Keresés

Részletes keresés

vkibitoroljaanevem Creative Commons License 2003.02.26 0 0 469
meglátásom szerint a fehérruhás lányka csupán délutáni szesztáját akarta eltölteni az erdőben, de közben a helyszínre érkező civakodó párocska megzavarta ebben, látszik is, h szegény most ébredt és kapta fel a fejét a zajra.
a pár közt a vita eléggé elmérgesedhetett, hisz a fiú egyik kezében karddal, másikban töltőtollal (majd eldől melyik az erősebb fegyver:) ), míg a lány (bizonybizony)varázslóbottal támad, egyéb nincs is nála, tehát bízik varázslóbotforgató tudásában, tehát varázsló. esetleg boszorkány (már ha nem nehezebb egy kacsánál:) )
ezt látjuk most. a végkifejleten még gondolkodnom kell
Előzmény: goldfinger (461)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.02.25 0 0 468
Nekem is át kell adnom a gépet, csak még annyit jegyeznék meg, hogy markolattal bíró varázsbotot régen láttam.
A másik meg az, hogy ha a két nő öltözékét nézzük, akkor a feketehajú inkább szolgálólány lehet, a zöld klepetusos pedig úrnő.
Előzmény: goldfinger (467)
goldfinger Creative Commons License 2003.02.25 0 0 467
Dehát az egy varázslóbot, szívem.:-)

Mennem kell.

Előzmény: AliceCsodaországban (466)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.02.25 0 0 466
Nono, egy lovag asszonyi csetepatéba (fegyvertelen asszonyok csetepatéjába!) kardot kirántva megy beleavatkozni? Nem túl életszerű... És nem is utal erre semmi, nekem úgy tűnik, hogy a szőke csak ott álldigállt valamit rejtegetve, a fekete meg őt védelmezhette.
Mi lehet az a fényes, ami a rokoolyája alól előcsillan?
Előzmény: goldfinger (465)
goldfinger Creative Commons License 2003.02.25 0 0 465
Nekem úgy tűnik, mintha a szőke nőnek baja lenne a feketével, és, bizony, a lovag valami asszonyi csetepatéba avatkozott.:-)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.02.25 0 0 464
No ez a kép olyan szép, hogy ezen el akarok csámcsogni egy darabig.
Első pillantásra egy erdőben járunk, az idő koradélutánra hajaz.
3 személyt látunk: egy szőke nő, egy fiatal harcos (?) és egy fekete nő.
A fiatalember (vélhetően nemesi sarj - kardját kirántva érkezik a helyszinre. A földön fekvő fekete nő látványa arra utal, hogy valaki odalökte (leteperte?). A szőke nő mintha pukkedlizne vagy ilyesmi, sőt a köntöse alól valami fényes csillámlik elő. (Lehet, hogy rejtegetett ott valamit?)
Bár a képen most csak 3 személy látszik, de biztosan nincsenek egyedül az erdőben, valószinűleg épp előtte futamodtak meg valakik, akik a feketehajú nőt bántalmazták.
Jó lenne, ha némi indulat is látszana a szereplők arcán...
Előzmény: goldfinger (461)
kaviat Creative Commons License 2003.02.25 0 0 463
a fehér ruhás csajnak elgurult a kontaktlencséje, a kardos faszi fedezi, hogy elöbb találja meg, mint a kékruhás csaj a csillagszóróval a kezében

.kav]4t neofittnesspop

Előzmény: goldfinger (461)
goldfinger Creative Commons License 2003.02.24 0 0 462
Napokon.:-)
Előzmény: goldfinger (461)
goldfinger Creative Commons License 2003.02.24 0 0 461
Nos, jó.

De ha ilyen tempóval haladunk, napokok belül elfogynak a képek!



AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.02.24 0 0 460
A képen egy sötét (kintről valószinűleg félelmetes látványt nyujtó) vár egy sötét szobájában a varázsló egy újfajta varázslatot gyakorol a varázsgömb előtt. Arcán kicsit hetyke kifejezés, ami arra enged következtetni, hogy valami nagy turpisságban töri a fejét.

Ennél több akkor sem megy át az agyamon, ha a falba verem a fejem. Túl kevés a szereplő, pontosabban csak 1 szereplő van, és a kép túl egyértelmű.

Kham ugye meg csak 1 van... :-)))

Előzmény: goldfinger (459)
goldfinger Creative Commons License 2003.02.24 0 0 459
Jaja, ahogy Alice mondta: hercig a kép.:-)
Előzmény: komancs (458)
komancs Creative Commons License 2003.02.24 0 0 458
Úgy látszik ez túl misztikus kép, ezért nem akad rá megfejtő, vagy olyan jól sikerült Kham meséje, hogy másnak már nincs ötlete, de bedugult valahol.
komancs Creative Commons License 2003.02.21 0 0 457
Belevaló a világba ez a mese!
Előzmény: Kham (454)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.02.21 0 0 456
Hercig a kép, de az agyamban még nem mozdított meg semmit, de még próbálkozom, mihelyst ez bekövetkezik jelentkezem! :-)))
Előzmény: goldfinger (455)
goldfinger Creative Commons License 2003.02.21 0 0 455
Sejtettem én, hogy valami ilyesmi lehet a célja a varázslónak...:-)

"egy kolostorban játszódó legtöbbször vidám, de néha könnyfakasztó szappanopera":-DDDDDD

Előzmény: Kham (454)
Kham Creative Commons License 2003.02.21 0 0 454
A kép egy igen fontos tudomány- és társadalomtörténeti kérdést boncolgat: "Mit csináltak az emberek esténként, amikor még nem volt televízió?" Nos mint az a képből is megállapítható, minden erejükkel azon voltak, hogy minél előbb feltalálják azt, ezzel enyhítve kínzó szappanopera és valóság show hiányukat. A kép központi alakja a sárga ruhába öltözött feltaláló Sámuel Bildwerfer, tőle jobbra látható a televízió nevű varázslat egy korai prototípusa: a Videoton X-ploding Star. Sámuel jobb kezében az elődei több évszázados aprólékos megfigyeléseiből összeállított Kezelési Útmutató c. varázskönyvet tartja, miközben bal kezével a "Lassan forgassa az antennát az óramutató-járásával megegyező irányba" varázslatot hajtja végre, ez idáig minden eredmény nélkül mivel a televízió képe igencsak életlen és homályos. Sámuel egy kissé tanácstalanul bámul a Kezelési Útmutatóba, eddig pontosan követte a leírtakat, felvette a televíziózáshoz szükséges ruhadarabokat: a denevérchips-es nyakláncot, az egyszemű reklámszünetnéző kalapot, a dekóderhollót, és a hálózatitápkábel-övet; bekapcsolás előtt harminc másodpercig boszorkánytűzzel hevítette a képcsövet; és az antennát is a fogyó hold irányába tartja, mégsem sikerül a Sharpsony démon által beígért félelmetes térhatást és a lenyűgöző színeket kicsiholnia a készülékből. Sámuel egyes számú lakótársa Koponyáni Munyó csendesen üldögél egy halom könyvön és türelmesen várakozik, ő már megtette a kötelességét és elűzte a szellemképet. Vele ellentétben Sámuel Bildwerfer kettes számú lakótársa Sárgaszemű Feketemacs igencsak türelmetlen és dühösen nézi a szerencsétlenkedő feltalálót, mivel nem szeretné elszalasztani a Barátok közt (egy kolostorban játszódó legtöbbször vidám, de néha könnyfakasztó szappanopera) következő részét. Aggodalomra egyelőre semmi ok a műsoron egyelőre még a Faló Világ megy, Sir Elvis éppen most hívta ki párbajra Nagymocskost a sárkányt.

A képen az éles szemű vizsgálódó további érdekes részleteket figyelhet meg, említésre méltó a kor igényeihez alakított IKEA tévésállvány, valamint a mögötte levő polcon elhelyezkedő Coca-Colás üveg. Megfelelő nagyítás mellett, kivehető, hogy a Sámuel csillagmintás háziköntösét kis részben kitakaró szőrös sötét folt, nem a fotós ujja ahogy belelógott az objektívbe, hanem Leguán bácsi a szomszédban lakó nyugállományú katonatiszt, aki estéit általában légyvadászattal tölti, de most átjött ő is tévézni.

Előzmény: goldfinger (453)
goldfinger Creative Commons License 2003.02.21 0 0 453





Ezt most nem kifejezetten megfejtés céljából tettem föl, egyszerűen csak ilyen kedvem volt.:-) Meg aztán, már egy ideje várakozik a tárhelyemen szegénykém+ tetszik is a varázslatossága.:-)

goldfinger Creative Commons License 2003.02.20 0 0 451
Hűha, kivettem én is azt az arcot, eddig nem is láttam.

Hát, nem hinném, hogy a rajzoló egy ufót akart rajzolni, pedig arra hasonlít legjobban...

ladyzso Creative Commons License 2003.02.19 0 0 450
Mert nagyon jól csinálod :)
Előzmény: AliceCsodaországban (449)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.02.19 0 0 449
Azért valami történetet ti is kitalálhatnátok a képről, miért csak én hülyítsek mindenkit???? :-)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.02.19 0 0 448
Azért valami történetet ti is kitalálhatnátok a képről, miért csak én hülyítsek mindenkit???? :-)
kaviat Creative Commons License 2003.02.19 0 0 447
inkább valami ufó, de szerintem ez már eröltetett.. most jöjjön inkább valami kardozós megint

.kav]4t neofittnesspop

ladyzso Creative Commons License 2003.02.19 0 0 446
Esetleg egy bagoly? :)
Előzmény: vkibitoroljaanevem (444)
ladyzso Creative Commons License 2003.02.19 0 0 445
Az arcot én is láttam :)
Előzmény: vkibitoroljaanevem (444)
vkibitoroljaanevem Creative Commons License 2003.02.19 0 0 444
na, bekarikáztam az arcot és meg?eztm amit nemtok +fejteni h mi
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Előzmény: goldfinger (435)
goldfinger Creative Commons License 2003.02.19 0 0 443
Tényleg, tegnap akartam írni, hogy középen az a kiálló szikla szerintem mindenképp ábrázol valamit, olyan részletesen van megcsinálva. Su-li-ről jutott most eszembe.:-)

Krokodil? Én nem látom a szemét, és inkább hasonlít egy összefont kézre, merthogy a vége mintha ujjakban végződne. Az utolsó "ujj" pedig kicsit magasabban áll.

Előzmény: su_li (440)
ladyzso Creative Commons License 2003.02.19 0 0 442
Pedig ott van, én is látom. :)
Előzmény: goldfinger (435)
su_li Creative Commons License 2003.02.19 0 0 441
Jaaaaaaaaaaaaaa, már látom! De szerintem az egy bagoly.De ha úgy látod! Tőlem lehet hátsó lábra állt tapír is.
Előzmény: AliceCsodaországban (429)
su_li Creative Commons License 2003.02.19 0 0 440
Én még a vízesés közepén is látok valamit!
Egy krokodilt tátott szájjal.
su_li Creative Commons License 2003.02.19 0 0 439
Én még mindig nem látom a tapírt, pedig már sokat kerestem. :(
Előzmény: AliceCsodaországban (429)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!