Keresés

Részletes keresés

nbszvlajos Creative Commons License 2008.09.24 0 0 389
azt amit írtok így a kék úgy a kék azt hogy tudom elolvasni. mi annak a pontos címe
nbszvlajos Creative Commons License 2008.09.24 0 0 388
Ja a sportlövészeten láttam hogyan csinálják a golyó kitörését. Volt amikor én is próbáltam de csak kínlódás volt és nem  is sikerült kitörni úgyhogy spórolás miatt meg egyszer egy már koros ember mondta hogy : meg kell fordítani oszt akkor majd elsül. Azóta ezt is csinálom aki meg akarja BUZGÓMÓCSING törje ki. A flóbertet is próbáltam hogy majd késsel ki tudom piszkálni de csak a z ólom kenődött a nyakánál ugyanúgy bennemaradt a mag meg a kezemmel se bírom mefogni olyan erősen , ezért kérek útbaigazítást a külföldi termékek is érdekelnének csak kis mennyiségben. nem akarok sem vadászni sem buherálni a puskával csak az irányzékon a távolságot rendesn akarom használni. A lövészet érzésenem lesz olyan mint az igazi de legalább a kiseb tömegű golyó kisebb töltet de az irányzék legalább maradjon. Próbáltam a tár  mélységét is megmérni de azt se tudtam sajna
dzogcsen Creative Commons License 2008.09.24 0 0 387
Nem tudom sajnos a barátom a német filharmónikusok fuvolása, délamerikai turnén van egész nyáron nem láttam, remélem már jön nekem is hiányzik már a patron.
Előzmény: Törölt nick (386)
dzogcsen Creative Commons License 2008.09.24 0 0 385
Összekeverték a rövid 22 pisztolylőszerrel, ez startpatron az meg nem engedélyköteles a hosszú startpatront árulják is. A kereskedők mindent kitalálnak hogy ne kelljen apróságokkal foglalkozni ami nem hoz nagy hasznot. Ha engedélyköteles lenne, ráadásul csehül nem tudó mutogató turista szerinted vehetne?
Előzmény: Törölt nick (383)
dzogcsen Creative Commons License 2008.09.24 0 0 382
Lehet emilem publikus.
Előzmény: gergol (381)
gergol Creative Commons License 2008.09.24 0 0 381
Szia dzogcsen!
Abból a szürke színű 6mm-esből engem is érdekelne párszáz darab. Felvenném veled a kapcsolatot emailben ha működhet a dolog.
Üdv.
Előzmény: dzogcsen (380)
dzogcsen Creative Commons License 2008.09.24 0 0 380
Nincs, a cseh termék Szlovákiában messzebb van mint Amerika amikor cd-t rendeltem Párkányban 3 hét alatt megjött USÁból 2 hónap alatt Prágából azért írtam a legközelebbi helyet, postán nem küldik sajna de szoktam arra járni Prága felé akkor hozok. De ki van adva barátaimnak aki arra jár hoznia kell. Kereskedőt eggyet se tudtam rábeszélni hogy rendekjen egyikből se.
Előzmény: Törölt nick (379)
dzogcsen Creative Commons License 2008.09.24 0 0 378

20 méterről, egyelőre nincs a hely kialakítva nem tudok messzebb menni.
Előzmény: Törölt nick (374)
dzogcsen Creative Commons License 2008.09.24 0 0 377

Ez is jó. Cseh brno-ban beszerezhető. Ezt is szoktam kapni.
Előzmény: Törölt nick (374)
dzogcsen Creative Commons License 2008.09.24 0 0 376
Bocsi egy nagy M van a talpán, de az nekem semmit se mond.
Előzmény: Törölt nick (374)
dzogcsen Creative Commons License 2008.09.24 0 0 375
Semmi nincs a hüvelyen, doboz meg nincs elkunyerálták kölcsön hgy beszerezzék de nem talált haza, majd az új szállítmánynál lessz.
Előzmény: Törölt nick (374)
dzogcsen Creative Commons License 2008.09.24 0 0 373


Itt látható a példány. A befőttesüveg 1 éves termés 2 hónapja fotóztam azóta már tele van csapig.
Előzmény: Törölt nick (371)
dzogcsen Creative Commons License 2008.09.24 0 0 372
OK. Nagy tétlelt kértem mert nem akarom elaprózni rengeteget lövök, és ritkán jön haza. Ráadásul ha repülővel jön és nem kocsival akkor se tudja hozni.
Előzmény: Törölt nick (371)
dzogcsen Creative Commons License 2008.09.24 0 0 369
Ekkora hibákat nem észleltem, de valóban az RWS az igazi az itt kaphatók közül. Németországból kaptam nagyon jó startpatront kicsit hosszabb mint ezek de még belemegy apusiba. Erősebb és egyenletesebb az RWS-nél is. A kékbe (sakjamuni) a moderátor kitörölte hogy szögbelövő patron pedig nem az, meg is írtam neki. Most várom valamikor az új szállítmányt mert postán nem lehet küldeni, csak személyesen hozhatja a barátom. Ahol Berlinben lakik pont egy kicsi de nagyon jó sportlövész fegyverbolt van a házban.
Előzmény: Törölt nick (368)
dzogcsen Creative Commons License 2008.09.24 0 0 367
Igen ez így van, bőven elég az RWS, de az Uma is elég céllövészethez és olcsóbb, Sok cseh patront vagyok kénytelen használni mert szlovákiai barátaim hoznak ajándékba, be kell számítani hogy lejjebb hord és annyi, még azzal is lehet célbalőni. A buherálást haggyuk. Nekem be se megy a flóbert csapi kilóg úgy 1 mm körül. Legalább nem kell a drága flóbert töltényt magozni, hehe.
Előzmény: szepcsik (366)
szepcsik Creative Commons License 2008.09.23 0 0 366

Sportlövést szeretnék csinálni otthon, mert nem tudom hogy az eddzésekre meddig tudok menni

 

Milyen edzésre jársz?

 

Mert ha lövészetre akkor nem kérdeznél ilyen átlátszó dolgokat, mert tudnád!:))

Te egyszerűen vadászni vagy buherálni akarsz.

 

A flóbert magozás annyi, hogy egy fogóval kiveszed az ólmot. Könnyen kijön alig van benne, de a hüvelyre vigyázz, az ne sérüljön, ne nyomd össze.

És nem kell féned, hogy kiszórodik belőle a por, mert nincs benne. Ha lenne akkor azt lőszernek hívnák:)

Vegyél a sniperbe 5.6-os ólomgömböt, és rws patront. Akkor nem kell magoznod és kb. ugyanazt éred el.

Előzmény: nbszvlajos (362)
nbszvlajos Creative Commons License 2008.09.23 0 0 364
Csal a lőtávot akarom növelni me a valódival ( a gyengítettlen .22LR toz-8 assal nem zudom meddig lesz lehetőségem még lőni pénteken du munkaidőben ) olyan lőteret meg má találtam majdnem a szomszédban ahhol légpuskával engednek . Sajna az igazi kispuskás lövészeté meg elég sokat kell utaznom.Ezt szeretném kiváltani a flóberttöltény kimagozásával.(Ja csak így munkaidő végén tudok netezni ilyenkor is csak ha elsőnek ülök a géphez) 
Előzmény: mcpie (363)
mcpie Creative Commons License 2008.09.23 0 0 363

A törvényi szabályozást azért nézd meg a témában! :))

 

45-50 méterre még 7,5 Joule-os légpuskákkal (4,5mm) is lehet célbalőni, lásd a FieldTarget (www.fieldtarget.hu) versenyeket. Úgyhogy önmagában az energia növelése csak a maximális lőtávot emeli.

 

Előzmény: nbszvlajos (362)
nbszvlajos Creative Commons License 2008.09.23 0 0 362
Szisztok vettem egy ilyen toz-8-as puskát és a korábbiakra visszaolvasva azt szeretném megtudni hogy a flóberttöltényt hogyan kell kimagozni? Szeretném növelni a teljesítményét a 5.5 golyónak, minél messzebre érjen el. Kb 45-50 méterre kellene. Sportlövést szeretnék csinálni otthon, mert nem tudom hogy az eddzésekre meddig tudok menni a munkahely összeegyeztetésével. 
nbszvlajos Creative Commons License 2008.09.23 0 0 361
hello
szepcsik Creative Commons License 2008.09.22 0 0 360

Köszi!:)

Nekem is ezek vannak, megnyugodtam....:))

Előzmény: Törölt nick (356)
STEVE.5 Creative Commons License 2008.09.22 0 0 359

Ezt te írtad:

"...ha ez mind megvan,jogosultak vagyunk fegyvertartásra..."

Én erre válaszoltam, hogy nemaddiga, van még néhány bukktató:-)

Előzmény: pirobarát (358)
pirobarát Creative Commons License 2008.09.22 0 0 358

Üdv!

 

Tároló hely kialakítása (feltételezem aki fegyvert tart otthon,nem szeretné,hogy nehezen megszerzett "kincsével"-illetéktelen kezek munkálkodjanak).

 

- klubtagság,

- rajtengedély,

- minősítés,

- szakági vezető javaslata--->ezeket kivesézhetnénk..:)

 

Mihez kellenek ezek?

Üdv!

Előzmény: STEVE.5 (357)
STEVE.5 Creative Commons License 2008.09.22 0 0 357

Ja, arra vagy jogosult, hogy felébredjél, ha a bilibe lóg a kezed:-)

- klubtagság,

- rajtengedély,

- minősítés,

- szakági vezető javaslata,

- tárolóhely kialakítása,

stb...

Előzmény: pirobarát (349)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.22 0 0 356
Előzmény: szepcsik (355)
szepcsik Creative Commons License 2008.09.22 0 0 355

Na most már valaki tegyen fel képet arról az RWS patronról:)

 

Kéd dobozos uma-m van , meg piros fedeles valami, de nincs rajta RWS jelzés.

 

Más típusba meg még nem is láttam. Pls kép, hogy mit keressek

pa2pa Creative Commons License 2008.09.22 0 0 354
köszi
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.22 0 0 353
A keserű művekben is szokott lenni.
Az Umarex egy picit gyengébb az RWS-nél, ajánlom azt is kipróbálni.
Előzmény: pa2pa (351)
pirobarát Creative Commons License 2008.09.22 0 0 352

Üdv!

Elvileg a Gunbox pesti üzletében ebben a pillanatban is van raktáron.

Előzmény: pa2pa (351)
pa2pa Creative Commons License 2008.09.22 0 0 351
Heló monfondir áruld már el légyszíves hol a pokolba lehet beszerezni az RWS STARTPATRONT. Már mindenhol kerestem de úgy néznek rám mintha ufót látnának. De ha bárki tudja ossza meg velem az infót, sokan dicsekednek vele, hogy beszerezték de a beszerzési helyet elhallgatják. Lehet hogy nincs is csak idegesíteni szeretnék azokat akik nem tudják beszerezni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!