Keresés

Részletes keresés

borcsi555 Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4760
Kedves Szőkeciklon, költői túlzásnak szántam:))
Jajdejó hogy jöttök!!!!!!!!!! Nektek sincs messze az fmh.
Persze, akkor viszem a kis jógakönyvem és együtt jógázunk, amit nem tudok megcsinálni, majd megmutatom a képen. Tök egyszerű gyakorlatok, ne számítsatok nagy mágiára, a lényege, hogy minden nap csinyálny köll. (műtétre váró gerincsérvem totál helyrehoztam vele fél év alatt.) Shaish:van terhesjógám is, csinálhatjuk majd együtt!:)
Hízás:smamiról azt hallottam, hogy csontsovány. Én sajnos nem. Este nem evés nagyon hatásos, du 5kor kell/ene vacsizni.
Előzmény: Samu mama (4756)
Samu mama Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4759
:)))
Előzmény: shaish (4758)
shaish Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4758

Várjál, lehet h neked lesz igazad, Borcsi majd elárulja h csak vicc volt-e...:)

 

Bár te szőke vagy neked elnézzük:).

Előzmény: Samu mama (4756)
shaish Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4757

Gyerteeeeek!  De jó lenne!

mi 1kor tudnánk indulni, kb fél óra lehet az út, bár még nem voltam ott..

Előzmény: Samu mama (4754)
Samu mama Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4756
Samumamaszőkenő bemutatkozik :D
Előzmény: shaish (4755)
shaish Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4755
Én viccnek vettem, csaknem...:D...azok kólát isznak a bigmachez:).
Előzmény: Samu mama (4753)
Samu mama Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4754
Akkor kénytelen leszek elmenni talira :D. No, ha nincs óriási hó, akkor mi is megyünk. 1 körül nem lenne jobb, vagy akkor alszanak a manók?
Előzmény: borcsi555 (4749)
Samu mama Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4753
Sztem ez teljesen ok. Az amerikaiak meg nem normálisak, ez komoly, hogy a serdülők is tápot isznak???
Előzmény: borcsi555 (4748)
Samu mama Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4752
"nem ilyen sorrendben..." :DD Ez jó!
Előzmény: shaish (4747)
Samu mama Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4751
:))) Ez kedves, de a képek csalókák, sajnos..... :DDDDD..

Hát, a helyzet uez, ezért egy csomószor 2-3 félét (Sárika) főzök, Mp egész nap ehet, nem hízik, én meg itt sznvedek, tornázok, kecskekaján élek és hízom :DDD

No igen, főleg kitartás kell, meg elszántság...
Előzmény: shaish (4747)
shaish Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4750

Borcsi, jógagyakorlatokat nekem mutathatnál, vagy majd mondd el ha te nem csinálhatod!

Barátnőm is gyógytornász, ő is mutatott pár dolgot, lehet h azért nem fáj a hátam?...(mármint csinálom is néha, nemcsak mutatta:D)

 

Serdülőkorig:)) de igen, képesek túlzásokba esni rendesen....

 

Véleményért meg ne kérj bocsánatot, nem csak a dícsérgetés mehet a topicon. Sztem amíg a hangnem normális, addig lehet egyetnemérteni is:).

 

borcsi555 Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4749
Derékügy az én szagterületem, nagyon jó erősítő gyakorlatok vannak+jóga, akit érdekel mutatok majd a talin, nekem beválnak csak most a terhesség miatt pl fordított testhelyzetet már nem szabad:(
Shaish: én is hasonló cipőben, szakmám most végzem mégsem igazán izgat, ill saját helyet üzemeltetnék majd, de az nagyon drága mulatságosság. Majd keresünk együtt egy helyet és megosztjuk:)) persze csak a 2 gyerek után:)))))))))
Előzmény: Samu mama (4745)
borcsi555 Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4748
Sziasztok!
Violettának boldog fülinapot!!!
Smami, még csak 9 hetes vagyok, ájulások javulóban. Mióta beállt az alvása, tényleg csak annyiszor cipelem, ahányszor szükséges, mert koppkopp nem nyűgös vagy ha mégis, akkor hintázik és Halász Juditot hallgat:) imádja:)
Félreértések elkerülése végett: én nem vagyok (nagyon) tápszerellenes, de! Túlzásnak találom, mikor látom a bnőm majdnem 2 éves gyermekét, amint cuclisüvegből tápot iszik, mint a csecsemők. Mindent ehet és nekem senki ne mondja, hogy ettől lesz egészségesebb. Viszont jó kövér:) Biztos a felnőtteknek is jót tenne napi 2 deci:))
Nem több amerikában sem az egészséges ember, sőt.. pedig tápszert nyomatnak serdülőkorig:)
Kicsit olyan ez, mint a terhesség alatti elevit szedés. Akinek érdeke, aszerint anélkül inkább élni sem lehet terhesen, de hallottam ellenkező véleményt pl. egyes vitaminok túladagolása sem épp kedvező. Inkább vérképet kell nézni és azt pótolni, ami valóban hiányzik. Hú, most látom, kicsit elszállt a lovam, bocsi mindenkitől, ez a véleményem:))
shaish Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4747

Neked nem adok, láttalak képen, csinos vagy:).

Fogyókúrában egyébként én nem vagyok módszerpárti (bár vkinek az jön be h megszabják mit ehet, lefogyni le lehet kbő diétákkal, de ha utána visszatér a régi kajákhoz, akkor visszajönnek a kilók) hanem egészségesen, kevesebbet/zsír és szénhidrátszegényebben persze, mozgás mellett, kitartással. Na az utóbbival nekem pl vannak gondjaim:) olykor-olykor.....sztem agyban dől el:))) hosszútávon..

 

 

Zabkorpa pl joghurtba,  műzlibe sok folyadékkal...meglepően jóllakott érzést ad:). De ne a vitaminoddal együtt vedd be mert nem fog felszívódni.

 

Amiket én szeretek így ajánlgatni még, az a sok zség (cukkini, brokkoli, zeller, tök stb) mert kis hússal, joghurttal, sajttal leöntve, sütve isteinek és nem hízlalnak. Babáknak is mehet, nem kell duplán főzni.

 

Este nagyon keveset csak, vmi könnyűt, saláta, gyümölcs, joghurt, hamlet vmivel, persze nem ilyen sorrendben hanem vagy-vagy:).

 

Ha olyan "pechetek" van mint nekem h a férjem tök sovány, hízhatna igazán, én meg ugye inkább fogynék, na akkor vagy kétfélét főzöl, vagy nem:p de akkor vki nem jár jól...

 

 

 

Előzmény: Samu mama (4740)
Fogár Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4746

sziasztok!

 

Cait: halat sztem is...Janka is imádja...szagra tény,h büdi,nameg a végtermék sem oldaható meg szellőztetés nélkül :)...de én úgy tudom,h mindenféle halkütyü nagyon egészséges...és nem csak gyerekeknek :)))

 

nálunk Janka eszik diót (tegnap pl diós tészta volt az ebédje)...szerette.

 

Tikky kislánya Violetta :)

 

 

cipőügy...nálunk is van,h cipőben van Janka,van,h mezitláb...de főleg a hideg kő miatt adok rá többször cipőt, meg,h el ne csússzon a parkettán+kövön.

 

akkor "örülök",h ez a szopihiszti nem csak nálunk volt...nálunk 5,5 hósan jött és én vmvel 6hós kora után feladtam mindkettőnk nyugalma érdekében...azóta minden éjszakát átalszik és semmi hiszti nincs esti,v reggeli evészet közben.

 

mi megyünk mindjárt a Bálint házba...ha vk akar csatlkozzon :)

2,f3ig ott leszünk

Samu mama Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4745
11.7???? Ejha!!!!! :))))
Akkor még van remény derékügyben!!!!!!
Előzmény: shaish (4741)
Samu mama Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4744
Hol máshol? :)
Előzmény: maci18 (4700)
Samu mama Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4743
Boldog szülinapot!
Előzmény: Tikky30 (4712)
Samu mama Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4742
Micsoda nagyfiú lett :)
Előzmény: tracy71 (4695)
shaish Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4741

Ha a helyette mit arra vonatkozik h mit szeretnék csinálni, akkor khmm....viszonylag a lehetőségekhez igazodva a köv terveim vannak. Szülök mégegy porontyot gyorsan, aztán kozmetika, aztán újabb kölkök:) mellette nem tudom belefér-e a kozmi, valamilyen formában talán igen, aztán ha nagyobb a család, akkor lehet h vmi lovas dologba fogunk bele, de ez csak álom egyenlőre, azzal is kibékülnék ha egy kis takaros szalonom lenne, ahol napközben elmelózgatok meg abajgatom népes családomat.

De a lovas téma annyira vonz, hogy vmilyen formában még nyitok feléje....a jövő zenéje meglehetősen....majd öregkoromra:DD.

 

 

Samu mama, pilleSári:) hát neked se könnyű, panaszkodjak h Csabi 11.7 körül van?! De nem cipelem sokat, és lekopogom h most nem fáj a derekam se....

 

Elaludt:).

Samu mama Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4740
Shaish, gondolom, már sokat fárasztottak ezzel - vmi jó kis diétás tanács itten? :))))
Előzmény: shaish (4726)
Samu mama Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4739
Sztem teljesen ok, ha nem volt allergia a családban, h a Janka tejet kap... Iszonyat áron mennek a tápok...
Előzmény: Fogár (4706)
shaish Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4738

Zsuzsa, sztem se dobd ki azért, én is hasonló véleményen vagyok mint Cait, néha mezítláb, máskor cipőben, néha meg mamuszban. Azért nem mászkálhat mindig cipőben sem, meg úgyis megtanulja levenni:).

De kell jó benti cipő, persze, olyan amiben könnyen járkál, jó kiképzésű.

remélem jövőhétre megérkezik a mienk is..

 

Cait,

Halak pedig jóóók:), huhh és lehet h nem fogsz örülni de a büdi olajoshalé is magas.

Máké brutálsok, de ugye azt nem annyira lehet marokszámra enni....

http://www.euuzlet.hu/szines/kalcium.html

Ezt a netről lőttem, mert a könyveim már dobozokban, de a szerző tanárnőm is, meg elég sok könyvet írt ilyen témában.

 

Magvakat darálva, de ugye mogyoró elvileg allergén, dió ? hát ugye kompromisszumos megoldás kell, ha vmit nem kaphat..

Banán..

 

Várjál, megnézem még miket kérdeztél, szitaagy vagyok:)

 

Samu mama Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4737
Tejpép: én Sárinak a DM-es vaníliás-grízeset adom az nekem bejön (khm).

Na, egy peluscseréig szünetelek, nagy nyögéseket hallok az asztal alól... :D
Előzmény: shaish (4707)
Samu mama Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4736
Sári 10900 gr volt 2 hete, de sztem nem hízott, tartja a kis súlyát, de nekem már komolyan leszakad a derekam, néha csak fekszem Sári mellett a pokrócon és nyögdécselek, este meg Richtofit. Bár Noja "pehelysúlyát" sem lehet semmi cipelgetni kisterhesen!!!
Remélem, ájulásügyileg javulgatsz! Remélem, egyedül nem csörtettek semerre sem... Mennyi is vagy most? :)))) (mármint hetekben :P)
Előzmény: borcsi555 (4693)
tracy71 Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4735

Hal témához egy jav.:

Próbáltad már az afrikai harcsát? Az a jellegzetes halszaga nincs az elkészített ételnek. A um.gerincén kívül más szálka nincs benne. Könnyen elkészíthető és tuti, hogy még az olyan személyek is megeszik, akik annyira nem rajonganak a halért, mint a párom.

Előzmény: Caitlin (4728)
Zsuzsa89 Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4734

Réka 11 hósan  9450 g, centit majd mérek szülinapkor :)))

 

 

Caitlin Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4733
nem kell kidobni. szerintem. valtogatva, neha mezitlabasan hagyva jarkajon _szerintem_ a gyerek, h a valtozatos minosegu talajon is megtanuljon jarni. ok meg kapaszkodnak/egyensulyoznak a labujjaikkal is.... de persze itt is elso amit doki mond :)
Előzmény: Zsuzsa89 (4730)
Zsuzsa89 Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4732

Tikky, mindenhol a kislányod nevét keresgéltem :)) Fogár kisegített :)

Szóval:
Nikolettának boldog szülinapot kívánunk! Aranyos a képeken :)

Caitlin Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4731
amarantba forgatott fasirt (nem volt itthon zs.morzsa) nagyon angy kedvenc! es onmagaban is szereti :)
Előzmény: shaish (4729)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!