Törölt nick Creative Commons License 2015.12.05 0 0 250954

Egy dolog nem tetszett ma a taktikában, Messi gyakorlatilag végig középen volt, jobb oldala nem volt a csapatnak, Alvest sem használtuk ki, középen sok volt a tömörülés. Persze a helyzetek így is megvoltak, szóval nem ezen múlt...

Creus Creative Commons License 2015.12.05 0 0 250953

jobban belegondolva nem is volt cserénk. Középpályára Samper, támadónak Munir és Sandro. Csoda hogy így tartjuk magunkat.

Van még idén 2 hazai(Depor,Betis) meccsünk és 2 ill. 4 ponttal megyünk. Majd januárban jön Arda és Vidal. Szerintem marha jól állunk.

Előzmény: Creus (250934)
Attika30 Creative Commons License 2015.12.05 -1 0 250952

Neymar a szünet után is jó volt a gólig, milyen szólót lenyomott majd 20-ról nem sokkal rúgta mellé. A gól után visszaálltunk, ez volt az első hiba, a második, hogy a visszaállással párhuzamosan ugyanúgy feloltva hagytuk a védelmet és nem volt hátul senki (ha már nem pörgünk úgy legalább hátra figyelhettünk volna), Masch hibája pedig csak megkoronázta a gól utáni időszakot.

Előzmény: DennisVT (250947)
Creus Creative Commons License 2015.12.05 0 0 250951

Gyakorlatilag Pep óta ezt játsszuk. Kivéve Tata alatt.

DennisVT Creative Commons License 2015.12.05 0 0 250950

Ha már pont te kérdezed, akkor pl a 2:1es Real elleni győzelemnél, amikor 2:0nál hagytuk, hogy Jese 50 métert sprinteljen egyedül és legyen 2:1. A 3 pont persze megvolt, de az egymás elleni miatt ezek nem mindegyek. Itt a Valenciánál pont nem fog számítani, szal mindegy, hogy 1:0ra v 2:0ra nyerünk, tök felesleges volt ugyanúgy fennmaradni.

Előzmény: pepe_pepe (250942)
Creus Creative Commons License 2015.12.05 -1 1 250949

én végig azon gondolkodtam, hogy nem emlékszem ilyen gyenge támadójátékra a Valenciától a Mestallában. És ezen a gól sem változtatott. Általában sokkal jobban szoktak szopatni. Csak most iszonyú szar volt a helyzetkihasználásunk.

Sajnálom, hogy a második félidőben sokkal kevesebbet játszottuk meg Neymart.

Előzmény: Attika30 (250944)
toteIcamp Creative Commons License 2015.12.05 0 0 250948

Pont ezt vártam és pont így

DennisVT Creative Commons License 2015.12.05 -1 1 250947

De pont ezt mondom, hogy ilyenkor már tök felesleges erre alapozni, hogy jó, majd Masche (174) majd elfejeli. Mi van ha nem? Mi van ha elcsúszik? Ha lefaltolják, és nem fújják le? Ha véletlen szarul pattan a labda? Ne ezen múljon már. Legyen ott plusz 2 ember ilyenkor már, biztos ami biztos.

Amúgy Lucho is... Várható volt, hogy ívelések jönnek, simán jöhetett volna Bartra v Mathieu. Oké, ők lassabbak talán, de ha nem kempelünk 7en az ellenfél kapujánál, akkor nem kell versenyt futni.

Egyszerű butaság/fegyelmezetlenség, amit 30adszor követünk el az elmúlt években.

Előzmény: Attika30 (250939)
MZ per X Creative Commons License 2015.12.05 -1 1 250946

Neymar is csak az 1. félidõben mutatott valamit, de akkor nagyon jó volt. A fölébombázott gólhelyzetét is beleértve. Suinak összejött a gól egy lesgyanús helyzetbõl, de más nem sok. Messi no comment. Harmatgyengén, mindent egyenesen a kapusnak gurított.

Előzmény: Alcantara (250938)
oz acosta Creative Commons License 2015.12.05 0 0 250945

igen, eléggé elnézte. ennek ellenére nem (csak) ő volt a hibás, nem is értem hol voltak a többiek. egy gólos vezetés, nyolcvanadik perc, miért vállaltak ilyen kockázatot?

Attika30 Creative Commons License 2015.12.05 -2 1 250944

Senki nem volt gyenge, kidolgoztunk 6-7 helyzetet a Mestalla-ban úgy, hogy az ellenfél kapu felé is csak kettőt rúgott. Az egyetlen probléma a helyzetkihasználás volt, tízből kilencszer az ilyen meccset 3-4 góllal nyerjük.

bluebalu Creative Commons License 2015.12.05 0 0 250943

megérdemeltük, meg a Valencia is, ezt annyira, de annyira nem szeretem A Barcába (ezt az egyet) látják h harap a Valencia, az egyik legnehezebb meccs a bajnokságba és akkor ezt csináljuk, vajon miért...?

Avalast Creative Commons License 2015.12.05 -1 1 250940

Eddig nem játszottunk ilyen kiszúrom a labdát stílusban. Meg is érdemeljük, 1:0-nál nem szabad ráülni az eredményre.

Messi meg meg visszajött, de ezért kár volt. Két csatárral (+0.1 Sandro vagy Munir) jobbak voltunk.

Attika30 Creative Commons License 2015.12.05 0 0 250939

Egy előrevágott labda volt amit Masch szépen benézett, ha levédekezi ahogy kellett volna akkor semmi gond nincs, hibázott, így viszont gólt kaptunk belőle.

Alcantara Creative Commons License 2015.12.05 0 0 250938

És Iniesta nem volt gyenge?

Előzmény: MZ per X (250933)
Alcantara Creative Commons License 2015.12.05 0 0 250937

A kihagyott helyzeteken túl ráülni egy egygólos vezetésre...

Előzmény: Attika30 (250935)
DennisVT Creative Commons License 2015.12.05 0 0 250936

Ez olyan hihetetlen, hogy a 86.percben 1:0nal megadjuk az eselyt egy 3 a 3 elleni szitunak. Itt mar minek kell ennyire fent lenni?? A 70.percben oke, mert ha kapunk egyet akkor van 20 perc javitani. De a 80. utan?!? Annyi pontot vesztettunk mar igy.

Attika30 Creative Commons License 2015.12.05 0 0 250935

Megérdemeltük, ennyi helyzetet nem lehet büntetlenül kihagyni. Nagy gáz nincs, túl vagyunk a legnehezebb meccseken és az összes rangadót itthon játszuk tavasszal.

Creus Creative Commons License 2015.12.05 0 0 250934

ma nem cseréltünk?

MZ per X Creative Commons License 2015.12.05 0 0 250933

Messi rakás szar ma. Bocs.

DennisVT Creative Commons License 2015.12.05 0 0 250932

86.perc kontra. Sosem tanulunk.