Keresés

Részletes keresés

Sharion Creative Commons License 2018.12.22 -1 0 742

Mi lenne ha megindokolnád, miért írtam fals dolgot? Vagy abba már nem mersz belemenni?

Hazugságra ugyanis nem lehet építkezni, ezért marad a folyamatos és tendenciózus személyeskedés.

https://a.te.ervelesi.hibad.hu/szemelyeskedes

Előzmény: takacs.ferenc.bp (740)
Darwin&isten Creative Commons License 2018.12.22 0 0 741

Az ateistákat nem szidom te kis címeres okos emberke :-))

 

Ja, és a tömeggyilkos kereszténységet magasról lesajnálom, az istenével együtt :-)))

 

Még akkor is ha neked ennyire nehéz a sorsod, mert semmi jelét nem találod a valóságban az istenednek !! :-))

Előzmény: Sharion (739)
takacs.ferenc.bp Creative Commons License 2018.12.22 0 1 740

Ha nem hinnének benne, nem tagadnák.

 

Mint jelezték már mások, címeres ökör vagy. Mondhatod persze, hogy ezt nem hiszed, de ha nem hinnél benne, nem tagadnád. Tehát akarod, vagy sem, címeres ökör vagy.

Előzmény: Sharion (732)
Sharion Creative Commons License 2018.12.22 0 0 739

Á nem szidod...

 

Ezt csak egy hívőnek, nekem írtad, mit írnál sok hívőnek?

 

 

Lesz@rom a vallásokat mert ilyen tetűket generál az emberek közé mint amilyen te vagy, abból áll a napod hogy

itt esz a fene és mocskolódsz, egy állatot be lehet tanítani a szépre a jóra csak téged nem, csak az aljasságra.

 

Úgy beszélek veled te vallásos őrült, ahogyan megérdemled, Takarodj el innen amíg szépen mondom !!

 

Nincs olyan nap amikor az emberi mivoltodból kivetkőzve csak az aljasság dől belőled. Persze ez a vallásod.....

 

Inkább az itt ezen a világon a tiédet az ateisták, mert azt érdemled tőlük. Takarodj el a fórumról te patkány !!

 

Ha  offolni és mocskolódni jársz ide te barom, akkor mit vársz ?? Csak a beteges hajlamidat látni a fórumon !

 

Ez a topic nem az ateisták köpködéséről szól vagy megint letegezzelek te idióta !!

 

Igen, ingyencirkuszt csinálsz a topicból, de még bohóc se vagy csak egy pojáca !

 

Ez a topic nem arról szól, hogyan tudod aljas módon az ateistákat köpködni te idióta barom !!

 

Ez a topic nem az ateizmus köpködéséről szól te címeres ökör !!

 

A hülyebibijád hol írja: a bűnösök egymást sütögetik a pokolban? Én csak a tüzet rakom alattad, szenvedj kutya !

 

Degenerált keresztény fundi patkány ! Jegyezd meg nem tagadom a tudományt és nem vagyok vallásos mint te.

 

Tényleg már hányingerem van hogy ilyenné süllyesztett az idióta vallásod....látszik hogy családon belüli szexből

 eredeztek.

 

Nem tagadom a tudományt te hazudozó vallásos istenhívő patkány, és nincs teremtőm.

 

 

 

Ezek nem szidalmak, csak tények....egy humanista, toleráns, magasabb erkölcsi szinten levő ateista tényei.

Előzmény: Darwin&isten (738)
Darwin&isten Creative Commons License 2018.12.22 0 0 738

Dehogy szidom, én csak a kereszténységről hozok ide tényeket. Ez az ami annyira zavar.

Előzmény: Sharion (737)
Sharion Creative Commons License 2018.12.22 0 0 737

Akkor az ateistákat is szidod?

Mindig beleestek a saját csapdátokba. Csak nem veszitek észre.

Előzmény: Darwin&isten (736)
Darwin&isten Creative Commons License 2018.12.22 0 0 736

Te állítod, hogy mindenki / keresztény / vallásos még az ateisták is. Akkor ezek szerint hazudsz.....

Előzmény: Sharion (734)
Darwin&isten Creative Commons License 2018.12.22 0 0 735

antialkoholisták

Előzmény: Darwin&isten (733)
Sharion Creative Commons License 2018.12.22 0 0 734

A keresztényeket ne ebben a topikban köpködd tendenciózusan! deklaráltan a kereszténység minősítése a célod! Más célod nincs is! Keress megfelelő topikot!!

Offolás, topicrombolás miatt én is kérem a Fórum Szabályzat betartatását!

Előzmény: Darwin&isten (731)
Darwin&isten Creative Commons License 2018.12.22 0 0 733

Ha nem hinnének benne, nem tagadnák.

____________

 

Címeres ökör vagy !! Az alkoholisták azért isznak, mert antialkohoholisták....

 

Mondtam : hiszek az istenedben, mert a fehér WC papírra nagy kezdőbetűvel / hogy lehiggadjál / ráírom a te

keresztény istened általad áldott nevét. És ott van a WC paíron fehéren-feketén a létezése. Hahahahahaha....

És meg is tapasztalom, mert ha ráírom az istened nevét, akkor a törlés ég és föld különbség annyival simább :-)

Tehát mindenható, még ezt a csodás érzést is el tudja nekem intézni a te létező, élő keresztény istened !!

Tehát a vallásos áhítat szerves / sz@rvas / része az életemnek :-))

 

Na akkor hiszek a te istenedben ?? Szánalmas őrült vagy....

 

Előzmény: Sharion (732)
Sharion Creative Commons License 2018.12.22 0 0 732

Az ateisták mind ugyanabban hisznek, mint én. Ha nem hinnének benne, nem tagadnák.

Hitler is hasonló istengyűlölő "keresztény" volt, mint az ateisták. https://www.historyonthenet.com/was-hitler-a-christian Remélem ha nekem nem is, a történetíróknak hisztek.

Előzmény: Elminster Aumar (730)
Darwin&isten Creative Commons License 2018.12.22 0 0 731

Na figyelj te idióta !

Milliószor leírták, hogy Hitler a bencésekhez járt iskolába, papnak készült, Sztálin papnövendék volt.

Csang - Kaj- Sek keresztény volt, Tojo nem lehetett ateista, az akkori Japánban ez fizikai képtelenség lett volna.

De ezzel is csak azt igazolod amit írtam : támadni, nekimenni, hogy mentsed a 800 millió gyilkosságot, de éppen

ez a listád nem cáfolja a kereszténység aljasságait, hanem párhuzamba áll vele, vagy szerves része.

Ezt teszi veled a vakhitű keresztény istenhited, hogy őrült módon csak vagdalkozol, hazudozol, köpködsz.

Előzmény: Sharion (729)
Elminster Aumar Creative Commons License 2018.12.22 0 0 730

"Ők melyik istenben hittek?"

 

Sztálin és Hitler ugyanabban, amiben te.

Hideki Tojo valószínűleg a sintó isteneiben hitt, úgyhogy nem volt ateista.

Előzmény: Sharion (729)
Sharion Creative Commons License 2018.12.22 0 0 729

Mindezt az ateista vallás nevében, aminek a jelszava a tolerancia és a humanizmus? Te vagy mind közül a legtoleránsabb és leghumánusabb.

 

 

A legnagyobb népirtások csak az elmúlt 100 évben:

 

Sztálin: ~ 42000000

Mao Ce-tung: ~ 38000000

Hitler: ~ 20000000

Csang-Kaj-sek: ~10000000

Lenin: ~ 4000000

Hideki Tojo: ~4000000

Pol Pot: ~ 3000000

 

Ők melyik istenben hittek?

Előzmény: Darwin&isten (728)
Darwin&isten Creative Commons License 2018.12.22 0 0 728

Azt másolsz amit akarsz, leszarom a tömeggyilkos aljas keresztény istenhiteddel együtt !!

Csak az erőszakhoz, konfliktushoz értesz mint a dicső elődeid mint a helyzet megoldásának egyetlen módjaként.

Nyekeregsz tekeregsz hogy tudnád tisztára mosni amit nem lehetséges, de szembenézni a valósággal az nem megy, ezért nekiesel annak aki a szemedbe mondja ki is vagy tulajdonképpen. Mint az az aljas bűnöző akit elkap

a yard, tettenéri, és azzal próbál védekezni hogy támad: a rendőr is lop még többet mint ő. Ez vagy, egy két lábon járó Pizarro, inkvizíció mert megdöglenél ha kiderülne a számodra: a kereszténység eszménye nem hogy egy irtózatos baromság, hanem a világ söpredékének a gyűjtőhelye is évszázadok óta. Sőt még büszke is vagy rá

és az emberi lényt okádod le az aljas monológjaiddal, leköpködve az értelmet a tudást degenerált módon.

Pedig magadba szállhatnál és elgondolkodhatál a tényeken, kaptál itt a fórumon annyi igaz dolgot, hogy még sok is egyszerre. Ezt az egész förmedványt a kereszténységbe vetett vakhited generálja hozza létre. Nincs ennél

undorítóbb eszme a világon, bár a muzulmánok ma eléggé az élen járnak a elállatiasodás útján.

Még ma is örök érvényű diagnózis a vakhítű keresztény vallási őrültekre / is / Radnóti verse :

 

Oly korban éltem én e földön,

mikor az ember úgy elaljasult,

hogy önként, kéjjel ölt, nemcsak parancsra,

s míg balhitekben hitt s tajtékzott téveteg,

befonták életét vad kényszerképzetek.

 

Ebben a topicban IGének csak egy igazsága van : a vallás egy kényszerképzet.

 

Előzmény: Sharion (727)
Sharion Creative Commons License 2018.12.22 0 0 727

Pistike...fel sem fogod, amit írtam.

Nekem nincs szándékomban téged sütögetni a pokolban. Nem mondom azt, hogy idióta, barom stb vagy. Másoljam ide mindet?

Akkor szerinted?

Előzmény: Darwin&isten (726)
Darwin&isten Creative Commons License 2018.12.22 0 0 726

Nem véletlen vagy ekkora idióta....

Zavarnak a tények, a valóság hogy mit követsz / egy aljas hazug tömeggyilkos eszmét / ezzel a szólással is azt igazolod nem volt véletlen az a 800 millió halál. Aki a múlttal nem számol le az ma is azt követi, azaz  ma  is ugyanúgy csinálnák, csak már nem tehetik meg. Emiatt vannak gondban, nem találják a helyüket a megváltozott

világban.

Előzmény: Sharion (725)
Sharion Creative Commons License 2018.12.22 0 0 725

Ha én betöröm az orrodat az apád nevében, kire fogsz rossz szemmel nézni?

Előzmény: Darwin&isten (724)
Darwin&isten Creative Commons License 2018.12.22 0 0 724

Marhaság !

A vallások használják az embereket a céljaik megvalósítására, ha nem lennének akkor nem lenne mit követni.

A gyilkolásra a kereszténység vált be a legjobban. Naná egy könyv a kard önállóan nem gyilkol, csak az eszme.

És amelyik kizárólagosságot hirdet a bemutatott tények szerint a legnagyobb aljasságokra is képes. Sajnos a mai

istenhívők se néznek szembe a tényekkel, mert nem képesek tisztán látni, gondolkodni az elvakultságtól.

Előzmény: Sharion (723)
Sharion Creative Commons License 2018.12.22 0 0 723

Nem a vallások követik el (beleértve az ateizmust is) , hanem az emberek ( a vallást felhasználva) politikai, hatalmi okokból azaz emberi bűnökből kifolyólag.

Előzmény: Darwin&isten (722)
Darwin&isten Creative Commons License 2018.12.22 0 0 722

Vadbarmocska ! Vagyis ....

Kicsit nehéz megértened, hogy itt nem a bibliáról van szó, hanem az igaz történelmi tényekről.

A világ legundorítóbb csürhéje a kereszténység toronymagasan a legtöbb ember haláláért felelős / 800 millió /

Ez kutatható történelmi tény. A muzulmán hit se egy Hamupipőke, de itt és most nem róla van szó, bár lehetne.

Tehát a vallások elejétől fogva a mai napig minden aljasságot elkövetnek, akár le van írva valahol akár nincs.

Ez a lényeg, és ez a valóság.

Előzmény: Sharion (721)
Sharion Creative Commons License 2018.12.22 0 0 721

Te is olvasod a Bibliát, vagy egyes részeit, vagy hallottál róla másoktól,  de nem érted. Na...ők is így voltak vele.

Előzmény: Darwin&isten (718)
Sharion Creative Commons License 2018.12.22 0 0 720

Bocs három.

Előzmény: Sharion (719)
Sharion Creative Commons License 2018.12.22 0 1 719

Két javaslatom lenne:

1. Nézz utána, ki állítja Istenről, hogy létezik illetve nem létezik.

2. A bizonyítékot is neki "kell" szolgáltatnia.

3. Meséld el, melyik istent nem cáfolják az ateisták.

Előzmény: takacs.ferenc.bp (717)
Darwin&isten Creative Commons License 2018.12.22 0 0 718

Figyi te vadbarom okos ember!

Hol írtam én a bibliáról ?

A történelmi tényekről van szó, a profi kereszténység az uralma alatt 800 millió embert gyilkolt meg így vagy úgy

Nyilván mások csak ezután következnek, akik ellesték a lényeget. Nem kell csak figyelni, pld. ma is áll Pizarro

lovasszobra, aki miután zsarolással megszerezte a szobát kitöltő aranyat az Inkáktól, a hívei szeme láttára 

megfojtatta a királyukat. Ez sincs benne a tetű bibliában, de a történelmi tények rögzítik a valóságot. Ma is.

Előzmény: Sharion (716)
takacs.ferenc.bp Creative Commons License 2018.12.22 0 0 717

Két javaslatom lenne. Értsd meg amit írtam, és fogalmazz èrthetően.

Előzmény: Sharion (714)
Sharion Creative Commons License 2018.12.22 0 0 716

Beidéznéd hol mondta Isten/Jézus a keresztény Bibliában, hogy : Öljétek és kínozzátok egymást a pénzért és a hatalomért!

Előzmény: Darwin&isten (715)
Darwin&isten Creative Commons License 2018.12.22 0 0 715

A linkek semmiféle igazolásról nem szólnak, hanem hogy a gyilkolásban a keresztények a legjobbak mindenki

csak utánuk következik, legfeljebb tanulók lehettek mint Hitler és Sztálin akik papnak készültek és jól kitanulták

a csíziót ! De senki nem tudja megközelíteni a keresztény tömeggyilkosok 800 millió halálos áldozatát. Ez van.

Előzmény: Sharion (713)
Sharion Creative Commons License 2018.12.22 0 0 714

Az ateisták mióta nem cáfolják vagy nem tagadják Isten létezését?

Ha létezik a szerinted nem létező nem tudod milyen Isten, annak általad (aki szerint 100 % biztos, hogy nem létezik, mert nincs rá bizonyíték) által megismerhető, elfogadandó bizonyítéka kell legyen?

Előzmény: takacs.ferenc.bp (711)
Sharion Creative Commons License 2018.12.22 0 0 713

Az ateisták rémtettei az ateizmus szörnyűségét igazolják?

A tudomány nevében milliókat öltek és nyomorítottak meg, akkor a tudomány is szörnyűséges?

Pistike...

Előzmény: Darwin&isten (712)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!