Keresés

Részletes keresés

originalqszi Creative Commons License 1999.02.19 0 0 9
FELTÉTLENÜL MENJÜNK:))))Injekciót csakkor beadatni, ha már fáj a pisztergálás!!!!!:DDDDDD
kockasfulunyul Creative Commons License 1999.02.19 0 0 8
off

RobuR, te pécsi vagy???
Előzmény: RobuR (7)
RobuR Creative Commons License 1999.02.19 0 0 7
Bp-en meg nem voltam fogorvosnal, de ha majd megyek, akkor egy Horvath Janos nevu szakihoz fogok menni. Ferenc ter 1, tel:215 78 06. A volt pecsi fogorvosomat is o kezelte, ugyhogy en megbizok elore benne.
Bugi bacsi Creative Commons License 1999.02.19 0 0 6
Na szasztok!
Tavaly aprilis 20-an megfajdult a jobb also hetes fogam. Akkoriban nagyon rettegtem a fogorvostol, elotte kb. 3 eve voltam utoljara. A fajdalom megvilagositotta elottem, hogy itt az ido. Baratomtol kaptam egy szamot, mint most Planney, es bejelentkeztem. Aprilis 28. volt az elso kezeles idopontja. Mar reggeltol be voltam ...rva. Az elso alkalommal egy felmerest vegzett a doki, megbeszeltuk, hogy mik lesznek a teendok. Mar azt hittem meguszom, amikor kozolte, hogy a fogkoveket azert eltavolitja. Nem mondom, hogy nem fajt, de messze nem annyira, mint emlekeimben elt. Ezutan meg joparszor voltam (szinten tomescserek) es annyira elmult a felelmem a doki precizitasa es szaktudasa folytan, hogy manapsag teljes lelki nyugalommal bevallalom a fogorvost. A dokit Szu"cs Donatnak hivjak, kb. 30 eves, jo a humora, kellemes kornyezetben dolgozik es rendkivul aprolekos, preciz munkat vegez. A fogorvosi szek nala agykent funkcional es a kellemes zene is segit nyugodtan "atveszelni" a kezelest. Jovo heten megyek kontrollra.
Donat a Gellert furdo epuleteben rendel a Gellert Dental Studioban. Telefonszama 3853555/143.
Nem kell betojni, en vagyok az elo pelda!
csepp Creative Commons License 1999.02.19 0 0 5
Hat, annyira nem olcsó mostanság fogorvoshoz járni.
Tömés: 2.500-3.500
És nem szadista!
Mindig elmagyaráz mindent, megbeszéli Veled.
Már amennyire Te beszélni tudsz kezelés közben.
Fiatal, a felesége az asszisztens.
Planney Creative Commons License 1999.02.19 0 0 4
Koszi a cimet.
Mibe kerul mostanaban a normalis fogorvoslas?
Es ez a Tollas ur ugye nem az a kimondott szadista fajta? ;-)


Planney
Calliope Creative Commons License 1999.02.19 0 0 3
Én is utálok fogorvoshoz járni, pedig ideje volna, mert ha jól érzékelem, 2 lyukas fogam is van... De nem ismerek jó fogdokit. Ez a Tollas Tamás merrefelé rendel?
csepp Creative Commons License 1999.02.19 0 0 2
Persze:
IX., Ráday u. 56.
Tel.: 216-1507, 30/9543567
Planney Creative Commons License 1999.02.19 0 0 1
Koszi a hozzaszolast.
Cimet tudsz adni?

Planney
csepp Creative Commons License 1999.02.19 0 0 0
Jéé, egy 0-ás helyett:

Vannak.
Én is rettegtem a fogorvostól. Szeptemberben elkezdett nőni a bölcsességfogam és begyulladt. Régebben otthon jártam fogorvoshoz,
Pesten nem ismertem egyet sem.
Barátaim körbetelefonálása után úgy döntöttem, ahhoz a fogorvoshoz megyek, amelyik először felveszi a telefont. Ekkor már szájzár jellegű tüneteim voltak.
Megérdemli, hogy leírjam a nevét: Dr. Tollas Tamás, aki vállalta, hogy reggel hétkor elkezdi megvizsgálni a gyulladt fogat. Azóta is hozzá járok, régi amalgámaimat fehérre cserélte,
a bölcsességfogamat kicsit körbenyírta, illetve kivágta körülötte az ínyt, hogy szabadon nőhessen.
Én ajánlom mindenkinek!!!
És nem kell félni.
Planney Creative Commons License 1999.02.19 0 0 topiknyitó
Sziasztok,

Azt hiszem, nem volt meg ilyen topic, s az embereknek altalaban szoktak eleg hajmereszto torteneteik lenni ezzel a temaval kapcsolatban.
Nem titkolt celom az sem, hogy kicsit eloszlassatok felelmemet a fenti intezmennyel kapcsolatban. (Persze ha mindenki nekiall negativ elmenyeirol meselni meg csak jobban be fogok gyulladni ;-) ).
Nalam kb. azota datalodik ellenszenvem a fogorvoslassal kapcsolatban, miota legutobb jartam egy idiota fogorvosnal. Egyszeru foghuzasrol volt szo, ezt sem birta normalisan kivitelezni. Ugyanis a foghuzast koveto napon kemenyen belazasodtam, mint kesobb kiderult: annak folytan, mert egy-ket fogdarab bent maradt. Ketszer kellett meg visszamennem, mire normalisan ellattak!

Nyugtassatok meg, vannak sokkal normalisabb fogorvosok! (Tudom, hogy vannak, peldakat kerek!)


Planney

PS: Meghagyom az elvezetet a "je egy nullas" jatekosoknak, legyen gyereknap! :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!