Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

szistipisti Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1176
A jó édes anyjukat!

Ez tényleg felháborító! Megfenyegetted-e Őket? Nekem az segített. "Ha ekkor és ekkor nem adják át, minden médiumon megkezdem a lejáratásukat." Mond azt, hogy lehetőséged van rá mert olyan helyen dolgozol stb...
A fényszórómosónak minden húzásnál működni kell, ha megy a motor, és ég a lámpa. Ha nem így van, akkor irány a szervíz! Egyébként nagyon látványos a működése. Vagy 20 cm-t kijön egy kar és lemossa a lámpát. Mindenki csak néz...

Előzmény: Tigrislábkarom (1169)
CommandAir Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1175
Ez szomorú. Lassan megérdemelne a Kovács egy lehúzós cikket minden autós újságban.

A helyedben kezdeném a panaszkönyvbe írással, és az 1 hónap kamatainak kifizettetésével.

Előzmény: Tigrislábkarom (1169)
CommandAir Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1174
Ha jól tudom nem mindegyik ablak mosáskor működik a fényszórómosó, csak minden ötödiknél.
Előzmény: 6601 (1170)
mezga geza Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1173
Tigrislábkarom,
:-(((((((((((((((((((((((( Hat ez mar tenyleg durva! Koveteljel karteritest! Amugy mennyi kedvezmenyt adtak? Ha nem adtak 4%-ot azt is kerd! Addig szoktak elmenni mashol is.
Előzmény: Tigrislábkarom (1169)
mezga geza Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1172
6601
Amugy gratula a gephez :-)
Milyen szinu, stb?
Előzmény: 6601 (1170)
mezga geza Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1171
6601,
Igen nekem is csak az van ott...
Előzmény: 6601 (1170)
6601 Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1170
Helló !

Én is most vettem át a gépem.
(1.6 presence) Többek között
téli csomaggal. Nekem sem
akar működni a fényszórómosó.
Próbáltam tompítottnál, fényszórónál.
Vagy hosszú ideig kell húzni a kart ?

Szóval nem megy, nekem is csak az a
fényezett elem mutatja, hogy lehet(?)
hogy van ott valami.

/Vagy ügyetlen vagyok:((/

Előzmény: mezga geza (1141)
Tigrislábkarom Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1169
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!

NEM ADTÁK MA SEM!!!!!!!
Mi a fenét lehet ilyenkor csinálni?! Szétverem az a tetves értékesítőt... Már nem tud mit kitalálni hogy miért nincs rendszám!!!! EZ NEM VIS MAJOR!!!!! Ez 100% a Kovácsék hibája!!! Nagyon dühös vagyok, lehet hogy tényleg per lesz belőle!! Most telik el a 4. hét a befizetés óta!!! MI A FENÉT KÉPZELNEK EZEK?! Nem tudom elhinni!!! Ha holnap sem lesz meg, olyan hisztit csapok, hogy csak na!!! (és szétverem valaki fején a monitorát az Oláhnak<:-() El sem hiszem hogy velem történik ez... Ezek után az átadási költségeket is én fizetem??? Huuu...Erre nem tudok lépni:(((((((((

Üdv.: Tutivesztes idegbeteg Kiki vagy mi.

CommandAir Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1168
Úgy látszik hamarosan megoldódik a központi kijelző meg a klíma fényerő problémája nappal. Szoftver cserével megoldható, állítólag már próbálgatják egyik szervizben.
mezga geza Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1167
amc,
Hat igen a Stilo is ott van a szeren, en ez a 2 gep kozott vacilaltam. Hetvegen lattam 1 3 ajtos sargat, nagyon szep volt ;-)
Előzmény: adamax (1163)
mezga geza Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1166
2000-ig=2000km-ig
mezga geza Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1165
Mindenkinek koszi a valaszokat!

Tigrislábkarom,
Asszem akkor a kocsink szine es minden mas is megegyezik, kiveve az ESP es a belsot :-) Remelem at tudod ma venni!

Ujabb error: a riaszto tererzekeloje nem mukodik...de ezek aprosagok, nagyon tetszik a gep, hetvegen mentem is mar vele 300km-t.

Mas,
Bejaratasnal meddig ajanlott porgetni a motort?
Kell-e egyaltalan bejaratni? Gondoltam 2000-ig nem nagyon porgetem 4000 fele, utana meg hajra. Jo ez igy?

Előzmény: Tigrislábkarom (1145)
pete_sampras Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1164
Sziasztok,
Egy kicsit ki vagyok abrandulva!! Sorra veszitek a premium 307-eseket es 1-2 het mulva irjatok, hogy ez kopog, az nem mukodik, sokat fogyaszt, stb. Mint a Skoda topicban a Fabiasok ! Mintha csak szistipisti nem panaszkodna semmire.
Azert kovetem a 307-es topicot, mert tetszik az auto es erdekelnek a tipussal kapcsolatos tapasztalatok. Viszont egyre inkabb beigazolodni latom, hogy aki gyermekbetegsegek nelkuli autot akar, az csak a gyartas megkezdese utan 2-3 evvel vagjon bele. Jarkaltok napszamba a szervizekbe, szerintem Ti sem ezt vartatok!? Az autom lassan 2 eves lesz es neha kedvem lenne elvinni a szervizbe, csak hogy na lassam mar en is meg babraljanak valamit rajta. De semmi, mar unalmas csak a benyat onteni bele.
Amugy nagyon tetszik a 307-es, a kek metal-elefantcsont belso absolut nyero lenne nalam is :-)))
Udv.
pete
adamax Creative Commons License 2002.03.03 0 0 1163
Sziasztok!

A legutolsó hozzászólásom szellemében - 999-es hozzószólás - és tiszteletére belinkelném CommandAir barátommal ma készült közös képünket...


Ezeket a szépségeket...! :))))

Üdv., amc

Előzmény: adamax (1033)
HDIowner Creative Commons License 2002.03.03 0 0 1162
Ha valakinél a szervíz megtalálta, hogy mi kopog az szóljon!

Szerintetek nem lehet hogy a kerékagy csapágy kopog?

Hátsú futóműből nekem akkor jönnek durva hangok ha hátul terhelve van az autó és valami nagyobb gödröt elkapok. Azt is megfigyeltem, hogy a téli gumival kicsit csendesebb lett, valószínüleg mert lágyabb a gumi és jobban csillapítja az ilyen huplikat. Szerintem egyébként ez sem teljesen normális.

HDIowner

Törölt nick Creative Commons License 2002.03.03 0 0 1161
azért összességében még mindig nagyon jó kis autó ez a 307-es. Csak némelyik dealer ritka nagy patkány... (saját tapasztalat... :(
Előzmény: tami 73 (1160)
tami 73 Creative Commons License 2002.03.03 0 0 1160
Esetleg érdekelne valakit egy aluszürke metál 1.6 Premium gyémánt belsővel ?
/ + elektromos és téli csomag , elektromos tolótető , fedélzeti számítógép ,
5 lemezes CD tár /
Március közepén átvehető a P. Sárkánynál .
ui : kicsit bedurrant az agyam ... :-(
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.03 0 0 1159
én is tapasztalok hasonlókat... olyan mintha valami laza dolog lötyögne időnként (bal oldal, elöl)

hmmm...

Előzmény: parko (1157)
Tigrislábkarom Creative Commons License 2002.03.03 0 0 1158
tami 73

ESP 1.6-osba decembertől..
2 lityisbe pedig januártól rendelhető.
Tényleg átvertek:(((

Előzmény: tami 73 (1155)
parko Creative Commons License 2002.03.03 0 0 1157
Üdv!
Elindulásnál csinálja,vagy kis sebességnél,bár inkább az előbbi.Nem egy koppanás hanem több és szinte mindíg.Amúgy szerintem is bal eleje az,aminél szól.Hátul szintén csúnya hangja van,ha például fekvőrendőrön megyek át,vagy ilyesmi.Ez szervízigényes,vagy szokjam meg és fogadjam el,hogy vadiúj autó ilyet csinál?Bár ha szervízbe viszem,akkor bárhova máshová csak nem ott ahol vettem,mert ritka parasztok,mint már leírtam.
Előzmény: CommandAir (1154)
SEEN Creative Commons License 2002.03.03 0 0 1156
atvertek :P decemberben vettuk at az 1.6-os premiumot ESPvel :)

[s]

Előzmény: tami 73 (1155)
tami 73 Creative Commons License 2002.03.03 0 0 1155
Mióta lehet rendelni ESP-t benzines PUG-ba ?
Én decemberben közepén rendeltem meg egy 1.6 premiumot , akkor még / azt mondták / csak a dízelhez kapható . /tempomat dettó /
Tudja valaki , please ?
CommandAir Creative Commons License 2002.03.03 0 0 1154
Hi,

Akkor ez úgy néz ki megint egy szériahiba. Nálam is indulásnál az első kerékfordulátnál egy jól hallható kattanás jön elölről. Mintha bal oldalról jönne a hang. Pár hete egy autómosóban találkoztam egy 307 tulajjal és szintén erre(is) panaszkodott.

Más: esőérzékelős ablaktörlőnél ti sem találtatok szakaszos törlő funkciót?

CA

Előzmény: parko (1152)
HDIowner Creative Commons License 2002.03.03 0 0 1153
Nekem is van valami gond az első futóművel. Az enyémben most van 22.000km, és általában elinduláskor, alacsony sebességnél kanyarban lehet hallani egy-egy koppanást elölről. Az érdekes, hogy néha nagyon lehet hallani, valamikor meg akár egy hétre is eltűnik.

Eddig a szervízben még nem fejtették meg, higy mi kopog.

Nálad ez hogy jelentkezik? (Írtad, hogy mintha féltengelyes lenne, de azt nem tudom milyen)

Üdv, HDIowner

Előzmény: parko (1152)
parko Creative Commons License 2002.03.03 0 0 1152
Üdv Mindenkinek!
Én most használom majd 2 hete a 307-et,már beleraktam 1500km-t és egy kis gond van.Olyan hangot hallat az autó elindulásnál mintha féltengelyes lenne.Előzmény lehet-e az,hogy mikor átvettem alig jöttem el a szalonból és észrevettem,hogy az első gumin egy nagy kidudorodás van.Valószínűleg megpadkázták amikor a trélerre álltak fel,vagy a szervízbe vagy mittudomén hol.Szóval visszaviszem 5 perc múlva,mivel otthon vettem észre.Már rám akarták fogni,hogy én csináltam,végülis másnap kicserélték de ritka flegma volt a tulaj(nemhogy elnézést kért volna,á nem),de hosszú.Szóval elszállhatott-e valami benne vagy nem?Ja,ez Tatabányán volt,szóval ennyit a vidékről!Legalábbis itt....Köszi!
Tigrislábkarom Creative Commons License 2002.03.03 0 0 1151
szistipisti:))

Én már nem tudok aludni!!! Akarom a kocsit...ha hétfőn sem adják át, akkor nagy balhét tervezek... Szereztem kapcsolatot a pug hungáriánál, kérdés az, hogy ez ér-e valamit. Ajánlom hogy átadják, mert szarúl néz ki egy bögő vevő a szalonban... Nahh...lehet hogy aludnom kéne valamit. HA sikerűl....

KELL AZ AUTÓM!!!!!!!!!

kiki

Előzmény: szistipisti (1147)
BFeco Creative Commons License 2002.03.03 0 0 1150
>Kérd meg az egyik ismerősödet, hogy járó motornál, bekapcsolt fényszórónál huzza maga felé az ablaktörlő karját, Te pedig elől nézzed mi történik. Lessz ám meglepetés! :-)))

Csak nem kiemelkedik a lokharitobol a szinrefujt fenyszoromoso ( mint a Fabianal :-))) ?

Feco

Előzmény: szistipisti (1144)
BFeco Creative Commons License 2002.03.03 0 0 1149
Oroszlanosok!

>Hihetetlen, elektrónikailag mennyire egyszerű szerkezet egy nyomorult ülésfűtés. Talán a belső világításhoz tudnám hasonlítani. Telep-kapcsoló-fűtőszáll.

Nana! :-) Bonyolult az! Skoda Fabia (2 eves tervezesu) ulesfutese (vezeto es anyos) kulon hofok beallitasi lehetoseggel, kulon hoerzekelovel es szabalyzo-elektronikaval. Nem hiszem, hogy a PUG-ban nem hasonlo az ulesfutes megoldasa. Elvegre nem egy egyszeru villanyrezsorol van szo :-))
A "szuperretesz" hianya (bizonyos felszereltsegnel) azt jelenti, hogy a bezart autot az "uszok" felhuzasaval ki lehet nyitni (lasd P206) ???? Ez egy oriasi hiba a Pug reszerol. Nem akarom mondani, de megis :-)), hogy az osszes Fabia valtozat ezt alapbol tudja :-)
Tovabbi jo autozast!
Feco

Előzmény: szistipisti (1147)
knbm Creative Commons License 2002.03.02 0 0 1148
Csatlakozom AUE-hez mindenképp érdemes vidéken megvenni a kocsit. Most voltam kötelező szervizen a szolgálati 307 -el és a javítás alatt beszélgettem egy úrral aki épp három boxert vett egy budapesti cégnek. Megkérdeztem miért nem pesten veszi. Azt mondta, hogy a régebbi autóik javítása során ismerték meg a kereskedést. Szerinte jobb a szerviz, jobb a kiszolgálás és sokkal emberibbek a kapcsolatok. Hozzátette, hogy egy kötelező szervíz akkor is hamarabb kész van ha hozzászámolja az utat tatabányáig és vissza.
szistipisti Creative Commons License 2002.03.02 0 0 1147
Hú azannyát Tigrislábkarom!

Nem semmi gép lesz az. Nagyon nagyon jól nézhet ki a kék az elefántcsonttal. Igazi igényes egyedi választás. Gratulálok az ízlésedhez.
Az ülésfűtést tényleg félreértettem. De úgy tűnik Peugeoték mostanában nem tudnak ülésfűtést csinálni. :-((( Van valakinek ülésfűtése ami hibátlanúl működik?
Hihetetlen, elektrónikailag mennyire egyszerű szerkezet egy nyomorult ülésfűtés. Talán a belső világításhoz tudnám hasonlítani. Telep-kapcsoló-fűtőszáll. A mezga geza ülésfűtése valószínűleg hibás, mert jó melegnek kell annak lenni. Van benne egy bimetál, ami a túlmelegedéstől védi és az kapcsolhat le idő előtt. Mindenesetre itt most tényleg javaslom a Kovácsékat, mert az én autómon kitapasztalhatták már az ülésfűtés minden csinnyát-binnyát. Arra nagyon kell vigyázni mindenkinek akinek ülésfűtése van, hogy nehogy beletérdeljen valaki, mert azonnal elszakad a fütőszál.

Tigrislábkarom! MÁR CSAK EGYET ALSZUNK...

Előzmény: Tigrislábkarom (1145)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!