Keresés

Részletes keresés

szaboz.dunaujvaros Creative Commons License 2014.10.24 0 0 300

Sziasztok!

 

Angol nyelvtanárt keresek, elfogadható óradíjjal.

 

Korábban éltem Angliában 1 évet, de 2 éve hazajöttem és a nyelvtudásom eléggé megkopott. Ezt szeretném most visszaszerezni.

 

Az órák számát tekintve kezdetben olyan 50-80 órára lenne szükségem, kölcsönös megfelelés esetén többre. Az elkövetkező hónapokat betáblázottnak lehet tekinteni kb. 6-8 hónapra. Heti rendszerességnek heti 2x2, esetleg 3x2 vagy 2x3 órát gondoltam. Persze minden megbeszélés függvénye. Rugalmas vagyok.

Kérem, hogy az ajánlatokban írjátok meg

- a nyelvi vagy nyelvtanári tapasztalatotokat,

- milyen módszerrel oktattok,

- az óradíjat és a hozzá tartozó percek számát, illetve hogy

- milyen rendszerességgel és hol/hogyan tudnánk órát tartani.

 

Jól irányított órákra lenne szükségem, állásinterjúra való felkészítéssel, illetve általános, valós életbeni témákkal, nem pedig "Ez az alma piros. Jolán szereti."-féle anyaggal. Persze tankönyves anyag is jöhet, csak hasznos anyag legyen, valós életbeli szituációkkal (ügyintézés, bevásárlás, orvos, hivatal, társalgás, satöbbi).

 

Én a Déli Pályaudvar környékén lakok, órákat legszívesebben Skype-on keresztül tartanám, vagy személyesen, de akkor sokkal több szervezés kell. Skype-órához egy nagyon jó minőségű mikrofon kell a másik fél részéről. Webkamera nem kell!

 

Email címem: szaboz.dunaujvaros@gmail.com, telefonszámom: 06 20 421 7031.

 

Emailra mindennap válaszolok, telefont azonnal felveszem, ha épp nem dolgozom.

 

Köszönöm.

 

Várom a leveleiteket.

agocsandras Creative Commons License 2014.10.18 0 0 299

Kedves érdeklődők!

 

 

Angol korrepetálást vállalok Budapesten (hét közben) és Szegeden (hétvégén), alapfoktól kezdve beszédfejlesztésen át felsőfokú nyelvvizsgáig. 

Egy kis infó rólam: A nevem András, 22 éves egyetemi hallgató vagyok. Jelenleg a Corvinuszon tanulok az angol nyelvű nemzetközi tanulmányok mesterképzésen. Körülbelül 12 éves korom óta tanulok angolul, felsőfokú nyelvvizsgával rendelkezem. A tanulmányaim mellett már három éve naponta több órát beszélgetek angolul egy amerikai barátommal, így kvázi anyanyelvi szinten művelem a nyelvet. 

Hét közben kedden délután, szerdán egész nap, illetve időponttól valamint távolságtól függően csütörtökön kora délután a legalkalmasabb időpontok számomra Budapesten.

Szegeden is elérhető vagyok pénteken és szombaton egész nap, illetve vasárnap kora délután. 

Ár: 1500Ft/60 perc.

Érdeklődni az agocsandras@citromail.hu e-mail címen lehet.

 

Tisztelettel,

Agócs András

 

angolrr Creative Commons License 2014.10.15 0 0 298

Sziasztok!

 

Cambridge ESOL felsőfokú angol nyelvvizsgával és angliai nyelvi tapasztalattal rendelkezem. Ötödik éve készítek fel angol nyelvvizsgára, és vállalok beszédkészség-fejlesztést. Továbbra is várok szeretettel minden angolul tanulni vágyót Budapesten, jó hangulatú, hatékony óráimra! :)

 

Ár: 1500.-/45 perc
Érdeklődni lehet: 0620 327 3820 ill. angoloktatas@hotmail.com

Andrew.95 Creative Commons License 2014.10.09 0 0 297

Tisztelt Érdeklődő!

19 éves vagyok, nemrég végeztem el gimnáziumi tanulmányaimat. A londoni Kingston
Egyetem újságírás szakára nyertem felvételt, azonban anyagi lehetőségeim nem tették
lehetővé számomra, hogy az Egyesült Királyságba kiutazzak, és felsőfokú
tanulmányaimat ott kezdjem el, illetve végezzem el.

 

Autodidaktaként tanultam meg angol nyelven, ilyen módon szereztem meg angol
középfokú nyelvvizsgámat.

 

Dolgoztam már tolmácsként is, remek érzékem van a tanításhoz, hiszen magamat is meg
kellett erre tanítanom.

 

Olyan személyek oktatását vállalom angol nyelvből Budapest egész területén, akik
szeretnének középfokú nyelvvizsgát szerezni. Házhoz is megyek, ha úgy kéred, melyre
nem számítok fel semmilyen árat.

Amit ajánlani tudok:
- hetente egyszeri, kétszeri vagy háromszori óraadás, minimum 2x60 perces órákkal, a két óra között 10-15 perces szünet, mely természetesen ingyenes
- rengeteg nyelvtani könyv, feladatsorok, saját kidolgozott rendszer
- rengeteg tanács a könnyű és eredményes felkészüléshez
- az első óra féláron, mely után közös megbeszélés alapján eldöntjük, hogy érdemes-e együtt dolgoznunk a nyelvvizsgádon

Amit kérek:
- egy óra díja 1500 Ft, tehát alkalmanként 130-135 percért szünettel együtt 3000 Ft,
- páros oktatás, ez esetben 2500 Ft az óradíj, összesen alkalmanként így 5000 Ft
- csoportos oktatás, 3-6 főig szintén megoldható, 3 fő esetén alkalmanként 7000 Ft, 4 fő esetén 9000 Ft, 5 fő esetén 11000 Ft, 6 fő esetén 13000 Ft alkalmanként, tehát 2 óra együttesen és a csoport összes tagjának együttvéve

 

Várom gimnazisták, egyetemisták jelentkezését is, akiknek még szüksége van az egyetemi diploma megszerzéséhez a nyelvvizsga elvégzésére!

Jelentkezés módja: az andrew.950516@gmail.com e-mail címre küldd el neved e-mail címed megadásával, valamint, hogy mely napokon és mely időszakokban érsz rá az angollal foglalkozni, valamint, hogy hetente hány alkalommal. Azt mindenképpen kikötöm, hogy egy napon minimum két óra adását vállalom. Mindenképpen felveszem veled a kapcsolatot annak érdekében, hogy minél hamarabb kezedben tarthasd
nyelvvizsgádat.

Tisztelettel:
Karajos András

Kelt: Budapest, 2014. október 9.

rreka001 Creative Commons License 2014.10.01 0 0 296

Nyelvvizsgára való felkészítést és beszédkészség-fejlesztést vállalok Budapesten, 4 év tapasztalat és rengeteg sikeres vizsgázó áll mögöttem. Írjatok vagy hívjatok! ;) -- 2000 Ft/60 perc

 

+36203273820

angol@outlook.com

Rucz Réka

Lill_91 Creative Commons License 2014.09.29 0 0 295

Sziasztok!

 

Angol korrepetálást vállalok kezdőtől haladó szintig Budapesten vagy Dunaújvárosban (megbeszélt helyszínen).

Felsőfokú angol nyelvvizsgával rendelkezem, illetve PROFEX jogi szaknyelvi nyelvvizsgával. Továbbá 1 évig tanultam külföldön is a nyelvet és jelenleg is sok tantárgyat angolul hallgatok az egyetemen, a PhD képzésen.

 

Ha nyelvvizsgára szeretnél felkészülni, vagy a szóbeli tudásodat szeretnéd magabiztossá tenni, vagy csak egyszerűen érdekel a nyelv és szívesen tanulnád, akkor írj egy e-mailt a lilla.munkacsi91@gmail.com-ra és megbeszéljük a részleteket.

NagyKingaLilla Creative Commons License 2014.09.29 0 0 294


Kedves, ANGOLUL tanuni vágyók!

Felsőfokú (IELTS) nyelvvizsgával illetve gyakorlattal rendelkező, lelkes egyetemista lány vállal angol korrepetálást, felkészítést, fejlesztést, újrakezdést! (középszintig!)

45 perces, beszédcentrikus órák keretében.
Péntektől Vasárnapig.
Szentendre belvárosában, illetve Budapest VII. Kerülétben.

2000 forint/ alkalom
Telefonszám: 06203564034
Nagy Kinga 

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.08 0 0 293

Ön is szeretne hatékonyabban kommunikálni angolul? 
Felgyorsítaná a nyelvtanulás folyamatát?

Aktívvá tenné régen szerzett nyelvtudását?

 

Nyelvi coaching - hogy igazán felszínre törjön, aki és ami bennünk van


Annak, aki tud, de nem mer, mert felébreszti a magabiztosságát és
annak, aki mer, de nem tud, mert felgyorsítja a haladását.

 

Egy lelkesítő és koncentráltan célorientált módszer, 
ami előhozza a bennünk lévő legjobbat és megmutatja, 
hogy képesek vagyunk felülemelkedni korlátainkon, 
felülmúlni elvárásainkat és magabiztosan használni tudásunkat. 

 

Szekeres Gyula

angol nyelvtanár

kvalifikált nyelvi coach

www.heading-for-success.com

30 417 1467

 

 

 

Veronika073 Creative Commons License 2014.08.26 0 0 292

Sziasztok!

 

Olyan profi angol tanárt keresek, aki szeretne informatikát tanulni, és barterben tanítanánk egymást.

Én a középfokú nyelvvizsgát szeretném letenni angolból és ECDL vizsgára készítenélek fel.

 

Lehetséges START, FULL, vagy SELECT vizsga választása is. Vizsgáztató is vagyok.

Mindegy milyen szinten vagy, fel tudlak készíteni, de engem is tanítani kellene.

Ha felkeltettem az érdeklődésedet, akkor jelentkezz mielőbb.

 

ecdl.informatika@gmail.com

 

pepes44 Creative Commons License 2014.08.14 0 0 291

Kedves Tanárok!

 

44 éves vagyok és sok éves nem túl intenzív angol tanulás után szeretném végre kommunikációs szintre emelni nyelvtudásomat. Olyan angol tanárt keresek aki hetente 4x 2 órát (hétfő-csütörtök) 17-19 óráig tudna velem foglalkozni a XIII. kerületben. ( terület nem tartozik bele fizető parkoló zónába). Így olyan tanárt keresek, a ki türelmes, jól magyaráz és érdekessé és hobbimmá tenné az angol tanulást. Fő problémám, hogy amit nekem mondanak azt nehezen értem meg. Természetesen ilyen sok óránál az ár is lényeges tényező számomra.

 

palagyi@upcmail.hu

tel: 30-576-54017

Pet1988 Creative Commons License 2014.08.07 0 0 290

jav.*. Astoria-Blaha között.

De megbeszélés szerint házhoz megyek az 5., 6., 7., 8., 9., 11., és a 22. kerületben 

timarp.usa@gmail.com

Pet1988 Creative Commons License 2014.08.07 0 0 289

Angolt tanítok BARÁTI áron! :) Legyél a magántanulóm, és rövid időn belül látni fogod a változást! :) Tanultam két félévet külföldön, ahol angol volt az oktatás nyelve. Valamint 3 hónapot az USA-ban is eltöltöttem. Fiatalos, dinamikus órákra számíthatsz! Nagy tapasztalattal rendelkezem fiatal korom ellenére, tanítottam, illetve tanít matematikát és marketinget. Nem számít, ha most kezded az angolt, vagy csak szinten szeretnél maradni (felsőfokig bárki jöhet;)). Az Astoriához/Blaha tér között fogadom a tanulókat. Az első óra fél áron! Egyébként 60 perc 2000 Ft. 

Email-es elérhetőség: timarp.usa@gmail.com. Várlak szeretettel: Petra :) 

luckckyluke Creative Commons License 2014.08.07 0 0 288

Sziasztok! 1 emberre van szükség h hétfőn elinduljon egy min 4 fős angol 4hét minden nap,8:00-12:00-ig kurzus felsőfokú előkészítő CAE Gold Plus könyvből, Peregrinus nyelviskola, 40-50 ezer Ft (van diákkedvezmény, meg nyári is)! szeretnék rá járni de hiányzik még egy ember, ha vkit érdekel csatlakozzon :)

SzPetraa Creative Commons License 2014.08.06 0 0 287

Sziasztok!

Nyelvet úgy a legjobb tanulni, ha az lassacskán rá ragad az emberre!!! Én egy 17 éves lány vagyok és 11 éve járok egy amerikai iskolába és Amerikában szeretnék továbbtanulni. Anyanyelvi szinten beszélek angolul, úgy, hogy számtalanszor nem hitték el amerikai emberek, hogy magyar vagyok. Szívesen eltöltök egy délutánt bárkivel, aki az angolját akarja fejleszteni, úgy, hogy csak is angolul kommunikálok majd vele, de iskolai tananyagot is nagyon szívesen összerakok.

900 Forintot kérnék óránként, és garantálom a jó kedvet és a fejlődést angolból!

Az email címem: lol.petra222@gmail.com

etc.edit Creative Commons License 2014.07.16 0 0 286

Angolul/németül tanulni vágyók!

 

Itt a lehetőség, hogy NE megtanuld, hanem ELSAJÁTÍTSD az idegen nyelvet, úgy ahogy a saját anyanyelvedet is elsajátítottad.

 

Könnyen, gyorsan és kényelmesen megteheted otthonról. A hét minden napján reggel 6-tól este 10-ig online rendelkezésedre állnak a tanárok.

 

3 könnyű feladatod kell csak csinálnod: hallgatni, utánozni és beszélgetni.

 

Az új módszer segítségével, BIZTOS, hogy meg MERNI és TUDNI fogsz beszélni.

 

Várom az érdeklődöket!

Berényi Klára Creative Commons License 2014.07.13 0 0 285

Kedves angolul tanuló! Szívesen  látom egyéni, testre szabott óráimon Újpesten 2200,- Ft/45 perc.

 

További információkkal is szívesen állok rendelkezésére: 30/5419357

Előzmény: Törölt nick (279)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.13 0 0 284

Nyáron a legjobb nyelvet tanulni... 

Korosztályoknak megfelelő eszközökkel, személyre szabottan, egyéni és egyedi angolórák!

Játékosan, interaktívan és érthetően.

 

Frissen érettségizett, tanári pályára készülő 19 éves lány vagyok.

Anyanyelvi szinten beszélek angolul, rendelkezem felsőfokú nyelvvizsgával (IELTS). 

5 éve adok magán-, illetve csoportos órákat.

Szeretettel várok minden tanulni vágyót, fiatalt, idősebbet  egyaránt.

Ezen kívül vállalok angol-magyar fordítást, illetve angol nyelven babysitterkedést.  

 

 



 

SzarkaEdina Creative Commons License 2014.07.09 0 0 283

Sziasztok,

 

28 éves, felsőfokú angol nyelvtudással és szakmai nyelvvizsgával rendelkező lány vagyok, angolból középszinten vállalok korrepetálást ( nyelvvizsgára, érettségire, állásinterjúra stb.)

Óráimat az otthonomban(IX. ker.) tartom, de rugalmas vagyok, és szívesen megtartom más helyszínen is megegyezés szerint.

 

Keressetek bizalommal.

 

Tel.: 06/30 819 6565

edina86.szarka@gmail.com

 

 

Alex Vatankhah Creative Commons License 2014.07.07 0 0 282

Kedves Mindenki,

Nyáron is várok minden angolul tanulni vágyót beszéd centrikus egyénre szabott angol óráimra.
Baráti hangulatú órák, rugalmas időbeosztás és rugalmas fizetés.

1 alkalom 2 óra / 3000 Ft
Az első alkalom ingyenes.

 

Budapest (belváros)

 

Keressetek bizalommal :)

 

alextomasian@gmail.com

 

Üdv.,

Alex

jovialisovalis Creative Commons License 2014.06.30 0 0 281

Cambridge felsőfokú nyelvvizsgával rendelkező kedves, türelmes diáklány vállal általános és középiskolai tananyagból való korrepetálást, emelt szintű érettségire és nyelvvizsgára felkészítést Újpest, Fót és Dunakeszi környékén.
 
Ár: 1400 ft/45 perc vagy 2400 ft/90 perc
Érd: rszsofi@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2014.06.25 0 0 280

Kedves angolt tanulni vágyó!

 

28 éves kedves es barátságos lány vagyok, felsőfokú angoltudással.

Vállalom kezdők, újrakezdők, haladók tanítását az igényeknek megfelelően. Legyen az szóbeli tudás erősítése, nyelvtani alapok szilárdítása, szókincs, iskolai órák melletti kiegészítés. Számos könyvvel és anyaggal rendelkezem melyek segítséget nyújthatnak a tudás elmélyítésében. Korábban óvodában is dolgoztam így picik és nagyobb gyerkőcök tanítását is örömmel vállalom.

Budapesti, 14. kerületi lakos vagyok, házhoz is tudok menni.

 

Keressen bizalommal!

Katalin 0620 514 5507

rajnaikatalin@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2014.06.12 0 0 279

48 éves nő vagyok.Angol nyelvtanárt keresek alapfokon,heti rendszerességgel.Beszédközpontú órákat szeretnék.7 hónapja foglalkozom vele.90 perc/2000 Ft-ot tudok fizetni. XIV. kerületben lakom.

aniko0501@gmail.com

szucsinet Creative Commons License 2014.06.07 0 0 278

Sziasztok,

 

Újrakezdőként keresek angoltanárt a XVII. kerületben elsősorban.

Minden ajánlást szívesen fogadok!

 

köszönöm!

v.kriszti Creative Commons License 2014.06.03 0 0 277

Amerikába költözés előtti intenzív nyelvi felkészítésre keresek 8 és fél éves lányomnak és magamnak is tapasztalt, kedves, mosolygós, vidám lány (gyerek kérésére) angol tanárokat. Június 16-tól, minden nap a délutáni- kora esti órákban nálunk (18.ker. KÖKI-től 10 perc). Tel.:30-9127725

 

kawabusa Creative Commons License 2014.05.28 0 0 276

sziasztok,

 

angoltanárt keresek elsősorban dél-pesten haladó szinten és korrekt áron.

 

köszönettel

Irobbori Creative Commons License 2014.05.24 0 0 275

Kedves, szorgalmas egyetemista lány angol beszélgetőtársat keres Debrecenben, heti 1-2x 1 órára, újrakezdő-alap szinten. Ár: 1000ft/óra. 

Elérhetőség: zsisamat@vipmail.hu

 

 

dijoome Creative Commons License 2014.05.21 0 0 273

Dear All!
We’re looking for native language teachers for our company courses! If you are one or you have someone who’d be perfect please don’t keep it back! Send your recommendations with contacts to info@juve.hu!
Juventus Képzési Központ
www.juve.hu

KittiKovács Creative Commons License 2014.05.17 0 0 272

Sziasztok!

 

Angol nyelvterületen élek már harmadik éve. Másodéves egyetemista vagyok az Oxfordi Oxford Brookes egyetemen, biológiát tanulok. Középfokú Cambridge nyelvvizsgát és emelt szintű biológia érettségit tettem 2 éve. Szívesen vállalom kisebbek korrepetálását 16 éves korig elsősorban angolból, illetve biológiából. A nyelvtanon kívül az élőbeszédre fektetek nagy hangsúlyt, hiszen ez az, amit a legkevésbé lehet elsajátítani az iskolai angol órák keretein belül, viszont mind az érettségin, mind nyelvvizsgán szükség van a folyékony szóbeli angol tudásra.

 

900Ft/60 perc. 

 

Ha érdekel, kérlek írj nekem: kyttus2@gmail.com

Vas Bonifác Creative Commons License 2014.05.17 0 0 271

Sziasztok!

 

Angoltanárt keresek Budapesten a 11. kerületben, vagy környékén másodmagammal. Mindkettőnknek középfokú nyelvvizsgája van, a cél a beszédfejlesztés, mert megszólalni nehezen tudunk. Olyan tanárt szeretnénk, akinek van valamilyen stratégiája, lelkes és azt érezhetjük, hogy ha mindent megcsinálunk/tanulunk, amit kér tőlünk, akkor tényleg fogunk tudni beszélni. 

Tud valaki ilyet ajánlani? vasbonifac@gmail.com

VBeus0911 Creative Commons License 2014.05.15 0 0 270

Sziasztok, 9 és 11 éves gyerkőcöm mellé keresek angol tanárt, most kezdik a tanulást, délutáni időpont(ok)ban, nálunk, azaz ecseri oktatási helyszínnel, 17. kerülettel határos település, Örstől 25 perc kék busszal.

Angol nyelvtanári szakon tanuló diák is szóba jöhet, az angolt szeretném velük megszerettetni, kedves, mosolygós, türelmes, gyerekszerető és nyelvükön értő jelentkezőt várok. köszönöm, Bea 06703732112

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!