Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.14 0 0 536

Csak, hogy megtörjem a csendet egy mai képpel. A sok selyem után, bőrben:

 

travifiu Creative Commons License 2011.05.05 0 0 535

Elhiszem!

Én is szeretem a selymet és a finom anyagokat

 

Előzmény: WILDSATÉN (534)
WILDSATÉN Creative Commons License 2011.05.05 0 0 534

Nagyon nagyot élveztem ebben....



travifiu Creative Commons License 2011.05.05 0 0 533

Hát igen!

A szépségért meg kell szenvednünk.

Jó lenne a pocimat egy kicsit eltüntetni.

A szőrtelenítés már profin megy.

Előzmény: Törölt nick (532)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.04 0 0 532

Mondjuk az alábbi képeken berakott fűzők, inkább divatfűzők, mintsem derekat igazán formálók. Nekem is van hasonló divatfűzőm, de azt jóformán észre sem veszi az ember viselés közben. Az ilyet ha rendesen meghúzod, és lehajolsz, szét is szakad. Míg egy "normális" fűzőben nem is lehet lehajolni. Ha teljesen összehúzom magamon a fűzőt, nem tudom teljesen lehúzni a cipzárt a csizmámon. Jobban mondva, felhúzni nem tudtam egyszer. Azóta betartom az öltözködési procedúrát:)

LeatherLady Creative Commons License 2011.05.04 0 0 531

Sima derékfűző, amire te gondolsz. A mídernek nincsen fűző része, vagy csak dísz. Nekem e téren valami hasonló az aktuális kedvenc... Br ezzek szterintem kell egy vékony, magas, nyúlánk férfitest, no meg egy beragasztószalagozott száj. :)

Előzmény: travifiu (529)
DT4ever92 Creative Commons License 2011.05.04 0 0 530

Szép darab!Nekem inkább a fekete színek tetszenek.Balahogy olyan rejtélyes.Még a fekete alapon a piros mintás is gyönyörködtető.De fordítva is szép,mint pl itt ez:


travifiu Creative Commons License 2011.05.04 0 0 529

Nagyon régen szeretnék már én is egy klassz fűzőt, de olyat, aminek nincs melltartó része, csak a hasat szorítja le és harisnyatartó van alul rajta.

Azt hiszem midem-nek, vagy minek hívják.

Valami ilyesmi:

 

DT4ever92 Creative Commons License 2011.05.04 0 0 528

Úgy kipróbálnám már a fűzőt!Kíváncsi vagyok,hogy mennyire lehetne meghúzni és,hogy mennyire lehet össznyomni egy derekat.Szerintem alkalmas lennék egy ilyenre,mert vékony vagyok és még pocakom sincsen :) Szóval,ha valaki szeretne öltöztetni,akkor írjon,és megbeszélhetjük!

DT4ever92 Creative Commons License 2011.05.03 0 0 527

A leginkább ezt próbálnám ki:a csaj beöltöztet harisnytartóba,miniszoknyába,fűzőbe.Esetleg még,ha van paróka is,még jöhet az is.Utána kötéllel/ragasztószalaggal megkötöz és elhallgattat :) Utána azt tehet velem (pl. fenekelés),amit szeretne,de nem lépi túl a veszélyhatárt (amit már említettem,mert az már szerintem túlzás).Vagy lehet úgy is,hogy én kötözöm meg őt,ha ő meg azt szeretné.Vagy lehet olyat is játszani,hogy szabadulj ki a kötésből.

Ami biztos,ha valaki crossdresser és/vagy bondage-imádó,annak kezdetben a pulzusa,vérnyomása és az adrenalinszintje az egekben van.Nemcsoda,hisz olyan mértékű szimpatikus hatás alá kerül,hogy az ilyen tüneteket fog viselni.De még,ha valaki se nem crossdresser és/vagy bondage-kedvelő,annál is biztosan megfigyelhető ilyen állapot,ha a párja "beleviszi" a dologba.Ez férfirészről biztosan igaz,hölgyrészről nem tudom.Szóval ez a két "hobbi" (nem a legjobb kifejezés) vagy inkább érdeklődési kör is valahol egy extrémsporthoz hasonlít.Ugyanúgy izgul az ember.Csak míg itt kisebb az esélye,hogy rossul végződik egy alkalom,addig pl. quadozás közben simán lezúghatunk egy magas sziklákról.Ebben a dologban tehát szerintem nincs semmi természetellenes.Sajnos sokan félreértik a crossdressinget a transzvesztitizmussal,pedig a kettő nem ugyanaz.A crossdressinget sokan azért kedvelik,mert ezt a felfokozott izgalmi állapotot okozza.Még,ha egyedül is próbálgatja otthon valaki,akkor is,de a leginkább ez az eufórikus érzés akkor jön elő,ha valaki ezt egy hölggyel gyakorolja.

 

Szóval nekem ez a véleményem erről. :)

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.02 0 0 526

Hűha! Nagyon belecsaptál a levesbe. A két véglet (kötözés - pisi/kaki) között, rettentő sok érdekes dolgot lehet még csinálni. Már bele is borzongtam, pedig csak néhány dolog jutott az eszembe hirtelen,  ami jó lenne...

Előzmény: DT4ever92 (525)
DT4ever92 Creative Commons License 2011.05.02 0 0 525

Ez így igaz!Gondolom senki sem szeretne megfulladni,keringés-összeomlást kapni,ízületi sérülést szerezni.Ugyanakkor az öltööztető és kötötő sem szeretne ezek miatt bajba kerülni.Most nem azt mondom,hogy ez nagyon veszélyes,de egy kis horzsolás,bőrpirosodás még nem a világ vége.

És,ami szerintem már túlzó kicsit,hogy a sub-ot pl. lepisilik/lakakilják.Ez egyrészt már undorító és egészségügyi kockázat is (csak úgy hemzseg a széklet pl. a coli-baktériumoktól).Ha ezeket szem előtt tartja mindkét fél,de főleg a dom.,akkor mindkét fél részére emlékezetes esemény lehet egy-egy ilyen öltöztetés+kötözés.Én is szívesen kipróbálnám-főleg az öltöztetést-mert a kötözésben egyedül nem sok lehetősége van az embernek.Írj,ha nő vagy,és érdekel! :)

LeatherLady Creative Commons License 2011.05.01 0 0 524

Kérdésedre válaszolva, a fűző nem fog elrepedni! Nyilván ez minőségfüggő. Ehhez a legalkalmasabb egy jó minődégű, fémmerevítős bőrfűző, amit úgy és addig húz az ember, ameddig  amásik bírja szuflával. :)

Az pedig, hogy mennyire kell kapkodni a levegőt? Nos azért van ott a másik, hogy ügyeljen az eseményekre, pl arra is, hogy mikor kell lazítani a fűzőn, mikoz kell megkötözésnél pózt váltani, mikor kell leülteni, mert már nem bírna egyensúlyozni a tűsarkún tovább az adott pózban... Ezek pont olyan fontosak ebben a kis játékban, mint az, hogy a cd szépnek, izgatónak érezze magát. Vigyázni, figyelni kell a másikra, ennyi az egész.

Előzmény: DT4ever92 (520)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.01 0 0 523

Nem zárkózok el semmi rossztól:)

Ha komolyan gondolná kegyed: joyika@citromail.hu

Előzmény: LeatherLady (522)
LeatherLady Creative Commons License 2011.05.01 0 0 522

Nos, attól tartok, akadt még egy. :)

Előzmény: Törölt nick (521)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.01 0 0 521

Na igen, a másik amit szeretnék az egy szép nyak fűző. Jó hosszú, ami merevíti is a nyakat, akár még a szám felé is elérhet. Sőt ami nagyon vonzó számomra az a teljes fűzőruha (kép). Szívesen kipróbálnám. Miazhogy... És megkötözve is szeretném kipróbálni a nehezen lélegzést. Lennék ilyen aljas gonoszság áldozata:) Erre, mármint aki kötözne, lenne is egy jelentkező, csak pont az ország két végén lakunk:( Azóta egyébként, odáig gyakorlatoztam magam, hogy teljesen összehúzva is tudom hordani a fűzőt, ami elvileg 22". Bár amikor elsőre lehúztam odáig elég rövid idő alatt elkezdtem szédülni, de az is lehet hogy csak rosszul vettem a levegőt. Most már egész jól bírom. Csak így egyedül nem mindent lehet kivitelezni.

Előzmény: LeatherLady (519)
DT4ever92 Creative Commons License 2011.04.30 0 0 520

Dehogy lenne az!Inkább egy álom beteljesülése :) Bár azért nagyon-nagyon szorosra tényleg nem érdemes meghúzni,mert egyrészt lehet,hogy előfodul az,hogy az ember nem kap levegőt (még nem tudom),másrészt a fűző el is repedhet (vagy nagyon strapabíró?).

LeatherLady Creative Commons License 2011.04.30 0 0 519

Hm, őszintén kíváncsi lennék. :)

És ugyan nem tudom felfogni, miért baj az, hogy nehézkesen kapsz levegőt, ez a móka része. Sőt, ahogy láttam, még a nyakfűző is szép lehet a hosszú, vékony nyakadon... és egy tűsarkú combcsizma. Milyen aljas gonoszság lenne így kikötözni, mikor alig kapsz levegőt és 15 cm-en egyensúlyozol, nemde? :)

Előzmény: Törölt nick (517)
DT4ever92 Creative Commons License 2011.04.30 0 0 518

Az szép Joyika!Bár én is elég vékony alkatú vagyok,sajna még nem volt lehetőségem ezt kipróbálni.Az öltöztetősdit még egy kis bondage-al lehet feldobni igazán :)

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.13 0 0 517

Köszönöm. Túl sokat már nem lehet rajta húzni, mert alul már összeér a fűző, deréknál még van 1,5-2cm amit a derekam bőven engedne, de ekkor már annyira összenyomja fent a bordám, hogy nehézkesen kapok levegőt. Úgy nem sokáig tudok meglenni, kb fél-egy órát max. Érdekes, mozgás közben nem annyira vészes, de ha pl lefekszem, egy idő után marha kényelmetlen tud lenni. Olyankor kicsit kintebb engedem, és minden rendben. Ahogy a képeken vagyok befűzve, voltam már egy huzamban 10 órán keresztül is, és jól éreztem magam benne. Egy derék fűzővel biztosan tudnék még sokkal kisebb derékátmérőt is kicsikarni magamból.

Előzmény: LeatherLady (516)
LeatherLady Creative Commons License 2011.04.12 0 0 516

Nos, egy kisebb súhaj elhanyta a számat, egy hosszas jajj kíséretében a képeid láttán. Ügyes, ezt nem midnenki tudja elérni! :)

Örülök, hogy megmutattad magad... bár kíváncsi lennék, mennyire lehet még húzni!

Előzmény: Törölt nick (515)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.11 0 0 515

Dehogy haltak ki, itt vagyok pl én:

És még lehet rajta húzni...

Előzmény: LeatherLady (512)
Granco Creative Commons License 2011.04.06 0 0 513

Szia kedves LeatherLady! :)

Szerintem még nem haltak ki. Nem lehet, hogy csak nem találtad meg a megfelelőt?

Mellesleg érdekes barbie-zás lehet... :D

Üdv: Granco

 

Előzmény: LeatherLady (512)
LeatherLady Creative Commons License 2011.04.05 0 0 512

Érdekes, hogy a picke, vékonyka, ölbevaló kisfiúk, akiket be lehet öltöztetni miniszoknyába, combfixbe, tűsarkúba, és egy szexi fűzővel olyan derekat "csinálni" nekik, hogy azt át lehessen fogni, hogy kihaltak... kár... igazán kár...pedig milyen jó is így barbiezni... :)

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.23 0 0 511

Debreceni crossdresserekkel ismerkednék, ilyen beállítottságú pasi vagyok. db76@freemail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.22 0 0 510

Sziasztok!
53 éves állandóan női fehérneműt viselő átlagos testalkatú férfi vagyok. Az a kérdésem, milyen színű bikiniben vagy bugyiban nem nagyon ciki pl. a balatonon strandolni. Voltam már női bikiniben, fekete sztreccses fényes bugyiban, olyanban szeretnék, (pl. fehérben) ami félreérthetetlenül nöi, de monjuk nem kiabálnak rendőrért.

titokbanfhp Creative Commons License 2011.02.14 0 0 509

Sziasztok. Bár látom, hogy a látogatotság elég gyér, azért megkérdezném, hogy hol lehet crossdresser vagy tarvi nőkkel ismerkedni Pesten?  Találtam itt is egy pár figyelemreméltő nőt, de elég régiek a bejegyzések. Előre is köszi a segítséget

 

DT4ever92 Creative Commons License 2011.02.06 0 0 508

De ellaposodott már ez a topic is :(

Pedig ez is elég érdekes téma :)

DT4ever92 Creative Commons License 2011.02.04 0 0 507

Vékony vagyok,tehát az alkatom adott hozzá.

Illetve sub beállítottságú vagyok.

DT4ever92 Creative Commons License 2011.02.04 0 0 506

Ha beöltöztetne egy ilyen korombeli hölgy,utána meg is kötözhet (ragasztószalaggal),és után azt tehet velem,amit akar :)

Előzmény: DT4ever92 (505)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!