Keresés

Részletes keresés

crash Creative Commons License 1999.11.03 0 0 67
Tizenháromszor?!?!
Atya Gatya!

A "csúcs" eddig talán három volt, most meg valahogy a nagy nihil van eme téren. Hogy a hátralevő 3 hetet hogy bírom majd ki?

Amúgy technikailag...
Változó. Mikor hogy van kedvem. Újság azért mindig van hozzá. Szeretem magam hosszú ideig "hergelni", pl. csak egy ujjal simogatom a makkom alatt, vagy két ujjal a fitymát húzogatom...
Ha jön a csúcspont, akkor elszorítom a tövénél, így többnyire összejön egy 30-40 centis spricc.
Ja, és a hasamra...

Előzmény: Törölt nick (66)
Törölt nick Creative Commons License 1999.11.03 0 0 66
Chipet!

Hát igen, akinek van ereje és ideje hatszor kiverni egymás után, s ráadásul még élvezi is, annak gratulálok. Egy gyerekkori haverom űzött sportot belőle, és sikerült neki 13-szor egymás után. Azonban az is igaz, hogy utána egy hétig még vizelésre is félve vette elő.

Kis

Chipet Creative Commons License 1999.11.03 0 0 65
Kis, azt mondjak, amig jol esik, addig nem artalmas, ergo tulzasba vinni sem lehet. Na persze, sportteljesitmenyt nem kell belole csinalni... Hatodikra mar meleg levego sem jon (C) Veres Pali.
Előzmény: Törölt nick (64)


Törölt nick Creative Commons License 1999.11.03 0 0 64
Nos?

Halodik a forum, vagy mi a fene tortent?

Vagy talan mindenki maszturbal? Azert ne vigyetek tulzasba!

Kis

Chipet Creative Commons License 1999.11.02 0 0 63
A Veres Pál által írt könyv nem lehet elavult. 20 évvel ezelőtt is maszturbáltak az emberek, fiatalok, idősek egyaránt. Ugyanúgy csinálták, s ugyanazok a kérdések, problémák vetődtek fel, mint ma. Tudod, van, ami nem változik. A pénisz ugyanolyan, a vágy ugyanakkora, az okok szintén ugyanazok.

...es ugyanugy nem okoz gerincsorvadast, mint akkoriban sem ! 8-) Sajat tapasztalat, de kevesunk lenne kivul a vastudon, ha igaz lett volna valaha is.

Előzmény: Törölt nick (61)
KisCsaavoo Creative Commons License 1999.11.01 0 0 62

Ahhh ahhhhhh..... :D

Törölt nick Creative Commons License 1999.10.29 0 0 61
Kedves pacs99!

Ha lehet így fogalmazni, akkor azt írom: tárgytalan. Másrészről viszont, nem arról van szó, hogy kibírom-e, avagy nem, s nem is arról, hogy úgy döntök: akkor most nekiállok. Egyszerűen adottak a körülmények, minden megengedi az "aktust", s "véletlenül" pont megy valamelyik külföldi adón vmi erotikus műsor vagy film, ami erekciót okoz, s nincs más hátra mint előre. Tehát összefoglalva így hozza a helyzet.

Régebben (pubertás koromban), mint említettem, naponta maszturbáltam, sőt volt, hogy naponta többször. gondolom mindannyiunkkal így volt ez, amig nem jöttek az első kapcsolatok. Most már úgy látszik, hogy öregszem. Nem vagyok egy szexmániás (ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem a szex áll az első helyen életemben) ezért sem lehet szó "kibírásról".

A Veres Pál által írt könyv nem lehet elavult. 20 évvel ezelőtt is maszturbáltak az emberek, fiatalok, idősek egyaránt. Ugyanúgy csinálták, s ugyanazok a kérdések, problémák vetődtek fel, mint ma. Tudod, van, ami nem változik. A pénisz ugyanolyan, a vágy ugyanakkora, az okok szintén ugyanazok. Tehát ajánlom minden kedves olvasónak és hozzászólónak a lentebb említett könyvet, hisz' igen olvasmányos, Veres doktornak nagyon jó a humorérzéke, s nagyon jó válaszokat ad.:o)

Hát ennyi.

Tisztelettel: Kis

Dr. Bubo Creative Commons License 1999.10.29 0 0 60
kicsit off

Udv nevrokon!

A "Dr. Bubo" (space-szel) nicket en mar hasznalom egy ideje, ezert szeretnelek megkerni, hogy valassz egy masikat a kesobbi felreertesek elkerulese vegett.

Koszi! :-)
on

Előzmény: Dr.Bubo (45)
pacs99 Creative Commons License 1999.10.29 0 0 59
Kis!

Jó a hozzászólás. Engem az érdekelne hogy birod ki több hétig is verés nélkül. Ha persze közben van szexuális kapcsolatod, akkor tárgytalan. Továbbá végülis mi alapján döntesz a maszturbálás mellett, ha hetekig nem csináltad? Régebben ez hogy volt, akkor is ritkán csináltad ?

A veres könyvet nem olvastam de érdekelne mi lehet benne , nem lehet hogy egy kicsit elavult ??

Előzmény: Törölt nick (54)
Endorfin Creative Commons License 1999.10.29 0 0 58
Fiúk, a sok hasznos egyéni tapasztalat után ime, egy tudományos igényű technológiai leirás.
Itt kezdődik, 1. rész...:)

Maszturbálási útmutató fiúknak
Kattints ide !

Endorfin

Előzmény: Endorfin (57)
Endorfin Creative Commons License 1999.10.29 0 0 57
Fiúk, a sok hasznos egyéni tapasztalat után ime, egy tudományos igényű technológiai leirás.

Kérdések és válaszok (2. rész)
Mikor, hol, hogyan maszturbáljak?
Kattints ide !

Endorfin

Tray Creative Commons License 1999.10.28 0 0 56
Én berakok egy jó kis videókazit (pl. Babewatch)és letolom a gatyát. Kb. 6 percig nézem a filmet közben masztizok, utána lehalkítom becsukom a szemem és elképzelem mit csinálok a barátnőmmel. A 10 percben pedig szétélvezem a zsepit :). Az érzés mennyei szerintem!
Mondjuk majdnem észrevették a szüleim legutóbb. Hallom, hogy a kulcs benne van a zárban... Kurva gyorsan elkezdtem keresni a ruhámiat és kivettem a kazit. kb. 130 lehetett utána vérnyomásom. Tényleg megtörtént már, hogy valamelyikőtöket észrevettek "akció" közben?
Törölt nick Creative Commons License 1999.10.28 0 0 55
off
Hali! megint én!

Bocsi mindekitől, de alább elfeledkeztem megemlékezni tutti haverunkról.

Tutti!
1.:Azért küldted el 5x az "üzenet"edet, mert így akarsz törzsvendég lenni, vagy mert ennyire fel akartad rá hívni a fegyelmet?
2.:Valami eredetibbet is írhattál volna.
3.:A technikát szerintem szabadalmaztasd, hogy minél többen megtudják milyen primkó vagy.
4.:Nem akartalak megsérteni, írhatsz ide bármit, hisz ez egy demokratikus oldal, szabad ország, magyarul=azt csinálsz, amit akarsz, max magadat járatod le, még ebben az anonimitásban is.

Na sziasztok!
Ui.: Bocsi de ez kikivánkozott belőlem.

Törölt nick Creative Commons License 1999.10.28 0 0 54
Sziasztok!

Bocs, han kicsit hosszú leszek, de megigérem nem leszek offtopic, sőt.

KisCsaavoo!
Jó a topicod!

Dr Bubó!
Miért nem verted ki a barátnőd előtt? Te vetetted fel a témát tied volt az elsőbbség.

Tökiböki!
Jó módszer, de nem ártana már egy hús-vér nő?

És most a témához:
Valóban oka lehet a korai magömlésnek. Kb. 14 éves voltam amikor felálítottam a 13 másodperces rekordomat, de rögtön akkor rájöttem, hogy rossz úton haladok: Nem attól leszek tökös fickó, ha minél gyorsabban megyek el, hanem épp ellenkezőleg.
Valóban meg lehet ismerni saját tested működését. Eg. 20 éves voltam amikor egy 'masztizás' közben rájöttem, hogy a mellbimbó a férfiaknál is lehet erogénzóna. Legalábbis nálam az. A rectális izgatással (a prosztata ingerláse a rectumon keresztül) kisért maszturbálást már magam is kipróbáltam (no nem kémcsővel), és megmondhatom érdekes élmény volt.
pacs99: A normális adag: csak annyi amennyi jólesik. Én is 22 éves vagyok és kb. havonta 2x csinálom, akkor is csak azért, mert nem akarom, hogy álmomban rágja ki a kisegér a zsákot. Volt idő amikor egymás után 3-4-szer kivertem és jól esett. Mostanában már másfél két óráig tart, mert szerintem csak így van igazán értelme.

Ui.:Egyébként mindenkinek ajánlom a '80-as évek elején megjelent könyvet a témával kapcsolatban: Dr. Veres Pál: Az orvos válaszol.

Tisztelettel: Kis

bagota Creative Commons License 1999.10.26 0 0 53
KisCsaavoo

Ebben igazat adok neked!

offtopic
Ezen én is gondolkodtam. Egy jóképű srác miért gátlásos? A csúnyák mit szóljanak akkor?

Előzmény: KisCsaavoo (52)
KisCsaavoo Creative Commons License 1999.10.25 0 0 52
AKI JÓL NÉZ KI AZ NE LEGYEN GÁTLÁSOS OKÉ????

Naggyából ennyi a véleményem :)

Előzmény: tökiböki (49)
JiG Creative Commons License 1999.10.25 0 0 51
pacs99

En is ezen a velemenyen vagyok, csak a tisztazas kedveert vetettem fel a dolgot.

JiG

pacs99 Creative Commons License 1999.10.25 0 0 50
JiG

A valasz egyértelmű, a maszturbálás ut a megismeréshez, Igy minden fiú megértheti, hogyan működik a teste, és ami a legfontosabb megtanulhatja a késleltetést, ami mondanom se kell fontos...

Az nagy bullshit, hogy ez az oka a korai magömlésnek, persze, ha úgy áll hozzá az ember hogy 2-3 perc alatt kirázza, akkor vége a dolognak, ezt szokja meg, és dugásnál se birja sokáig.

De mint említettem meg lehet tanulni a késleltetést, és más dolgokat is, hol az erogén zóna stb stb.

ennyi

Előzmény: JiG (44)
tökiböki Creative Commons License 1999.10.25 0 0 49
Én általában igen magányos vagyok.
Nincs barátnőm, mert rettentő gátlásos vagyok.Pegi jól nézek ki..
Nem is ez a lényeg..
Általában a netről szerzem be a nőket, az utóbbi hónapban már nyolcszáz válogatott képet sikerült szerezni.
Úgy szoktam, hogy egy képnézegető programmal megnyitok több képet, és elrendezem őket a monitoron. Aztán kirakok az asztalra egy papírlapot, kikészítek zsepit, és mehet!
Sokkal jobb, ha egy eredményes "vadászat" (ez 4-5 óra fenn töltött időt, és 50-60 új képet jelent)
után állok neki a friss képekkel, mert akkor már órák óta rendesen áll.
Sokkal nagyobbakat lehet élvezni, ha elnyújtom.
Nagyjából ennyi
JiG Creative Commons License 1999.10.24 0 0 48
Sziasztok!

Az jutott meg eszembe, hogy akkor, ha tul sokat szeretkezel, az is noveli a korai magomles eselyet? Ez kb annyira van osszefuggesben a korai magomlessel, mint a maszturbalas.

Fabiani Creative Commons License 1999.10.24 0 0 47
Idegesség ellen is nagyon jó. Csak utána mindenképpen le kel pihenni, legalább 10 percre és elengedni Magad.
MaCS Creative Commons License 1999.10.24 0 0 46
Halihó!

Igen, fiúknál ez a legfontosabb_funkciója_a dolognak -- természetesen az örömszerzésen kívül.
Lányoknál viszont pont arra szolgál, hogy magát az orgazmuskészséget kifejlessze, csak ezt sajnos a mai enyhén szólva prűd világban sokan büszkén és ostobán tagadják, vagy csak nem veszik figyelembe.

Még az előző beírásodhoz: meg tudom érteni a barátnőd reakcióját, de azt nem értem, hogy ezek után mi volt a dolog akadálya.

Üdv: MaCS

Előzmény: Dr.Bubo (45)
Dr.Bubo Creative Commons License 1999.10.24 0 0 45
Saját tapasztalatom szerint a maszturbáció igenis alkalmas arra, hogy megtanuld használni a saját tested. Nekem sikerült a maszturbációval elérnem, hogy a magömlést valamennyire tudom szabályozni, késleltetni. Mindezt csak akkor tudod megtenni, ha nem egyszeruen csak "kivered". Persze én sem bírom órákig.
Előzmény: JiG (44)
JiG Creative Commons License 1999.10.24 0 0 44
Sziasztok!

Akkor most dontsuk mar el vegre, hogy a maszturbacio ut-e a megismereshez, eg. ez altal megtudod, hogy hogyan jo neked, hol a hatar, es megtanulod kesleltetni, vagy ez az oka a korai magomlesnek? Egy kicsit keverednek a dolgok.

JiG

hbo Creative Commons License 1999.10.23 0 0 43
Nem olvastad veletlenul: Bret Easton Ellis
Amerikai Psycho -jat???

abban van egy hasonlo jelenet....

--hbo

Dr.Bubo Creative Commons License 1999.10.23 0 0 42
Sziasztok!
Még kezdo vagyok a fórumon, ez az elso hozzászólásom, de valahol el kell kezdeni.
Lehet, hogy betegség, de én akkor is rendszeresen masztizok, ha van barátnom. Még akkor is, ha jó vele az ágyban. Valahogy a maszti másféle élmény. Az ex-barátnommel történt, hogy egyszer valahogy szóba került ez a téma. Eloször mindketten csak húztuk a szánkat, egyikünk sem akarta beismerni a másiknak, de aztán o bevallotta, hogy néha szokott masztizni. Aztán én is bevallottam, és többet ez nem került szóba, pedig tudtuk, hogy a másik továbbra is rendszeresen csinálja. Én szerettem volna, ha nem sikkad el a téma, valahogy be lehetett volna építeni a szeretkezésünkbe, de a lány nem volt hajlandó többet beszélni errol. Nagyon szerettem volna egyszer végignézni, ahogy a barátnom maszturbál, de amikor felvetettem neki a témát, durván hozzámvágta, hogy "Majd ha kivered elottem". Talán azért nem merik a párok elmondani a másiknak, hogy maszturbálnak, mert attól tartanak, hogy a társuk rögtön arra fog gondolni, hogy "Nem felelek meg neki az ágyban, rossz szereto vagyok..., ezért foglalkozik magával" és megromlik a kapcsolatuk. Szerintetek tényleg arra utal, ha valaki egy kapcsolatban is maszturbál, hogy valami gond van a szexuális életükkel?
Előzmény: KisCsaavoo (-)
pacs99 Creative Commons License 1999.10.22 0 0 41
tutti !

Te ezeket télleg csinálod ? ,vagy csak vicc az egész. A porszívós technika legalább is életveszélyes

Szerintem arról is érdemes lenne beszélni, miért tabu legtöbb fiunak a maszturbálás. Arról hogy haány nője volt és velük micsinált, mindenki gátlások nélkül beszél, sőt akar beszélni, de ha a maszti kerül szóba, a nagy zavar van, pedig ez az élet része, szerintem egyáltalán nem kell elkapkodni, ezt is meg kell tanulni, váltogatni kell a technikát. Ha valakinek ezzel kapcsolatban van vélenénye, írjon

Üdv

KisCsaavoo Creative Commons License 1999.10.22 0 0 40
Tutti!

Érdekes a technikád...a kisállatkereskedők biztosan szeretnek téged! :)

jaano Creative Commons License 1999.10.21 0 0 39

Hi!

Jó a hozzá szólásod.
Mesélj róla, hogy amikor sűrűn masztiztál
nem volt semmi hátránya?
// gyors magömlés, nem tudtad késleltetni ... //

Arról is írj milyen technikákat használtál.

HA gondolod írj privátba.

Csá!

Előzmény: pacs99 (33)
tutti Creative Commons License 1999.10.21 0 0 34
1. porszívó csövet a kifúvó nyilásba
2. kis, szörös állatot a csőbe (gyk. egérke, merészeknek tengeri malac, melynek művelet előtt fogait eltávolitjuk, vonatkozik ez a közép méretű hörcsögökre is)
3. csővet a végbélnyílásba
4. tűz

Előzmény: pacs99 (33)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!