Keresés

Részletes keresés

dvdcd Creative Commons License 2009.10.12 0 0 1445
"Hihetetlen, hogy néha milyen szinten le tudja verni az emberi gyarlóság a biztosítékot."

Ez természetesen egyik jelenlevőre sem igaz!
Előzmény: dvdcd (1443)
dvdcd Creative Commons License 2009.10.12 0 0 1443
Türelem? Inkább rutin :-) Emberek gondjaival foglalkozom napi 10 órában és hát ez nem könnyű (azóta szeretem csak igazán a fizikai munkát :) ). Hihetetlen, hogy néha milyen szinten le tudja verni az emberi gyarlóság a biztosítékot.
Mielőbbi gyógyulást kívánok és köszi a jókívánságokat!

Egyébként van egy ukrán csontkovács barátom, nekem ő tarja rendben a gerincemet amikor igen leamortizálom. Egyszer egy kiadós quadozás után 4 csigolyámat rakta a helyére.
Előzmény: vadkaland (1432)
Suneey Creative Commons License 2009.10.12 0 0 1442
A katódsugárcsöves Tv: Nagy méret, nehéz súly, alacsony felbontás, rádióaktív sugárzás, porsugárzás, "robbanásveszély".

Az LCD Tv-nél ezek nincsenek, alacsonyabb az áramfogyasztása és kezd elterjedni a LED megvilágítás. Drágák az igaz, de nem létfeltétel. Én pl. nem nézek Tv-t, nincs is LCD tévém. :)
Előzmény: Vasti (1440)
mia0704 Creative Commons License 2009.10.12 0 0 1441
okés, köszönöm. :)
Előzmény: Suneey (1439)
Vasti Creative Commons License 2009.10.12 0 0 1440

Csak hogy hétfőn is offoljak ;-)

A katódsugárcsöves tévé SAJNOS a múlté. Pedig abból jót és iszonyú tartósat (több évtizedig működnek hibátlanul) lehet gyártani olcsón, a műszaki paraméterei nagyrészt jobbak, mint egy LCD panelnek.
És az sem biztos, hogy hosszú távon egészségesebb egy fénycsőbe bámulni (mert ugye az LCD megvilágítása fénycsöves), mint egy jófajta katódsugárcsőbe... Majd 20 év múlva ez is kiderül ;-)

Bocs, lelövöm magam ;-)
Előzmény: Suneey (1438)
Suneey Creative Commons License 2009.10.12 0 0 1439
Kedves Mia,

Nem érdemes keresgélni 20-30 ezer Ft reményében. Esetleg 5-10 ezer Ft-tal olcsóbban kaphatod meg ugyanazt, ha alaposan körülnézel az interneten.

Ha a latex-kókusz mellett döntöttél, akkor nincs hasonlóan jó ugyanebben az árkategóriában. Itt csak a latex minősége a kérdés, esetleg hogy hol gyártották, de ezt nem könnyű megállapítani vagy ellenőrizni.

Gyakori, hogy akciózik a Novetex. Folyamatosan akcióznak Karácsonyig, utána kis szünet és folytatódik, csak mindig más van akcióban. Ezzel minden más matracbolt és gyártó is így van.

Olvasd el a garanciális feltételeket, kérdezd meg, hogy visszaviheted-e ha 1-2 héten belül mégsem válik be, próbáld ki újra és ha minden stimmel ne várj a Télapóra! :)

Előzmény: mia0704 (1437)
Suneey Creative Commons License 2009.10.12 0 0 1438
Erre a kérdésre szakszerű választ Swordmanus tudna adni. Ő most kicsit eltűnt, de reméljük hamarosan visszatér és akkor megválaszolja a kérdésedet.

Én rugós matracokkal nem foglalkozom, jót nem tudok róluk mondani, rosszat meg nem akarok. Biztos van a rugós kategóriában is rendkívül jó minőség, de maga a technológia szerintem a múlté. Olyan, mint a katódsugárcsöves Tv.

A Jysk-es matracok közül ha a 40 ezrest túl puhának érzed akkor azt ne válaszd. Ha a 77 ezresnek van megfelelő tartása és úgy gondolod, hogy hosszú távon is jó lesz, akkor megéri a dupláját, hisz nem mindegy min alszol napi 8 órát ezentúl.

Előzmény: Normogo (1433)
mia0704 Creative Commons License 2009.10.12 0 0 1437
köszönöm, sokat segítettél. elolvastad egyáltalán a kérdésem??? "érdemes-e tovább keresgélni minusz 20-30ezer ft reményében? " = van-e más, hasonlóan jó matrac esetleg olcsóbban? gyakori-e hogy akciózik a Novetex?

kezdem úgy érezni, hogy kár volt ide benéznem. :S
Előzmény: Philosopher (1436)
Philosopher Creative Commons License 2009.10.12 0 0 1436
Persze vegyétek meg, ha úgy érzed az volt a legjobb! - Olcsóbb nem lesz, nem érdemes rá várni. A mostnak van értéke és a jelenben kell élni!
Előzmény: mia0704 (1435)
mia0704 Creative Commons License 2009.10.12 0 0 1435
"Nem szabad ezt elhamarkodni, előbb kérdezzük meg Csavarhúzóst:

Várni kell 5 évet ezzel a latex-kókusszal, hiszen ha a tempur ára 5 év múlva 60ezer ft lesz, akkor a latex-kókuszé sacc/kb.: 15 ezer! ;)
"

hehe, tudom hogy vicceltél de ez még viccnek is rossz. :))) szívem szerint 1 napot sem várnék. 2 terhesség - 2 szülés 2 év alatt, + 6. éve egy iszonyatosan sz.r ágy... kicsit kivagyok. 3 csigolyám nincs a helyén, szombaton kezdem helyrerakatni. nekem MOST kell jó ágy. :D
Előzmény: Nalcthoe (1425)
mia0704 Creative Commons License 2009.10.12 0 0 1434
köszönöm, sokat segítettél a válaszoddal. kikérem magamnak, amit írtál!!! ha gondolod, megadom több elérhetőségemet, ahol olvasod az írásaimat. személyneveket, márkaneveket nagybetűvel írok, mondatokat kisbetűvel, a sok év internet használat tette ezt velem. az építőipari cégnél dolgoztam, amíg el nem jöttem babázni, jelenleg gyeden vagyok két kicsivel. komolyan segítségre számítottam, nem ilyen bunkó beszólásra. reklám??? gőzöm sincs a matracokról, ezért kértem segítséget!!!!
Előzmény: Philosopher (1409)
Normogo Creative Commons License 2009.10.12 0 0 1433
 

Hétvégén sikerült kipróbálni pár matracot, voltam Jyskben, Ikeában, matrac szakboltban.

A Jyskben 2 matrac volt kényelmes, de a 180cm-es szélesség miatt kettőt kéne venni belőlük.

Az egyik a Gold F20-as, a másik a Gold F70-es, előbbi 40, utóbbi 77 ezer FT-ba kerülne most akciósan.

Van 2 jelölt a Rottextől is, az egyik a merinói bevonatú vákuum csomagolt matracuk, a másik a BK+ típusú erősített rugós matrac 60 illetve 64 ezerért. A BSK+-t kipróbálva, de nem érzem szükségesnek a BK-hoz képest a vastagabb szivacstöltet felárát.

Leginkább a két Rottex tetszett, hasonlóan kényelmesek, de eltérő felépítésűek, inkább a rugósra szavaznék, de azért megkérdezem:

Melyiket ajánlanátok ezek közül?

Feleségem 60kg körül van, én 105, háton és oldalt fekvősek vagyunk, 26, illetve 30 évesek vagyunk, egészséges gerinccel.

vadkaland Creative Commons License 2009.10.12 0 0 1432

:)))

Dvdcd basszus neked aztán van türelmed, kitartásod. Ennyit magyarázkodni egy drágább matrac miatt....

És még, hogy a feleségednek is mertél venni!!! :)) Sztem Axióma ezt látva helyből ugrott 2 métert:)))

 

Én kívánom nektek, hogy jókat pihizzetek az új Tempur matracatokon, és tojjatok az irigykedőkre.

 

Ti meg írjatok még sok "okosságot", olyan jókat tudok rajta röhögni!!! Így a csigolyagyulladásom miatt ágyhoz kötötten úgysincs napközben, egyedül semmi jó elfoglaltságom. Sajnos a nevetés is fájdalmas, de ti mindig kihozzátok belőlem, csak így tovább!!!!:))) Állítólag a jókedv segíti a gyógyulást, így marha gyorsan fel fogok épülni!!!!

 

Jah és remélem hamarosan az egész család a jól bevált Tempuron fog aludni!!! ;)

silvergod Creative Commons License 2009.10.12 0 0 1431

Sziasztok!

 

Matrac vásárláson gondolkozom. Két fajtát néztem ki ezeket:

 

http://www.jysk.hu/4/5/16/538/3314857/a/catalog

 

és

 

http://www.jysk.hu/4/5/16/538/3205357/a/catalog

 

Ezekkel a matracokkal esetleg van valakinek tapasztalata?

Mind a kettőn feküdtem de nekem az f30 nagyon puhának tünt ,az f70 jobb tartást adott...melyiket érdemes ezek közül megvennem? Vagy ebben az árban van esetleg jobb?

Tudom leginkább egyiket sem....:-)

Olvasgattam az oldalakat,a tempur a tuti de nincs rá ennyi pénzem, max 70ezret tudok matracra áldozni

A választ köszi.

Csavarhúzós Creative Commons License 2009.10.12 0 0 1428
>Csavarhúzós lehet hogy másodállásban Jehova Tanúja. Ez a legvalószínűbb magyarázat az elméletére.
-Nem, hanem a tapasztalat :-) Annyi benne az általánosítás, hogy a memóriahabos matrac is ugyanolyan életciklusa elején lévő termék, mint ahogy megjelenésekor volt az
-akrilkád
-bűvös kocka
-zuhanykabin masszázsfúvókákkal
-C64-es számítógép
-mountain bike
-eldobható pelenka
-golyóstoll
-automata mosógép
-walkman
-DVD-játékos
-teflonos serpenyő
-hűtőtáska
-...
és még ellenpélda se jut eszembe. (A szocializmus ártorzulásait leszámítva, tehát hogy pl. metróval utazni olcsóbb volt amikor újdonság volt.)

Amúgy akinek van szeme a látásra, az látja, a többieket meg nem akarom győzködni, nekem abból semmi hasznom nem származik.

A latex, ha tényleg a kaucsukfából jön, nem olcsó alapanyag, tehát nem mehet az ára bizonyos szint alá, csak az extraprofit tűnik el. Ezért ha nem tud jelentős előnyt felmutatni/elhitetni a memóriahabbal szemben, akkor kihal, soha nem lesz tizenötezer.
Előzmény: Nalcthoe (1425)
Philosopher Creative Commons License 2009.10.12 0 0 1427
Mi miért baj? Tanár vagyok, csak szeretek gondolkodni. A filozófia a bölcsesség szeretetét jelenti. (Nem a birtoklását.:))
A görög filozófusok, köztük Arisztotelész egy életen keresztül tudtak erről és hasonló érdekes témákról beszélgetni. Itt, ebben a topic-ban azonban a matracoké a főszerep. Nem lenne helyes filozófiával tölteni a helyet.

Szerintem nincs olyan, hogy valaki főfoglalkozásban hivatásos filozófus. Inkább olyan van, hogy értelmes, mély gondolkodású és egyik életcélja, hogy megértse a világot. Legalábbis valamilyen elfogadható értelmet találjon neki.

Elődöket ritkán idézek. A saját utamon szeretek járni. Ha megértem és átlátom az élet egy területét, nem feltétlenül van szükség arra, hogy ezt korábbi elméletekkel alátámasszam. Minden ember egyedi. Egyedi gondolatokkal, saját világképpel. Úgy vélem hagyni kell a gondolatokat áramolni, hagyni kell magunknak időt a saját fejünkkel gondolkodni, a saját eszünket használni. Ez jó megoldást hozhat az élet minden területén.

Előzmény: Törölt nick (1424)
Nalcthoe Creative Commons License 2009.10.11 0 0 1425
Hohó kedves mia0704!

Nem szabad ezt elhamarkodni, előbb kérdezzük meg Csavarhúzóst:

Várni kell 5 évet ezzel a latex-kókusszal, hiszen ha a tempur ára 5 év múlva 60ezer ft lesz, akkor a latex-kókuszé sacc/kb.: 15 ezer! ;)

5 évig önmegtartóztatást kell gyakorolni és bizony ki kell bírni a régi matracon, mert utána itt lesz a Kánaán és aki addig várt elnyeri méltó jutalmát! :))) Ami nem más, mint hogy övé lehet az egész Világ negyedáron!

A bolondnak is megéri várni, hát még nekünk!

Csavarhúzós lehet hogy másodállásban Jehova Tanúja. Ez a legvalószínűbb magyarázat az elméletére.

"Tehát báránykáim, az Úr szóla hozzátok úgy figyelmezzetek: A 130 ezres latex-kókuszt megvehetitek 15 ezerért! Hiszen a búza és kukorica termesztés helyett át fogunk állni kaucsukfa és kókuszfa termesztésre, hogy konkurálhassunk a novetexxel és lenyomjuk az árakat!"

Előzmény: mia0704 (1407)
Nalcthoe Creative Commons License 2009.10.11 0 0 1421
Elméletben beszélni valamiről és megvalósítani a gyakorlatban óriási különbség van.

Az első és legapróbb probléma az lesz, hogy nem kapsz sima felületű felfújható matracot.

Csináld meg és számolj be róla, hogy mennyi időbe és költségbe került, valamint hogy néz ki a végére esztétikailag!

Én sokmindent megpróbáltam már megcsinálni házilag, ami elméletben egyszerűnek tűnt. Kezdj hozzá, ha gondolod és meglátod mikor és hogyan fogsz elkészülni vele!
Előzmény: Csavarhúzós (1415)
(M)Ákos Creative Commons License 2009.10.11 0 0 1420

Elrontottad a gyomrod valamivel? :-)

Ki beszélt vízágyról?

Megírtam, hogy egy kemény fekhelyet igénylőnek jó lehet egy ilyen szivacs, ennyi.

Előzmény: Csavarhúzós (1415)
Csavarhúzós Creative Commons License 2009.10.11 0 0 1419
Az se igazán olcsó, meg hajlamos bekristályosodni. Domestos kell ide, kicsivel több szappannal...
Állítólag ha publikálja az ember a felfedezését, akkor már nem lehet szabadalmaztatni. Francba! Megint vehetek lottót! :-)))
Előzmény: Törölt nick (1416)
Nalcthoe Creative Commons License 2009.10.11 0 0 1418
Csavarhúzós: Most is lehet Tempur utánzatot kapni 60 ezer Ft-ért. Ezek a különböző márkanéven futó memóriahabok. Nagyon hasonló tulajdonsággal bírnak. Besüllyednek, felveszik a formát és hasonló érzés bennük feküdni. Amiről írsz az már a jelen.

A különbség annyi, hogy a hőre nem, vagy csak nagyon csekély mértékben érzékenyek, az anyagsűrűségük pedig 85kg/köbméter helyett 60kg/köbm., valamint tartósságuk a tizede a Tempurénak.

Előzmény: Csavarhúzós (1405)
Csavarhúzós Creative Commons License 2009.10.11 0 0 1417
Már látom a megoldást: saját gyártású Domestossal kell feltölteni a vízágyat :-)))
Előzmény: Csavarhúzós (1415)
Csavarhúzós Creative Commons License 2009.10.11 0 0 1415
-Gratulálok!
Ezt nehéz lenne überelni...
Ha nagyon ráérnék, akkor megpróbálnám azt, hogy csinálnék egy vízágyat. Nem nagy etwas, ha a nagyáruházakban mostanában kapható felfújható vendégágyat vízzel töltjük fel, illetve csak majdnem fel, meg csinálunk egy keretes ágyat, ami nem engedi szétfolyni, akkor már kész is van.
Villanytakaró+termosztát alá, hogy fűthető is legyen, mert az az igazi.

Már csak a vízágy kellemetlen (mármint alvásra kellemetlen...) hullámzását kéne kiküszöbölni. Víz helyett valamilyen viszkózus folyadékot kellene beletenni, ami olcsóbb, mint a méz, de olyan. (Kb. 300 literről van szó/fő, mézzel feltölteni nagyker áron is 300eFt) Valószínűleg a zselatin jó, főleg jó, hogy utólag is adagolható, aztán megköt. Csak még valami gumibarát fertőtlenítő is kell, hogy ne ne bontsa valami bejutó gomba/baktérium. Ha valaki feltalálná a receptet (jóval kisebb kihívás, mint a memóriahab, itt a "memóriát" a gravitáció biztosítja, azaz attól lesz újra vízszintes) lenne "piaci rés", hiszen olcsó konkurencia a memóriahabnak.
Előzmény: (M)Ákos (1410)
Axióma Creative Commons License 2009.10.11 0 0 1413
Lehet igazad, akkor, ha ugy ertelmezzuk, hogy a mostani Tempur minoseget (nem az akkori tempurt - biztos most azt mondjak hogy uberprofi, de akkor meg azt fogjak mondani, hogy 5 evnyi tovabbfejlesztes van benne es igy meg jobb:)). De ha mar itt egyszer azt mondtatok, hogy a mostani tempur az tokeletes, akkor bizony 5 ev mulva is legyen eleg, mert egyebkent a mostani mondas volt a baromsag!
Sot: fuzzuk csak tovabb ezt a gondolatmenetet! Tegyuk fel, hogy en 5 evvel ezelott kerestem matracot. Mi volt 5 eve a legdragabb? Az miert nem jo most nekem? Es ha 5 ev helyett 10-et mondok? Tovabb csak azert nem megyek, hogy ne azt mondjatok, hogy meg a szocializmus utohatasa miatt nem lenne korrekt. Szoval 10 eve melyik matrac volt a matracok kozul a legjobbnak tartott, legdragabb? Azt most hol es mennyiert tudom megvenni (nem szo szerint, de ami azt nyujtja)?
Na latjatok, vegre tudok egy ertelmes szakmai kerdest feltenni, ami meg engem is valoban erdekel:)
Előzmény: Philosopher (1412)
Philosopher Creative Commons License 2009.10.11 0 0 1412
Kedves Csavarhúzós,

Jól gondolkozol, bármi megtörténhet. A tisztán elektromos autókat, valamint a valós és jelentős megtakarítást ígérő diesel-hibrideket sokkal jobban várom, mint a Tempur matrac általad remélt árcsökkenését.

A diesel-hibrideket 2009-re ígérték. Itt az idő, mégis néma csönd van... Pedig nagyon várjuk őket...

Az M0-ás autópályává bővítését és teljes körbeérését is nagyon várjuk, a 4-es metró elkészülését is nagyon várjuk, az új metrókocsikat a 2-es metró vonalán is nagyon várjuk, a jelentős és valós adócsökkentést is nagyon várjuk... és még sorolhatnám mi mindent. :)

A Bang & Olufsen zene rendszereknek is 60 ezer Ft lesz az áruk 5 év múlva? Mert akkor addig nem hallgatok zenét, hisz akkor megvehetem majd a csúcstechnológiát a mostani tanári fizetésem 60%-árért.

Mindig volt és lesz is egy felső kategória, egy zászlóshajó, ami a legdrágább lesz és a legtöbbet fogja nyújtani. A Tempur ezt képviseli.

Előzmény: Csavarhúzós (1405)
Axióma Creative Commons License 2009.10.11 0 0 1411
Akkor a 7,5 eves gyerekemnek mar kiprobaltatnad a tempurt, es persze szerinted annyira jo, hogy tuti az kene neki. A 6 evesnek meg van par kiloja addig... mondjuk o egyelore gyerekmeretu agyon is fekszik.
Ne mosolyogj, tudok elmeleti kerdest feltenni anelkul, hogy mondjuk 750e-et szandekoznek barmikor is pumpalni a tempur nevu penznyelobe.
Latod, megint nem ertek egyet. Attol, hogy ujonnan 1,5M egy mai kocsi, egy 10-20 eves 30-300e kozott van. Az autotulajdonosok igen nagy reszenek ennyi a befektetese, es esetleg azt is szamitasba vehetned, hgoy van amikor nelkulozhetetlen az auto (mert olyan rossz a tomegkozlekedes, es nem feltetlen azon az oldalon hogy olcso kornyekre kenytelen koltozni valaki, nezd meg pl. az ELTE epuletenek kornyeket...)
Előzmény: Suneey (1408)
(M)Ákos Creative Commons License 2009.10.11 0 0 1410

Amíg itt mindenfélén vitatkoztok :-), megosztanám veletek, hogy a már többször emlegetett bp-i helyen vettem egy N4050-es szivacsot 180x200 cm méretben 21e Ft-ért, pár ezer HUF-ból varrattam rá egy huzatot, és olyanokat alszom rajta több, mint egy hónapja, hogy aztaaa :-)

Ami negatívumot meg tudok említeni, hogy a szivacs "raktáron" volt, kissé napsütötte helyen tárolja az úr, ezért egyik széle elszíneződött (nem morzsolódik, vagy ilyesmi). A szivacs valós mérete 179x203,5 cm (nem gond, mert egyedi ágy készül majd hozzá).

Háton fekvős, párna nélkül alvós, zsibbadós (ezért szigorúan kinyújtott pózban fekvős 31 éves földi halandó vagyok.

Nekem nagyon jó ez a szivacs.

Philosopher Creative Commons License 2009.10.11 0 0 1409
Nem akarok újabb lavinát elindítani, de a mondatokat nem tudod nagy betűvel kezdeni, a "Novetex" szót, viszont úgy leírod nagy betűvel, mint a huzat! Ilyen az, amikor az érdekelt nem tud kibújni a bőréből. Profi megfogalmazás, kis ügyetlenkedést színlelve, de szerintem ez bujtatni próbált Novetex reklám.

Sebaj: Ha úgy érzitek ez az álommatrac ne habozzatok, vegyétek meg!

Más téma: Szubjektív igazság biztos hogy sok van. Az Objektív elvileg nem lehetne több, ha létezik egyáltalán objektív igazság.

Ez egy nagyon komoly kérdés, sokat lehet róla beszélgetni, de nem feltétlenül ennek a topicnak a témája.
Előzmény: mia0704 (1407)
Suneey Creative Commons License 2009.10.11 0 0 1408
Kezd egyre szélesebbre húzódni a mosoly a számon, de nem mondom meg miért... :)))

A gyerekeknek szintén nagyon jó minőségű matrac kell. Olyan, ami nekik kényelmes, jól alszanak benne. Arra akartam rávilágítani, hogy nem az a helyes álláspont, hogy vagy mindenki Tempurt kap, vagy senki!

Az tiszteletreméltó, ha valaki az idős szüleinek vesz egy jó matracot. Saját magának és a párjának is rendben van, mert arra költi a pénzét, amire jónak látja.

Bepisilni nem szabad a Tempurba, mert nem bírja a vizet. Amikortól szobatiszta és eléri a 35kg-ot a testsúlya, onnantól már van értelme Tempurban aludnia. (De csak ha van rá pénz és igény!!!)

Én személy szerint hamarabb vettem a szüleimnek Tempurt, mint magamnak! Úgy gondoltam ők előbb megérdemlik hisz idősebbek, ők neveltek fel és nem is akárhogyan. Őket előre vettem a listán, én pedig kivártam a soromat.

A társadalom rétegződését nem mindenki látja itt helyesen.

Nem a társadalom leggazdagabb 1%-a - ez Magyarország tekintetében százezer embert jelent - tud csak Tempur-t vásárolni.

Egy autó mennyibe kerül újonnan? A legolcsóbb is 1.5 millióba. (A használt autókat most ne számítsuk, mert azok is újak voltak egyszer.)

Hány embernek van autója Magyarországon? Legalább 2.5 milliónak.

Ha autót tud venni valaki 1.5 millióért, akkor 250 ezer Ft nem drága a legjobb matracért.

Nekem több, mint 1 éve nincs autóm. Ezzel átlagosan 60 ezer Ft-ot spórolok havonta. (Üzemanyag + biztosítás + súlyadó + autópálya matrica + esetleges büntetések)

Tempur matracom viszont van. Azt fontosabbnak tartottam. És egy szóval nem mondtam itt senkinek, hogy vegyen ilyet! De még az ismerősi és baráti társaságban sem! Miért? Mert tudom milyen drága. Annyit mondtam mindössze ha kérdeztek, hogy: "Próbáljátok ki ezt is, mielőtt új matracot választotok és döntsetek saját meggyőződésetek alapján, nekem bevált!"

Előzmény: moonshadow (1400)
mia0704 Creative Commons License 2009.10.11 0 0 1407
sziasztok, ágy és matracvásárlás előtt állunk. igazából arra jutottunk hogy az ágy legyen szép és praktikus amellett hogy nem túl drága, a matrac pedig jó és nem sajnáljuk rá a pénzt, persze ésszerű kereteken belül. latex-kókusz mellé tettük le a voksot, ezen belül pedig szakemberre bíznánk a dolgot. ma fogtuk magunkat és elmentünk egy közeli, vasárnap is nyitva tartó helyre, ez a Novetex volt. Maximális elégedettséggel távoztunk, úgy érzem megtaláltuk az álommatracunkat, ami a most érvényben lévő 25% kedvezménnyel is majd' 140ezer ftba kerül. tudom, hogy a novetex jó. de vajon megéri az árát? úgy értem, hogy érdemes-e tovább keresgélni minusz 20-30ezer ft reményében? nem sietünk, de a novetexes akció csak okt 18ig él. vagy szoktak úgy általában akciózni? lehet hogy 1 hónap múlva is lesz vmi kedvező lehetőség? sajna a listaára túl sok nekünk, viszont úgy érezzük hogy ez az álommatrac. :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!