Keresés

Részletes keresés

bundás mackó Creative Commons License 2008.11.06 0 0 339

Bunda volt rajtam de nem egészen saját. Bár abban a rókában is szívesen sétálgatnék :-). Vagy akár ebben: Coboly

A topikot megnézem.

Előzmény: rokabundanadrag (322)
Sketan Creative Commons License 2008.11.05 0 0 338
Én debreceni vagyok... Akkor majd megírom a körméretet!
Előzmény: Törölt nick (337)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.05 0 0 337
Leginkább Debrecenben fordulok elő, de mellette lakom egy faluban. (15km)
Előzmény: Sketan (335)


Sketan Creative Commons License 2008.11.05 0 0 336
8e Ft-ra tartom egyébként. Valódi bőr, márkás darab.
Előzmény: Törölt nick (334)
Sketan Creative Commons License 2008.11.05 0 0 335
Szia!

Hétvégén tudom csak megmondani, ugyanis nem vagyok otthon. Te merre vagy helyileg egyébként?
Előzmény: Törölt nick (334)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.04 0 0 334
Tényleg szép, tetszik. Kérdésem az ár, és a piros vonalnál mérhető kerület.
Előzmény: Sketan (333)
Sketan Creative Commons License 2008.11.04 0 0 333
Igen, a helyhiány is ismerős. Akkor biztos neked is megvannak a kedvenc dugihelyeid, hogy csak véletlenül se bukhass le a szülők előtt:-) Elég nehéz lenne nekem is kimagyaráznom, miért van jópár női csizma meg magassarkú a szobámban. Fájlokat is cserélhetnénk, viszonylag nagy gyűjteményem van. Egyébként jelenleg ez a bőrcsizmám eladó, ha érdekel valakit. 40-es, nagyon elegáns, olasz márka. Valódi bőr, 11 cm-es sarokkal. Helyhiány miatt eladó. A vádli kb. 36 cm. Árban megegyezünk.


Előzmény: Törölt nick (332)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.04 0 0 332
Már a tudat is sokat segít, hogy nem vagyok egyedül. Képeket majd cserélhetünk, de nem sok cuccom van sajnos, a helyhiány miatt. Meg bedöglött a fotógépem is, most gyüjtök egy újra. Pedig milyen csizmát vehetnék abból a pénzből....
Előzmény: Sketan (330)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.04 0 0 331
Szoknyás ha van kedved, írj nagyon várom!!!!!!!!!!
Sketan Creative Commons License 2008.11.04 0 0 330
Most olvastam, hogy HB megyei vagy. Nem vagy fehér holló, én is odavalósi vagyok...:-)
Előzmény: Törölt nick (319)
Sketan Creative Commons License 2008.11.04 0 0 329
Szia!

Teljesen át tudom érezni, én is csináltam már hasonlót. Nekem egyes egyedül annyi a bajom vele, hogy este túl sötétek a fényviszonyok, hogy lássam a rajtam lévő ruhákat, mert mondjuk számomra ez az, ami a lényeg. Hmm, az összeállítás tökéletes, mintha a saját ízlésemet írtad le volna. Nagy csizma rajongó vagyok egyébként, így kíváncsi lennék, milyen cuccaid vannak. Ha van kedved, küldj képet, én is küldenék a sajátjaimról. A címem: cyrixxx007@yahoo.com.

Én városban lakom, és eddig 3X mentem le bőrkabátban, szoknyában és csizmában éjszaka. Nagyon jó dolog, izgalmas is. Sajnos elképzelem, hogy falun csak egyszer bukhatsz le, utána elterjed a híred... Nem tudom, hogy az emberek miét foglalkoznak mindig másokkal, ezzel pl. senkinek nem teszel semmi rosszat, hogy sétálsz a kedvenc cuccaidban. De erre sajnos a magyarok nem túl nyitottak.
Előzmény: Törölt nick (319)
Leyna D. Creative Commons License 2008.11.04 0 0 327
Ne haragudj, de ezt nem értettem.
Előzmény: Törölt nick (325)
Leyna D. Creative Commons License 2008.11.02 0 0 324
Örülök, ha tetszik.
Ami meg a "kukacomat" (@) illeti, ha a nevemre kattintasz, az "Email" felirat mellett van egy hivatkozás, hogy : "küld". Ilyen egyszerű :-)
Előzmény: Törölt nick (323)
rokabundanadrag Creative Commons License 2008.11.02 0 0 322
Ezt én is kipróbálnám.Teljesen felpezsdült a vérem,úgy beletaláltál az izlésembe.
Szoktál utcán igy sétálni?Isteni lehet...
A "Szőrmefétis és a szex"topicot láttad már?
Előzmény: bundás mackó (312)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.02 0 0 321
Szerencsére felénk nagyon kevés az a fajta barom van, de ha még is akadna, hát meglepődne egy kicsit. Én is.
Előzmény: tranny (320)
tranny Creative Commons License 2008.11.02 0 0 320
Csak nehogy nehogy elkapjon valami barom, azért vigyázz magadra nagyon ok?
Előzmény: Törölt nick (319)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.02 0 0 319
Huhh, játszottam kicsit a tűzzel. Fekete hosszú bőrkabátban, magassarkú csizmában, és a kígyóbőrmintás szoknyámban voltam kint az erdőben. Most jöttem vissza. Ehhez végig mentem az utcánkon meg egy másikon. Mivel falun lakom ez némileg rizikós volt, mindenki ismer. Kifele menet majd' kiugrott a szívem, de visszafelé már jóval higgadtabb voltam. Számítottam rá hogy a nép ilyenkor már javában tv-zik. Bár q-ra megugattak a kutyák - érdekes máskor nem szoktak - de mással nem találkoztam. Nagyon jó érzés volt. Még hetekkel ez előtt sem gondoltam, hogy eljutok idáig. Hol a vége.....
Leyna D. Creative Commons License 2008.10.26 0 0 318
Na igen, ezért is próbálkozok ritkán a sminkkel (mondjuk nem is igazán értek hozzá, bár a rúzst rettentő szexynek találom), és a szőrtelenítés miatt is cidrizek (főként a lábon), de nagyon izgat ezért már "muszály" volt :-)

Ami meg a combfixet illeti, pl kínai piacon beszerezni párat nem túlzottan nagy ügy, de vettem már auchan-ban is.
Előzmény: Törölt nick (317)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.25 0 0 317
Ha már itt tartunk, én is kezdőnek számítok, még olyan szép combfixem sincs mint neked, csak harizsnyám.
Jah, mai nap fejleménye: tegnap este kicsit játszadoztam, (ma is fogok) és elfeljtettem hogy kifestettem a szempillámat. Reggel úgy riasztottak, hogy még a mosdóba sem volt időm kiszaladni, és majd csak kb11 órakkor vettem észre hogy ki vagyok festve. (a rúzst gondolom lenyaltam reggelre). Hogy feltünt-e valakinek azt nem tudom, de senki nem tette szóvá, hogy ki van festve a szempillám. Vajon észrevennék ha mellem is nőne?:)
Előzmény: Leyna D. (316)
Leyna D. Creative Commons License 2008.10.25 0 0 316
Na igen, én még kezdő vagyok. Elképzelhető, hogy van hasonló magyar oldal, de nem hiszem, hogy olyan mennyiségű képpel/feltöltővel, mint az imagefap.
Előzmény: Törölt nick (315)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.24 0 0 315
Nekem tetszettek. Bár én jobban fel szoktam öltözni, nem állok meg a harizsnyánál:)
Nagyon sok jó képet találtam. Ettől magyarabb hasonló oldal nincs?
Előzmény: Leyna D. (314)
Leyna D. Creative Commons License 2008.10.24 0 0 314
Hátha tetszik valakinek: http://imagefap.com/profile.php?user=Leyna
Ha nem, akkor nem kell nézni. (mocskolódásra nem, de nyitott, normális gondolkodású emberek véleményére kíváncsacsi lennék :) )
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.24 0 0 313
Szoknyás sajna nem kaptam meg a leveled, ha van kedved irj ujra az indamailos email cimemre.
Előzmény: Szoknyás hetero fiú (306)
bundás mackó Creative Commons License 2008.10.16 0 0 312
Imádok női ruhába és puha szőrmebundába beöltözni. Kifestve és kirúzsozva.Szőrmebundás nőként érzem magam igazán jól.
basinger Creative Commons License 2008.10.15 0 0 311
Bocs, haver, de ma inkább mégsem irigyellek... Talán majd holnap, de ha minden jól megy, akkor sem... ;-)
Előzmény: Törölt nick (310)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.15 0 0 310
Annyi kiegészítést tennék csak, hogy nekem nem a lenge ruha jön be, hanem amikor feszül rajtam, pl a kígyóbőr mintás (sajnos mű)bőr szoknya. Na az, istenkirály:)
Előzmény: basinger (309)
basinger Creative Commons License 2008.10.15 0 0 309
Azt kell, hogy mondjam, végül is elhiszem, hogy egy cd-nek tetszik saját magán a lágy, puha, lenge női holmi, de engem egész egyszerűen lehangol egy női ruhás férfi látványa. Nem a tudat, hogy férfi, hanem a férfi-lét jól láthatósága. Említettem már, egy nőies shemale esetében a látszatnak is tudnék hinni. Hajaj, de még hogy...
Előzmény: Pantyhoseboy88 (303)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.13 0 0 308

Szia!

Uj email cimem van mert  a másikra nem érkezett meg a leveled légyszi írj erre.

Előzmény: Szoknyás hetero fiú (306)
polymath Creative Commons License 2008.10.11 0 0 307
szerintem......best
Szoknyás hetero fiú Creative Commons License 2008.10.05 0 0 306
Meg, s válasz is ment ..:-))
Előzmény: Törölt nick (304)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!