Keresés

Részletes keresés

winemaster Creative Commons License 2005.08.25 0 0 39910

Ill. 3 meccsünket.

winemaster Creative Commons License 2005.08.25 0 0 39909
Nem mert azért valahol realista is vagyok, és láttam eddigi két meccsünket, és sok problémát láttam. De optimista is vagyok azért mert a hozzáállás változhat akár egy percen belül is, és ha posztonként összehasonlitjuk a Loki t és ez ETO t, nem állunk olyan rosszul. / jobboldalra Reszeli mester kitalálhatna valamit, a Halmosi elég jol nyomja mostanában/
Előzmény: gg_ (39908)
gg_ Creative Commons License 2005.08.25 0 0 39908
:))))

A hozzaszolasaidbol annyira nem erzodik a "megmagyarázhatatlan optimizmus" :)))
Előzmény: winemaster (39907)
winemaster Creative Commons License 2005.08.25 0 0 39907

Fanyalog a fene. Sőt valami megmagyarázhatatlan optimizmus keritett hatalmába, és azt hiszem a Debrecent megverjük.

Előzmény: _Dodó (39906)
_Dodó Creative Commons License 2005.08.25 0 0 39906
Elôre minek fanyalogni? A gyôzelmet nem kell magyarázni - inkább szurolni kéne...
winemaster Creative Commons License 2005.08.25 0 0 39905
Fel vagyok én már készülve mindenre. Ha kapunk 4 et: Játszottunk egy jó meccset, ez kell a népnek. Ha bunkerral 2-t: taktikusan visszaálltunk de nem volt szerencsénk. Ha nyerünk 2 vel: miért nem rugtunk még 4 et, mindenki agyon lesz büntetve, igy sose jön vissza a közönség.
Előzmény: gg_ (39904)
gg_ Creative Commons License 2005.08.24 0 0 39904
Szerintem keszulj fel, hogy vasarnap :
"Reszeli Soós István, az ETO szakmai igazgatója elmondta:
Nagyon jó mérkőzés volt, mindkét csapat nyílt sisakkal támadott. A második játékrészben szervezetten védekeztünk és a kontratámadásaink veszélyesek voltak."

Mivel RSI latta, hogy a united is bemutatta :)
Ugy fogunk kontrazni, mint az angolok, csak kicsit lassabban :)
de nyerunk!
Előzmény: winemaster (39902)
Csbalázs Creative Commons License 2005.08.24 0 0 39903
Ma a fiúk Érsekújváron játszottak két edzőmeccset. Délelőtt 33-24-re kikaptak a szlovák bronzérmestől. Délután - nyilvánvalóan az addigra megérkező 4 győri szurkolónak(Luigi, Tomek, Trebics, én) köszönhetően - 28-28-as döntetlent játszottak. Kovács Ádám néhány másodperccel a vége előtt egyenlített.
winemaster Creative Commons License 2005.08.24 0 0 39902
Hát ugye amikor a horvát légiónk jött, akkor az volt a jelszó hogy minden posztra két egyforma képességü játékos kell, ill. van is.  aztán az már akkor se volt igaz, már abban az értelemben ahogy gondolták, mert nyilván nem két gyenge hanem két jó játékos kellett volna ezalatt érteni. És nem a bő kerettel volt a gond, hanem hogy minőségi játékos kevés volt benne. Most meg minden posztra van 1 játékos, amire kettő meg abban nincs köszönet, egyikben se.
Előzmény: gg_ (39901)
gg_ Creative Commons License 2005.08.24 0 0 39901
Masodikat szerencsere nem lattam, de Regedeivel es Starekkel jobb lenne a vedelem sokkal...
Peric meg elrohangaszik a jobboldalon :)))))

Nekunk kozel sincs 2 hasonlo tudasu jatekosunk ugyanarra a posztra, foleg a vedelemben, vagy 2 ugyanolyan... :)

Ebben a loki utcahosszal vezet az osszes csapat elott, de vasarnap megverjuk oket, ma meg megverik a unitidet 2:1-re :)
Előzmény: winemaster (39900)
winemaster Creative Commons License 2005.08.24 0 0 39900
Az első félidőben én is azt mondom, nem voltunk rosszak, ment a labda, még némi elképzelés is látszott, a 2. ban viszont...visszaálltunk, ez ugye védekezést jelentene elvileg, mégis állandóan teljesen akadálytalanul tudtak középpályáról a kapunkra jönni, a Szasa vagy tizszer kapott idegbajt, mert középen átjöttek, ha szélen támadtak akkor be is adták többnyire, már már nyomasztó volt hogy sose volt nálunk a labda, nem tudom....jó hogy visszaállunk, de egy jó csapat ilyenkor ugy kontrázik mint az álom, de ez nem is tudom mi volt, szóval ha ez szakmailag valakinek nem probléma, akkor nem tudom...vagy ez normális hogy egy első két hely vmelyikére pályázó csapatot mezönyben ennyire lejátszanak egy félidőn keresztül? És nem a Vinczével volt gond, de nem is a Lendvaival, a középpálya két széle, föleg a jobboldal, támadásban, de védekezésben se müködött jól. A Tóth Peti amilyen jó volt először, annyira visszaesett most, csak tutit játszik, elad labdákat, 11 est csinál stb, a jobboldal meg ugye most nem is tudom a Zsók mit játszott, de néha nagyon nagy gondok voltak. Égetően szükség lenne két szélső futó emberre, mert akik most vannak nem tudják megoldani, aztán igy a többiek is elöbb elfáradnak.
Előzmény: gg_ (39897)
Luigi 3 Creative Commons License 2005.08.24 0 0 39899
Ha egy órával korábban kezdődne, és lenne valami jobbfajta pálinka, akkor akár azt is hihetném, hogy disznóölésre megyünk... :))
Előzmény: _Geri_ (39896)
Csbalázs Creative Commons License 2005.08.24 0 0 39898
Szeptember 11-én jelenik meg a csakazeto második száma. Egyéb információkért katt a linkre.
gg_ Creative Commons License 2005.08.24 0 0 39897
Nah, felszemmel en is lattam a revitan.

Annyira nem volt rossz, mint amire szamitottam :)))
Szinte csak az elso felidot lattam, allitolag ebben voltunk rosszabbak?
En ugy lattam, hogy kb olyan 50%on jarva, tettuk vettuk a labdat, meg persze volt egy csomo hiba...
Ez nalam meg most belefer egy idegenbeli 3 pontert.

Matyus eleg ilyeszto igy elsore :) Egy Regedei-Stark-Matyus vedelmet egesz jonak talalnek, ha elotte ott van Toni es Lendvai

Viszont vasarnap itthon a loki ellen nagyon kell porognunk es nyernunk!
Előzmény: FaberK (39895)
_Geri_ Creative Commons License 2005.08.24 0 0 39896

Esetleg a sorsolás előtt nem kell fél6-kor csekkolni, sőt Veszprémet legalább fél5-kor elérni? ;) Hetek óta nem bírok normálisat aludni (éjjel :) ), úgy néz ki, most sem fogok...

Előzmény: CsabsziVP.Fan (39894)
FaberK Creative Commons License 2005.08.24 0 0 39895

A szombati, Pécs elleni meccsre, illetve annak NS-beli tudosítására visszatérek egy gondolat erejéig.

Mit várjon az ember egy olyan újságírótól a tizenegyes jogosságának eldöntését illetően, aki szerint Vincze a bal alsóba rúgta a büntetőt? Ugyanis a jobb alsóba rúgta!

 

Komolyan mondom, az egy dolog, hogy Bélabácsi mennyire nem bírta régen a focit, és mennyire írt sokszor mást, mint ami történt, de az országos sportnapilap egynémely helyi tudosítója elfogultabb a csapatával, mint sok helyi újság sportújságírója!

Ezt kéretik nem a Kisalföld dícséreteként felfogni! :)))

CsabsziVP.Fan Creative Commons License 2005.08.23 0 0 39894

Akkor íme!

Fontos info a hétvégi  Handball Fan Tour tornával kapcsolatban!

http://www.fotexfanclub.hu/index.php?page=hir_olvas&id=121&from=0

 

 

Aki szombaton reggel jön annak 7:30 min ott kell lenni!Hisz sorsolás!

 

 

Üdv

Előzmény: Csbalázs (39892)
harpoon Creative Commons License 2005.08.23 0 0 39893
Kösz az infót!
Előzmény: Csbalázs (39886)
Csbalázs Creative Commons License 2005.08.23 0 0 39892
Nekünk mindegy, a fradisták képviselik majd az érdekeinket:-))) Nem tudtok úgysem összehozni olyan csoportot, amiből a négybe juthattok:-)))
Előzmény: CsabsziVP.Fan (39890)
Luigi 3 Creative Commons License 2005.08.23 0 0 39891
A pályán nem tartalékoltak

2005-08-23


Tartalékosan is remekelt a Tento-ETO a hétvégi felkészülési tornán. Gerháth Zoltán védéseivel joggal érdemelte ki a torna legjobb kapusa címet.

Nagyszerűen szerepelt a Tento-ETO a hétvégén rendezett Balaton-kupa nemzetközi felkészülési tornán, mint arról hétfői számunkban beszámoltunk, a győri zöld-fehérek úgy lettek másodikak, hogy a rendes játékidőben nem szenvedtek vereséget.

Pedig erősen tartalékos csapattal utazott a versenyre a csapat, ugyanis különböző okok miatt kilencenhiányoztak. A juniorválogatott élén jelenleg a hazai rendezésű világbajnokságon érdekelt Tóth László segítője, Deáki István nem számíthatott a vb-n szereplő Kovács Jánosra, Szalafai Gáborra, Tomori Győzőre, Pálos Gáborra és Schuch Timudzsinra. Rajtuk kívül Németh Tamás részleges izomszakadás, Konkoly Tamás pedig porckorongsérv miatt – őt már meg is műtötték, gyógyulása előreláthatólag nyolc-kilenc hetet vesz igénybe – nem állhatott a szakvezetés rendelkezésére. Remete Róbert és Struhár Péter egy korábban jelzett családi esemény miatt maradt távol a tornától.

A Tento-ETO a csoportmeccsek során háromszor győzött, egyszer pedig döntetlenre végzett. A fináléban a Tatabánya volt az ellenfél, s kétszer harminc perc után 26–26-ra állt a találkozó. „Bár előzetesen megegyeztünk Füzesi Ferenc kollégámmal, hogy hétméteresekkel döntjük el a kupa sorsát, a versenybizottság ebbe nem ment bele" – mondta Deáki István. – „Pedig mindkét gárda nagyon fáradt volt, különösen mi, hiszen kevés játékossal játszottuk végig a tornát. Egyáltalán nem bánkódom azonban amiatt, hogy a kétszer ötperces hosszabbítás után végül egy góllal kikaptunk. Ha előzetesen valaki azt mondja, hogy a négy közé jutunk, már azt elfogadtam volna."

A remek sikerben elévülhetetlen érdemei voltak Gerháth Zoltán kapusnak, akit a torna legjobb hálóőrének választottak a szakemberek.
„Természetesen nagyon örülök az elismerésnek, de ehhez azért a csapattársak is kellettek. Az egész tornán nagyon jól játszottunk, ami felkészülés ide vagy oda, azért volt különösen fontos, mert így minden játékos láthatta, hogy az eddig elvégzett kemény munkának volt értelme. Számunkra egyébként az egyik legfontosabb meccs a Komló elleni volt, hiszen a bajnokságban a második fordulóban hozzájuk utazunk, így nem volt mindegy, milyen nyomot hagy bennük az eredmény. Szerencsére jól sikerült az összecsapás, tartalékosan is hét góllal nyertünk, s ez bizakodásra ad okot. Persze ebből megélni nem lehet, úgyhogy a bajnokságig hátralévő időben még keményen dolgozunk tovább, hogy a bajnokságban a lehető legjobban szerepeljünk" – mondta Gerháth Zoltán, aki a nyár óta a Graboplast-ETO kapusedzőjeként is dolgozik.
„Nem érzem, hogy a két feladat, valamint a civil foglalkozásom bármelyik téren is visszaütne. Az eddigi tapasztalatok alapján mindenképpen bizakodó vagyok, hogy nemcsak játékosként, hanem edzőként is megállom a helyem."

A Balaton-kupán a mezőnyjátékosok közül is mindenki hozzátett valamit a remek eredményhez, de külön említést érdemel Józsa Dávid, aki Mohácsi Árpád mögött csupán egy góllal maradt le a gólkirályi címről.

Gerháth Zoltán remek formában véd, s remélhetőleg edzőként is megállja a helyét.

Kisalföld
CsabsziVP.Fan Creative Commons License 2005.08.23 0 0 39890

ok!

 

Vagy én sorsolok Tomi helyett...aztán lesz ÁM sírás....:)))))))))))))

 

 

Előzmény: Csbalázs (39889)
Csbalázs Creative Commons License 2005.08.23 0 0 39889
Vicc nélkül: nem gondolod, hogy emiatt 5kor fogunk felkelni? Fél7kor van indulás. Gondolom 8ra ott vagyunk. Ha meg nem, hát istenem:-))
Előzmény: CsabsziVP.Fan (39888)
CsabsziVP.Fan Creative Commons License 2005.08.23 0 0 39888

Sziasztok!

 

Érdemes folyamatosan követni az oldalunkat mert folyamatos új hírek,infók, videóklip jelenik meg www.fotexfanclub.hu

 

Cseszi vicc nélkül reggel 7:00-08:00 legyetek ott a sorsolás miatt köszi!

Csbalázs Creative Commons License 2005.08.23 0 0 39887

Augusztus 31-én,  17 óra 30 perckor lesz a Győri Tento ETO KC férfi csaptának szezonnyitó összejövetele a Magvassy Mihály sportcsarnok. A klub szeretettel várja a szurkolókat, akik megismerhetik az együttes új játékosait. A részvétel ingyenes.

(www.gyorietokc.hu)

Csbalázs Creative Commons License 2005.08.23 0 0 39886
A Magvassy-csarnokban hozzá lehet még jutni az első számhoz!
Előzmény: MahatmaC (39883)
Fickenbauer Creative Commons License 2005.08.23 0 0 39885

Ámen!

gg_ Creative Commons License 2005.08.23 0 0 39884
Megneznem en azt a vesztes meccset amiutan te dicserned a csapatot :)
En a loki ellen maradok az 1:0-nal, es a fanyalgasnal :)

Aztan a tatabanya, sopron, vagy a fradi ellen majd jatszhatunk szepen es nyerhetunk golokkal :)))
Előzmény: winemaster (39878)
MahatmaC Creative Commons License 2005.08.22 0 0 39883

Engem is érdekelne hol lehet hozzá jutni az újsághoz. Köszi

Előzmény: Csbalázs (39872)
harpoon Creative Commons License 2005.08.22 0 0 39882
Köszi! Kíváncsi vagyok az újságra, bár sajnos az évadnyitóra nem tudtam kimenni.A meccseken persze ott leszek.
Előzmény: Csbalázs (39875)
Luca_41 Creative Commons License 2005.08.22 0 0 39881
25-öt tippeltem különbségnek.
Előzmény: Csbalázs (39879)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!