Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2001.09.17 0 0 179
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

egy elég aktuális kép (2001.IX.11 után)

d-b Creative Commons License 2001.09.11 0 0 178
megneztem

nagyon jo nagyon jo

csak folytassatok plz, hamar hamar :)

varom az uj verziot

d-b Creative Commons License 2001.09.10 0 0 177
leszedtem
nagyon koszonom

klassz

:)

ripper Creative Commons License 2001.09.10 0 0 176
Na, akkor ihon van:
dobpergésdobpergés

www.extra.hu/cheatland

és

www.fw.hu/tropihun

Jó mókát

d-b Creative Commons License 2001.09.10 0 0 175
nagyon varom mar a magyarnyelvu cuccot

hajrahajra

ripper Creative Commons License 2001.09.10 0 0 174
Oppsz, bocs a dupláért, azt hittem, az első nem ment el.
ripper Creative Commons License 2001.09.09 0 0 173
Üdv!
Attilio!
Felkerülhet hozzád is a fordítás (nem teljes, de alakul)
bye
Attilio Creative Commons License 2001.09.09 0 0 172
Természetesen! Nagyon örülnék ha kirakhatnám az oldalamra!
Előzmény: ripper (171)
ripper Creative Commons License 2001.09.09 0 0 171
Attilio!
Hozzád is ki lehetne majd rakni a fordítást?
Attilio Creative Commons License 2001.09.09 0 0 170
elkészült eddigi legkellemesebb Tropico pályám ! :)

Szerintem nagyon élvezhető (az elején kicsit nehézkes de ha egyszer sikerül beindulnod !)

Attilio

ripper Creative Commons License 2001.09.09 0 0 169
Na, úgy néz ki, holnap kikerül a fordítás valahová. Nincs fullra kész, de majd jönnek a "patch"-ek, ha-ha!
bye
J-MAN Creative Commons License 2001.09.06 0 0 168
Az országomért és miniszteremért mindent!!!
Előzmény: Attilio (167)
Attilio Creative Commons License 2001.09.06 0 0 167
Ha vállalod a szakértő "megterhelő" szerepkörét :)
Előzmény: J-MAN (166)
J-MAN Creative Commons License 2001.09.06 0 0 166
Igen! Meg termeszétesen a karib-térséget is fel kell mérni export szempontjából(szigorúan). "Szakértőnek" tudod kit kell magaddal vinned, ugye?
Előzmény: Attilio (165)
Attilio Creative Commons License 2001.09.06 0 0 165
És ingyen utazgathatok majd Dél-Amerikában és az Antillákon ? :) (a lá Torgyán)
Előzmény: J-MAN (164)
J-MAN Creative Commons License 2001.09.06 0 0 164
Felterjesztelek mezőgazdasági és vidékfejlesztési miniszternek! Csak aztán majd gondoljál rám!
Előzmény: Attilio (162)
Prince Tybalt Creative Commons License 2001.09.06 0 0 163
Nekem meg mindig nem sikerult megszereznem ....
pedig mennyire jo lehet
Előzmény: Attilio (162)
Attilio Creative Commons License 2001.09.06 0 0 162
Tropico crazy screenshot:
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

ez farm termeszt kukoricát banánt kávét ananászt egy időben ! Na ezt csináljátok utánam! (nem manipuláltam a képet semmivel és nem csaltam!)

U.I.:Kár hogy ez a topik gyakorlatilag meghalt :( De ettől függetlenül jól szórakozom :)

Attilio Creative Commons License 2001.08.20 0 0 161
Egy-két screenshot: (kérdések továbbra is jöhetnek, kivéve a warez kérdéseket !)

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Mario the Great Creative Commons License 2001.08.17 0 0 160
Tegnap valamelyik TV-adón láttam a Noriega c. játékfilmet a volt panamai diktátorról. Rengeteg közvetlen párhuzam volt a valós story és a játék között, sőt a játék kezdő melódiája a filmben is felhangzott.
Attilio Creative Commons License 2001.08.14 0 0 159
Switching gears back to Tropico, we have a new review for the MAC version of the game. The review is over at MacGamez.com and you can read it by clicking here. They gave Tropico 4 out of 5 stars and said:

"...all-too easy to get hopelessly absorbed in - it's one of those games - much like Sid Meier's Civilization series - where the time just flies by and suddenly it's 4:00 A.M. and you're still playing."

ördögük van

Attilio Creative Commons License 2001.08.12 0 0 158
a 3 Tropico scenariom közül 2-t elküldtm Hancunak(PC GURU) azt irta továbbította az illetékesnek ...reménykedjünk :)
Attilio Creative Commons License 2001.08.11 0 0 157
Prince Tybalt Creative Commons License 2001.08.11 0 0 156
Ki tud a neten biztonsági másolat elérhetőséget ? :)

Előre is köszi,
Tyb

Attilio Creative Commons License 2001.08.10 0 0 155
Mario the Great Creative Commons License 2001.08.10 0 0 154
Kösz a választ, a kérdésem első felét rosszul fogalmaztam, ugyanis nem az egér gyorsasággal van bajom, hanem a főképernyő lassú mozgásával a játék közben, de már megszoktam és amint tapasztaltam, nem lehet gyorsítani. Amúgy ha túl gyors lenne, az volna a baj.
Attilio Creative Commons License 2001.08.08 0 0 153
1. sajnos csak ugy hogy a vindózba is felgyorsítodBeállítások>vezérlőpul>egér (játékon belül nem lehet)
2. az editor.txt ben le van irva pontosan (játék közben tudod használni a txt ben megadott utasításokkal amiket ctrl lenyomása közben kell bepötyögnöd pl.: editor,exacto,rapido,removepeopleo stb)
Előzmény: Mario the Great (152)
Mario the Great Creative Commons License 2001.08.08 0 0 152
Végre megvan a játék, ami tényleg "király" (diktáror). Két kérdésem volna: 1. hogyan lehet az egér sebességét felgyorsítani, az Options-ban erre nem találtam semmit. 2. Hiába töltöttem le, majd fel a térképszerkesztőt, azt sem tudom használni, nem úgy müködik mint a Railroad Tycoon 2-ben. Amúgy tényleg tetszik, az zavar csak, hogy néhány ide nem illő hanghatást egy az egyben átvettek a RT2-ből (pl. mozdonyfütty). Előre is köszi. Mario
Attilio Creative Commons License 2001.08.06 0 0 151
vadi új Tropico pre designed scenario

előre meghatározott események(events) száma:12
nehézség: kzepes
Sok szerencsét hozzá !

u.i.: a pálya magyar szerveren van így gyorsan letölthető !

Attilio Creative Commons License 2001.08.05 0 0 150
150 ! (a Ganxta vátozatra nem tartok igényt ....)
Előzmény: J-MAN (149)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!