Keresés

Részletes keresés

szulki Creative Commons License 2009.02.08 0 0 488

Hát ezzel az utolsó mondatoddal lehet hogy szerzel magadnak egy pár "barátot".

Nem tudom ki vagy  nem is érdekel,de milyen jogon minősítessz embereket?????

Akár mennyire is vagy naggyon ügyes sufnituningos sniper rajogó.

Ezek a végzárók egy az egybe a gyárinak a reprói.

Sőt ami itt a képeken van az pl. egy eredeti!

De ezt te biztos tudod!

Ja különben,-mert te az árán vagy fenn akadva úgy látom-, tudod mennyi egy műanyag sátorvas 631-es Slaviához?

Kintről a szlovákoktól lehet a legjobb áron hozzájutni 3000ft-ért,waffen center /de/ ugyan ez 16,95euro

Ha csavart akarnál mondjuk egy suhli sátorvasahoz/3x16/1db 2euro.

Persze találsz a barkácsboltot ahol elszemezgethetsz  fél napot és biztos találsz hasonlót.

Én amiket már eladtam snipereket az mindegyik,úgy lett felújítva hogy nem csak a tus,de ahogy te is írtad a fém részek is le lettek fegyverbarnítva.

Mert ugye mint tudjuk szükség volt rá.

Úgyhogy aki ezeket az "50"ft-os dolgokat megveszi annak úgy fog kinézni a fegyvere mintha csa most jött volna ki a gyárból.

Semmi olyan nem került rá,és nem is fog ami "tájidegen"!!!!

UFFFF

Üdv

Viktor

Előzmény: Törölt nick (486)
szulki Creative Commons License 2009.02.08 0 0 485

Nanana kezdessz elmenni arra a szintre amikor már csak egy kurva nagy pofon segít vissza jönni.

Te kezdted a faszolást,ha valami nem tetszik akkor nem kell  foglalkozni vele,te meg itt dedózol már 2 napja.

Részemről ennyi.

Különben meg már eladtam tegnap óta 4 db-ot.

Na szevassz.

Előzmény: Törölt nick (483)
szulki Creative Commons License 2009.02.08 0 0 484

50ft-ért,légyszives faragjál nekem is 4db-ot.Lehetőleg acélból,mert az eredetiek abból vannak,nem műanyag pezsgős dugóbol!Írj ha elkészültél!!Előre is köszönöm.Üdv.

burgerboti Creative Commons License 2009.02.07 0 0 482
Akkor rajta,de szólj az ovónéninek,mert éles szerszámokkal is kell dolgozni,és azt nem biztos hogy megengedi! :D
Ha elkészültél eggyel akkor írj.Ja és jó is legyen ám!!!
Előzmény: Törölt nick (481)
burgerboti Creative Commons License 2009.02.07 0 0 480
Miért is???
Csináltatok aranyból ha kell.
De ha gondolod akkor vehetsz máshol is,mondjuk sehol mert nem nagyon lehet kapni :))
Előzmény: Törölt nick (479)
burgerboti Creative Commons License 2009.02.07 0 0 478
Üdv
Toz 8 Bajkál
Zárváz végzáró,eladó.
Van több db. is 2000ft+ posta.
Burger Viktor
Dunakeszi
06 20 466 25 13
burgerboti Creative Commons License 2009.02.07 0 0 477
Szia
Nálam van,elérhető!!! :))
Az expresszen árulom!
Előzmény: jajistenem (472)
burgerboti Creative Commons License 2009.02.07 0 0 476
Hali
Nem igazán tudom kivagy de nem is érdekel.
De az hogy így általánosítassz az egy kicsit fölnyomta az agyamban a fáradtgőzt!
Én kb.2 évig árultam a vaterán és soha senkit nem basztam át.
Árultam légpuskákat,Toz 8-at,és horgász cuccokat is.
És képzeld engen át is basztak kb 125.000ft-al,de ennek ellenére azon a köcsögön kívül senkit nem ugattam.Mert ez sajna tök általános dolog szinte mindenhol,ebben az országban.
Sztem. te csak hallottál arról hogy ilyenek előfordultak.
Én csak Tozokat árultam Keserűéktől,és képzeld azért,hogy keressek rajta.
Ugyanis nem én vagyok a máltai szeretet szolgálat hogy annyiért adjak valamit amennyiért én is vettem.
Ja és az is hozzátenném hogy azokkal a fegyverekkel van még 1 kis meló azon felül "hogy csak" eladja az ember,és a fegyver barnítót,lakkot csisz.papírt,citlinget,stb. és a beleölt munkaórákat nem adják hozzá Keserűék.
Akiknek adtam el /kb. 20-30ember/ azoknak kivétel nélkül mindenkinek nagyon tetszett,és megvoltak vele elégedve,még azzal a tudatattal is hogy tudták "keresek rajta".
Ezeknek az embereknek,a nagy része közel abban az árban tudott volna hozzájutni "nyersen",mint amennyiért tőlem megvette.Ugyanis az ország Keserűéktől a lehető legtávolabbi részein laknak,és ugye van egy utiköltség is amiért eljutnak oda.
De ezeket a dolgokat biztos te is tudod mert ahogy olvastam "eléggé tájékozott" vagy.
Azért lenne még 1-2 korrigációm ha megengeded.
Az Elitexeket,és a többi szart amit a piacon meglehet venni,én sehol nem találtam 4-5e ft-ért.
Tudom mert én is gondolkodtam az árulásukon,és csak ha nagyobb tételt vettem volna akkor adták volna azon az áron amit te írtál.
De nem is baj mert addigra már annyian árulták,hogy mostanra sztem.azzal fűtenék!
Másik aki azokat a távcsöveket megveszi annyiért az meg is érdemli,mert ha 1 kicsit is utánna néz hogy mi merre hány méter akkor nem veszi meg.
Nahát csak ennyit a magam,és mindazok nevében akik BECSÜLETESEN ÁRULNAK,a vaterán,teszveszen vagy bárhol máshol.
Meg lehet próbálni bárkinek akinek szúrja a szemét az hogy embereknek,hál istennek lehet egy kis plusszt keresni,azon felül hogy a melóhelyén kidolgozza a belét!
Annyit azért még elárulok,nem is olyan egyszerű dolog!!!!
Üdv.

Burger Viktor
Dunakeszi
Előzmény: gergol (474)
neo007 Creative Commons License 2009.01.21 0 0 475

bocs hogy beleduma...

de hogy érted hogy " jön a szálitmány" , megg " tényleg jött pár darab" honnan jönne ? hisz ők csinállják , alakitják át . max az alapanyag beszerzésére értették , ha télleg ugy is volt.

a "kipreóbálni sem lehetett" is hihetetlen számomra én többet vettem , és még vaslapot is vittem hogy rálőve látni lehessen hogy hogy lapitja az olmot ...

válogattam közüllük...

 

mér volt használhatatlan??? ha tényleg az volt mér vetted meg?

 

 "A Vaterán valamivel tényleg drágább, de nem vernek át, ki lehet próbálni, ha nem tetszik nem veszed meg. És nem te telefonálgattál és járkáltál utánna."

 

ez meg egy nagy hülye ellentmondásos fasszság , főleg ha a vatera szabájait is betartod...

 

 

Előzmény: robinson8 (473)
gergol Creative Commons License 2009.01.21 0 0 474
Nálam két sniper figyel a falon. Egyiket sem a művekben vettem, hanem a GB2-ben.
A véleményem meg marad a vaterás átverős köcsögnepperekről. Napokig nyalják Keserű seggét, hogy nekik mennyire de mennyire szükségük volna sniperre, omertára, bármire, két nap múlva meg jelentős felárral már fent is van a vaterkán, netaprón stb...

Amúgy nem csak ezekre érvényes az átverősdi, csomó dolog drágábbért kel el mint amennyi a rendes ára. Nézegettem ott pl. navigációt a kocsiba, 5-6 ezressel drágábbért van fent mint a boltban. Vagy pl a kínai csodatávcsövek Tasco-bushnell stb... 7500-16000 között. Kícicípösz piacon pont a fele, és a kedvencem a kínai hótfos LIDER légpuska, 4-5 ezerért lehet hozni, vaterán rögtön duplája, ráadásul német vagy lengyel gyártmánynak hazudják. Ezek után ne sértegessem őket? A hazug nyerészkedő véglényeket?

De a te dolgod hogy honnan vásárolsz, boltból vagy a falusi nepperektől.
Előzmény: robinson8 (473)
robinson8 Creative Commons License 2009.01.20 0 0 473
Szia. Mielőtt bárkit is sértegetsz, gondolkozz ha nehezedre esik is!
Valószínűleg te nem próbáltál még a Keserűnél venni Snipert. Én igen. Két hónapig hívogattam őket naponta, mindíg megígérték, hogy holnap jön a szállítmány, volt hogy el is mentem hozzájuk, de semmi. Amikor végre tényleg jött pár darab, olyanok voltak, mint amit a szemétbányából halásztak elő, és még kipróbálni sem lehetett. Vettem egyet, de használhatatlan volt.
A Vaterán valamivel tényleg drágább, de nem vernek át, ki lehet próbálni, ha nem tetszik nem veszed meg. És nem te telefonálgattál és járkáltál utánna.
Előzmény: gergol (471)
jajistenem Creative Commons License 2009.01.18 0 0 472
Szerintetek lesz még valamikor elérhető Sniper ből?
gergol Creative Commons License 2009.01.11 0 0 471
Uránus, te a Gamo Rocket lövedékre gondoltál, aminek az elejében rézzel futtatott acélgolyóbis van. De az nem jó a sniperbe, mert gyenge a szoknyája. Lövéskor leszakad és totál pontatlan lesz. (nem vaterán kell venni hanem fegyverboltban, ott olcsóbb. A vatera az átverős köcsögök gyülekezete)

Amit fercsihus keres az a rézbevonatú gömblövedék, és a művekbeen kapható.

Ilyesmi:
Előzmény: uránus (468)
STEVE.5 Creative Commons License 2009.01.11 0 0 470
Előzmény: uránus (468)
dzogcsen Creative Commons License 2009.01.11 0 0 469
Légpuska lővedékre gondolsz amiben egy réz golyó van beépítve az elejébe. Én is láttam a vaterán de irtózatosan drága.
Előzmény: uránus (468)
uránus Creative Commons License 2009.01.11 0 0 468
én nem erröl beszélek.megkeresem
Előzmény: gergol (467)
gergol Creative Commons License 2009.01.11 0 0 467
Nem rézmagvas, hanem rézbevonatú lövedéket keres.
Az ugyanolyan ólom mint a többi, csak futtatva van rézzel. Nagy előnye hogy nem koszolja össze a kkezedet miközben turkálsz a dobozban :D na meg a csőben is kevesebb cucc rakódik le.

H&N gyártmány, Keserű művek boltjában a Gyöngysor utcában lehet kapni.
Előzmény: uránus (465)
Horb1 Creative Commons License 2009.01.10 0 0 466

     Légyszives küldj egy mailt,a tiédet visszadobja a gép

     és még szeretnék kérdezni ,priviben

Előzmény: neo007 (463)
uránus Creative Commons License 2009.01.10 0 0 465
igen ot láttam rézmagvas lőszert .csak egy kicsit drága.
Előzmény: cali197 (464)
cali197 Creative Commons License 2009.01.10 0 0 464
vagyis,Vatera!
Előzmény: uránus (457)
neo007 Creative Commons License 2009.01.10 0 0 463

üdv.

10ről eltalálja.

gömblövedék a nyerő. vagy ha hozzábirsz jutni valami tömör alakos lövedékhez az is tuti.

a szoknyásat "felfújja", és pontatlan ezért.

Előzmény: Horb1 (462)
Horb1 Creative Commons License 2009.01.09 0 0 462

      Sziasztok

      Üdvözlök mindenkit ,először járok itt

      Azt szeretném kérdezni,hogy  az átalakított Toz 8 milyen pontos

      mondjuk 10m-re?Eltalálja a saját lövését?És milyen lövedékkel?

      Köszönöm a válaszokat 

STEVE.5 Creative Commons License 2009.01.03 0 0 461
Ezeket a fegyvereket nem csak a biatlonban részesítik előnyben:-) 
Előzmény: Zicherman Istvan (459)
neo007 Creative Commons License 2009.01.03 0 0 460
vagyis lövedéket.
Előzmény: neo007 (458)
Zicherman Istvan Creative Commons License 2009.01.03 0 0 459
Nem szoktam ide bejárni, ezért csak most vettem észre.
12 éves koromtól biatlonoztam, így meg tudom mondani kapásból.
A 60-as évek végétől a biatlonban 5,6 mm-es (.22) lőszert tüzelő fegyvereket használnak.A kála végtelen, de az esetek többségében három cég termékeit részesítik előyben a sportolók: "Anschutz" (Németország), "Steyer Mannlicher" (Ausztria) és "Walther" (Németország). Egyes országok saját fejlesztésű fegyverekkel jelenek meg időközönként a versenyeken (p.l. az oroszoknál a ,,Biatlon" fegyvercsaládot használják).
Előzmény: Nepsterrifle (455)
neo007 Creative Commons License 2009.01.03 0 0 458

van rágravirozva a fegyóra hogy hol alakitották át. ott érdeklődj.

és ne lőszert keress , hanem töltényt.

:-)

Előzmény: fercsihus (456)
uránus Creative Commons License 2009.01.02 0 0 457

 

     watera

Előzmény: fercsihus (456)
fercsihus Creative Commons License 2009.01.02 0 0 456
Sziasztok!
Most vettem egy átalakított toz 8 - ast , 5,6-os rézbevonatos gömb lőszert keresek hozzá!Ha tud valaki légyszi segítsen!Köszönöm
Nepsterrifle Creative Commons License 2008.12.30 0 0 455
Bocsi, elírtam, biatlon versenyeken milyen puskákat használnak?
Nepsterrifle Creative Commons License 2008.12.30 0 0 454
A sífutó versenyeken milyen puskákkal lőnek? névre és típusra lennék kíváncsi..:D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!