Assai Creative Commons License 2021.03.28 -4 4 1780

Én is ezt mondtam a sötét csávónak.

Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2021.03.28 -6 5 1779

Amíg a Váctól nem jött a nyitott védekezés,és a fáradtság,addig ez egy ki ki meccs volt!

Előzmény: Assai (1776)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2021.03.28 -5 4 1778

'Persze, ha azt nézzük, hogy csak a meccs kezdetén volt döntetlen közeli az állás, 50 s valamennyi percen át meg 4-8 gól közti különbség.....s mindig FTC-s sorváltás után jöttek fel a dunaújvárosiak pár góllal. '

Ez igaz,de hallgatva Elek nyilatkozatát,ő sem volt egy kicsit sem elégedett......de végül is a lényeg meg van!

Előzmény: A teremburáját (1757)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2021.03.28 -7 4 1777

'"Hungast Szombathelyi KKA–Boglári Akadémia-SZISE 24–22 (15–14)"

Akkor ezzel a NEKA kiszállt az NBI-ből?'

Az biztos hogy ezzel a vereséggel,egy lépéssel közelebb került hozzá!

Előzmény: Gojira (1754)
Assai Creative Commons License 2021.03.28 -6 8 1776

Azért vezetett hosszú ideig az Alba mert egy nagy nulla. Biztos.

Az ilyeknek mint te nem kell nyári időszámítás, te napközben is sötét vagy mint az éjszaka.

Előzmény: bandineee (1774)
RnD Creative Commons License 2021.03.28 -6 8 1775

Ennyi baromságot még tőled is ritkán olvasni.....

A folytatást lásd hsz #1766.

bandineee Creative Commons License 2021.03.28 -12 4 1774

Az Alba megmutatta mire képes. Egy nagy NULLA. Affentáler hasít a Klivinyi úton. Ismét egy meg nem értett győri zseni, aki nem képes 10 cm magasra felugorva átlövő játékot imitálni. Siralmas a győri utánpótlás, túlsztárolt középszerű, nagyképű tinik...

Előzmény: RnD (1773)
RnD Creative Commons License 2021.03.28 -6 8 1773

Hát a cseh beálló abszolút no-name. Annak ellenére h kivitték tavaly a felnőtt EB-re.

Előzmény: Tonio 2.0 (1772)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2021.03.28 -3 1 1772

Szerintem összekeverte Pásztorral, vagy kikotyogott valamit (?), de Móváron már megvan a két beálló, nem? Egy cseh + Pásztor.

Előzmény: schanc (1770)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2021.03.28 -8 3 1771

És ezért rossz most, mert évekkel ezelőtt ez meg az?

Mindenesetre Kácsor a flegmázást már eltanulta Tomoritól, meg az utolsóként visszakocogást, pedig még csak 20-21 éves. Kár lenne, ha elkallódna, mert egy jó Kácsorra szükségünk lenne.

Előzmény: Süni2 (1769)
schanc Creative Commons License 2021.03.28 -1 0 1770

Csak félintenzitással figyeltem a meccset, de mintha Varga Ákos olyasmit mondott volna, hogy Szabó a Móvárba megy. Ezt én érthettem félre, vagy VÁ hülyeséget beszélt, vagy esetleg erről volt hír a napokban, csak lemaradtam róla?

Előzmény: hatosfalat (1760)
Süni2 Creative Commons License 2021.03.28 0 4 1769

Volt két olyan szezonja, amikor folyamatosan 50-55 perceket játszott a klubcsapatában, miközben nyaranta UP-versenyeken játszott regeneráció helyett.

Két nyáron kettőn is.

Előzmény: Tonio 2.0 (1768)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2021.03.28 -2 1 1768

Miben fáradt el?

Előzmény: Süni2 (1764)
RnD Creative Commons License 2021.03.28 -5 7 1767

Kácsor a második félidőben az utóbbi időben mindig jobb mint az elsőben. Az MTK ellen is a végén volt az igazi.

Hogy ez miért van így, fogalmam nincs. Lehet h negyven perc után azt gondolja magában "most már tényleg megmutatom mit tudok...." A gyengébb első félidő motiválja.

RnD Creative Commons License 2021.03.28 -8 8 1766

Ennyi baromságot egy hozzászólásban még tőled is ritkán olvasni.

Egy jó tanács: nézzél néha meccseket is, mielőtt elkezdesz beírni ide mindenféle csacskaságot egyik vagy másik játékosról.

Előzmény: Bamberg58 (1765)
Bamberg58 Creative Commons License 2021.03.28 -6 5 1765

Afentalert nem középre, de a csapatba sem kéne tenni mert a rém-rossz kategória. A tipikus fiatal magyar átlövő iskola “terméke” aki sem felugrani, sem átlőni nem tud, de cserébe rosszul passzol és hiányzik az akarat meg a mozgáskultúra is. Egyedül betörésből jeleskedik. A Besszerben sokkal több a tehetség meg az akarat, igaz előbbinek az a szerencséje hogy ő balkezes.

Amit a Fehérvár játszik az a régi idők “focija”.

Előzmény: RnD (1762)
Süni2 Creative Commons License 2021.03.28 -1 4 1764

Gréti a második félidőben javult, és ugye ő volt a zavaró, ettől függetlenül nagyon remélem, hogy nyáron kipiheni végre magát, és elfelejti a mostani szezont.

Előzmény: Tonio 2.0 (1758)
RnD Creative Commons License 2021.03.28 -2 7 1763

Első alkalom h a Vác ilyen sikerrel védekezett nyitottban (azaz h megnyert vele egy meccset). Korábban ez inkább fordítva szokott lenni. Március elején az MTK ripityára verte ugyanezt a Vácot amikor a meccs végén kijöttek nyitottra.

Ezért gondolom h a Fehérvár csapata, a sok nagyobb termetű/lassúbb belső játékossal is kellett ahhoz h a Vác nyitott védekezése ilyen sikeres legyen. Nomeg Kácsor Gréta, aki ma sokkal inkább ésszel védekezett zavaróban mint korábban bármikor:)

RnD Creative Commons License 2021.03.28 -2 7 1762

A sors iróniája h a Fehérvár, az a csapat amelyik nagyon jól tud nyitottat védekezni, ma azért kapott ki, mert nem tudta hogyan kellene egy ilyen nyitott védekezés ellen sikeresen támadni.

Mondjuk az igaz h Triscsuk, Temes, Besszer az ilyen nyitott védekezés ellen túl lassú. Rózsás Dzsozit kellett volna betenni irányítóba, vagy Afentalert középre, de Rózsás hosszú ideig sérült volt és ahogy látom Józsa Krisztián nem nagyon akarja őt felhozni őt a régi formájába.

Helyette Besszert erőlteti, szerintem túlzásba is viszi. Ma Besszer a TO előtt már kétszer elejtette a labdát, látszott rajta hogy fárad, le kellett volna hozni. De Józsa bent hagyta, ki tudja miért....:S

hatosfalat Creative Commons License 2021.03.28 -2 0 1761

Meg Triscsuk is velük volt, a heteseket leszámítva.

Előzmény: Tonio 2.0 (1759)
hatosfalat Creative Commons License 2021.03.28 0 3 1760

Aki ma nekem pozitív meglepetés volt, az Szabó Laura. Elől kifejezetten jó volt, de védekezésben is ő volt szinte az egyetlen, akit nem vertek meg egy az egyben állandóan (kivétel a végén a nyitott, amikor érdekes módon elképesztően védekeztek a váci játékosok).

Tonio 2.0 Creative Commons License 2021.03.28 0 2 1759

A nyitottal nyert a Vác.

Tonio 2.0 Creative Commons License 2021.03.28 -2 1 1758

Kácsor eddig nagyon gyenge, Lakatos jó közepes.

A váciak legjobbja Bukovszky...

A teremburáját Creative Commons License 2021.03.28 -1 0 1757

Előzmény: Sanyóca(sanyesz) (1753)
hatosfalat Creative Commons License 2021.03.28 0 2 1756

Tegnap érdekes volt, hogy a Debrecenben egy nagyon fiatal (2003-as) kapus védett, pedig a két felnőtt kapusuk is ott volt. A meccsnek egy részét láttam csak, ott jól is védett Torda Vanessa.

RnD Creative Commons License 2021.03.27 -2 7 1755

Never say never.

Gojira Creative Commons License 2021.03.27 0 2 1754

"Hungast Szombathelyi KKA–Boglári Akadémia-SZISE 24–22 (15–14)"

Akkor ezzel a NEKA kiszállt az NBI-ből?

Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2021.03.27 -3 1 1753

Kicsit nyögvenyelősebb lett a Fradi győzelme mint azt várni lehetett,az Újváros egészen derekasan helytállt!