Keresés

Részletes keresés

burgerboti Creative Commons License 2009.02.10 0 0 523
Ha lehet csak RWS-t használj mert az az általam próbáltak közül is a legjobb,és csak 500ft az árbeli különbség.
Lövedéknek meg a rézbevonatos gömb,és a műanyag köpenyes acélmagvas a legjobb.
Az utóbbit ha kipróbálod látsz majd csodát! :D
A garanciák sajna már nagyrészt lejártak sajna,én úgy tudom.
Tudom mert volt agy adás-vételem ahol ugyanúgy az erősség hiánya volt a probléma,és a gar.papír már nem volt érvényes.
Kiszedettem az illetővel a pill. szelepes tölt.űrt és postáztam neki egy másikat.
Azóta szuperál.
Lehet hogy az a kis rugó az töl.űr alatt gyenge,és az maitt engedi el a kraftot.
De nem vagyok fegyvermester,csak egy köcsög nepper :)))))
Üdv
Viktor
Előzmény: zeta 3 (521)
zeta 3 Creative Commons License 2009.02.10 0 0 522
Köszönöm.
Előzmény: burgerboti (510)
zeta 3 Creative Commons License 2009.02.10 0 0 521

"Szia, indítója Start 6 volt a golyó pedig német Hon. Lefújás esetén mit lehet csinálni?"

 

 

Ezekről a töltényekről még nem hallottam. :) Próbáld ki az RWS-t, az elég erős. Ha lefúj akkor irány a keserű művek, ott ha még garanciális akkor megcsinálják, valószínűleg.

Előzmény: bedevics (506)
zeta 3 Creative Commons License 2009.02.10 0 0 520
Nem akarok senkit védeni, de azért egy fegyver felújítása ha rendesen megcsinálják, nagyon sok munkával jár, és költséggel is. Ha valakinek kell az meg fogja venni magasabb áron is, főleg hogy már nem  gyártják.
gergol Creative Commons License 2009.02.09 0 0 519
Irigy vagyok, nincsen senkim, talán debil is vagyok.
Ettől függetlenül utálom a másokon nyerészkedő illegál fegyvernepper férgeket.
burgerboti Creative Commons License 2009.02.09 0 0 518
Teljesen igazad van.
De amíg ilyen senkiházi,emberállatok leköcsögöznek a semmiből embereket,név és arc nélkül,mert ez nekik jó,addig sajnos ez van.
Irigyek,nincs senkijük,vagy csak egyszerűen debilek és így élik ki magukat.
Szánalmas.
De mi tudjuk hogy miről beszélünk.
Előzmény: Törölt nick (513)
gergol Creative Commons License 2009.02.09 0 0 515
Persze hogy vannak, de aki 50000-ért ad egy újrapácolt, lakkozott snipert, az még véletlenül sem tartozik ebbe a kategóriába, hanem a nyerészkedő nepperköcsög a ráillő szó.
Előzmény: gergol (514)
gergol Creative Commons License 2009.02.09 0 0 514
Még egyszer megkérdezem ki a tököm vagy te,hogy megmond ki,mit,mikor,és hova irogasson?

Tőlem aztán oda írogatsz, akkor és azt amit csak akarsz.

Megláttad itt a nepperköcsögökről szóló beírást, és idejöttél hápogni hogy márpedig micsoda becsületes emberek vannak vakerán. Ja, hogy azt elfelejtetted hozzátenni hogy a kisfiad/apád (mittomén) is ott nepperkedik.

Nem is tudom hogy egyáltalán miért reagáltam a leveledre de részemről ennyi.
Támogatva!
Előzmény: burgerboti (512)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.09 0 0 513
Felesleges vitatkoznotok a Vaterán is vannak tisztességes és tisztességtelen emberek, mint bárhol máshol. Figyelni kell az értékeléseket és gyanú esetén utánvéttel vásárolni.
Előzmény: burgerboti (512)
burgerboti Creative Commons License 2009.02.09 0 0 512
Csak hogy ne legyen igazad,itt van egy pár kép!

"Csak akkor ne írogassátok már hogy nem védeni akarom a vaterásokat, mikor nyilvánvalóan de, véded a kisfiad becsületét, aki a vaterán nepperkedett pár sniperrel."

Még egyszer megkérdezem ki a tököm vagy te,hogy megmond ki,mit,mikor,és hova irogasson?
És nekem mint kicsi fiúnak már nem kell semmimet sem megvédeni /2 fiam van/
Egy ilyen szájkaratéssal bármikor elbírok.
Amúgy meg "pár sníper" :))))) sosenem láttál még annyit,még könyvben sem te ...... :)))))

Előzmény: gergol (511)
gergol Creative Commons License 2009.02.09 0 0 511
Hogy én neked bármilyen értékelést is mutassak?Hát ki vagy te??? :))))))
Ha akarod elhiszed,ha nem,akkor nem


Valahogy sejtettem hogy ezt fogod írni.
Akkor mutass már egy felújított snipert, mert arra kiváncsi vagyok hogy milyen munkát végeztél, (bár sejtem nem lesz róla fénykép, meghát különbenismitképzelekmá'?) amiért plusz pénzt kértél.

Azt meg abszolult nem érem hogy mi a problémád azzal,hogy apa,és fia egy fórumon,hirdetési oldalon szerepel.

Semmi. Csak akkor ne írogassátok már hogy nem védeni akarom a vaterásokat, mikor nyilvánvalóan de, véded a kisfiad becsületét, aki a vaterán nepperkedett pár sniperrel.
Előzmény: burgerboti (509)
burgerboti Creative Commons License 2009.02.09 0 0 510
Szia
KLEVER /F.W. Klever Gmbh Német/
50ml 2390ft
Az 1 l-es kiszerelés pedig olyan 30-35e ft körül van.
Utána pedig fújok rá Remington sprayt /REM OIL , 113g ,1190ft./
Ez egy vékony teflonos bevonatot képez a fémen.
Ezt meg még utána hetente,2 hetente meg is lehet ismételni,főleg ha használom is a fegyvert.
Üdv
Viktor,és Laci
/apa,és fia/
Előzmény: zeta 3 (497)
burgerboti Creative Commons License 2009.02.09 0 0 509
Nem tudom honnan veszed hogy bárki is megsértődött volna???
Hogy én neked bármilyen értékelést is mutassak?Hát ki vagy te??? :))))))
Ha akarod elhiszed,ha nem,akkor nem,lényegtelen.
Szóval akkor csak az a fasza gyerek aki annyiért ad valamit amennyiért veszi?
Ez így is van ha egy ismerősömnek,vagy barátomnak kell,sőt.
De mindentől függetlenül érdekes egy felfogás,messzire nem mész vele az biztos.De nem is nagyon érdekel.
Azt meg abszolult nem érem hogy mi a problémád azzal,hogy apa,és fia egy fórumon,hirdetési oldalon szerepel.
Talán tiltja a törvény?
Ha titkolnám akkor nem adnám meg mindkettőnk tel.számát.
És azt meg igazán nem értem hogy mi egyáltalán mi közöd van hozzá?????
Nem is tudom hogy egyáltalán miért reagáltam a leveledre de részemről ennyi.
Üdv
Viktor
Előzmény: gergol (495)
gergol Creative Commons License 2009.02.09 0 0 508
Pest megyén belül merre vagy ?
Összejöhetünk, megnézni összhasonlítani pl az enyémmel.
Mailcímem a nevemre kattintva, ott értekezzünk, ha gondolod.
Előzmény: bedevics (506)
bedevics Creative Commons License 2009.02.09 0 0 507
Régi startpatront használtam. De majd beszerzek RWS-t.

Ne érts félre, nem akarom én leírni a snipert, csak valahogy nem hozza azt az erőt amit itt olvastam eddig a fórumon és amit vártam tőle. Ezért is találkoznék egy másik sniperes illetővel pest megyéből, megnézném az övét illetve kiderítenénk hogy mi a gond az enyémmel.

átb.szóstól vettem. :D Mivel már boltban ugye nincs.

szerintem lefújás gond lesz.
Előzmény: Törölt nick (500)
bedevics Creative Commons License 2009.02.09 0 0 506
Szia, indítója Start 6 volt a golyó pedig német Hon. Lefújás esetén mit lehet csinálni?
Előzmény: zeta 3 (496)
gergol Creative Commons License 2009.02.09 0 0 505
Helyesbítek.
Nem linkelted be, de rákerestem.
Az expressz-es hirdetésben levő telefonszámot használja a burgerbotin nick is, meg te is. Lentebb beraktam róla a képeket.
Na akkor hogy is van ez?
Előzmény: gergol (504)
gergol Creative Commons License 2009.02.09 0 0 504
Jó akkor most már csak azt magyarázd el légyszives, hogy miért található meg ugyanaz a telefonszám, szulki burgerboti és az általad belinkelt expressz-es hirdetésben is?
Előzmény: szulki (503)
szulki Creative Commons License 2009.02.09 0 0 503
Lehet,hogy most épp nincs olyan termék a VATERÁN.Viszont az EXPRESSZ.hu.hirdetésben van HAENEL312-es 35-ért ami a TE olvasatodban,egy neppertől elég barátságos ár.Egyébként nemtudom hol olvastad az előző írásomban,akár ELITEX,vagy LIDERRŐl írtam.
Előzmény: gergol (501)
gergol Creative Commons License 2009.02.09 0 0 502
soha
szulki
boti
botineu
gergol Creative Commons License 2009.02.09 0 0 501
Úgylátom szerettek rászálni egy-egy emberre Nem szálltam rá senkire, a véleményemet mondtam el.

nagyon sok légfegyvert sok ezer ft-al olcsóbban meglehet venni mint az üzletekben
Linkelj be légyszives mondjuk kettő ilyet. De nem azokról beszélek, akik a tizenéves szláviát odaadják 15ezerért, mert az még reális de ilyen kevés van.

meglátsz bármelyik hirdető oldalon egy álltalad 20-25 ezerre taksált fegyvert 10-12ezer ft-ért,Te nemveszed meg?És ha megvetted esetleg a későbbiekben olcsóbban fogod eladni?
Igen, vagy max annyiért amennyiért vettem, de ez már csak azon múlik ki mennyire becsületes. A nepper az semennyire.

nem védem a VATERÁSOKAT.Soha nem árultam ott,és nem is fogok.
Nem is kell őket védened, csak egyvalamit tegyél meg, nézzél szét a vatera légfegyveres kínálatában, aztán számold össze hogy hány jó minőségű légfegyvert árulnak normális áron. (a bilivasból kézült ELITEX,LIDER,STB... balesetveszélyes fostaligákat ne számold sehova, már azért büntetnék hogy ezt áruli meri valaki)
Előzmény: szulki (499)
szulki Creative Commons License 2009.02.09 0 0 499
Érdeklődve olvasom az írásaitokat.Úgylátom szerettek rászálni egy-egy emberre!Az,hogy ki kit nevez neppernek magánügye.Szerintem az is,hogy ki mit mennyiért árul.Legfeljebb nem veszik meg.Az árakról?Ezen a fórumon 53ezerért árulnak Snipert.A NIMRÓD ban 49-ért szerinted Ők is nepperek,vagy csak megunták?Az előző irásodban olvasott "átbaszós VATERÁS köcsögökről",csak annyit,hogy nagyon sok légfegyvert sok ezer ft-al olcsóbban meglehet venni mint az üzletekben.A fent említett üzletben egy SUHL 312-es 49eft,a VATERÁN ezt már 37 körül meg lehet kapni.A nepperségről még csupán annyit,ha meglátsz bármelyik hirdető oldalon egy álltalad 20-25 ezerre taksált fegyvert 10-12ezer ft-ért,Te nemveszed meg?És ha megvetted esetleg a későbbiekben olcsóbban fogod eladni?Végezetül annyit,hogy nem védem a VATERÁSOKAT.Soha nem árultam ott,és nem is fogok.Üdv.Laci.
Előzmény: gergol (495)
gergol Creative Commons License 2009.02.09 0 0 498
A kép alapján én olyan 3 J-nek mondanám
Ezt milyen adatból számítod? Fénykép alapján nem lehet megmondani a teljesítményt.

Amúgy mire számítottál, mi fog történni? Becsapódik az ólomlövedék, és felrobban füstölgő krátert hagyva maga után? Vagy hogy átszakítja a fenyődeszkát?
Előzmény: bedevics (492)
zeta 3 Creative Commons License 2009.02.09 0 0 497
Milyen barnítót használsz az acél alkatrészekre? Engem konkrétan azért érdeklne mert amit én vettem az a munkadarabon egy hétig erős kellemetlen szagot okoz, mintha romlott margarin volna. Nem hülyéskedek, komoly.
Előzmény: burgerboti (476)
zeta 3 Creative Commons License 2009.02.09 0 0 496

Üdv.

 

 

A kép alapján én olyan 3 J-nek mondanám, ez így még célbalőni is kevés.

Ha megmondanád a riasztó töltény típusát, és a lövedékét is akkor abból talán lehetne valamit következtetni, bár szerintem a fegyverrel lesz a hiba, valószínűleg lefúj a nyomás.

Előzmény: bedevics (490)
gergol Creative Commons License 2009.02.08 0 0 495
Akiknek adtam el /kb. 20-30ember/

No és akkor még megsértődsz mert illegál fegyverneppernek vagy nevezve.
Amúgy mutasd már meg azt a 20-30 értékelésedet a toz8 üzletek után, mert akkor el is hiszem.

Az Elitexeket,és a többi szart amit a piacon meglehet venni,én sehol nem találtam 4-5e ft-ért.
Tudom mert én is gondolkodtam az árulásukon,és csak ha nagyobb tételt vettem volna akkor adták volna azon az áron amit te írtál.


Például Újpest Novák piac, pult alól kell kérni 5000-ből még egy ezrest engednek, de kell a halálnak az az ócskavas.



Ja és hadd korrigáljak én is:

NEM a becsületes kereskedőket minősítettem, mert azok nagykerben vásárolnak, normális árréssel dolgoznak, számlát adnak, ja és adót is fizetnek.

NEM is azokat a magánszemélyeket minősítettem akik normális áron eladják az esetleg használt, vagy új, nekik már nem kellő dolgokat.




Előzmény: burgerboti (476)
bedevics Creative Commons License 2009.02.08 0 0 494
Csak egyet lőttem, az indítója Start 6 volt a golyó pedig német Hon. Fenyődeszkába ment.
Előzmény: Törölt nick (493)
bedevics Creative Commons License 2009.02.08 0 0 492
bedevics Creative Commons License 2009.02.08 0 0 491
a kép:
bedevics Creative Commons License 2009.02.08 0 0 490
üdv!

Ma szereztem ez snipert, de nem vagyok megelégedve az eddig olvasottak alapján a teljesítményével. Csatoltam egy mobillal készített képet, a becsapódásról. Cirka 5 m ről lőttem. Esetleg a pest megyéből van még toz tulaj? :)

bedE

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!