aztán nézhet a lyukon. Ilyen tanácsokat azért én helyedben nem adnék másnak!
Előzmény: bálnalovas (62)
bálnalovas Creative Commons License 2008.05.19 0 0 62
Újra belepróbáltam, meg is nyomtam amennyire lehetett, de másfél miliméter körü kilóg, nem megy bele

És mi akadályoz meg abban, hogy a flóberthüvelyt egy fogóval elöl féloldalasan összenyomd, hogy ne legyen útban a stiftnek?..:-))

Valószínüleg a különböző szériáknál máshova lett fúrva a stift. A Művekben gondolom csak arra figyeltek, hogy a start belemenjen, a .22 long meg ne.
Előzmény: dzogcsen (34)
bálnalovas Creative Commons License 2008.05.19 0 0 61
egy slavia nem kerül 47000 forintba.

Miért talán a Sniper igen? tudtommal a natúr példányok 28500-ért kaphatók. Akinek meg felújított kell az fizesse meg.

Nekem más a vélemémnyem, ez van, szerencsére nem vagyunk egyformák.

Csakhogy a véleményed szart sem ér, amíg tapasztalatod az eszközzel nulla, ezért kár a webfelületet erre pazarolni.

Eddig még mindenki, aki a kezébe fogta, lőtt vele, pozitívan nyilatkozott róla és voltak köztük komoly lövészmúlttal rendelkező egyének, olyanok, akik veled ellentétben, már láttak lőtért belülről is.
Előzmény: P 21 (59)
bálnalovas Creative Commons License 2008.05.19 0 0 60
Egy normális légpuskával olcsóbb is lövöldözni és az is van ilyen erős, sőt még erősebb is.

Megint tetézed a hülyeséged....Hol tud egy engedélymentes légpuska 20-30 J-t?

pukkancs tölténnyel működő játékszer

Kiállsz elé 25 m-en? Megígérem, hogy csak a füled csipkézem ki.

jogom van véleményt mondani mint bárki másnak

Jogod az van, de mint általában arról mondasz véleményt, amiről fogalmad sincs. De már megszoktuk és egyre kevésbé zavar.
Előzmény: P 21 (58)
P 21 Creative Commons License 2008.05.19 0 0 59

"Akkor nem kell megvenni! De hülyeségeket nem kéne írni,"

 

 

Nem is mondtam hogy akarok ilyet venni, nem tudom miből következtettél erre, mert én egy szóval sem utaltam ilyesmire. :)

Hogy mi a hülyeség, az ugye meg erősen relatív. Nekem más a vélemémnyem, ez van, szerencsére nem vagyunk egyformák. Képzeld mien unalmas lenne. :)

 

 

"Gyenge? 10 méterről Rws patronnal gömblövedékkel átviszi a 2 centis fenyődeszkát."

 

 

Mint a hülyeség, definiálása, ez is relatív. :) Gondolom te is tisztában voltál ezzel mikor leírtad ezen mondatodad, illetve kettő mondatodat. :)

 

 

 "Valóban nem olyan pontos mint egy 300 000 forintos versenylégpuska, de annyiba se kerül mint egy Slavia akkor most mi a pénzkidobás?"

 

 

Na ebben tökéletesen igazad van, tényleg nem olyan pontos mint egy ilyen árú légpuska, de azért szerintem egy slavia nem kerül 47000 forintba. Vagy szerinted igen? 

 

 

"Ha nem Lenne a Keserű művek azt hiszem mi sokkal rosszabbul járnánk. Foglalkozhatna sokkal jövedelmezőbb dolgokkal is. Számora az ilyen megnyilatkozások azok amik szart se érnek."

 

 

Végül is ha megszűnne a keserű művek annak csupán csak keserű béla látná kárát, de ebbe szerintem ne menjünk bele mert igen csak nem tartozik a topik témájához.

 

 

Előzmény: dzogcsen (56)
P 21 Creative Commons License 2008.05.19 0 0 58

"Ki hitte volna, hogy ez a véleményed.... Ebbe a topicba azok írnak, akiket érdekel a Sniper valamilyen okból."

 

 

Nahát, engem így ebben a formában nem érdekel a sniper hehehe sniper, már a neve is vicces, mert csak egy kis pukkancs tölténnyel működő játékszer. Egy normális légpuskával olcsóbb is lövöldözni és az is van ilyen erős, sőt még erősebb is.

 

 

"A Keserű termékekről szerintem mindenki ismeri a teóriáidat. Nem nem a te véleményed szerinti pénzkidobás felesleges, hanem az, hogy ide írjál az felesleges. Maradj inkább a többi topicnál és fáraszd ott a népet, erre itt nincs szükség!"

 

 

Szerintem ez nem a te magán fórumod hogy megszabd hogy ki mit és mikor írjon ide.

Nekem is ugyanúgy jogom van véleményt mondani mint bárki másnak. Ha nem tetszik maximum nem olvasod el. :)))

Előzmény: csimpi1980 (54)
csimpi1980 Creative Commons License 2008.05.18 0 0 57

Így van!

Előzmény: dzogcsen (56)
dzogcsen Creative Commons License 2008.05.18 0 0 56
Akkor nem kell megvenni! De hülyeségeket nem kéne írni, Gyenge? 10 méterről Rws patronnal gömblövedékkel átviszi a 2 centis fenyődeszkát. Valóban nem olyan pontos mint egy 300 000 forintos versenylégpuska, de annyiba se kerül mint egy Slavia akkor most mi a pénzkidobás? A lövöldözés filingje pedig magáért beszél! Ha nem Lenne a Keserű művek azt hiszem mi sokkal rosszabbul járnánk. Foglalkozhatna sokkal jövedelmezőbb dolgokkal is. Számora az ilyen megnyilatkozások azok amik szart se érnek.
Előzmény: P 21 (40)
tomboy666 Creative Commons License 2008.05.18 0 0 55
Szia
Dobj egy telefonszámot lsz a tomboy666@freemail.hu címre.
Köszi
Előzmény: MLaca (19)
csimpi1980 Creative Commons License 2008.05.18 0 0 54
Ki hitte volna, hogy ez a véleményed.... Ebbe a topicba azok írnak, akiket érdekel a Sniper valamilyen okból. Hogy mitől szar, azt nem tudom, gyengének sem mondanám, de ha te ezt állítod, akkor nem lőttél még ilyen puskával. A Keserű termékekről szerintem mindenki ismeri a teóriáidat. Nem nem a te véleményed szerinti pénzkidobás felesleges, hanem az, hogy ide írjál az felesleges. Maradj inkább a többi topicnál és fáraszd ott a népet, erre itt nincs szükség!
Előzmény: P 21 (40)
dzogcsen Creative Commons License 2008.05.18 0 0 53
meg tudnád mérni a patronűr mélységét? Köszi.
Előzmény: MLaca (49)
MLaca Creative Commons License 2008.05.18 0 0 49
nekem mindkét sniperen rá lehet zárni és frankón lő vele.
Előzmény: dzogcsen (45)
dzogcsen Creative Commons License 2008.05.18 0 0 48
Akkor a mienk egyforma. Én a fehova első napján vettem.
Előzmény: Törölt nick (47)
dzogcsen Creative Commons License 2008.05.18 0 0 45
Csak nem tudom lezárni a tolózárat, és annélkül nem lehet lóni.
Előzmény: MLaca (44)
MLaca Creative Commons License 2008.05.18 0 0 44
nem értem miért görcsölsz? betolod, kicsi kilóg - és? zárt rátolod és lősz.
Előzmény: Törölt nick (36)
MLaca Creative Commons License 2008.05.18 0 0 43
hát akkor te ne vegyél.
Előzmény: P 21 (40)
dzogcsen Creative Commons License 2008.05.18 0 0 42
Pont annyi nálam is. Lehet valamit tenni? Tud rá valaki jó megoldást?
Előzmény: Törölt nick (36)
tomboy666 Creative Commons License 2008.05.18 0 0 41
Sziasztok
Ha esetleg valakinek lenne egy eladó,a tomboy666@freemail.hu -re dobjon egy telefonszámot és felhívom.

Köszi
Előzmény: Törölt nick (39)
P 21 Creative Commons License 2008.05.18 0 0 40

Ezek a puskák szart sem érnek. Gyengék, és csak összegányolták őket.

keserű termékeket nem érdemes venni, pénzkidobás semmi más.

dzogcsen Creative Commons License 2008.05.17 0 0 37
Így van azért bosszantó, mert a flóbert patronnal lenne a legerősebb. Meg ekkora szórás egy fegyvernél azért nincs isten hírével.
Előzmény: Törölt nick (36)
dzogcsen Creative Commons License 2008.05.17 0 0 35
Megnértem a cseh flóbertpatront, szűken 7 mm.
Előzmény: MLaca (33)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!