Keresés

Részletes keresés

Chip-TFF Creative Commons License 2003.05.30 0 0 239
Skacok! Nalatok is fagy a mozilla ha a kovetkezo oldalon http://www.voetbal.nl/voetbal.asp?disablebrowsercheck=1 a pointert a games vagy az amateurs fole viszitek?

Eleg csunyan lefagy az 1.4-es nalam...

best sunday dress Creative Commons License 2003.05.30 0 0 238
hoppá! ha az ember doksit is olvas,mennyi okosságot tanul. nem kell jobbkatt -> open link in new tab, elég, ha ctrl+katt-ot nyomsz, ugyanúgy új fülben nyitja meg a linket.

mindezt innen tudtam meg, sok jó ötlettel egyetemben

egyvalamit nem találok a mozilla firebird 0.6-ban: hol lehet beállítani, hogy szimpla oldal esetén is legyen tab fejléc. a beállítások között nem lelem

nekem tecc a phoenix/firebird (amúgy ez tök ugyanazt jelenti? a tűzből újjáéledő madarat? cseles nevet változtatni görögről angolra :)), bosszantó kis hibákat javítottak

Előzmény: amanibhavam (237)
amanibhavam Creative Commons License 2003.05.19 0 0 237
nálam cvs-ből megy, nagyon kellemes, gtk2, meg minden
Előzmény: best sunday dress (236)
best sunday dress Creative Commons License 2003.05.19 0 0 236
kijött a 0.6-os firebird (ex-phoenix)

ma tesztelem

Rétisas Creative Commons License 2003.05.18 0 0 235
Sziasztok!

BSD alatt sikerült már valakinek berőffenteni a flash-playert Mozillához?

Üdv.:
Rétisas

g_mac Creative Commons License 2003.05.16 0 0 234
Szívesen :-)))
Előzmény: lip (231)
kpl Creative Commons License 2003.05.16 0 0 233
thx
Előzmény: NevemTeve (232)
NevemTeve Creative Commons License 2003.05.16 0 0 232
wget
Előzmény: kpl (222)
lip Creative Commons License 2003.05.16 0 0 231
Jóvanna, megtépkedem a ruháimat :)
Miután vadiúj juzernek se működött a mozilla, ezért megcsináltam, amit te mondtál, és most műxik, szóval köszi :))
Hülye Mozilla.
Előzmény: g_mac (229)
lip Creative Commons License 2003.05.15 0 0 230
Tehát te azt mondod, hogy a juzerek a saját home-jukon kívülre is tettek dolgokat?
Mindegy, tulajdoképpen a puding próbája az evés, vagy mi (vagy az ivás?...), szóval kipróbálom, aztán ha működik, majd utólag úgy teszek. mintha érteném, mitől :-)
Előzmény: g_mac (229)
g_mac Creative Commons License 2003.05.15 0 0 229
Látom elbeszélünk egymás mellett :-)
A script szedi össze a beállításokat (skin, nyelv, plug-in, stb.) és ezt paraméterként átadva hívja meg a mozilla-bin-t. Ezen közben elakad valahol, tehát egyes júzerek felraktak/beállítottak olyan dolgokat, amelyeket az új verzió nem hajlandó megenni. Ezért célszerű törölni a mozilla összes könyvtárát és beállító file-okat.
Előzmény: lip (228)
lip Creative Commons License 2003.05.15 0 0 228
Akkor leirom meg egyszer :)
Ugyanazon a gepen egyes juzereknek beindul, masoknak nem. Ergo a scripttel nem lehet baj. A .mozilla konyvtarat kitoroltem, az meg termeszetesen nem lehet megoldas, hogy lezuzom az egesz juzerhome-ot, vagy akar csak az osszes KDE beallitast, aztan "probalkozz"...
Előzmény: g_mac (227)
g_mac Creative Commons License 2003.05.14 0 0 227
/usr/lib
/usr/bin
/home/$HOME
Illetve ikonokat a pixmaps-ba (vagy mi?)

Nem is mondtam a gcc-t én. Hanem pont azt, hogy a mozilla-bin indult, a mozilla script meg nem (ugye ami a beállításokat szedi össze).
Mivel uninstall után is törölnöm kellett a könyvtárait, eztért igen valószínű, hogy valami plug-in, skin, nyelvi beállítás, stb. kavar be neki. Ugyanis az ilyeneket nem szedi le magától.

Előzmény: lip (226)
lip Creative Commons License 2003.05.14 0 0 226
crockl, g_mac:

Mint mondtam, egyes juzereknél megy, másoknál nem. A gép ugyanaz. Tehát tuti valami setting valahol, nem gcc-gebasz (azon már túl vagyok a saját gépemen :)) , csak nem tudom, hogy a .mozilla-n kívül hova tesz ez a kedves KDE-mozilla páros még.

Előzmény: g_mac (220)
kpl Creative Commons License 2003.05.14 0 0 225
ctrl+tab: köszi :-)
Előzmény: g_mac (224)
g_mac Creative Commons License 2003.05.14 0 0 224
A megoldás 19"-os monitor :-))) Ott már negyven van :-))

Na komolyan: a több fület is meg tud nyitni, csak nem látszódik, viszont CTRL+TAB-al sorba tudsz lépkedni a nem látszódóakon is!

Előzmény: kpl (223)
kpl Creative Commons License 2003.05.13 0 0 223
...már csak azért, mert a mozilla (eléggé el nem ítélhető módon :-))) "csak" 32 darab fület tud látható formában lekezelni 17"-os monitoron. Persze működik a "nyisd meg a linket új _ablakban_ módszer, de azért mégis ......
Előzmény: kpl (222)
kpl Creative Commons License 2003.05.13 0 0 222
még mindig mozilla 1.2.1

van-e valami varázslás arra, hogy az önmagukat "nem cache-elhetőként" tituláló lapokat is meg tudjam lesegetni offline a lentebb ismertetett módszerrel ?

kpl

crockl Creative Commons License 2003.05.13 0 0 221
arra figyeljetek, hogy 1.3-as mar 3-as gcc-vel van forditva.
g_mac Creative Commons License 2003.05.13 0 0 220
Ugyanez volt velem is, csak RH9 és Gnome alatt. 1.2.1-et upgradeltem 1.3-ra. Az 1.3 egyáltalán nem ment, akkor sem ha töröltem a home-ból a .mozzila-t és a /usr/lib/mozilla, valamint a /usr/lib/mozilla-1.2.1 könyvtárakat. Downgradenél is csak akkor ment az 1.2.1, ha ezeket (illetve értelemszerüen ekkor a /usr/lib/mozilla-1.3 könyvtárat) kitöröltem teljesen.
Viszont a /usr/lib/mozilla-1.3 könyvtárból indítottam mozilla-bin-el akkor ment. A /usr/bin/mozilla egy script, ami összeszedi a plugin-eket és egyéb dolgokat. Ebben akadt el az indítási folyamat, méghozzá a check_running() függvénynél. Ugye, ha meg mozilla-bin-t indítottam, akkor nem voltak meg a beállítások és plugin-ek, azaz használhatatlan volt :-(
Viszont nekem csak az 1.3-as csinálta, az 1.3.1-el tudtam upgradelni az 1.2.1-et és most működik.
Talán valaki aki, jobban ért a scriptekhez ki tudja deríteni a problémát!
Előzmény: lip (218)
ssa2 Creative Commons License 2003.05.13 0 0 219
Keresd meg a mozilla-bin nevű fájlt és azt próbáld meg elindítani.
Előzmény: lip (218)
lip Creative Commons License 2003.05.13 0 0 218
Emberek, egy érdekes feladvány, ahogy láttam, eddig még nem szerepelt.
Mozillát próbálok indítani. Nem megy.
A rendszer Woody. Volt egy upgrade mozilla 1.3.1-re, egy unofficial apt forrásból, azután kezdődtek a bibik. Az upgrade előtt egy másik forrásból mozilla 1.2.1 volt feltéve, ezt upgrade-eltem. Utána próbáltam indítani, és totál nem indult. Shellben ezt kaptam:
shell:~$ :~mozilla
shell:~$ :~
És sehol program. (Ez így kb. egy pillanat alatt futott le.)
Gondoltam hát, downgrade-elek vissza a régire, 1.2.1-re, ami már működött előtte vagy fél évet.
De most az se megy, illetve.
Egyes juzereknek megy, egyeseknek nem. Kitöröltem a .mozilla könyvtárakat a home-okból, és még így se akarja.
Arra gondolok, hogy esetleg a KDE-ben lehet valami beállítás, ami megakadályozza az indítást, de nem találtam semmit, ami használható lenne.
Tud valamit segíteni plz?
KDE 3.1.1
köhi.
kpl Creative Commons License 2003.05.09 0 0 217
< Nézet / Oldal forrása / Szerkesztés / Keresés ezen az oldalon "flame" Keresés... >
Előzmény: crockl (216)
crockl Creative Commons License 2003.05.09 0 0 216
html koddal :)) &lt; &gt;
Előzmény: kpl (215)
kpl Creative Commons License 2003.05.09 0 0 215
off

Na azt hogy nem vagyok profi be is bizonyítottam :-( , mert az első sor ez lett volna:

a jobbrakacsacsőr flame ballrakacsacsőr -hoz

ezt hogy lehet ide beleírni ?

on

Előzmény: kpl (214)
kpl Creative Commons License 2003.05.09 0 0 214
a -hoz

Csak az érdemli meg a kopasztást aki fizet egy Euro Webmester 3.0-ért, viszont az ingyenes mozillával azért lehet sokmindent csinálni.

Én a számolós táblázatokon kívül mindent mozillában írok, és mentek mint html (először 16 bites netscape 4.04-gyel meg az utódaival, a mozillára való áttérést a justify felbukkanása indokolta). MS Office soha nem volt a gépemen!

Az olvasással nincs gond sehol, a cég fontosabb doksijainak egy méretes része - több száz oldalas kézikönyvek, technológiai utasítások, naplók, feljegyzések - ms-licence nélkül is elérhetők seccperc alatt bármilyen gépen (az otthoni linuxon is).

Ráadásul azt hiszem a netcápa és utódai nélkül most gőzöm se lenne a html-ről. Tök jó volt amikor megnéztem hogy a netscape generált kódját babrálva hogyan változik a html-lap képe :-) Úgyhogy szépen lassan azért ragadt valami. Nyilván a profik megtanulják a szakmát, közben megtanulják mi mire lesz jó, én viszont meg akartam valamit oldani és a netcápa-mozilla volt a legalkalmasabb rá adott áron. Nem is vagyok profi ;-)

Dehát a "webfejlesztés" és a "tanulás" az mégis más, és a mozilla sem "euro webmester 3.0" hanem mozilla 1.2.1. Minimum.

Előzmény: best sunday dress (204)
crockl Creative Commons License 2003.05.09 0 0 213
lehet nem erti azt, hogy van mas bongeszo is az ie 5.5-on kivul :)) Es hogy az intenetes cimekbe nincs \ el :) Es mivel win alatt kalapalja, es ie-vel nezi, es ezeket em tudja, igy az eredmenye is megvan.
Előzmény: kpl (212)
kpl Creative Commons License 2003.05.09 0 0 212
kb egy hete küldtem mélt a tulajnak, dícsértem a törvénytervezetek kipakolásának ötletét (én is csak így találtam rájuk a googlin keresztül) meg a bibis linkeket piszkáltam. Azt válaszolta hogy 5.5-tel működik. Küldtem még egy linket nekik ide a crockl (197) féle megoldáshoz. Azóta is úgy van. Kár érte. Persze más útvonalon elérhető a hibás hivatkozás doksija is.

Egyébként nem szokott izgatni más hülyesége, most is csak a tetszetős ötlet agyoncsapása miatt firtattam.

Előzmény: crockl (211)
crockl Creative Commons License 2003.05.09 0 0 211
nem, nem javitottak ki, es igy nem is megy.
Az http://www.verzalnet.hu/klub/ismerfrm.htm oldal source-at megnezed, lathatod ugyan az a ..\akarmi.html van, es igy 404-es oldal jon be.
Előzmény: dinnje (207)
crockl Creative Commons License 2003.05.09 0 0 210
lehet kozbe kijavitottak:)
Előzmény: dinnje (207)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!