Keresés

Részletes keresés

biji Creative Commons License 2012.08.13 0 0 18

Szerintem jó vétel volt. Dolgozz vele sokat!:)))

Előzmény: czimbi (17)
czimbi Creative Commons License 2012.08.13 0 0 17

A vége 170ezer lett minden kiegészítővel (permetező, eke, kultivátor, súlyok, pót). 

Előzmény: biji (16)
biji Creative Commons License 2012.08.13 0 0 16

Szia. Mennyiért sikerült elhozni? Az én gépem testvére, igaz nekem csak pótkocsi van hozzá.

Előzmény: czimbi (15)
czimbi Creative Commons License 2012.08.12 0 0 15

Ami még elmaradt a vételkor, azok az oldalfalmagasítók, elverték, összetörték, lényeg, hogy nem volt meg; valamit kell majd eszkabálnom valamikor...

Előzmény: albertjani (13)
czimbi Creative Commons License 2012.08.12 0 0 14

Nem, csak a felniket újítottam fel. A gumikat csak glicerinnel kentem át, elnyelték, mint a tintapapír. 

Előzmény: albertjani (13)
albertjani Creative Commons License 2012.08.12 0 0 13

A pótra gumikat is újat raktál?

Előzmény: czimbi (12)
czimbi Creative Commons License 2012.08.12 0 0 12

Néhány apróság kivételével kész a P401-es. Ledes első és hátsó lámpákat kapott, matricák jövhéten futnak be. A Robin berántózsinór szakadás volt, egyelőre újrafűztem, kormányszarv újrafestve, új gyertya és benzintank sapkát kapott.

 

 

 

 

 

 

Előzmény: czimbi (10)
brszabi Creative Commons License 2012.08.05 0 0 11

Szia!Neken van ilyen tengelyem.06306202232

czimbi Creative Commons License 2012.08.02 0 0 10

Kipufogódob cserélve (karbi levétel után nem volt egyszerű a meglazítás, de összejött), az utánfutó berohadt kézi- és lábféke rendberakva. 

Előzmény: czimbi (9)
czimbi Creative Commons License 2012.08.01 0 0 9

Akkor most magamat folytatva;-), mintegy naplózva az eseményeket, megvan a Robi250T a kellékeivel múlt hétvégén vettem meg. Eke, kultivátor keret kapákkal és késekkel, vegyszerező no meg a 401-es pótkocsi. Folyamatosan nézem át, ismerkedem a cucczal, mert nemsoká üzembe kell fogni. 

 

 

 

Most épp a kiégett kipufogódobot cserélném, de annyira rá van gyógyúlva, hogy csőfogóval próbáltam, elcsúszott, ha van kipróbált módszer, osszátok meg! Melegen is megpróbálom. 

 

Előzmény: czimbi (8)
czimbi Creative Commons License 2012.07.23 0 0 8

Üdv mindenkinek!

 

Épp vennék egy 250-est, kiegészítőkkel. Tanácsokat szívesen fogadok! Kerti kistraktor, rotációs kapa fórumokon átrágtam magam, vannak már tapasztalataim a briggs-el, jónak tartom, két fűnyíróm is az, mennek mint a güzü.  

joval Creative Commons License 2012.07.17 0 0 7

Hello mindenkinek nekem egy mf 70 van kicsit átalakítva lombardini motorral van szerelve akit érdekel tudokképet ide feltenni.

Ipit88 Creative Commons License 2012.07.03 0 0 6

Sziasztok! Szükségem lenne egy 8 lóerős briggs motorhoz vezérműtengelyre. Boltokat hívtam de nem forgalmazzák már, esetleg valakinek ötlet, hogy hol tudok szerezni? vagy bontó telefonszámokat tud valaki adni?

hupy68 Creative Commons License 2012.06.26 0 0 5

Üdv mindenkinek!Nekem is van terrám,sok adapterrel, biztos,hogy rotázásban nincs párja.Aki tapasztalt benne írjon kis segítséget,hogyan kell szántani velük.A kerék és a beállító test a titok nyitja gondolom.Persze csak kis területre gondolok,nem akarom szétnyírni a cuccost.Hajrá egytengelyesek!

drotszamaras Creative Commons License 2012.05.17 -1 0 4

A tel számom 06 20 801-1859  M ikus Gyula el érhetö vagaok 8-21 ig általában.

Szélurfi Creative Commons License 2012.05.17 0 0 3

Szia !

A tesom biztos hogy érdekli ! Adnál egy teloszámot amin elérhet ?

Estefelé Ö is itt lessz majd szolok neki hogy nézzen ide.

Előzmény: drotszamaras (2)
drotszamaras Creative Commons License 2012.05.17 0 0 2

Üdv! Én csak három hete vagyok Terra tulajdonos, de egyszerre kettönek is! Már az egyik szeprál is. De most amiért itt vagyok az nem más mint ,hogy tudok egy 7 lovast maróval kocsival eladót 40 ért. Ja persze müködik is,csak a gépen szét repedt a gimi.  Kis esztétikai munke az rá férne,de nem a kilsö a lényeg szerintem,persze az sem mindegy. Ha valekit érdekel megtudakolok mégtöbbet rolla.

Szélurfi Creative Commons License 2012.05.17 0 0 1

Üdvözletem !

Töbször nézelödtem már a forumon de ezt a topicot most látom elösször és nagyon örülök hogy végre van a gyári egytengelyes kistraktorok gazdáinak is találka helye. Bár ahogy nézem nem tul forgalmas. :) Na nem baj majd én meg a bátyám felpörgetjük. Mivel nekem 250-es Robim van a tesomnak meg Terrája igy családi körbe is rendesen kritizáljuk egymás gépét.  Persze csak humorosan mert mind a két gép igen jo és szerintem akinek ilyen van méltán nagy becsben tatrja ! Mondjuk az én "álmom" egy Fürge lenne . Csak ugy hobbibol tartanám a 250 es mellett és néha elövenném. Nekem nagy segitség a robi mert elég sok földem van de mind igen kicsi és van ami 20 kilcsire is van tölem. Szoval ezt a gépet pont nekem találták ki, kissebb területeket könnyü vele müvelni és könnyen szállithato. Oppá, lassan regényt irok. Elnézést!

Még annyit hogy picit ereszt a bal oldalon a szimmering és szeretném kicserélni. Örülnék minden tanácsnak ha valaki csinált már ilyet!

 

 

bogel Creative Commons License 2012.05.13 0 0 0

l0l

Előzmény: baka38 (-)
baka38 Creative Commons License 2012.05.13 0 0 topiknyitó

Üdvözlök minden idetévedöt !

Nem oly rég sikerült kedvezö áron beszereznem egy robi 250t kistrakit. Egyenlöre nagyon meg vagyok elégedve a géppel. A hiresztelések ellenére a gép váltoja is kitünöen müködik. Sajnos a szántást még nem tudtam kiprobálni mert az ekém nem kompatibilis a géppel de ha lessz pici idöm akkor összehozomöket egymással :) és megirom a tapasztalataimat. Remélem mások sem fogják sajnálni a billenytyüzetet és megirják a tapasztalataikat !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!