Keresés

Részletes keresés

gamohunter Creative Commons License 2004.11.05 0 0 287
Micsoda frappáns megoldás! Kár, hogy nem nekem jutott eszembe :)
Előzmény: petike23 (286)
petike23 Creative Commons License 2004.11.05 0 0 286
Szerintem írj a gyártónak egy emailt..
Előzmény: gamohunter (285)
gamohunter Creative Commons License 2004.11.03 0 0 285
Sehol nem találok információt arról, hogy az itt is sokat dicsért Klever-Ballistol Pfeffer KO anyagnak mennyi az SHU értéke. Tudnátok segíteni? Köszi!
eyefull Creative Commons License 2004.11.03 0 0 284

Hi, szerintem tényleg ne próbáld ki. Tőlem még egy kis kemping-gázpalackot is elvettek pedig, nem a kézipoggyászban volt. Ja, és egy fémedénybe tettem bele, amibe pont passzolt, de simán kiszúrták. Pedig kb. olyan veszélyes, mint egy flakon spray.

Mindenkitől elnézést az off-ért.

Előzmény: hunserv (283)
hunserv Creative Commons License 2004.11.02 0 0 283
Aham, hat nem is a zsebemben vinnem, hanem retikulben... :) aztan rontgen alatt nem kinnem, hogy nagyon szemet szurna nekik... volt, hogy kilos vasdarabot szo nelkul atengedtek, persze olzan is volt, hogy egy HDD szemet szurn nekik, mert nem tudtak kivenni mi az :) De altalaban az en taskamban akkora  a kaosz (szemuveg, minden szirszar csetresz, hogy ember legyen a talpan, aki kiszur egy tollpityut benne... mondjuk probat ettol fuggetlenul nem fogok tenni, hatha nincs igazam, aztan bekerulok a sajtoba, mint kozellenseges terrorista :)
Előzmény: petike23 (282)
petike23 Creative Commons License 2004.11.02 0 0 282

"Persze, ennyi erovel .22LR -t lovo tollat is felvihetek :)"

 

Azzért abban több a fém, bejelez a kapu.

Előzmény: hunserv (277)
xzolax Creative Commons License 2004.11.02 0 0 281

"S Szerinted az nem lehetseges, hogy mondjuk csak a jelentesukbe irtak ezt? Teszemazt nyakonlottek, aztan hogy ne legyen nagy feneke a kivizsgalasnak odasoztak parat gumibottal, meg kepenyomtak sprevel...."

 

A dolog eszembe jutott, mert ismerem a trükköt. De állítólag elég sok szemtanu volt a környéken...de persze semmi sem kizárt!

Inkább Gvass verzióját tudom elképzelni.

Egyébként, nem is az a lényeg, hogy hogyan zajlott a történet (úgysem tudjuk meg pontosan).

Arra lettem volna kíváncsi, hogy előfordulhat-e ez a történet ha egy jó peppert használnak megfelelő körülmények között, meg hogy a rend őrei milyen sprayt használnak.

 

gvass1 Creative Commons License 2004.11.02 0 0 280

"Valaki tudja-e, hogy milyen sprayt használnak ezek a szerencsétlenek"

 

Hmm, amit en rendoroknel az utobbi evekben rendszeresitett gazdezodort lattam, azok 40 ml-es CS-ek, viszont kb. 2-3 eve lejart mindenk a szavatossaga, amit nem vicc!!! FELULMATRICAZASSAL orvosoltak. Igy asszem nem kell semmin csodalkozni.

Előzmény: xzolax (278)
hunserv Creative Commons License 2004.11.02 0 0 279
S Szerinted az nem lehetseges, hogy mondjuk csak a jelentesukbe irtak ezt? Teszemazt nyakonlottek, aztan hogy ne legyen nagy feneke a kivizsgalasnak odasoztak parat gumibottal, meg kepenyomtak sprevel....
Előzmény: xzolax (278)
xzolax Creative Commons License 2004.11.02 0 0 278

Szisztok!

 

A hétvégén hallottam a hírekben, hogy egy fószert -miután a gázspray és a gumibot hatástalannak bizonyult- nyakon lőttek a zsaruk.

Valaki tudja-e, hogy milyen sprayt használnak ezek a szerencsétlenek?

Szerintem ha a távolság, idő, időjárás tényező alapján bevethetőnek ítélték meg a sprayt akkor egy jó fajtának elégnek kellene lennie. Vagy tényleg van akire nem hat a spray?

 

hunserv Creative Commons License 2004.10.29 0 0 277
Persze, ennyi erovel .22LR -t lovo tollat is felvihetek :)
Előzmény: gvass1 (275)
xzolax Creative Commons License 2004.10.29 0 0 276
köszi
gvass1 Creative Commons License 2004.10.29 0 0 275
"Milyen ez a gunboxban kapható tollspray?Használható valamire? Erősségre, hatótávolságra gondolok. Farmernadrág zsebben könnyebben hordható? (még nem láttam)" Remekul hasznalhato, ha olyan helyekre akarod bevinni, ahova iylesmit nem lehet, mert egyaltaln nem latszik gazspraynek. En mar sikeresen vittem fel repulogep fedelzetere:-)) A cucc asszem ilyen 15 grammos, vekony _celzando_ sugarban kb. 2,5-3 meterre visz el, es olyan 8-10x 1 masodperces loketre elegendo. Hatranya, hogy hasznalat elott le kell pockolni a kupakot, es a kicsiny szorofejjel elegge nehez celozni.
Előzmény: xzolax (274)
xzolax Creative Commons License 2004.10.29 0 0 274

Gvass!

 

Milyen ez a gunboxban kapható tollspray?Használható valamire? Erősségre, hatótávolságra gondolok. Farmernadrág zsebben könnyebben hordható? (még nem láttam)

 

 

gvass1 Creative Commons License 2004.10.27 0 0 273
20 g alatti. A gyarto szerint az 50 ml-esben is csak 28 gramm toltet van.
Előzmény: petike23 (272)
petike23 Creative Commons License 2004.10.26 0 0 272
Én úgy emlékszem, 20g alatti - legalábbis ez lett ráírva.. :)
Előzmény: HALEX12 (271)
HALEX12 Creative Commons License 2004.10.26 0 0 271

Ez a 40 ml pfeffer KO 20 g feletti vagy alatti töltőtömegű ?

 

Előzmény: petike23 (270)
petike23 Creative Commons License 2004.10.14 0 0 270

First Defence Red Pepper Foam, 75 mL

3500 forint

Előzmény: telefongyula (269)
telefongyula Creative Commons License 2004.10.14 0 0 269

Kicsit felhozom. :-)

 

A kínálatból megvan még:

 

- 40ml Defenol

- 75 ml PepperFoam.

 

tgy

hunserv Creative Commons License 2004.09.22 0 0 268
Az a minimum, hogy visszakered a tanartol....
Előzmény: Player11 (261)
telefongyula Creative Commons License 2004.09.22 0 0 267

Hali!

 

Gázpisztoly-vásárlás okán feleslegessé vált nálam néhány gázspray. Nem kell véletlen valakinek, természetesen bolti ár alatt?

 

40ml Pepper Ko:

1 db bontatlan 900.-

2 db bontott, de nem használt 700.-/db

 

40ml Defenol CS, bontott, de nem használt 500.-

 

75ml Hoernecke PepperFoam, 1-et fújtam próbaként: 3200.-

 

Ha érdekel, emilben keressetek, légyszi. Hétvégén nem leszek netközelben.

 

üdv

tgy

gvass1 Creative Commons License 2004.09.20 0 0 266
hi, gazsprayre NINCS eletkormegkotes. Ha a hazirend nem tiltja (a tiltas sem jogszeru imho), akkor a tanar nem veheti el. Ha barmit elvesz a gyerektol, azt a szulonek kell odaadnia, kulonben ez egyszeru lopas, esetleg rablas.
Előzmény: Player11 (261)
Varshi Creative Commons License 2004.09.20 0 0 265

Az iskola szerintem simán mondhatja a házirendjében, hogy nem. És akkor nem. Ennyire egyszerű. (Ha nincs benne, az igazgató kb. 5 perc alatt "intézkedhet", meg ebben úgyis Te (ill. a gyerek) húzod a rövidebbet, ha vitára kerül... szóval tényleg a legegyszerűbb, hogy vegyél neki egy másikat, és elmondod neki, hogy ne, ismétlem NE vegye elő, csak ha használnia is _kell_.

És vágjon innentől bűnbánó arcot. ;) Ez a legegyszerűbb szvsz.)

 

(Amúgy vicces, hogy ennél az egyetemek területe még "autonómabb": a rektori "fennhatóság" miatt oda (rektori) engedély nélkül hivatalosan még rendőr se mehet be. :) Szóval még ennél is cifrább szabályozások születhetnek. Bár tudtommal nem szoktak születni. :) De érdekes tudni. )

Előzmény: Player11 (261)
eyefull Creative Commons License 2004.09.20 0 0 264

Rá van írva a spray-re, hogy egészségre káros anyagot nem tartalmaz.

Szerintem a legegyszerűbb ha veszel neki egy újat.

Csak mondd meg neki, hogy ne mutogassa...

Előzmény: Player11 (261)
Player11 Creative Commons License 2004.09.19 0 0 263

 

 Köszi!

Előzmény: belic (262)
belic Creative Commons License 2004.09.18 0 0 262
Hello!

itt nem talaltam korlatozast az eletkorra, de azert te is olvasd el.

Bel
Előzmény: Player11 (261)
Player11 Creative Commons License 2004.09.17 0 0 261

Hali!

A nyolcadikos fiamra átragadt az én fegyvermániám és a kötekedős hülyegyerekek miatt elkezdett kést hordani. Azt elvettem tőle és inkább vettem neki gázsprayt.

A gyerek 13és fél éves, nem tudom szabad-e hordania.Most meg a suliban amikor a büfénél apróért kotorászott a zsebében akkor előkerült és  elvette tőle a tanár.

Szerintetek szabálytalan volt hogy vettem és ő hordta? Mert ha szabálytalan akkor nem reklamálok, de ha szabályos akkor igen.A tanár azt mondta tilos az iskolába egészségre ártalmas dolgot behozni. Mér ez az????

gvass1 Creative Commons License 2004.09.06 0 0 260
hi, a kisebb (15 ml) falkonok kiszorasi formaja miatt a hatoanyag sokkal kevesbe parolog el a sugarbol, azokkal mindekkepen el KELL talalni az arcot/szemet a hatashoz.
Előzmény: Törölt nick (259)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.04 0 0 259

Hi mindenki.

Teszteltem ezeket a nyári viseletű kis gázokat.Ne vegyétek meg őket.Szarkupac az összes.A scorpion security zöldszínű cs-töltetű inkább citromillatú.3 fújás egy 5 négyzetméteres helyiségbe,és semmi hatás.A pepperes scorpion kicsit már erősebb,de az se túl jó.Beszélhetünk ugye a szublimálásról is.Nos kóstoltam is az anyagokat,de az erőspista is odaveri mindkettőt.Legalábbis a PKO sokkal durvább cuccal van töltve.A Defenol is nagy csalódás,mert fröcsköl össze-vissza,meg köpköd.Nem szór rendesen permetet,pedíg még 2 hete vettem,és nem ez az első flakon,amivel így járok,ki kell fogni a jót.

Van egy harmadik ilyen kicsi,amin egy könnyező arc van (most hirtelen nem tudnám leírni a nevét.Valamilyen nr) hát az 3 ember közül 3 dobta a szemétbe zéró hatás miatt.Szintén nem volt lejárt egyik sem.Akárhogy is fáj,de a cs-k közül legjobban a régi zöld Nato feliratú jött be legjobban.Lehet,gagyinak tűnik a sok nulla mellett( zigsilliard,maximum konzentrat stb..),de nem piaci,fegyverboltokban árulták,és csípett kegyetlenül.Azt az igazi tüdőbemaró érzést nyújtotta,amit a mai cs gázoktól már nem lehet elvárni.Úgyhogy marad a pepper.Nagyon sok gázt fújtam már el életem során,de mindíg ehhez a termékhez jutok vissza,mert ha egy ilyen "elsült",ott a hatás mindíg 100%-os volt.Csak ilyet vegyetek.

telefongyula Creative Commons License 2004.08.26 0 0 258

Igen, a Pepper KO-val nagyon meg is vagyok elégedve. Csak a Klever tudtommal nem gyárt keskeny, farmerzsebben nem feltűnő palackot...

 

tgy

Előzmény: gvass1 (257)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!