Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

6601 Creative Commons License 2002.03.05 0 0 1199

Valószínűleg igazad van ...
Előzmény: Zoli3 (1188)
Az Utolsó Európai Creative Commons License 2002.03.05 0 0 1198
Igen, utána bátran lehet neki nyomni.
Előzmény: mezga geza (1196)
CommandAir Creative Commons License 2002.03.05 0 0 1197
Kérdezd meg melyik okmányirodába járnak, és menj el oda személyesen, kérdezz rá hogy tényleg ez-e a gond.

Előzmény: Tigrislábkarom (1194)
mezga geza Creative Commons License 2002.03.05 0 0 1196
Az Utolsó Európai,
Koszi az infot.
Es utana ami a csovon kifer?

Mas,
En ugy emlekeztem, hogy alithato derektamasz van a verdaban de a manualban sehol sem irnak rola. Tehat a kerdesem: nincs benne allithato derektamasz?

Lehet csak egyet villantani a reflektorral vagy csak gyorsan bekapcsoni azt gyorsan ki?

Egyre jobban tetszik a gep, pedig mar az elejen is nagyon tetszett :-)

Előzmény: Az Utolsó Európai (1193)
mezga geza Creative Commons License 2002.03.05 0 0 1195
Tigris...
:-(((((((((((((((((((((
Nem is tudom mit lehetne tenni...a fonokkel a Kovaccsal mar beszeltel?
Na a peugeot-ot band hanem a bunko kovacsekat.

Előzmény: Tigrislábkarom (1194)
Tigrislábkarom Creative Commons License 2002.03.05 0 0 1194
bocsánat a most következő káromkodásokért....

NEM ADJÁK ÁT A HÉTEN(!!!) A KOCSIMAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Azt mondják hogy az okmányirodában elírtak valamit, és azért nem... Ha bárki tud ártani valahogy a Kovácséknak, az jelentkezzen nálam. Kurvára elegem van az egészből... Most mit lehet tenni???? No Comment.

Bánom hogy a pugot választottam:((

Az Utolsó Európai Creative Commons License 2002.03.05 0 0 1193
Én az első 1000 km-en max 110-et mentem tartósan(3200-as fordulat ötösben). Rövid időtartamra, kigyorsításkor viszont megpörgettem néha 5500 fölé is.
Előzmény: mezga geza (1192)
mezga geza Creative Commons License 2002.03.05 0 0 1192
Ti, hogy jaratatok be a gepet?
Vagy egybol 7000-ig nyomtatok neki? :-)
Az Utolsó Európai Creative Commons License 2002.03.05 0 0 1191
Szia Zoli3!

Az SW megjelenéséről nincs annál pontosabb infó, mint amit eddig tudni lehet (április-május), viszont ha 20 ezret mégy egy évben, akkor hadd tanácsoljam, hogy se 2.0-ás, se HDi motort ne válassz, hanem az 1.6-os benzinest! Nem fogsz csalódni benne, garantálhatom. A kétliteres alig erősebb, viszont drágább, és többet fogyaszt.
Én elvileg HDi-párti vagyok, de be kellett látnom, hogy a 110 lovas gép 800 ezer Ft-os felára opportunity cost-tal együtt csupán 3 évre számolva is alsó hangon 1.1 millió Ft többletköltséget okoz - ezt az én 25 ezres, de a Te 20 ezres meneteiddel pláne soha nem behozható. Ráadásul a benzines szervízciklusa 30 ezer km, és a biztosítása is olcsóbb. Akkor vegyél dízelt, ha tetszik mélyről húzó, irgalmatlan ereje, vagy ha állandóan fullra terhelve használnád az autót, mert különben irtó nagy luxus.
Ez persze csak az én véleményem, de annyira meggyőző volt az 1.6-os motor, hogy lemondtam a HDi-ről, és nem is nehéz szívvel. A kétliteresről nem is beszélve.

Előzmény: Zoli3 (1188)
aamen Creative Commons License 2002.03.05 0 0 1190
az SW szerintem meg elegge el fog huzodni, ha surgos, esetleg nezz meg egy xsara kombit, hdi 110-el. a fobb kulonbsegek:
- a xsara olcsobb
- kiforrottabb
- a belseje hatarozottan igenytelebb (olcsobb)
- gyakori a rejtelyes zorges, amit azert meg lehet oldani
- az ulesei nagyon puhak

nekem ezek tuntek fel, mint fontosabbak.

hali,

aamen

Előzmény: Zoli3 (1188)
szistipisti Creative Commons License 2002.03.05 0 0 1189
Szia Tigris...

Nekem is tetszik a naptető, azért kértem. Az meg csak hab a tortán, hogy milyen kellemesen lehet vele szelőztetni. A gumi még téli, Kléber Krisalp, a Kovácsék mellett lévő nemtomanevét gumisnál vettem, valami 30-40 ezerért darabját. Jó gumi, nagyon jól viselkedett télen a Dinári hegyekben is. Mások hólánccal mentek, nekem meg se kottyantak az emelkedők. Mindenkinek ajánlom. Nem sokára átcseréltetem a 0 km-es Dunlop nyárikra. A felnit szándékosan nem cseréltettem, nem akarom az év felében nézni azt a ronda fekete lemez felnit, ha már ilyen szép autóm van.

Jaj Tigris... nem sokára érezni fogod azt a semmihez nem fogható édeskés illatot mmmm...

Előzmény: Tigrislábkarom (1187)
Zoli3 Creative Commons License 2002.03.05 0 0 1188
Sziasztok!

Örömömre szolgál, hogy rátaláltam erre a topicra. Igyekeztem végigolvasni az utóbbi párszáz hozzászólást, és látom, itt olyan emberek vannak, akik hasonló cipőben járnak vagy jártak velem.
307 SW -re fáj a fogam.
Elkeserítenek az itt olvasható átadási hercehurcák, mert félek, hogy a júliusi nyaralásra nem tudom Őt is elvinni. Itt ugyan áprilisi megjelenést olvastam, de másoktól hallottam nyár elejét is, ami éppen necces időpont számomra. A kereskedők akikkel beszéltem, semmi konkrétat nem tudnak mondani, csak széttárják karjukat és bíztatnak, hogy érdeklődjek később.
Ha esetleg tud valaki valami érdemit az érkezésről, az írja már meg.
Az SW kiviteléről eddig annyit sikerült kideríteni, -de ez sem biztos- hogy kétféle kivitelben fogják kiadni nálunk: normál 5 üléses kombi és a képeken látható 7 üléses napfénytetővel. Örülnék, ha ezt is megerősítené vagy cáfolná valaki.
Segítsetek motort választani! Vacilálok a 2.0 benzin és a 110 lovas HDI között. (20000km/év)
Ajánljatok Bp.körüli kereskedőt is légyszi.

Köszi a jóságotokat
Zoli3

Tigrislábkarom:
Baromira együtt tudok érezni veled. Kitartás! Meglesz az!

6601:
Nekem jelenleg egy G Astrám van. Utólag szereltettem bele klímát, amihez le kellett szedni az első lökhárítót (meg a komplett szellőző rendszert is kicserélték) Mikor mentem a kocsiért és megáttam pucéran szegényt, megijedtem, hogy mi lesz ebből, de ha tíz perccel később megyek, észre sem veszek semmit az egészből, úgy visszarakták.
Szerintem vágj bele nyugodtan, különben mindíg ott fog motoszkálni a fejedben, hogy kifizetted, de mégsem tudod használni.

Tigrislábkarom Creative Commons License 2002.03.05 0 0 1187
szistipisti..

Nem gondoltam volna, hogy a napfénytető ennyit dob a kocsi megjelenésén..nagyon jól nézett ki..
Milyen gumik vannak rajta?:))) Mert nem szokványos az erezete:)) Azt mondta az értékesítő, hogy nem szabad hirtelen hátratolni az ülést, mert akkor szakad el az ülésfűtésben a szál. Érdekes konstrukció...

CommandAir

Ez jó kérdés, szerintem nincs semmi visszajelző a kocsiban...Azt tudom hogy a golf legjobban felszerelt változatánál széria az ablakmosó folyadékszint kijelző...Egy mutatós izé a sebmérő mellett:)) Szerintem a 307-ben nincs ilyen..

MA MÁR ÁTVESZEM REMÉLEM:))))))))))
Hehehehhe

Kiki

Előzmény: szistipisti (1185)
CommandAir Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1186
Ok, akkor én voltam tudatlan :)

Viszont azt honnan lehet megtudni hogy mennyi ablakmosó van a tartályban?

Előzmény: Tigrislábkarom (1184)
szistipisti Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1185
Szia Tigrislábkarom!

Az biz' a enyém vót. Az ülésfűtéssel járom a kanosszámat. Még mindig. Már van tetőcsomim, ezüst küszöbvédőm (egyébként baró jól néz ki) ma kívül belül kiglancolták a kocsit, már csere 306-al járok, ha szervízben, van. Van már mindenféle előjogom, az ülésfűtés meg lassan felesleges lesz jó az idő. Most már lassan minden rendben van a nagymacskával. Én nem jártam összességében rosszul a Kovácsékkal. Nálam is késtek vagy két hetet az átadással, ülésfűtéssel de annyi ajándékot kaptam már...
Ja az ülésfűtésen kívül (most már az sem) továbbra sincs semmi de semmi bajom. Olyan jó volt beülni a 306 után.

Előzmény: Tigrislábkarom (1180)
Tigrislábkarom Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1184
Hello...

CSak belepofázok...Az ablakmosó tartály kb 3.5 literes, de a fényszorómosó beépítése miatt elérheti a 6.5 litert is.. Számítottak arra hogy elfogy:))))

Holnap megkapom? Nem? erre számítottam:(

Kiki

Előzmény: CommandAir (1183)
CommandAir Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1183
Minden ötödiknél ?!?
Hol van ez leírva ?

Nincs leírva, csak hallottam hogy más autónál így működik, azért hogy ne fogyjon el a mosóvíz hamar a tartályból, hiszen a fényszórót elég ritkábban is mosni. És ez így logikus is szerintem.

Előzmény: 6601 (1178)
6601 Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1182

"Milyen jó ez a téli csomag:(( "

Az. :)) Ráadásul nekem nem kell a
fényszórómosó, csak ha egyszer ki kellett
fizetni, miért ne működjön ?

Ja, nem tudjátok, bonyolult dolog ez az
első lökhárító levétel ? Azon gondolkodom,
hagyjam-e szétszedni a kocsit a fényszórómosó
miatt, vagy hagyjam a f@ ..ba az egészet,
és ne legyen megbontva.

Előzmény: Tigrislábkarom (1180)
mezga geza Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1181
Tigrislábkarom,
>Ha holnap is becsapnak, akkor felkötöm magam:((
Inkabb oket :-)
Előzmény: Tigrislábkarom (1180)
Tigrislábkarom Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1180
Nahát!

Holnap délután négykor megyek a kocsiért, feltehetőleg meg is lesz. Kb. értékben már engedtek 200.000 ft-ot, úgyhogy a 4% megvan. Kaptam ajándék gyári riasztót, titan dypolt, és nem kellett kifizetnem az áremelés utáni összeget. A riasztó 80000; a sebváltózár 55000; az extrák és a kocsi felára kb 75000 lett volna, a februári árlista szerint.

Remélem hogy semmi gond nem lesz a kocsival, sem az ülésfűtés, sem a fényszorómosó nem szarik be... Milyen jó ez a téli csomag:((

Ha holnap is becsapnak, akkor felkötöm magam:((

És még valami:)) Láttam ma egy gyönyörű almazöld napfénytetős cédrus belsős 307-est:))) Persze a szervíznél...nem a tiéd volt Szisti?:)))))
volt ám rendszáma is HXE-nemtommi:)) NOS?:)

Üdv.: Kiki

6601 Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1179
Na szóval mégiscsak elmentem
a szervízbe, megmutattam a fényszórómosót.

Rátették a diagnosztikára, és megállapították,
hogy elektronikusan minden rendben van, tehát
mechanikai a hiba. (pl. felszereléskor
elszorították a vízcsövet, és akkor nincs
elég nyomás a kiemelkedéshez.)
Ezt azonban csak akkor tudják megnézni,
ha leveszik a löklapot. Úgyhogy majd
csütörtökön. :((

Előzmény: 6601 (1178)
6601 Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1178
Minden ötödiknél ?!?
Hol van ez leírva ?

Az előbb vikszoltam ki a kocsit,
úgyhogy most nem akarom kipróbálni
mert összefújja, de nagyon kíváncsi
lennék rá hogy így van-e ?

Előzmény: CommandAir (1174)
6601 Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1177
Nem vittem túlzásba. :)
Aluminium szürke, Titán belső
Téli csomag és Automata légkondi.
Akartam még könnyűfémfelnit,
de akkor azon nyomban várni kellett
volna 3 hónapot. A metálfényt le
tudtam alkudni /nem sok/, de azt
hozzáteszem a meg nem rendelt felni árához,
és akkor tudok mégis venni felnit.
Előzmény: mezga geza (1172)
szistipisti Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1176
A jó édes anyjukat!

Ez tényleg felháborító! Megfenyegetted-e Őket? Nekem az segített. "Ha ekkor és ekkor nem adják át, minden médiumon megkezdem a lejáratásukat." Mond azt, hogy lehetőséged van rá mert olyan helyen dolgozol stb...
A fényszórómosónak minden húzásnál működni kell, ha megy a motor, és ég a lámpa. Ha nem így van, akkor irány a szervíz! Egyébként nagyon látványos a működése. Vagy 20 cm-t kijön egy kar és lemossa a lámpát. Mindenki csak néz...

Előzmény: Tigrislábkarom (1169)
CommandAir Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1175
Ez szomorú. Lassan megérdemelne a Kovács egy lehúzós cikket minden autós újságban.

A helyedben kezdeném a panaszkönyvbe írással, és az 1 hónap kamatainak kifizettetésével.

Előzmény: Tigrislábkarom (1169)
CommandAir Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1174
Ha jól tudom nem mindegyik ablak mosáskor működik a fényszórómosó, csak minden ötödiknél.
Előzmény: 6601 (1170)
mezga geza Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1173
Tigrislábkarom,
:-(((((((((((((((((((((((( Hat ez mar tenyleg durva! Koveteljel karteritest! Amugy mennyi kedvezmenyt adtak? Ha nem adtak 4%-ot azt is kerd! Addig szoktak elmenni mashol is.
Előzmény: Tigrislábkarom (1169)
mezga geza Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1172
6601
Amugy gratula a gephez :-)
Milyen szinu, stb?
Előzmény: 6601 (1170)
mezga geza Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1171
6601,
Igen nekem is csak az van ott...
Előzmény: 6601 (1170)
6601 Creative Commons License 2002.03.04 0 0 1170
Helló !

Én is most vettem át a gépem.
(1.6 presence) Többek között
téli csomaggal. Nekem sem
akar működni a fényszórómosó.
Próbáltam tompítottnál, fényszórónál.
Vagy hosszú ideig kell húzni a kart ?

Szóval nem megy, nekem is csak az a
fényezett elem mutatja, hogy lehet(?)
hogy van ott valami.

/Vagy ügyetlen vagyok:((/

Előzmény: mezga geza (1141)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!