Keresés

Részletes keresés

agyurma Creative Commons License 2005.11.04 0 0 306
Ezt egy kicsit részletezd, légy szíves, én nem értem a kérdést. Köszi
Előzmény: okayplayer (305)
okayplayer Creative Commons License 2005.11.04 0 0 305

sziasztok

 

 

valaki tudja hogyan lehetne átjárást teremteni a media studios vegas es a sima vegas között? a kérdés ugyanez az architect-re is...

 

köszi

op.

Rigor Creative Commons License 2005.10.26 0 0 304
Ja hát az astalavista az olyan.. popup blokkolóval, antispy programmal, rezidens vírusvédelemmel, tűzfallal felvértezve szabad csak hozzányúlni, viszont ami beszerezhető...:)
Előzmény: Biosz (303)
Biosz Creative Commons License 2005.10.26 0 0 303
Köszi, leszedtem pár virussal karöltve. :)
Rigor Creative Commons License 2005.10.24 0 0 302

Ez már megtörtént. astalavista.box.sk beírod hogy sony vegas 6 és íííííííígy:

http://astalavista.box.sk/cgi-bin/robot?srch=sony+vegas+6+&submit=+search+

Előzmény: Biosz (300)
Biosz Creative Commons License 2005.10.24 0 0 301
Igaz, hogy csak a trialt találtam meg.
Biosz Creative Commons License 2005.10.24 0 0 300
Kössz, leszedtem, de a 6-oshoz törést nem találok, adnátok 1 linket?
Gascoigne74 Creative Commons License 2005.10.24 0 0 299
Még egy kérdés, fényképet szeretnék beilleszteni a videóba, de valahol mindíg fekete csík lesz, vagy alul-felül, vagy az oldalán, hiába vágtam meg a képet 720*576 pixel felbontásura.
Tevemadár Creative Commons License 2005.10.24 0 0 298
Sziasztok...

borisz engem is érdekelne.

:-))


ha tényleg tudna vki segíteni, akkor a kisstomkukacexternetponthu -n várnék Tőletek segítséget.

köszönettel:

Tevemadár
Előzmény: Gascoigne74 (297)
Gascoigne74 Creative Commons License 2005.10.24 0 0 297
Nekem egy Boris Red kéne Vegas-hoz, csak sehol nem találok működő verziót. :( Erről mondták, hogy tud segíteni a kézremegés korrigálásában, vagy van más ilyen progi a Vegas-hoz?
Rigor Creative Commons License 2005.10.24 0 0 296
Jaj de hát az illegális! Amúgy meg a sonytól lerántod a demo-t, és az "aktiválást :) " hozzá pedig az astalavista.box.sk-ról - ott mindig van, már rég a hatoshoz is, meg dvdarchitech stb stb..
Előzmény: Biosz (295)
Biosz Creative Commons License 2005.10.24 0 0 295
Sziasztok! Én használtam a régebbi 4-es vegast és nagyon szerettem. Azt szeretném kérdezni tőletek hogy honnan tudnám leszedni a full 5-öst vagy 6-ost? Előre is kössz.
Zsigabá Creative Commons License 2005.10.23 0 0 294

Üdv Mindenkinek !

 

Nemrég létrehoztam egy oldalt, amin kamerákkal ( bemutató felvételekkel ) és programleírásokkal foglalkozom.

 

http://www.zsigaba.fw.hu

 

Amennyiben valaki kedvet érez hozzá és készítene egy Vegas leírást ( vagy más progiról is lehet ), szívesen feltenném az oldalamra.

 

Köszönettel: Zsigabá

okayplayer Creative Commons License 2005.10.17 0 0 293
csak tesztelgettem, de mivel nem tetszett a végeredmény így 1 sincs :(((
Előzmény: agyurma (291)
TakiPeti Creative Commons License 2005.10.14 0 0 292

Bocsi, hogy csak most válaszolok, de el voltam utazva. Azért a tegnap éjszakát még rászántam... és HURRÁ!! Sikerült faxán megcsinálnom, sehol semmi szagattás, semmi bemozdiulás.

 

Proggressiveben rendereltem valóban...

 

A megoldás úgy születt meg, hogy újra beRendereltem, az egészet, az összes track-et. És utána még PowerDirectorral, nyomtam mindegyik track-re újból egy produce DV konvertálást, aztán EZProducer. És halleluja.

 

Köszönöm a hozzászólásaitokat, sokat segítettetek a megoldást megtalálásában.

 

Köszi mindent mégegyszer.

 

Üdv:

Taki

Előzmény: okayplayer (290)
agyurma Creative Commons License 2005.10.14 0 0 291
Milyen progresszíves házi felvételed van?
Előzmény: okayplayer (290)
okayplayer Creative Commons License 2005.10.14 0 0 290

szerintem az a baj, hogy a lemezt progressive-ben renderelted. ha interlace-el csinálod akkor mindkét helyen jó a svenk, viszont a kép lesz 'videós'

 

sajnos nekem is ez a bajom a progressiv-es házi felvételekkel, hogy a vizszintes szaggat, kb úgy mint a gagyi lcd tv-ken a tv adás...

 

és nem tudom melyik program csinálja meg szépen, mert a gyári filmek is progressiv-ben mennek és mégsem szaggatnak annyira :(

 

üdv,

op.

Előzmény: TakiPeti (285)
agyurma Creative Commons License 2005.10.13 0 0 289
Én azt szoktam javasolni, hogy a formátumok közül válaszd: mpeg2 -> DVD Architect blablabla...
Az biztos, hogy minden lejátszóhoz....
Előzmény: TakiPeti (287)
agyurma Creative Commons License 2005.10.13 0 0 288
Én azt szoktam javasolni, hogy a formátumok közül válaszd: mpeg2 -> DVD Architect blablabla...
Az biztos, hogy minden lejátszóhoz....
Előzmény: TakiPeti (287)
TakiPeti Creative Commons License 2005.10.13 0 0 287

DV avit nem tud lejátszani a lejátszóm, de ez nem is lényeg, mivel a végeredménynek müködnie kéne a legegyszerűbb lejetszón is. :/

 

A bitrate értékét hol tudom megadni az avimnak???

 

Taki

Előzmény: Smirre (286)
Smirre Creative Commons License 2005.10.13 0 0 286
Látatlanban a bitrate-re fognám. Nem vagyok igazán otthon az asztali lejátszók világában, de biztos van egy bitrate, amit optimálisan tud fogadni, felette pedig már szakadozik, akad vagy le se játszik. A DV Avi esetében ez valószínűleg nagyon nagy. Le tud játszani az asztali lejátszód DV Avi-t ?
Előzmény: TakiPeti (285)
TakiPeti Creative Commons License 2005.10.13 0 0 285
Hello mindenki, Egy kis segítséget kérnék tőletek. Készítettem egy videót, amit meg is vágtam (Sony Vegas 6.0), be rendereltem DV Avi-ba, majd Power Directornak az EZ Producer programjával csináltam hozzá menüt. A végeredmény: a Power DVD számítógépen gyönyörűen lejátsza, de az asztali lejátszóban a svenkeléseknél meg megakad a kép egy pillanatra, szabályosan szaggat. Próbáltam ProCoder2-vel mindefajta aviban átkonvertálni, de nincs változáss. Plzz, segítsetek nekem, mert lassan felrobbanok a dühtől. Köszi: Taki
antrapo Creative Commons License 2005.09.28 0 0 284
Nagyon köszönöm soraitokat!!!
agyurma Creative Commons License 2005.09.27 0 0 283
Andreas!
Látogatod még a topicot? Régen nem láttam hozzászólást Tőled.
Smirre Creative Commons License 2005.09.26 0 0 282
Alapvetően a consumer video kamerák váltott soros (interlace) képet készítenek (kivéve az újabbak, kb. 1000$-os kamerák). Ez a felvétel pl. windows mediaplayer-rel lejátszva csíkos lesz gyors mozgásoknál (és gyorsabb kézi pásztázásnál). DVD lejátszó szoftvernél (pl. PowerDVD) a csíkok többé-kevésbé eltűnnek, mivel szoftveresen megpróbál deinterlace-olni. Vegasban is ezt kell a renderelésnél beállítani, ha a videót számítógépes lejátszásra készíted. A deinterlace-olásra több metódus is létezik, sajnos tökéletes nincs, csak jobb (és egyben rendkívül gépidő igényes). Ha DVD gyártás a cél, akkor nem érdemes a deinterlace-t használni, mivel a TV képernyőn nem fog a csíkozódás megjelenni. Azt nem tudom megmondani, hogy ha a videokártya TV-out-ján (kompozit vagy s-video, szerencsés esetben komponens) játszod le, akkor a TV megjelenítésnél csíkozódik-e, de erős a gyanúm, hogy lejátszó szoftver függő ez is.
Előzmény: antrapo (280)
Rigor Creative Commons License 2005.09.25 0 0 281
Valószínűleg az interlace miatt olyan a kép, mert annak úgy kell kinéznie ha tv-re akarod kitolni a végeredményt, mivel a tv váltottsoros képet jelenít meg. Ha teljes kockákat tolnál ki (mint ahogy pc-n jó nézni egy filmet) akkor a tv-n darabos lenne a mozgás.
Előzmény: antrapo (280)
antrapo Creative Commons License 2005.09.25 0 0 280
Üdv!

 

Csak most ismerkedem a Vegassal és a dig. videozással. Tudna valaki tippet adni, hogy mitől lehet az, hogy amikor Vegassal áttöltöm az anyagot és avi fájlt készít belőle világosabb jeleneteknél és gyorsabb mozgásnál tengernyi vízszintes csíkba megy át a kép egésze vagy része. Hol, mit kellene átállítsak?

musician Creative Commons License 2005.09.16 0 0 279
Sziasztok!

A 195-ös hozzászólásban qaaa29 feltett egy kérdést. Nekem is ez a gondom. Agyurma priviben nekem is el tudnád küldeni a megoldást!

Köszönöm.
agyurma Creative Commons License 2005.09.16 0 0 278
Csakhát ahhoz op rendszert is kellene változtatni :(
Előzmény: megintrich (277)
megintrich Creative Commons License 2005.09.16 0 0 277

masok haza talyan korbeneztem, es lehet, hogy progit kellene valtani?

http://www.apple.com/finalcutstudio/finalcutpro/waitfornothing.html

vagy elkuldom ezt a linket a sonymediasoftware-nek, hogy gondolkozzanak egy kis fejlesztesen

Előzmény: agyurma (276)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!