Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.07 -4 0 96

Onnnatól, hogy a nőknek szintén heti negyven órát kell dolgozniuk maguk eltartásáért, és nem tartja el őket senki, nincs is miről beszélni, egyértelmű, kitől várják el a más szerepben való megfelelést is.

Előzmény: rocky cellar (89)
rocky cellar Creative Commons License 2018.12.07 -1 1 95

Ez biztos, hogy ezen ffiak vannak felháborodva?

Előzmény: Törölt nick (93)
rocky cellar Creative Commons License 2018.12.07 -1 2 94

Hát fenetuggya, sosem próbáltam:-) De te má régi bútordarab vagy, az itt felsoroltak közül tapasztaltál bármi hasonlót életed során? Vagy ez is csak olyan, hogy 'óvastam valahun, hogy állítólag ígyvót':-)

Előzmény: Anyóca99 (92)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.07 -3 0 93

"Fene se várja el , hogy egyedüli kenyérkeresők legyenek a férfiak !  Ti meg fel vagytok háborodva ."

 

10/10.

:)

Előzmény: Anyóca99 (92)
Anyóca99 Creative Commons License 2018.12.07 -2 1 92

Jobb lett volna nőnek születni annó ?  Hogy gyerekkorodban apád , később a férjed mondja meg mit tehetsz és mit nem ?  Hogy esetenként még azt is megmondják kit szerethetsz , kihez kell feleségül menned ?  Akkoriban nem volt ám szex-éheztetés ! Mer' anyu kapott pár fülest , oszt' menten szexmániás lett .

Háborúban meg a nők vetettek/szántottak/arattak otthon .... ha nem akartak gyerekestől éhen halni . Esetleg még jól meg is erőszakolták őket , oszt' ha apu élve került elő , jó ha megtűrték azért , amiről nem is tehetett . Vagy eldobták , mint egy használt kapcát .

Az újabb korban pont az ilyen begyöpesedett  szokások/elvárások ellen megy minden . Fene se várja el , hogy egyedüli kenyérkeresők legyenek a férfiak !  Ti meg fel vagytok háborodva .

Előzmény: rocky cellar (89)
rocky cellar Creative Commons License 2018.12.07 -1 2 91

Sportoló nőkről még nem hallottál? És a ffiak sem született díjbirkózók. Azaz, mindkét nem fejlesztheti, viszont egyes tulajdonságok a ffiaknál jobban fejleszthetők, más tulajdonságok meg a nőknél. És akkor erre még ráépülnek a társadalmi szerepelvárások.

Előzmény: virágot szedő holló (90)
virágot szedő holló Creative Commons License 2018.12.07 -2 1 90

Ez egy hamis narratíva, egy férfi fejlesztheti a kommunikációs készségét, míg egy nőnek soha nem lesz olyan fizikuma, mint egy férfinak.

Előzmény: rocky cellar (87)
rocky cellar Creative Commons License 2018.12.07 -1 4 89

Bár én lettem vón úgy 'elnyomva', hogy soha semmivel nem kő törőnni, csak a négyfal között sasszézni, oszt otthol rendet tartani:-) Szóval nem értettem én sose ezt a naagy feminista elnyomáselméletet:-) Mégse a nőket kötelezték katonáskodásra, nem tőlük volt elvárás a civil életben sem, hogy végezzék a nehéz, veszélyes feladatokat, nem ők voltak magukra utalva, miután felnőttek, nem nekik kellett udvarolni a ffiaknak, nem tőlük várták, hogy kosztot-kvártélyt biztosítson a családjuk számára, stb. Sztem a ffiak szerepei mindig is sokkal nehezebbek voltak, éshát, ezeket hellyel-közzel manapság is nemi alapon elvárják, persze, a női szerepeken meg osztozzon apóca is, mert kömben elnyomó:-)

Előzmény: Anyóca99 (88)
Anyóca99 Creative Commons License 2018.12.07 -2 1 88

No de mé' mondanának le róla ? Tessék felnőni hozzájuk ! :-DDD

Viccet félretéve : asszem' a nők törlesztenek . Mindig el voltak nyomva , adták-vették őket (sajna még manapság is néhol) , övék volt a fakanál/gyereknevelés /háztartás/férj urak kiszolgálása . Ma már nem érik be ennyivel , és ebbe  (elhiszem hogy) marha nehéz beletörődni .

Meg kell tanulni újra az együtt élést .

Előzmény: rocky cellar (87)
rocky cellar Creative Commons License 2018.12.07 -1 0 87

Nu, hát az mgo valami ilyesmi, ahogy én látom, hogy fejbe eldől, az ár/érték arány:-) oszt passzolnak:-)

Igen, de pont ez az, hogy a ffi csak fizikálisan erősebb (már amellik) egyéb dolgokban meg a nőknél az erőfölény (pölö kommunikáció, v 'gyengébb nem' szerep). És eszük ágába' sincs lemondani az ezekből adódó előjogaikról, amiket mindig is alkalmaztak a ffiakkal szemben.

Előzmény: Anyóca99 (86)
Anyóca99 Creative Commons License 2018.12.07 0 1 86

"Dehát pont ez az, hogy ezen a téren a ffi a gyengébb:-) ''

No jó  .... ha majd ráérek , ríkodom  kicsit a saját fütyijüknek kiszolgáltatott férfiakért .:-)

Aszongyák' az okosok , hogy minden fejben dől el .  Akkor nem lehetne kicsit használni azt az eszközt szegény hímneműeknek ?

Az egyenrangúság meg nem divat , hanem olyan jog , amit nem a fizikai erőfölény dönt el . Manapság , már ezen kívül minden mást is el tudnak sajátítani a csajok is .

Hülyeség ez a dominancia háború . Egymás nélkül nincs élet . Slussz-passz . :-)))

 

Előzmény: rocky cellar (85)
rocky cellar Creative Commons License 2018.12.07 -1 1 85

Dehát pont ez az, hogy ezen a téren a ffi a gyengébb:-)

Eme bábeli zűrzavar pedig nagyrészt akkortól datálható, amióta ez az 'egyenrangúnak kell tekinteni' divatba jött:-)

Előzmény: Anyóca99 (80)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.07 -1 1 82

De a többnejűség pont azt jelenti, hogy akik megtehetik, azoknak sok feleségük van s sokaknak meg szükségszerűen egy sem.

Előzmény: második mekekuka (73)
Neingang Creative Commons License 2018.12.07 -1 0 81

A büdöskét cseréld ki Amorphophallusra, ütősebb lesz a hasonlat.

Előzmény: második mekekuka (78)
Anyóca99 Creative Commons License 2018.12.07 -1 0 80

Deee ... ez nem is lehet kérdés .

Csakhát .... a minimális fegyverzettel bíró ahhoz nyúl , amit a leghatásosabbnak vél .  Ezért írtam , hogy a fegyver élét kell csorbítani .

Vagy ...(uramisten miket írok ! :-D) egyenrangúnak kell tekinteni a gyengébbet .

Szája tán' minden embernek van , a legtöbben beszélnek valami közös nyelvet is , hát tessék kommunikálni !

Előzmény: Törölt nick (76)
virágot szedő holló Creative Commons License 2018.12.07 -3 2 79

Nem tudom, itt kiről beszélsz, mert rólam biztos nem. (wtf tűsarok? Nekem nem éri meg az a szenvedés a tetszésért.) Nem az alsóbb néposztályok, hanem a társával közösen csinált gyerek közös felnevelése. Egyébként pont a családot toljátok el magatoktól ti is, a felelősségvállalást. Ahogy itt más is írta, nem kell ahhoz mgtow-nek lenni, hogy a saját utadat járd, attól még, hogy együtt élsz egy nővel, mondhatsz neki nemet, például amikor a bankszámlád felé nyújtogatja a csápjait a huszonharmadik táska megszerzésére vágyva.

A gazdasági kényszer megmutatta, hogy a nők az életnek sokkal több területén lehetnek kompetensek, mint amit hazudtak nekik erről, szándékos tudatlanságban tartva őket.

Előzmény: alaptalan (38)
második mekekuka Creative Commons License 2018.12.07 -1 2 78

 

   Kérdezz egy halat hogy akar-e szárazon élni.  Kérdezz egy virágot hogy akar-e a büdöskével cserélni.

 

   Kérdezz egy nőt hogy akar-e a szexualitást nem kihasználva hosszabb távon szexelni.    :))))

 

Előzmény: Törölt nick (76)
második mekekuka Creative Commons License 2018.12.07 -1 1 77

 

   Nem kérdezek semmit. Majd ha megint király leszek mint az előző életeimben akkor kötelező lesz.  :))))

 

Előzmény: Anyóca99 (75)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.07 -3 0 76

Nem lenne jobb, kielégítőbb megoldás egyszerűen csak nem használni a szexualitást hatalomgyakorlásra?

Előzmény: Anyóca99 (74)
Anyóca99 Creative Commons License 2018.12.07 -2 1 75

Kérdezz erről egy aktív párkapcsolatban élő férfit ! Kell-e neki még egy vitaforrás ? 

Vagy egy nőt ... szeretne-e maga mellé konkurenciát ? :-D

Előzmény: második mekekuka (73)
Anyóca99 Creative Commons License 2018.12.07 -2 2 74

Nem lenne esetleg jobb , kielégítőbb megoldás a dafke-politika helyett valahogy közös nevezőre jutni ?

Drágaszép  "gyerekeim" !  Olyantól vonjátok meg egymást és magatokat , ami jó és szép is lehetne . Mert elfelejtettétek a közös nyelvet . Nehogy későn jöjjetek rá erre a nagyon egyszerű dologra !

Előzmény: Törölt nick (72)
második mekekuka Creative Commons License 2018.12.07 -3 1 73

 

    Például a többnejűség hatástalaníthatja.  Mindég lesz egy olyan mumm akinek éppen viszket.   :))))

 

Előzmény: Anyóca99 (71)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.07 -3 0 72

Az mgtow-k.

Előzmény: Anyóca99 (71)
Anyóca99 Creative Commons License 2018.12.07 -2 1 71

Ebben van igazságod .

De ha egy fegyver hatástalan lenne , nem is alkalmaznák . No és kik hatástalaníthatják ? :-)

Előzmény: rocky cellar (70)
rocky cellar Creative Commons License 2018.12.07 -2 1 70

Szerintem nem egészen ezt akarja jelenteni, hanem azt, hogy a nők előszeretettel használják a szexualitást hatalomgyakorlásra.

Előzmény: Anyóca99 (63)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.07 -2 1 69

Persze. Valahol ott a gond, hogy bizonyos emberek v. bizonyos emberekkel kapcsolatban nem nagyon érzik, hogy hol a határa a normális alkalmazkodásnak és a megalázkodásnak.  Ill. az elfogadható igényeknek és a csicskáztatásnak.

Belegabalyodnak érzelmileg.

Előzmény: Törölt nick (65)
második mekekuka Creative Commons License 2018.12.07 -1 0 68

 

    Jajaja.  Mint a Szent tehénben a szövőgyárban.   "- Misi bácsi, gyere kefélni!    - Én, mivel?  Én már

 

    perecet fonhatok belőle.   - Nem baj, én majd fejen állok, te meg betűrösd mint a kesztyűujjat."   :))))

 

Előzmény: Anyóca99 (67)
Anyóca99 Creative Commons License 2018.12.07 -2 1 67

Egy másik hetven éves meg ne szólja le az egyiket !

Különben meg .... hallottam én már olyat , hogy azt gyakorlással nem lehet elfelejteni !

Előzmény: második mekekuka (66)
második mekekuka Creative Commons License 2018.12.07 -1 2 66

 

    Hetven évesek ne szóljanak bele gyakorló keffintgetők nunahasználati szokásaiba.    :))))

 

Előzmény: Anyóca99 (63)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.07 -3 0 65

Jó, de ez miért csak a férfiaknak? Egy nő se alázkodjon meg egy kapcsolatért. Érted.

Előzmény: Törölt nick (60)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!