Keresés

Részletes keresés

Kpeter Creative Commons License 2001.01.05 0 0 8
Fishtax

Egy fontos dolgot tényleg kihagytam. Budapeströl indulnék.
"(Mindezen infók összeszedéséhez 10 percre meg egy kis gondolkodásra volt szükség.) "
Hát ezt beláthatod, hogy nem így van, mivel a repülöutat bebuktad, az autóutnak meg nézzek utána én.
Nem az érdekel, hogy mennyi idö a kicsekkolás meg a becsekkolás egy nemlétezö járaton, és mit mivel kössek össze a térképen ha kocsival vágok neki az útnak, hanem KONKRČTUMOKra lennék kiváncsi! Járt-e valaki ott és ha igen mivel ment? Ennyi.

robicsek
KÖSZI!

Üdv
P

rice Creative Commons License 2001.01.05 0 0 7
"sületlenség":))))))
beláthatod, hogy ez soha nem volt, és nem is lesz jellemző a cégemre:)

rizsa

Előzmény: Fishtax (6)
Fishtax Creative Commons License 2001.01.05 0 0 6
Melyik részét és kinek?

Fishtax

Előzmény: rice (5)
rice Creative Commons License 2001.01.05 0 0 5
kéretik ezt nagyon gyorsan korrigálni:)

rizsa

Előzmény: Fishtax (4)
Fishtax Creative Commons License 2001.01.05 0 0 4
Akkor már értem, mi az a sületlenség, amit a malev.hu oldalon láttam, miután beírtam a Bp-Ljubljana útvonalat, nevezetesen azt, hogy az út 8 óra!
:-)

Fishtax

Előzmény: robicsek (3)
robicsek Creative Commons License 2001.01.05 0 0 3
re repülő: BUD-LJU direkt járat nincs. Bécsből van.
A leggyorsabb talán Bécsig autoval (2 ora), onnan egy óra a repulőut. A Ljublanai reptér nagyon pici, gyors a csomagkezelés.
Autoval az a baj, hogy nagyon zsufik az utak, sok a kamion, nehéz előzni.
Előzmény: Fishtax (2)
Fishtax Creative Commons License 2001.01.05 0 0 2
Khmm... csak logikusan végig kell gondolni... Meg aztán jó lenne tudni, honnan is akarsz indulni...
:-)
Repülő
térre indulás előtt illik 1,5 órával kimenni. Az Bp. központból indulva már 2 óra. Repülőút max. 1,5 óra lehet (szumma 3,5), kicsekkolás 1 óra (szumma 4,5) reptér célállomás még +1 (szumma 5,5).
A közúti részt próbáld meg te megnézni (Javasolt útvonal: Bp-Rábafüzes-Ljubljana v. Bp-Letenye-Ljubljana) és összevetni.
Vonattal az út 8 óra, 496 km, Dráva IC, indul 07:50 Budapest-Keleti pu.
Választhatsz.
(Mindezen infók összeszedéséhez 10 percre meg egy kis gondolkodásra volt szükség.)

Fishtax

Előzmény: Kpeter (1)
Kpeter Creative Commons License 2001.01.05 0 0 1
:-)

Nem az érdekel, hogy merre menjek, hanem hogy mivel, hogy lehetöleg minél elöbb odaérjek.
Vonat, autó, repülö..

P

Fishtax Creative Commons License 2001.01.04 0 0 0
Ha előveszel egy térképet és azon megkeresed a bp-i 0 kmkövet, onnan szépen végigkövetheted az útvonalat...
:-)

Fishtax

Előzmény: Kpeter (-)
Kpeter Creative Commons License 2001.01.04 0 0 topiknyitó
Szevasztok!

Arre lennék kiváncsi, hogy hogyan lehet a lehetö leggyorsabban a szlovéniai Kranj nevü városba eljutni? Kranj Ljubjanától kb. 25 kilóméterre van. Elsö körben Ljubjanai lehetö leggyorsabb megközelítése is érdekélne.
Köszi!

Üdv
P

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!