Keresés

Részletes keresés

cyanlight Creative Commons License 2008.03.28 0 0 3960
Ki tudja, valójában mennyire élvezik, leginkább max. az örömszerzésért élvezik, az enyém bevallotta.
Mindenesetre még így is jobban élvezi,mint én. Pedig ügyes.
a mocsok Creative Commons License 2008.03.28 0 0 3959
szépen beszélsz Riby;)
Előzmény: Riby (3958)
Riby Creative Commons License 2008.03.27 0 0 3958
Én nagyon szeretek! Főleg ha nagyon finom a pasi íze! Élvezem, ahogy a meleg sperma a számba lövell!!


digitalgirl Creative Commons License 2008.03.27 0 0 3957

nálam is ez vált be,csak egy kis idö kellett,hogy megszeressem a pasi testét,aztán most már le sem lehet állitani :))))

Előzmény: végtelen tenger (3953)
Borbak Trufa Creative Commons License 2008.03.27 0 0 3956
Ő szerintem tuti, hogy szeret szopni!:)))

Borbak Trufa Creative Commons License 2008.03.27 0 0 3955
Szeretnek hát!
Bár néha tagadják!:)))
végtelen tenger Creative Commons License 2008.03.26 0 0 3954

és utána nagyon meghálálják:-)

Meg kell várni, amig beérik a gyümölcs:-)

Előzmény: végtelen tenger (3953)
végtelen tenger Creative Commons License 2008.03.26 0 0 3953

Igen, valahogy így. Ha szeretem a másikat, valóban szeretem minden porcikáját, s nincsen bennem ellenérzés. De a nők esetében (sokszor legalábbis) kell egy kis időt engedni, hagyni, hogy ő is kívánja ezt a formát.

Igazából türelem és tolerancia, amit elvárnak tőlünk ffiaktól.

Előzmény: Törölt nick (3952)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.26 0 0 3952
Az jutott eszembe, hogy én miért is kényeztetem a nőket az ágyban: mert nekem is jó. Tetszik a női test minden porcikája, tetszik a hatás, amit kiváltok a nőkből, jól esik játszani a mellbimbóval vagy a csiklóval. A nők is lehetnek így, ha tetszik neki a testem, mindenhol meg akar puszilni, minden testrészemet a szájába akarja venni, legyen az fülcimpa vagy éppen valami más. Persze biztos van egy csomó nő, akinek nem tetszik a férfi teste vagy nem meri felvállalni maga előtt sem a vágyát.
Előzmény: végtelen tenger (3951)
végtelen tenger Creative Commons License 2008.03.26 0 0 3951

Nem tudom.

Visszaolvasva szerintem ez inkább érzelmi és nagyon bizalmi kérdés a lányoknál, nőknél.

Először lehet, hogy "csak" a kiváncsiság hajtja őket, meg hogy kellemes legyen a kiválasztottnak.

De aztán ha ráéreznek az ízére, akkor már meg is szerethetik magát az aktust.

zéééz Creative Commons License 2008.03.25 0 0 3950
jó akkor kezdd el a megfigyeléseket ...írni segítek ,ha akarod(((-:
Előzmény: Törölt nick (3949)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.25 0 0 3949
Ha tudnám, könyvet írnék a titokról és sok pénzt keresnék vele :-)
Előzmény: zéééz (3947)
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.25 0 0 3948
Hümm...az egy másik topik témája::))
Előzmény: a mocsok (3946)
zéééz Creative Commons License 2008.03.25 0 0 3947
Akkor Te egy mázlista vagy ...és mivel éred ezt el náluk?????

persze ez nekem öröm ,,,de itt van aki nem így gondolja-:P
Előzmény: Törölt nick (3941)
a mocsok Creative Commons License 2008.03.25 0 0 3946
azt csak akkor ha én nyalok:PP
Előzmény: Angyalbaby (3938)
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.25 0 0 3945

Még mindig nem értem Önt.

Valószínűleg nem volt még olyan partnere, aki kifejezetten élvezte volna a szájával kényeztetni a férfiasságát!!

Előzmény: Altamir (3943)
CicitimádóNé Creative Commons License 2008.03.25 0 0 3944

Nem jó, hogy így látod. Illetve igazad van. Van sok nő aki prűd az ilyesmihez.

De az "ilyen lányok" szerintem csupán nem merik elengedni magukat a szexben, nem "teljesülnek" ki közben.

Nem kell ehhez szerelem. Amikor két ember eljut oda, hogy lefekszenek egymással, még nincs szerelem, csak kölcsönös vonzalom és egy hatalmas fokú vágy.

Nem kell semmi más, csak két ápolt, jó illatú nemiszerv és két olyan ember, aki úgy éli a "nemi életét" : hogy NEKEM AZ A LEGFONTOSABB A SZEXBEN, HOGY A PARTNEREMNEK JÓ LEGYEN. HA NEKI JÓ, NEKEM IS AZ LESZ.

A másik, hogy merd vállalni önmagad. Vezesd rá, meséld el, mutasd meg, hogy neked mi a jó ?! A lányok is imádják az orális szexet. Franciázzatok. Miközben élvezi ő is, lehet szíveseben okoz ő is örömet neked.

Ja és mégvalami : Te fiúkkal én meg lányokkal beszélem meg ezt a témát...

A pasik sem igazán állnak a helyzet magaslatán az orális témában !!!

És ezt hidd el. Sokan nem is szeretik , de nem is tudják JÓL csinálni.

Ugyan közel 10 éve férjnél vagyok, azért elötte nekem is volt más kapcsolatom.

Ha olyan párom volt, aki azt gondolta ő mekkora numera és milyen jól csinálja azt amit csinál, majd 3 perc "puszilgatás" után inkább a szexre tért én sem szívesen kényeztettem őt a számmal órákig.

Majd jött a férjem, aki olyan mint én. Szex, orális együttlét nélkül nem létezik !!!

Kivéve a konyhai 10 perceseknél :-)

De ő, ha kell addig kényeztet ott alul, még LEGALÁBB 2 orgazmuson túl nem vagyok !!!

( CSAJOK ERRE NE MERJETEK LELKESEDNI !!!

TIGRISKÉNT GYILKOLOK ÉRTE )

Így miután bódult állapotban vagyok "történéseink" után, aza legtermészetesebb, hogy hajolok a férfiasságára és azt keresem, mivel is tudnám ezt AZONNAL visszaadni !!!

 

 

Előzmény: ábrándozó (3939)
Altamir Creative Commons License 2008.03.24 0 0 3943
Kegyed lassan már az ideális szerető kategóriáját közelíti. :-))
A "rásegítésnél" elsősorben nem a fogást emeltem ki, hanem az egyre hevesebb előre és a hátra mozgatást...
Egyébként én is szeretem közben fogni a hölgy fejét, és gyöngéden simogatni a tarkóját és a füle környékét, hiszen az örömért öröm jár, még ha nincs is köszönőviszonyban a kettő.
Előzmény: Angyalbaby (3932)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.24 0 0 3942
El is felejtettem - én messze vagyok a 21-től (a 0 felé), de már akadt olyan, aki kifejezetten élvezte. Hülyén hangzik, de lehet, hogy jobban élvezte, mint én.
Előzmény: Törölt nick (3941)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.24 0 0 3941
Nekem eddig az összes partnerem magától vette a szájába a farkam. Nem is szoktam kérni őket, mert én annyira nem élvezem a dolgot, ők erőltetik :-)
Előzmény: ábrándozó (3939)
Durván jóbb Creative Commons License 2008.03.24 0 0 3940
Szerintem a csajok nagyon szeretik kézbe venni a dolgokat,sőt egy farokkal alig elégszenek meg.
Egyre többet akarnak és ezért egyre jobban bevállalósak a csajok!
ábrándozó Creative Commons License 2008.03.24 0 0 3939

Mindenki magából indul ki. Az hogy te szereted orálisan kényeztetni a pasid nem jelenti azt hogy más is szereti. Még ha szerelmes akkor sem. Én például reggel este nunit nyalogatnék. A páromét. Ő is szerelmes belém, szokott is orális gyönyörben részesíteni, de semmi pénzért nem élvezhetnék a szájába, az hogy lenyelje pedig kizárt. Nem bírja az ízét, szagát. Ez van. Pedig megtenné ha nem lenne olyan rossz.

Amúgy az a véleményem hogy ezt a topikot nem olyan lányok látogatják akik prűdek vagy akik nem hajlandók az orális szexre. Sőt, azt is el tudom képzelni, hogy "ti" akik ilyen bevállalósak vagytok csak azért nyilatkoztok így, hogy nekünk pasiknak jobb színben tünjetek fel! Kb 21 nővel volt orális kapcsolatom, és talán kettő volt amelyik valóban élvezte ahogy szopott. És ne gyertek ezzel a szerelem szöveggel, mert csak olyan nővel volt viszonyom ahol kölcsönös volt a szerelem.

Érdekes, de a legtöbb pasi imádja ha orálisan elégítik ki, mégis az összes ismerősöm panaszkodik (ha megkérdezem) hogy nem is emlékszik rá mikor elégítették ki utoljára szájjal. Volt pár csajom akik szerint soha senki nem nyalt olyan jól mint én, mégis volt olyan is amelyik egyáltalán nem szerette, sőt olyan is amelyik egyáltalán nem engedte egyszer sem! Igaz ez utóbbi még megfogni se nagyon fogta a dákóm. Ilyen is van.

Előzmény: CicitimádóNé (3930)
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.24 0 0 3938
Mit?

A fejedet? ::))
Előzmény: a mocsok (3937)
a mocsok Creative Commons License 2008.03.24 0 0 3937
engem is izgat ha foghatom közben:)
Előzmény: Angyalbaby (3932)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.24 0 0 3936
Szerintem se tévedsz... sőt nagyon jól fogalmaztad meg, benne van minden....
Előzmény: brekkancs (3934)
zéééz Creative Commons License 2008.03.24 0 0 3935
nem tévedsz ez így van ....szerintem is((-:
Előzmény: brekkancs (3934)
brekkancs Creative Commons License 2008.03.24 0 0 3934
Ha vmit kényszernek éreznék, talán juszt se csinálnám... És ha vmit úgy érzek, hogy kényszerből csinálnak nekem, azt meg azonnal abbahagyatom. Ott ette meg az egészet a fene akkor már. Ilyenkor szerintem a belső kényszer kell, hogy hajtsa az embert, hogy attól rágja a kefét, ha nem csinálhatja. :)
Most azon gondolkodom, hogy azért minden jó szexnek van egy dinamikája. Ritmusa, hullámzása. Hogy elindul vhonnan és tart vhová. És ebben abszolút benne van az, hogy az ember annyira éhezik a másik testére, hogy képtelen nem elnyelni akár így, akár úgy. Én legalábbis így látom. Aztán lehet, hogy marha nagyot tévedek. :)
Előzmény: ottofon (3928)
zéééz Creative Commons License 2008.03.24 0 0 3933
amit kényszernek érez valaki a szexben ..az gáz....

szerintem a szopás nem kényszer ..hanem élvezet igen is ...jóóó érezni a másikat úgy is....

persze egy puhapöcs pasival nehéz lehet boldogulni...gondolom a nők attól lehetnek kiborulva....és nem élvezik....
Előzmény: Angyalbaby (3932)
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.24 0 0 3932
Sosem érzetem kényszernek, ha olyan volt a partnerem.
Kifejezetten élvezetes volt és most is az.
Az meg hogy a számba, vagy az arcomba......., hát Istenem ::))

Azt meg kifejezetten szeretem, ha fogják a fejem közben::))
Előzmény: Altamir (3931)
Altamir Creative Commons License 2008.03.24 0 0 3931
Hááát, szerintem nem sokan vannak akik "odáig" lennének azért, hogy az ondó végigcsorogjon az arcukon, arról nem is beszélve, hogy akár a hajukra is juthat belőle. Persze, a szájba élvezést követő nyelés, esetleg köpés sem lehet felemelő érzés, bár a köpést nem minden férfi díjazza.
Szerintem is az elvárás és a szerelem miatt teszik meg, azért, hogy a férfi ne olyan lányt keressen, aki megteszi neki ezt is. Illetve, jobb esetben a kölcsönösség miatt.
Azt el tudom képzelni, hogy a magömlésig kifejezetten izgalmas, hogy uralja a férfit, de, ha esetleg térdel , vagy gugol előtte, akkor az már nem lehet nagyon felemelő. (ágyon fekve azért másabb kicsit) Arról nem is beszélve, hogy sok férfi szeret a kezével rásegíteni, a hölgy fejét előre és hátra mozgatva, az már megalázó, hiszen olyan mintha szájba b@szná... (de közönséges voltam...).
Egy biztos, nem sok olyan férfi lehet, akinek ne jönne be, ha épp neki csinálják...
Előzmény: Angyalbaby (3929)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!