van_Persil Creative Commons License 2019.11.16 0 0 674

Az elsö meccsen cseszték el.

Előzmény: Gojira (669)
Bamberg58 Creative Commons License 2019.11.16 -2 0 673

Az első meccsen voltak igen kevesen, Szabó Kitti nagyon gyenge. A védekezése katasztrófa, ha kint játszik Hámori akkor nem kapnak ki héttel.

Előzmény: Süni2 (671)
Gojira Creative Commons License 2019.11.16 0 5 672

Ez mindenesetre a mai meccsen nem derült ki.

Előzmény: RnD (670)
Süni2 Creative Commons License 2019.11.16 0 0 671

Ehhez a meccshez mindenképp jár a gratuláció a Vácnak, de ma is az látszott, hogy kevesen vannak.

Igazolniuk kellene.

RnD Creative Commons License 2019.11.16 -7 5 670

Ez egy ritka eszetlen komment volt. Hámori a Vác legokosabb játékosa.

Előzmény: van_Persil (668)
Gojira Creative Commons License 2019.11.16 0 2 669

Szépet játszott a Vác, így nem gáz kiesni. Arenhart és Lakatos nagy volt. Hámori és Helembai viszont nagy csalódás.

van_Persil Creative Commons License 2019.11.16 -1 2 668

Hámori ritka eszetlen egy játékos.

schanc Creative Commons License 2019.11.16 0 0 667

22-20-ra feljöttek a törökök.

Kuczorát kéne aktivizálni, ő még nem fáradt ma el, talán tudná húzni a szekeret.

schanc Creative Commons License 2019.11.16 0 0 666

6-9 a második félidő eddig. Kicsit rosszabbak vagyunk elöl, kicsit rosszabbak hátul :( Nagy formajavulás kéne, hogy itt meglegyen a +7.

schanc Creative Commons License 2019.11.16 0 0 665

Alig volt a második félidőben olyan szakasz, amikor mindkét csapat teljes létszámban a pályán volt.

RnD Creative Commons License 2019.11.16 -2 4 664

Lakatos Rita szép gólt lőtt most, végigrohant a pályán és középen lendületből a még fel nem állt védők között felugrásból bezúdította...

18-13

van_Persil Creative Commons License 2019.11.16 -1 0 663

Hát ez nem Diószegi csípöje volt... teljesen jogos 2 perc.

RnD Creative Commons License 2019.11.16 -2 3 662

16-13 a 33. percben.....

1-4-es sorozattal kezdtek a törökök. Volt helyzetünk kettő is (Diószegi,, Helembai) de ezeket védték is indultak:S

schanc Creative Commons License 2019.11.16 0 0 661

3 perc alatt 1-4-gyel kezdődik a második félidő :(

Előzmény: schanc (657)
RnD Creative Commons License 2019.11.16 -2 3 660

Jó most a visszavágón a Vác, védekezésben nagyon feljavultak, Koni is játszik, és támadásban is több jó egyéni teljesítményt láttunk tőlük az első félidőben. Persze most jön a neheze, növelni kell az előnyt még két-három góllal és aztán ezt megtartani...

A játékvezetők nem nagyon tűrik a törökök szokásos erőszakos védekezéseket és szórják ki őket rendesen. A Kastamonu edzője fel is van háborodva igencsak.

Süni2 Creative Commons License 2019.11.16 0 0 659

Hihetetlen, milyen hullámvasúton ülnek idén.

Előzmény: Gojira (656)
abcdegfh Creative Commons License 2019.11.16 0 0 658

Azért Kuczora korábban jött és sokáig 5gólon tartotta a törköket.

schanc Creative Commons License 2019.11.16 0 0 657

15-9 a szünet a Vácnak.

Védekezésben nagyot harcolnak a hazaiak, itt a félidő végén kapták csak sorban a gyors gólokat, amikor Szabó, Paróczy és Kuczora voltak középen, ott konkrétan azt se tudták, kinek hova kéne állnia. Arenhart 53%-kal védett.

Mindenki hozzáteszi a magáét, Lakatos és Hámori rengeteget gürizik, a szélsőknek sok helyzetet kialakítanak, Dió kicsit többet hibázik, Radosavljevic kevesebbet, de jól teljesítenek összességében. A félidő végén pedig végre Kácsor is bevállalta az átlövéseket.

Ha bírják ezt még 30 percig, akár még továbbjutás is lehet belőle.

Gojira Creative Commons License 2019.11.16 0 0 656

Eddig nagyon szépen játszik a Vác.

ducikenyér Creative Commons License 2019.11.16 0 0 655

Konit nem tudják tartani!

schanc Creative Commons License 2019.11.16 0 0 654

Vigyázó tekintetünket Vácra vessük, jól mennek most a lányok!

ducikenyér Creative Commons License 2019.11.16 0 0 653

Ennyi volt a hátrány! HAJRÁ!!

fransancisco Creative Commons License 2019.11.16 0 0 652

Szilágyi valami rettenetes jó anyagot tolt. Nem bírja abbahagyni a kuncogást.

Gojira Creative Commons License 2019.11.16 0 0 651

Lada-Zvezda 34:28, így a Lada kettős győzelemmel ment tovább. Elég jól megoldották Dmitrijeva eligazolását.

maedros Creative Commons License 2019.11.16 0 0 650

Jó kis kupa-szombatra van kilátás! Minden meccsről lesz közvetítés, a Siófokét és a Lokiét a klubok csatornáján lehet nézni.