Keresés

Részletes keresés

RnD Creative Commons License 2019.10.05 -3 0 34

FU itt hülyeséget írt. Persze attól még lehet helyeselni neki...

Előzmény: Tonio 2.0 (33)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2019.10.05 0 0 33

Ki mondta, hogy nem lehet véleményed? Én biztos nem.

De én ebben FU-val értek egyet.

Előzmény: bendeguz90 (32)
bendeguz90 Creative Commons License 2019.10.05 -1 0 32

Attól, hogy FU leírt valamit, attól még nekem is lehet véleményem, szerintem. 

Előzmény: Tonio 2.0 (26)
RnD Creative Commons License 2019.10.05 -1 1 31

Miért, azt ne mondd h a férfi kézilabdát szorították ki hirtelen az utóbbi időben nagyobb számban írt kommentek a 'hagyományos topikban'.

 

Mert ez tényleg nem igaz.

Előzmény: Fradista Utazó (29)
hatosfalat Creative Commons License 2019.10.05 0 0 30

Penával mondjuk lenne négy jó belső játékosunk, a nagy számok törvénye alapján talán nem lett volna ma három gyenge formában. És ha ketten jól játszanak, akkor könnyebben felhúznak egy legalább átlagos szintre egy harmadikat is. 

A cserélgetésről meg annyit, hogy Háfrát az első félidőben a hosszú oldalról cseréltük, kaptunk is belőle gólt.

Előzmény: objektív3 (28)
Fradista Utazó Creative Commons License 2019.10.05 0 2 29

>a 'hagyományos kézilabda topikban' a hozzászólások 90%-a eleve a női kézilabdával foglalkozott

Ezt már másodszor írod. De ez nem igaz. Beírhatod még ötször, akkor se lesz igaz. 

Előzmény: RnD (27)
objektív3 Creative Commons License 2019.10.05 -1 0 28

Pena is jól illett volna a betlibe, mert azért a fontos meccsek többségén betlizett, plusz a cserélgetése is hozott volna pár gólt...

Előzmény: Süni2 (22)
RnD Creative Commons License 2019.10.05 -2 1 27

Azért azt se felejtsük hogy a 'hagyományos kézilabda topikban' a hozzászólások 90%-a eleve a női kézilabdával foglalkozott. Szóval nem is értem ezt a nagy pánikot itt hirtelen....

Előzmény: Tonio 2.0 (26)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2019.10.05 0 0 26

Figyelj, FU szerintem jól összefoglalta a dolgokat, sokan átjöttek a handballról (egyébként sokan írtunk oda is), a hagyományos kézilabda topicot nem biztos, hogy meg kell terhelni 100 női kézis hozzászólással, ezért jobb, ha vannak speciális topicok, és nem minden ömlesztve, egyszerűen logikusabb.

Előzmény: bendeguz90 (23)
RnD Creative Commons License 2019.10.05 -2 1 25

Nehogy már egy játékos távozása ennyire szétdúlja a Fradit. És Pena azért nem volt mindig segítség, fontos meccseken nem egyszer betlizett. Nem lehetetlen őt pótolni....csak persze jól kellett volna igazolni.

Előzmény: Süni2 (22)
objektív3 Creative Commons License 2019.10.05 0 0 24

Nem szó szerint értettem a leprát, és nem rólad beszéltem.

Előzmény: bendeguz90 (23)
bendeguz90 Creative Commons License 2019.10.05 -2 0 23

Egy szóval nem mondtam bárkire is leprás lenne csak megfogalmaztam az aggályomat a topikkal kapcsolatban. 

Előzmény: objektív3 (19)
Süni2 Creative Commons License 2019.10.05 -1 0 22

A Sió rendesen alávágott a Fradinak Pena leigazolásával.

objektív3 Creative Commons License 2019.10.05 0 0 21

A meccsről. Csúnya volt.

Az első félidőben jól védekeztünk, élesebben és pörgősebben, mint korábban. Jó, Nada vagy kétszer nem pörgött eléggé, meg a bírók adtak két kiállítást semmiért, akik egyébként pocsékul fújtak, kicsit-közepesen ellenünk, de nem szabad rájuk fogni.

Viszont támadásban a zseniális Háfra kivételével hatalmas betlit mutattunk. Volt itt minden, önbizalomhiány, koncentrációs hiba, görcs, és jött a büntetés.

A 2. félidő meg teljes szétesés. A norgék meg szárnyalltak. A beálllós elleni védekezés olyan volt, mintha először találkoznánk igazi beállóssal. És ez nagyjából így is volt...

 

Ami különösen fájó, hogy a kevesebb cserével és nagyobb termetű játékosokkal felálló norgék jobban bírták lábmunkában és állóképességben.

 

És hát gyakorlatilag a norge B alázta a magyar A-t...............

RnD Creative Commons License 2019.10.05 -1 1 20

Tedd túl magad az ilyen riposztokon.

 

Itt mindenki olyan érzékeny ha saját magáról van szó. Másokat - és a játékosokat - bezzeg lelkesen mocskolják naphosszat. (Tisztelet a kevés kivételnek, mert sajnos nincs sok...)

Előzmény: bendeguz90 (18)
objektív3 Creative Commons License 2019.10.05 0 2 19

Felőlem bezárhatod ezt a topikot, ha el tudod intézni.

És akár nyithatunk egy külön topikot a handballhu árváinak...

Bár nem értem, miért, nem vagyunk leprások. Másrészt innen jópáran jártak át a handball-ra "szórakozni"...

Előzmény: bendeguz90 (16)
bendeguz90 Creative Commons License 2019.10.05 -2 0 18

Igen, eddig legalábbis így volt. Csak ugye , ha mondjuk én írok valamit a DK3-ba, akkor rögtön megkapom a riposztot, hogy ne offoljak, pedig kézilabdáról írok, de még is offnak számítana...

De mindegy is. 

Előzmény: RnD (17)
RnD Creative Commons License 2019.10.05 -1 1 17

Topikot téma alapján nyitunk, nem a hozzaszólók korábbi kommentelési szokásait nézzük...Legalábbis eddig így volt.

Előzmény: bendeguz90 (16)
bendeguz90 Creative Commons License 2019.10.05 -1 0 16

Ok, de akkor a handball-hu-ról idejövőknek lehetnek egy külön topikot nyitni, nem?

Előzmény: Fradista Utazó (14)
RnD Creative Commons License 2019.10.04 -2 1 15

Korábban is sokszorosan több hozzászólás volt női kéziről mint férfi kézilabdáról, ne tegyünk úgy mintha ilyen szempontból bármi is változott volna.

Fradista Utazó Creative Commons License 2019.10.04 0 3 14

Amióta a handballos csapat átköltözött ide, a százszorosára nőtt a női témákban a hozzászólások száma. Ez mindenképpen a különválasztás irányába hat. A régi kézilabdás topic közönsége amúgy sem szívesen olvasna hétről hétre sokszáz hozzászólást arról, mennyire rossz, hogy a Siófok és a Győr külföldi játékosokkal szerepel a nemzetközi kupákban. 

Előzmény: bendeguz90 (10)
jamaica2 Creative Commons License 2019.10.04 -1 0 13

A Frad.hu-n nincs info mikor mennek a lányok Norvégiába és más előzetes sem. Meccs előtt esnek be, elkerülni például az utolsó Larvik elleni meccs hotel élményt? Egész éjjel a lányoknak daj-dajoztak a hoteljükben akkor.

objektív3 Creative Commons License 2019.10.03 0 0 12

Szerintem ez elég nagy téma, hogy külön topikja legyen. Másrészt az általános topic tele van mindenfélével, kicsit elvész a "lényeg".

Előzmény: bendeguz90 (10)
RnD Creative Commons License 2019.10.03 -1 1 11

Szerintem jó ha van külön topik. Itt legalább egy helyen lesznek ezek a kommentek, könnyebben vissza lehet őket keresni, jobban át lehet látni a témát. És az EHF-kupáról is többet írunk majd mintha csak a 'hagyományos' kézilabda topik lenne erre.

Előzmény: bendeguz90 (10)
bendeguz90 Creative Commons License 2019.10.03 -1 0 10

Van sima kézilabda topik az miért nem felelt meg neked? Mert mind a BL, mind az EHF-kupa kapcsán felmerülő témák ott szokott kibeszélve lenni.

Előzmény: objektív3 (-)
maedros Creative Commons License 2019.10.03 0 0 9

A Debrecen szerintem is bevállalna egy csoportkört, de ahhoz el kéne kerülniük az Odense,Thüringer,Siófok triót...

 

A Vác fiatal, tehetséges játékosainak se ártana még több nemzetközi meccs-tapasztalat.

 

A Siófok az egyik esélyes valóban, de nekik sincs két egyformán erős soruk, és ha "látótávolságra" kerül tavasszal a BL indulást érő helyezés a bajnokságban, lehet inkább azt preferálják majd, persze lehet hogy nem.

 

 

Előzmény: Igazság80 (5)
RnD Creative Commons License 2019.10.03 -1 1 8

Ezzel szemben a Debrecennek megvannak a cserejátékosai valamennyi posztra (a balszél kivételével). Igaz, még nem mindenki van jó formában közülük, de a következő hetekben ez változhat.

RnD Creative Commons License 2019.10.03 -1 1 7

A Vácnak nem elég bő a kerete ahhoz h a kettős terhelést (EHF-kupa + NBI) januárban elbírja. Nincs két sor Vácon, igazából csak egy van. És a bajnoki szereplés sokkal fontosabb a klub és a csapat szempontjából.

Előzmény: Igazság80 (5)
kagye Creative Commons License 2019.10.03 0 1 6

A jövő szombaton (október 12.) mindhárom magyar érdekeltségű EHF kupameccset élőben közvetíti a Sport1 TV.

15.00: Vác - Hypo

17.00: Csurgó - Constanta (ez már a visszavágó lesz)

19.00: DVSC - Leverkusen 

Igazság80 Creative Commons License 2019.10.03 0 0 5

Nem oly rég a Vácnál is volt egy olyan nyilatkozat, amiből nehéz nem azt leszűrni, hogy nem feltétlen akarnak csoportkör játszani. Bízom benne a DVSC úgy áll hozzá, hogy igen. Meg most már jó lenne elkerülni azokat a "véletleneket" hogy a bejutásért összesorsolják a magyar csapatokat...

Előzmény: Csuloktata (2)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!