Keresés

Részletes keresés

Scorch Creative Commons License 2007.11.10 0 0 222
én ugy látom sajna ez tisztán bukás doppingal, tipikus eset a vétkes nem akar mintát adni és a zavarosban halászva megpróbálja tisztázni magát, ehez a tv ben ejtett könnyekkel és felháborodásal megnyeri magának az erre fogékony szurkolóréteget aki lefutja ugyanazokat a köröket mint annó annusék esetében ahol már az ellenőrök testi épségét is fenyegették a felhevült szurkolók
Előzmény: csl (220)
szaltósGera Creative Commons License 2007.11.10 0 0 221
remélem lesz ennyi eszük az Ági körül sertepertélőknek.
Előzmény: csl (220)
csl Creative Commons License 2007.11.10 0 0 220
Tiszeker Ágnest és a két ellenőrt felelősségre kell vonni közokirathamisításért, hamis nyilatkozattételre való felbujtásért, a tájékoztatás elmaradásáért, a jó hírnév megsértéséért, hatósági hatalommal való visszaélésért.
miakiutma Creative Commons License 2007.11.10 0 0 219
Tipikus rosszindulatú ez a hozzáállás a mi linken van, nem csoda, ha kiborult, pofátlanul átverték.
Előzmény: Eleon Nóra (215)
szaltósGera Creative Commons License 2007.11.10 0 0 218
itt te rágalmazol...mond el Ági szemébe is ezeket a dolgokat ha olyan tökös vagy...
Előzmény: bogel (216)
kicsisyl Creative Commons License 2007.11.10 0 0 217
Jéééézusom de durva.........
Előzmény: Eleon Nóra (215)
bogel Creative Commons License 2007.11.10 0 0 216
Személyeskedést mellőzd. Ez nem a polidili.

(Rágalmazást is, mert egyszer te is úgy járhatsz, mint macisajt, akinek esete itt már előkerült)
Előzmény: szaltósGera (213)
Eleon Nóra Creative Commons License 2007.11.10 0 0 215
kicsisyl Creative Commons License 2007.11.10 0 0 214
....Te! Szerintem luxusaszkéta nem tud olvasni..... felesleges megkérni rá...
Előzmény: nemmondod (209)
szaltósGera Creative Commons License 2007.11.10 0 0 213
jó dolog saját magaddal beszélgetni?
orvosi eset vagy
Előzmény: bogel (210)
miakiutma Creative Commons License 2007.11.10 0 0 212
Azt hiszem mindannyiunkkal megtörtént, hogy mikor készültünk valahová elvégeztük a „dolgunkat”, mert ha megy valahová az ember, nem akar a vendégségben azzal kezdeni, hogy hol az illemhely. Nos szerintem mikor beállítottak az ellenőrök, mindezt már elvégezte, nyilvánvaló, hogy csak ennyi telt tőle. Tőlünk sem telt volna ebben az estben több. Kisérték volna el, ahogy felajánlotta, és megelőzhették volna mindannyian ezt a cirkuszt.
Kinek jó ez most, sem az ellenőröknek, sem neki.
luxusaszketa Creative Commons License 2007.11.10 0 0 211

Ezúton jelentem be a T. egybegyűlteknek, hogy a pekingi oilimpiára szánt

pénzt megfelezzük.

bogel Creative Commons License 2007.11.10 0 0 210
A (nem teljes) eltiltott sportolók listáján a tesztet elmulasztók ("%miss%") mindössze 7-en vannak.
Ebből 2 magyar (Annus, Fazekas)

A maradék párszáz becsületesen vállalta a mintavételt és így sorsát. Nem sunnyogott el.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_sportspeople_sanctioned_for_doping_offences
Előzmény: luxusaszketa (199)
nemmondod Creative Commons License 2007.11.10 0 0 209

Kovács Ági még soha egyetlen doppingteszten sem bukott meg, így teljesen felesleges az amit csinálsz.

Miután bejelentette, hogy befejezi az úszást, ezért rászálltak, mert az ellenőrök is tudják, hogy ilyenkor jönnek a búcsú aranyak elég rendesen.

 

A magyar doppingügyekről itt olvashatsz:

http://www.google.hu/search?hl=hu&q=%22magyar+dopping%22&btnG=Keres%C3%A9s&meta=

Előzmény: luxusaszketa (204)
korieander Creative Commons License 2007.11.10 0 0 208
sajna ezzel vszínű vége Ági pályafutásának....

http://www.youtube.com/watch?v=YS25D_jZ-vI
YouTube - KOVÁCS Ágnes Victory Ceremony 200m breaststroke Sydney 2000

ezt nem felejtem soha....
kicsisyl Creative Commons License 2007.11.10 0 0 207
Húúúha jóember...... ami kijön belőled az már keményen perelhető! Egy magánembert rágalmazol!
Előzmény: luxusaszketa (199)
luxusaszketa Creative Commons License 2007.11.10 0 0 206

ecsületsértésnek ???????

 

 

Csalóknak nis van becsületük.

Előzmény: nemmondod (203)
luxusaszketa Creative Commons License 2007.11.10 0 0 204

Olyan ez, mint amikor egy rendőrkapitány a gyorshajtó havert 10000re bünteti, ugyan ezért a mezei állampolgártól elveszik a jogsit. tarthatatlan volt mát a sok csalás

Előzmény: luxusaszketa (199)
nemmondod Creative Commons License 2007.11.10 0 0 203

Jobban teszed, ha most leállítod magad, mert ez nem bizonyosodott be.

Az amit csinálsz nagy nyilvánosság előt elkövetett rágalmazásnak és becsületsértésnek minősül és nem tusz a nickneved mögé bújni.

Ráfaraghatsz, mint Macika.

 

Előzmény: luxusaszketa (199)
Eleon Nóra Creative Commons License 2007.11.10 0 0 202
Az UNICEF igazolja Kovács Ágnes programját

Az UNICEF Magyar Bizottsága megerősítette, hogy október 30-án reggel Roger Moore, a szervezet jószolgálati nagykövete fogadta Kovács Ágnes olimpiai, világ- és Európa-bajnok úszót. Az ENSZ gyermekalapjának közleménye szerint az angol színész feszes programja miatt csak múlt kedden reggel tudott megbeszéléseket folytatni a sportolóval.

A Roger Moore szállodai szobájában tartott találkozón – amelyen a híresség felesége és az UNICEF bizottságának képviselői voltak jelen – a szervezet és az úszó jövőbeni együttműködéséről esett szó.



Eleon Nóra Creative Commons License 2007.11.10 0 0 200
Felháborodott a szövetségi kapitány

Kiss László szövetségi kapitány, Kovács Ágnes korábbi edzője ekként vélekedik az ügyben: „Hihetetlen, hogy itt tartunk, rettenetesen fel vagyok háborodva a magyar ellenőri csoport magatartása miatt! Ahelyett, hogy elkísérték volna Ágit a UNICEF-kötelezettségére, megalázták a neves versenyzőt. Akár a Hiltonban is pisilhetett volna, ha úgy akarják. Ahogyan annak idején Egerszegi Krisztina és Güttler Károly, hogy korábbi klasszis tanítványaimat említsem, Kovács Ágnes is mindig tisztességesen, becsületesen készült, a 13 év alatt mindig adott mintát, és minden alkalommal negatív volt. Ági velem együtt érte el legnagyobb sikereit, az olimpiai, világ- és Eb-győzelmeket, így ez eljárás az én szakmai munkámat, tisztességemet is megkérdőjelezi, ami elfogadhatatlan!"
luxusaszketa Creative Commons License 2007.11.10 0 0 199

Azért így bukott, hogy a sporton kívüli jövőjét ne tegyék tönkre. Mert így ráfoghatja a körűlményekre. A magyar wada ezt a kompromisszumot tudta nyújtani. Valójában humánusak voltak egy csalóhoz

Előzmény: Eleon Nóra (196)
nemmondod Creative Commons License 2007.11.10 0 0 198

Nyilvánvaló a szivatás, és tudatosságot látok a WADA részéről a lány megtévesztésében.

Azaz senkiben nem lehet megbízni, ilyenkor fel kell hívni az edzőt vagy Gyárfás urat.

Előzmény: Eleon Nóra (197)
Eleon Nóra Creative Commons License 2007.11.10 0 0 197
„Rajtakapni akarnak bennünket? Lecsapni ránk? Mindenáron eredményt kell felmutatniuk? Akár a megtévesztés árán is?" – feszegette az úszó. „A Magyar Úszó Szövetség november 8-án, az Antidopping Csoport levelének kézhezvételét követően arra kért, hogy azonnal vessem alá magam egy doppingvizsgálatnak. Ruza József főtitkár személyesen beszélt dr. Tiszeker Ágnes úrnővel, és arra kérte, hogy a doppingellenőröket küldje el az uszodába. Az ügyvezető igazgató közölte: valamennyi munkatársa más feladattal van elfoglalva, nem érnek rá. Tisztelettel kérdem, hogy számukra miért fontosabb, hogy valakire váratlanul újfent lecsaphassanak, mint hogy ezt az ügyet mielőbb tisztázzák? Nagyképűség, ha azt mondom, hogy ennyi talán megilletne?" – tette fel a kérdést Kovács Ágnes.
Eleon Nóra Creative Commons License 2007.11.10 0 0 196
„A mintavételt nem tagadtam meg! Az írásbeli nyilatkozatomba magam írtam be kézzel, hogy hivatalos ügyben kell az edzés vége előtt távoznom, uganakkor mindenben rendelkezésre állok, próbáltam mintát adni, de a mennyiség nem volt elég. Ezt írtam én. Egy másik papíron, mert három is volt, a doppingellenőrök maguk rögzítették: együttműködő voltam. Az ellenőrzést végző hölgyek azt mondták, hogy a formanyomtatvány további részleteivel ne foglalkozzak, az egy séma, az én esetemben a kézzel általuk vagy az általam írtak lesznek figyelembe véve."

„Remélem, senki nem feltételezi rólam, hogy a saját végrendeletemet írom alá, ha nem kapom ezt a látszólag jó szándékú eligazítást. Nincs az a Roger Moore, az a megtisztelő feladat, amelynek érdekében félredobnám, meggyaláznám azt a közel másfél évtizedet, amit az uszodában eltöltöttem" – mondta az MTI-nek a sportoló, aki eddig partnernek tekintette az ellenőröket, de most csalódott bennük
korieander Creative Commons License 2007.11.10 0 0 195
ha nem válaszoltok rá megunja...
luxusaszketa Creative Commons License 2007.11.10 0 0 194
Láttatlanba biztos vagyok benne, hogy a csaj azóta doppingol mióta versenyzik. Ne tessék azt hinni, hogy a helyi provinciális média tisztára tudja mosni a VADA és a világ elött. Csak itthon mérvadó a helyi média, az ország bírkábbik felét manipulálja, amúgy undorító.  Egy csaló a nő.. Ő is, és aki körülötte van mind egytől egyig. Nem fogunk sokat veszíteni, ha a pekingi olimpián mem lesz magyar arany. Ez senkit se érdekel itthon, kivéve akinek pénze van rajta. A csajnak nem lesz baja, majd gondoskodik róla a médiaelitt, kap valami jó műsort vagy vetkőzzön le a pléboyban. Úgy se láttam még áramvonalas nínút, amilyen egy úszónak van ))))
kicsisyl Creative Commons License 2007.11.10 0 0 192

Ha nem érdekel a sport akkor miért vagy itt??

 

Állambácsi ügyeskedése kerül sokba....engem az zavar jobban..

Előzmény: luxusaszketa (178)
szaltósGera Creative Commons License 2007.11.10 0 0 191
minket viszont a gyerekkori frusztrációid nem érdekelnek...
szóval szevasz
Előzmény: luxusaszketa (178)
nemmondod Creative Commons License 2007.11.10 0 0 190

Itt vannak a kínai doppinghírek, eddig is bebuktak, és ezután is befognak:

 

http://www.google.hu/search?hl=hu&q=%22k%C3%ADnai+dopping%22&btnG=Google+keres%C3%A9s&meta=

Előzmény: kicsisyl (187)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!