Keresés

Részletes keresés

bendeguz90 Creative Commons License 2011.03.09 0 0 433

5 nap múlva indulni fog a Digisport+

abigail01 Creative Commons License 2011.01.26 0 0 432

Ez egy kedves, jeles szervezet, mely remek meccseket vesz meg, mellyel neked kellemes perceket szerez.

Persze lehet, te nem lehetsz e szerencse kegyeltje, mert ennek nyertese e nemzet hetede esetleg negyede.

Lehetsz te LECCE, LENS, RENNES szerelmese egyre megy – EL-ben TWENTE sem esett el- kedvencedet nem lesheted legfeljebb NET-en.

TEVEZ fejel, szerel, egy testcsellel elfektet egy bekket? FLETCHER helyzetben elesett, MEXES kezezett s REFEREE-vel feleselt? Nem veheted szemre ezeket.

E helyzet kegyetlen, de mert kedvenc egyleted ember felett szereted, megteheted, ereszedre felszereled szerkezetet, mellyel meccseket veheted, de egy meredek hegynek erdeje elrejthet jelet, melyet szerkezet feje keres. Pech.

De ne keseredj el, este M 2-esen lesz mese, lehet MEKK MESTER, ezen csendben szenderedj el s lehet kellemesebb lesz reggel, mert egyet nem vehetnek el:THE BEST (I)NTER

bendeguz90 Creative Commons License 2011.01.26 0 0 431

És akinek lenne rá pénze ,de nem a szolgáltatás nem elérhető az mit csináljon?

Előzmény: Törölt nick (423)
Marve Creative Commons License 2011.01.26 0 0 430

csak a homlokzatra lehet arra meg nincs engedélyünk. ennyi. de mostmár nem is lesz ez aktuális mert úgy is lesznek nagy változások a közeljövőben ami miatt minden t-home os upc-s felmondhatja az antennás előfizetését.

Előzmény: Törölt nick (429)
hsolo Creative Commons License 2011.01.26 0 0 428

Ki mondja, mondhatja azt meg, hogy a tetőre nem rakhattok fel műholdas antennát? És ha ez így van, az akkor sem a Digi hibája szerintem...

Előzmény: Marve (427)
Marve Creative Commons License 2011.01.26 0 0 427

na várjunk, én nem írtam egyáltalán olyat hogy seholsem. annyit írtam hogy kábelen magyarország 20 %án- ez köztudott. sajnos ebben nincs benne a mi kerületünk sem. műhold antennát meg nem rakhatunk fel. még mindíg nem kaptam választ rá hogy akkor hogy oldjam meg, hogy a tv-men nézzem a meccseket.

Előzmény: hsolo (426)
hsolo Creative Commons License 2011.01.26 0 0 426

Nem kötöttem beléd, normálisan leírtam. Először arra válaszoltam, hogy (szerinted) nem a lehet Digit fogni sehol sem, aztán meg arra, hogy (szerinted) nem adnak francia meccset. 

Előzmény: Marve (425)
Marve Creative Commons License 2011.01.26 0 0 425

hmm tényleg tévedtem, most nézem a hétvégi műsorukat, 2 meccs felvételről este 11 órkor. gratulálok. (de ez érthető mert 3 ligát egy csatorna nem tud közvetíteni, 2 őt is csak épphogy.) de örülök hogy csak ebbe tudtál belekötni az előző hozzászólásomból.

Előzmény: hsolo (422)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.26 0 0 423

Ha nincs pénze, akkor ne rinyáljon. Én úgy csináltam, hogy a trkékomos netre aláírtam egy egyéves hűséget, ami következtében annyival olcsóbb lett, hogy kijött a meglévő kábeltévé mellé a plusz tányéros digi. Azóta pedig behozták a havi 1200 Ft-os minicsomagot is.

Előzmény: bendeguz90 (418)
hsolo Creative Commons License 2011.01.26 0 0 422

Minden bántás nélkül ebben sem vagy igazán tájékozott: minden hétvégén van 2-3 francia bajnoki meccs, összefoglaló, előzetes műsor, sőt azt hiszem fr ligakupát is láttam náluk valamelyik este. 

Előzmény: Marve (421)
Marve Creative Commons License 2011.01.26 0 0 421

Telepítési díj sincs? úgytudom van és 5 rongy. de mindegy is mert ha nincs rá engedély akkor tárgytalan a dolog. a bl én úgytudom kiemelt eseménynek számít. és amúgy is nem 20% os lefedettségre kötötték meg velük a szerződést. szégyen hogy 2011 ben egy ilyen cég miatt (ami elöbb megveszi a közv jogokat és csak aztán próbálja intézni a lefedettséget) nem látja az ország nagy része ezeket a meccseket. és én úgy tudom a francia ligát is megvették. de minek ha egy meccset se adnak belőle???

Előzmény: hsolo (419)
hsolo Creative Commons License 2011.01.26 0 0 420

Na jó, inkább 3x2L kóla...

Előzmény: hsolo (419)
hsolo Creative Commons License 2011.01.26 0 0 419

Az olimpia vagy a foci vébé valóban kiemelt közérdeklődésre számot tartó esemény, de az olasz, az angol bajnokság, a BL vagy az EL is az? Csak kérdezem, nem értek hozzá. llyen alapon én az HBO-t szeretném ingyen nézni, mert az én kiemelten kíváncsi vagyok rá és mi az, hogy nem nézhetem csak pénzért, főleg amikor valami jó kis amerikai bunyót adnak? És valóban nem kell semmit sem venni a műholdas Digihez, ők adnak mindent, a mini csomag 4 sör, vagy 2x2L kóla ára egy hónapban...

Előzmény: bendeguz90 (416)
bendeguz90 Creative Commons License 2011.01.26 0 0 418

Ezt miből gondolod? Sok embernek nincs pénze ,hogy  két szolgáltatót szolgáltatásait fizesse. A kábel tv meg sok helyen el sem érhető. Szóval ez ebben a formában nem igaz . Mellesleg,ha a megveszik a Sport Klub-ot (bár kíváncsi vagyok ,hogy az IKO mennyi jogot tart meg magánál) szerintem nem biztos ,hogy a T-home és a UPC ben tartja ebben az esetben a csatornát.

Előzmény: Törölt nick (412)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.26 0 0 417

Nem kell semmit venni. Havi 1200 pénz az a minimálcsomag, amelyben van digisport.

Előzmény: Marve (415)
bendeguz90 Creative Commons License 2011.01.26 0 0 416

Innen veszem:

17. § (1) A kizárólagos közvetítési jog nem gyakorolható oly módon, hogy az valamely tagállamban a közönség jelentõs részétkizárja a számukra kiemelten nagy jelentõséggel bíró – az érintett tagállam által elõre rögzített és nyilvánosságrahozott listán szereplõ – események audiovizuális médiaszolgáltatáson keresztül történõ figyelemmel kísérésébõl.(2) Az 1998. évi XLIX. törvénnyel kihirdetett, a határokat átlépõ televíziózásról szóló, Strasbourgban, 1989. május 5-én kelteurópai egyezményt módosító Jegyzõkönyvet kihirdetõ törvény (e bekezdés és a 18. § vonatkozásábana továbbiakban: Jegyzõkönyv) hatálybalépését követõen szerzett kizárólagos audiovizuális közvetítési jog gyakorlásanem sértheti a Jegyzõkönyvet elfogadó államokban a társadalom számára nagy jelentõséggel bíró eseményekközvetítésére vonatkozó rendelkezéseket.18. § (1) Amennyiben a kizárólagos közvetítési jog gyakorlása a hazai közönség legalább húsz százalékát kizárná a 16. §(2) bekezdés szerinti esemény audiovizuális médiaszolgáltatáson keresztül történõ figyelemmel kísérésébõl,az audiovizuális médiaszolgáltató köteles az esemény közvetítése tárgyában az ajánlatkéréssel hozzá forduló– a Magyar Köztársaság polgárainak legalább nyolcvan százaléka által elõfizetési díj megfizetése nélkül is elérhetõ –lineáris audiovizuális médiaszolgáltató (a továbbiakban: ajánlatkérõ) számára méltányos és ésszerû feltételek mellett,a piaci viszonyokhoz képest megfelelõ ellenérték fejében szerzõdési ajánlatot tenni az esemény élõben vagy késõbbiközvetítés útján történõ közvetítésére. A kizárólagos jogot szerzett médiaszolgáltató ebben az esetben nemhivatkozhat arra, hogy a kizárólagos jog átruházására nem jogosult.(2) Ha a médiaszolgáltató olyan esemény audiovizuális médiaszolgáltatáson keresztüli közvetítésére szerzett kizárólagosjogot, amelyet a Jegyzõkönyvet elfogadó valamely állam a társadalom számára kiemelten nagy jelentõséggel bírónakminõsített, köteles az esemény közvetítése tárgyában az ajánlattételi felhívással hozzá forduló – az érintett államjoghatósága alá tartozó, az érintett állam által meghatározott feltételeknek megfelelõ, elõfizetési díj nélkül ishozzáférhetõ, valamennyi mûsorterjesztési mód figyelembevételével polgárainak legalább nyolcvan százaléka általelérhetõ – külföldi lineáris audiovizuális médiaszolgáltatás médiaszolgáltatójának ésszerû feltételek mellett, a piaciviszonyokhoz képest megfelelõ ellenérték fejében szerzõdési ajánlatot tenni.(3) Ha a médiaszolgáltató olyan esemény közvetítésére szerzett kizárólagos jogot, amelyet valamely tagállama társadalom számára kiemelten nagy jelentõséggel bírónak minõsített, köteles az esemény közvetítése tárgyábanaz ajánlattételi felhívással hozzá forduló – az érintett tagállam joghatósága alá tartozó, és a tagállam általmeghatározott feltételeknek megfelelõ – külföldi audiovizuális médiaszolgáltatónak ésszerû feltételek mellett, a piaciviszonyokhoz képest megfelelõ ellenérték fejében szerzõdési ajánlatot tenni.(4) Az (1)–(3) bekezdés alapján létrejött szerzõdés részletes feltételeiben a felek állapodnak meg.(5) Az (1)–(3) bekezdésben meghatározott esetekben a feleket szerzõdéskötési kötelezettség terheli. Amennyibena megállapodás az ajánlattételtõl számított tizenöt napon belül nem jön létre, vagy a díjazással kapcsolatban nemtudnak megállapodni, az ajánlatkérõ, illetve a kizárólagos közvetítési joggal rendelkezõ médiaszolgáltató jogosulta 172–174. § szerinti jogvitás eljárást kezdeményezni. E jogvitás eljárásban a Médiatanács tizenöt napon belül dönt.Az ügyintézési határidõ indokolt esetben tizenöt nappal meghosszabbítható.

Előzmény: Doppelstangel (410)
Marve Creative Commons License 2011.01.26 0 0 415

nincs engedélyünk arra hogy a homlokzatra rakjuk. de ha lehetne sincs rá most pénzem, hogy vegyek egy antennát. de lehet hogy ez rövid időn belül fölöslegessé is válna, hiszen a bl meccseket kötelezően nézhetővé kell tenniük az egész ország számára.

Előzmény: hsolo (414)
hsolo Creative Commons License 2011.01.26 0 0 414

A műholdas vételnek fizikiai (nem lát rá az antenna a műholdra), anyagi (túl drágának találod a Digit) okai vannak , vagy csak a házmester nem engedi? 

Előzmény: Marve (413)
Marve Creative Commons License 2011.01.26 0 0 413

Jó lenne. nálunk (bp.en) nincs kábelen a kerületbe digi. műholdat meg nem lehet fölrakni. én akkor hogy nézzem?

Előzmény: Törölt nick (412)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.26 0 0 412

Kis túlzással elmondható, hogy az nem néz digisportot, aki nem akar.

Előzmény: Marve (411)
Marve Creative Commons License 2011.01.26 0 0 411

Csak hogy legyen tiszta, a Premier League és az Uefa nem ilyen kis nézőszámra kötötte meg a digi vel a szerződést (20%). eddig azért nem bontották fel velük a szerződést mert állítólag biztak benne hogy valami történik. + 2011-től médiatörvényi kötelességei is vannak a diginek.

Doppelstangel Creative Commons License 2011.01.26 0 0 410

Honnan veszed ezt a sületlenséget?

Nem kötelesek, csak ha megfizetik. Miért adnák ingyen? Te adnád ingyen? Azán miért adnád ingyen?

 

Te fizeted a jogokat, ingyen átadod, azok meg kaszálják az előfizetést és a reklámokat? Magadnál vagy?

 

Ha fizetnek érte tisztesen, akkor igen. De ezt törvényben nem is lehet előírni, ez magánjogi megállapodás a felek között.

A Sport1 például odaadja ingyen a Diginek a spanyol focit? Na?

Előzmény: bendeguz90 (407)
bendeguz90 Creative Commons License 2011.01.25 0 0 409

Szerintem nem fogják. Az UEFA-nak már ebben a szezonban el kellett volna venni a BL és EL-t.

Aztán most a Sport Klub megvételével próbálkoznak ,de kiváncsi leszek ,hogy a két nagy nem dobja ki akkor  őket és hogy megtudnak-e egyezni a közvetítési jogokkal a A Sport Klub tulajdonosaival.

Előzmény: Marve (408)
Marve Creative Commons License 2011.01.24 0 0 408

Remélem elöbb-utóbb felmondják velük a szerződéseket. Elcseszték itt a lakosság nagy részének az egész szezonját. Nincs szükség ilyen ocsmány cégekre itthon!!!

bendeguz90 Creative Commons License 2011.01.13 0 0 407

Kíváncsi leszek ,hogy a Digi meddig halasztja a törvényes kötelességét,miszerint kötelesek továbbítani a csatornát más kábelszolgáltatónak.

delfin0314 Creative Commons License 2011.01.07 0 0 406

A 80% azt jelenti, hogy ennyi háztartásban nincs. Az mindegy, mennyiben lehetne fogható optimális esetben. A lényeg az, mennyien fizettek elő ténylegesen rá.

Előzmény: identifikátor (378)
bendeguz90 Creative Commons License 2010.12.24 0 0 405

Mondjuk én sem értem ,hogy van nagy hallgatás Digisport 2 ügyben.Szerintem itt vagy arról van szó ,hogy nincs pénz rá vagy még nem rendeztek el semmit és pusztán megy az ígérgetés)

Bár az idő sürgeti őket hisz ha valamilyen módon nem kerül be a két nagy szolgáltatóba ,akkor ugrott a PL és BL . 

A másik ok amiért  valamilyen módon meg kell oldani a második csatorna létrejöttét: az pedig a közvetítések ,főleg hétvégén. Ha igaz ,hogy állítólag megszerezték pár tenisz torna jogait ,akkor kicsit nehéz lesz összeegyeztetni hétvégén a tenisz tornák mecseit és a foci mecseit. (megjegyzem meglátásom szerint már így is problémában vannak ,hogy melyik időpontban mit közvetítsenek .)

Előzmény: DanGer88 (404)
DanGer88 Creative Commons License 2010.12.23 0 0 404

Erősen sántít az egész. Én most azt mondom, hogy jövőre se nagyon számítsunk második csatornára, aztán max megcáfolnak...

Előzmény: Törölt nick (403)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.23 0 0 403

Még most is azt írják a facebook-on hogy az az információ, hogy még idén lesz 2. csatorna. Kit akarnak ezzel hülyíteni? Ez nem egy autó, hogy beindítom aztán már megy is. Szóval úgy néz ki a Digi sem tudja hogy mit akar és hogy hogyan.

Előzmény: DanGer88 (399)
bendeguz90 Creative Commons License 2010.12.16 0 0 402

 Diginek szerintem azért kellett a francia liga ,hogy a sport Tv felé egyfajta erődemonstrációt tartson,hogy ő mindent megvehet.

Előzmény: Green Army (400)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!