Keresés

Részletes keresés

Mater Johanna Creative Commons License 2006.08.15 0 0 202
Ezt a mi országunk már elkezdte, még mielőtt te bármire rávilágítottál volna. Ugyan nem azért, mert elfogy a hely, hanem mert nincs pénz gyermekek felnevelésére. Szerencsés vagy, hogy erről oly keveset tudsz. De érdemes lenne ám tájékozódni sokmindenben, mielőtt kikiáltod a nagy igazságot.
Előzmény: thoughts (199)
thoughts Creative Commons License 2006.08.15 0 0 201
1 gondolkodó dolga, hogy gondolkodjon.
Előzmény: Mater Johanna (200)
Mater Johanna Creative Commons License 2006.08.15 0 0 200

Nem érintett meg a kételkedésed. Nekem épp elég, hogy én tisztában vagyok magammal.

 

Neked is hasonlóképp kéne tenned. Ugyanis amíg nem vagy biztos magadban, senki nem lesz biztos benned. És bizonytalanságod élő példája, hogy fórum kell, hogy cetli kell, hogy arra vágysz: elismerjenek. Alakíts ki saját világképet - mindenki ezt teszi felnőtté válása alatt. De utána nem mindenki akarja eladni vallásként saját gondolkodásának termékét azért, hogy ne kelljen kisujját se mozdítani saját egzisztenicájának megteremtéséhez. Változz! Csak ez az út járható.

Előzmény: thoughts (195)
thoughts Creative Commons License 2006.08.15 0 0 199
a Harmóniában nem azért fognak nem gyereket szülni az emberek, mert a törvények tiltják, hanem mert belátják, hogy akkor elfogyna a talpalattnyi hely is. ugyan így fogják az általam (is) megvilágitott igazságokat belátni.
Előzmény: Siphersh (197)
thoughts Creative Commons License 2006.08.15 0 0 198

"Ezután átmentünk az akkori barátnőmhöz, és leültünk beszélgetni az Édesanyjával hármasban. Témáink teljesen közömbösek voltak, mégis néhány órával a tévéműsor után becsapott az isteni szikra. Mint azt mondtam, akkoriban sokat olvastam az agyról. Nem voltam szakértő, de azt pontosan tudtam, amit minden a témában elolvasott könyv szajkózott, hogy az agy rendkívül tanulékony. Ezen a tényen alapult az akkori (józan) látomásom. Egy vak csecsemőt láttam fején kamerával, aki olyan szinten dolgozza fel a képátalakító berendezés információját, mintha mi sem lenne természetesebb. Hihetetlenül izgalomba jöttem, és valamiért megint a fürdőszobában kötöttem ki. Tisztán emlékszem a képre, épp a fogkefékre néztem, amikor rájöttem, hogy ez a berendezés sztereoszkopikusan is működhetne, azaz egy helyett két kamerát is lehetne használni, biztosítva ezzel a nem látók háromdimenziós érzékelését."

 

 

 

a fórumról meg kevesebben nézik mint gondolnád.

Előzmény: Siphersh (194)
Siphersh Creative Commons License 2006.08.15 0 0 197

"Mi az, hogy kell? Ez már a Harmónia?"

 

Heh... :) Ez jó. :)

Előzmény: Mater Johanna (190)
Mater Johanna Creative Commons License 2006.08.15 0 0 196

Mesélj nekem bármi kultúrájáról. Egyáltalán: kultúráról. Jelenünk kultúrájáról. Múltunkéról. Őseinkéről.

 

Elég nagy bajban lesz a világ, ha te leszel az, akire fel kell nézni...

Előzmény: thoughts (192)
thoughts Creative Commons License 2006.08.15 0 0 195

most mondanám, hogy régen a sámánok meg minden, de szerintem azok baromságokat mondtak. én nem mondok baromságokat.

 

 

 

tsak azért kételkedem a női mivoltodban, mert minden porcikám azt súgja, hogy férfi vagy. ha találkoznánk, nyilván nem kételkednék tovább.

Előzmény: Mater Johanna (193)
Siphersh Creative Commons License 2006.08.15 0 0 194

Másolj ide belőle egy pármondatos részt, bármelyik részt, és megmondom, hogy miért nem jó.

 

A cetliosztogatás meg hülyeség, élő spam, és teljesen fölösleges, amikor is itt az internet, itt ez a fórum, ahol pont azokhoz juthat el a dolog, akiket kegnagyobb valószínűséggel érdekel. Nem azért csökken a szájt látogatottsága ahelyett, hogy növekedne, mert nem osztogatsz cetliket. Hanem mert nem jók a gondolatok, amiket leírsz.

Előzmény: thoughts (188)
Mater Johanna Creative Commons License 2006.08.15 0 0 193

LSD-s, piás élmények reálisak? Hát annyira reálisak, amennyire reális gondolatokhoz vezettek téged. Ergo: nulla.

 

Attól, hogy nem vagyok veled egy véleményen, nincs okod kételkedni abban, amit mondok. Tehát: NŐ.

Előzmény: thoughts (189)
thoughts Creative Commons License 2006.08.15 0 0 192

Harmónia az lesz, ha meg lesz a dolgok kultúrája. abban a világban meg természetes lesz, hogy felnéznek majd rám.

Előzmény: Mater Johanna (190)
thoughts Creative Commons License 2006.08.15 0 0 191

jah, és decemberre várható, hogy elkészül a film. ez kicsit lelombozott, de sok a dolga, és ha ő nem lenne, akkor decemberre sem lenne film.

 

 

 

jah, és ő a cetlijeimen keresztül jutott el hozzám. ez még fontos lehet...

Előzmény: thoughts (184)
Mater Johanna Creative Commons License 2006.08.15 0 0 190

1. Mi az, hogy kell? Ez már a Harmónia?

2. Semmi elismerésre méltó nincs benne. De kétségtelenül vannak.

3. Bocsánat, hogy Siphersh helyett válaszolok, de felháborított a reakciód.

Előzmény: thoughts (188)
thoughts Creative Commons License 2006.08.15 0 0 189

az élményeim reálisak. és épp azok juttattak a gondolataimhoz.

 

 

ha nő vagy, akkor komoly vagy. férfinak érezlek.

Előzmény: Mater Johanna (187)
thoughts Creative Commons License 2006.08.15 0 0 188
a gondolataimat el kell ismerd! a szájtomat meg nem fogják látogatni, ha nem osztogatok cetliket. majd fogják.
Előzmény: Siphersh (186)
Mater Johanna Creative Commons License 2006.08.15 0 0 187

Nem reálisak a gondolataid, nem reálisak a meglátásaid, nem reálisak az élményeid, nem reálisak a céljaid - a véleményed sem lehet az. Elfogult vagy magaddal szemben, és isteníted, piedesztálra emeled magad. Volt megszámlálni érdemes mennyiségű embertömeg, aki azt mondta, hogy jó, amit gondolsz?

 

Amúgy nő. De miért fontos ez?

Előzmény: thoughts (185)
Siphersh Creative Commons License 2006.08.15 0 0 186
Szerintem se jók. És a szájtod látogatottsága még mindig csökken. Bár lassan már nincs hová.
Előzmény: thoughts (185)
thoughts Creative Commons License 2006.08.15 0 0 185
szerintem meg azok.
Előzmény: Mater Johanna (183)
thoughts Creative Commons License 2006.08.15 0 0 184

kedves Mindenki!

 

 

 

 

a srác tényleg full azt akarja amit én, ez tegnap kiderült az első találkozásunkkor. ez 1 jó hír.

Előzmény: thoughts (24)
Mater Johanna Creative Commons License 2006.08.15 0 0 183

Ez igen szubjektív, viszont legalább borzasztóan elfogult vélemény.

Szerintem nem jók.

Előzmény: thoughts (178)
thoughts Creative Commons License 2006.08.15 0 0 182
jah, egyébként csak 1 ateista válthatja meg a világot. istennel, Allahhal, Buddhával ilyesmit nem lehet elérni, ez már kiderült...
thoughts Creative Commons License 2006.08.15 0 0 181
nem is az a lényeg, hogy soxor igaza van. ő 1 művelt okos asszony. valszeg ezt is jobban tudja nálam...
Előzmény: thoughts (180)
thoughts Creative Commons License 2006.08.15 0 0 180
anyu most mondta, hogy mi nem gazdag család vagyunk, hanem jó módu. anyunak soxor igaza van.
thoughts Creative Commons License 2006.08.15 0 0 179
Mater Johanna, Te férfi vagy vagy nő? (megtisztelnél, ha elárulnád.)
Előzmény: Mater Johanna (176)
thoughts Creative Commons License 2006.08.15 0 0 178
mivel a pszichózisom során ráálltam a piára, a gondolataim nagyja nem józanul született. oszt mégis jók...
Előzmény: Mater Johanna (176)
thoughts Creative Commons License 2006.08.15 0 0 177
nézd meg a honlapom (www.bakonyiadam.hu) és mindent megértesz.
Előzmény: horst_fuchs (175)
Mater Johanna Creative Commons License 2006.08.15 0 0 176

Év? Század? Naprendszer? Bolygó?

Bár semmi közöm hozzá - de ha már meg akarsz váltani, szeretném tudni, mikortól lehet számítani józan gondolatokra.

Előzmény: thoughts (174)
horst_fuchs Creative Commons License 2006.08.15 0 0 175

mi pontosan a topik célja?

milyen téren, milyen eszközzel kívánjátok megváltani a világot?

(csak érdeklődöm)

thoughts Creative Commons License 2006.08.15 0 0 174

nem. szept 1-től.

Előzmény: Mater Johanna (173)
Mater Johanna Creative Commons License 2006.08.15 0 0 173
És mikor kezdődik az a félév? Holnap? Mindig holnap?
Előzmény: thoughts (169)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!