Keresés

Részletes keresés

originalqszi Creative Commons License 2000.11.16 0 0 183
Tuuuuuuuuuuuuudom:))))))) No, akkor mégis:

************2000.nov.16.*************
Ma rosszul ébredtem, mert servicébe kellett vinnem a kocsit:(((( Nem akartam Karácsonyig (és itt van a kulcsszó, hogy nem off a hozzászólás, tehát nem randalirózás, vagy Isten ne adja ámokfutás:DDD)( várni! Igen, ezzel megoldottuk a karácsonyi ajándékot!:)))))) Gond többet egy szál se:DDDDDDDD

Előzmény: BlueBird (180)
alexandrosz Creative Commons License 2000.11.16 0 0 182
Béke, szeretet, karácsony:o)))
Előzmény: BlueBird (180)
Night Hunter Creative Commons License 2000.11.16 0 0 181
***** 2000. november 16. reggel *****

Ma felkeltem, lezuhanyoztam, megmostam a fogam, megborotválkoztam, felöltöztem, és bejöttem a munkahelyemre.
Irtó izgalmas reggel volt.

BlueBird Creative Commons License 2000.11.16 0 0 180
Nem haraguttam meg : )
Ott volt a mosoly : )
: ) : ) : )
Állatkert: Gerald Durrell rulez forever!
Előzmény: originalqszi (178)
originalqszi Creative Commons License 2000.11.16 0 0 179
Sajnos egyelőre nem tudom folytatni a naplómat, mert anastasiának nem volt tegnapja, de ha holnap lesz a tegnapja, akkor a naplóm is megkapja:)))))))))
originalqszi Creative Commons License 2000.11.16 0 0 178
Naplón kívül, a hátlapjára:
Mondtam volna ilyet? hogy te "akarsz"! Én az alábbit írtam:
>..........hogyha netán olyat forgatnál a fejedben...
No jó, mindenesetre nem akartalak megsérteni és bocsánatot kérek, ha félreérthető lett volna:(((((( itt a főhangsúly az állatokon volt:))))))) akik az erdőbe......és legyen, az állatkertbe valók, habár én azzal sem értek nagyon egyet!
Előzmény: BlueBird (167)
alexandrosz Creative Commons License 2000.11.16 0 0 177
Télapó, vagy Mikulás? Politikai síkon indíthatnánk egy vitát, de ez nem illő a topic szellemiségéhez:o)))
Night Hunter Creative Commons License 2000.11.15 0 0 176
Ba.sszameg lebuktam.
Szilvácska nyert.
Előzmény: Night Hunter (174)
Chino-San Creative Commons License 2000.11.15 0 0 175
Én mindig jó vagyok!!! (c:§

Például most jóóóól elmegyek jáccani!

Tsókolom! Szasztok!

Night Hunter Creative Commons License 2000.11.15 0 0 174
Nono!
Nem akarlak sértegetni, de Te nem vagy hiteles személyiség. Téged csak a keresztények nyomtak ránk, hogy ezzel is terjesszék saját vallásukat.
Így mi lesz a bennszülött bussman-gyerekekkel? (te kis erőszakos...:)
Előzmény: Mikulás bácsi (173)
Mikulás bácsi Creative Commons License 2000.11.15 0 0 173
Nono!
Nem akarlak sértegetni, de Te nem vagy hiteles személyiség, kb. 60 éve még csak nem is hallottak rólad, csak azután furakodtál be ide kezdetben Gyed Maróz néven...(te kis moszkovita...:)
Előzmény: TÉLAPÓ (172)
TÉLAPÓ Creative Commons License 2000.11.15 0 0 172
Azt majd én eldöntöm, jól van ?!
:))
Előzmény: Mikulás bácsi (171)
Mikulás bácsi Creative Commons License 2000.11.15 0 0 171
Majd meglátjuk...
de ahhoz előbb jónak is kell lenni ám! :)
Előzmény: Chino-San (147)
dohosa Creative Commons License 2000.11.15 0 0 170
************november 15.***********
Sziasztok! Ma nyomottan ébredtem és egyébként is időzavarban szenvedek péntek óta, mert a Swatch órámban kimerült az elem. Ma megkértem a páromat ,hogy vegyen nekem elemet. Miután sohol sem talált bele valót, a 15. bolt után felhivott, azt mondta hogy vegyek MAGAMNAK Mikulásra egy új órát. Elemcsere a Swatch órában úgyis annyit ér mint halottnak a csók.
Azt hiszem már megint jön a szokásos forgatókönyv. Mindenki engem bíz meg az ajándékok beszerzésével. Az anyámék megbiznak, hogy vegyek anyóséknak és forditva. Az összes nagyszülö, számszerint 5 (ez 3 külön élő familia a válások miatt) rámbizza,hogy megvegyem az egyszem unokájuknak a Mikulásra, Karácsonyra és Dec 29-i 5 éves szülinapra külön-külön az ajándékot. A férjem rámbizza, hogy az Ő teljes családjának vegyek amit akarok. Aztán jön az én családom, és akkor ott van még a gyerekorvos, az óvónök az Éva és János névnapos ismerősök. Szoval már a gondolattol is szédülök!!!

*************ma depi*****************

bodzavirag Creative Commons License 2000.11.15 0 0 169
A karácsony feeling engem sem kerülget mcmaci:-( Még a tegnapi korcsolyázástól sem lett tél feelingem (inkább tavaszra hasonlított :-) Most viszont egyik barátosném felvetette, hogy bütykölhetnénk együtt a karácsonyi ajándékokat, úgy mint tavaly (dobozfestés, üvegfestés), de hát ez még olyan távol van :-)))
mcmaci Creative Commons License 2000.11.15 0 0 168
********2000. November 15. szerda********
Ma egész nap fájt a fejem és nem volt semmihez sem kedvem. Mindenbe belefogtam, de aztán abbahagytam, mert nem volt türelmem befejezni. Csak jöttem-mentem, viszont beszélgettem egy csomó emberrel, ami jó és hasznos volt és mégis úgy látszott, mintha csináltam volna valamit. És nem volt karácsony előtti hangulatom... :-( Most sem tudom, hogy mit írjak ide... abbahagyom... :-)
BlueBird Creative Commons License 2000.11.15 0 0 167
Honnan szedted ezt, hogy én össze akarok költözni Veled, fel nem foghatom. Én az Egyetlenemmel szeretnék és szvsz Te nem vagy az, mert ő szereti a macskákat és nincs is kutyája.
: )
Előzmény: originalqszi (166)
originalqszi Creative Commons License 2000.11.15 0 0 166
Hát igen!!!! ezt csak arra mondom, hogyha netán olyat forgatnál a fejedben, hogy velem összeköltözz! A qtyák utálják a macskákat............... no meg a kutyákat is, a lakásban:(((( Apám, mindig azt mondta, hogy állatoknak erdőben a helyük:))))))))
Előzmény: BlueBird (164)
rice Creative Commons License 2000.11.15 0 0 165
lehetnék én a veréb? Mostanság inkább annak néznek:)))

rizsa

Előzmény: áááááávadász (161)
BlueBird Creative Commons License 2000.11.15 0 0 164
Micsodaaaaaaaaaa?
: )
Előzmény: originalqszi (156)
rice Creative Commons License 2000.11.15 0 0 163
ez szép:)) Csak így lazán -orületnek- titulálják a megszületésem napját:)
Na jó, többeket érintett érzékenyen a tény, hogy vagyok, na de ennyire?:)Nem kéne rögtön nemzeti gyásznappá kinevezni?

rizsa

Előzmény: Sorsha (160)
Night Hunter Creative Commons License 2000.11.15 0 0 162
Bizony nehéz a Sorsham! :)
Előzmény: Sorsha (160)
áááááávadász Creative Commons License 2000.11.15 0 0 161
Fenyőfán ülő bagoly mondja verébnek....§:-)))
Előzmény: rice (159)
Sorsha Creative Commons License 2000.11.15 0 0 160
********2000. November 15. szerda********

Kiderult, hogy van még 4 napom szabadságilag. Ezeket majd szépen ki fogom venni Karácsonyi Bevásárlásra. Cél, hogy mindezt még december 20. előtt tegyem, hogy elkerüljem az őróletet. Vajon sikerülni fog?
Karácsonyig tisztára meg fogom szánni Night Huntert, annyira izgalmasak a reggelei. Pedig biztos nem ezt akarja. Sőőőőőt.

rice Creative Commons License 2000.11.15 0 0 159
na ebben mi a karácsonyi? Ez nagyon nagy offolás volt ám:)

rizsa

Előzmény: áááááávadász (158)
áááááávadász Creative Commons License 2000.11.15 0 0 158
Jó későn értél be.
Előzmény: Night Hunter (157)
Night Hunter Creative Commons License 2000.11.15 0 0 157
***** 2000. november 15. reggel *****

Ma felkeltem, lezuhanyoztam, megmostam a fogam, megborotválkoztam, felöltöztem, és bejöttem a munkahelyemre.
Irtó izgalmas reggel volt.

originalqszi Creative Commons License 2000.11.15 0 0 156
Egyik barátom írta Karácsonyi sóhajait:
***** 2000. november 15. *****
Főfájósan ébredtem, biztosan a szokatlan időjárás az oka. Vagy az hogy a qrva macskája már megint ráült a mellemre, hogy azt hittem megfulladok!:(((( Már ezerszer mondtam Neki, hogy tegye ki a macskát, legalább éjjelre! Azt mondta, hogy csak karácsonyiasan szeretné berendezni a lakásomat! No ne! Lehet, hogy fekete Karácsonyom lesz? Egyébként Vele ma sem találkoztam:(((( Csak nem valaki mással szeretne együtt lakni????? A rohadt életbe, csak dolgozni ne kellene legalább:(((((
BlueBird Creative Commons License 2000.11.15 0 0 155
***** 2000. november 15. *****

Főfájósan ébredtem, biztosan a szokatlan időjárás az oka. Vagy az ahogy a macskám keltett.
Ami életben tart: találkozom a Kedvessel, meg megyek énekelni.
Viszont mostmár fejben gyújtögetem az ajándékötleteket, meg olvasgatom a különböző karácsonyos topicokat. Arról álmodozom, hogy milyen jó lenne, ha a Kedvessel együtt laknánk (csak mi ketten) és akkor hogyan rendezném be a lakás karácsonyiasan.
Ismételten bejelentem (ahogy minden évben): FEHÉR KARÁCSONYT SZERETNÉK.
I'm dreamin' about white Xmas... - ezzel BlueBird elvonul dolgozni.

*****

alexandrosz Creative Commons License 2000.11.15 0 0 154
Off
Naplóírók!
Nagyon királyak vagytok:o))) Csak így tovább
On

***** 2000. november 14. *****

Sűrű napnak ígérkezett, de nem gondoltam, hogy nem is fér bele egy napba:o)))
Reggel irány Esztergom. Kis munka, kis séta, aztán irány haza - ez csak álom lett... Délután 4-kor riadóztat kedves cégem és irány vissza a Duna másik oldala. Hajnali 3-ig meg sem álltam... Ma reggel 4-kor estem be az ágyba, most pedig már megint itt ülök a munkahelyemen a számítógép előtt, 2 kávéval a gyomromban, még így is le-leragadó szemmel:o((( Ma korán kellene álomország irányába indulnom. Az utóbbi 24 órában 1 percem sem volt karácsonyi hangulatú, pedig olyan jó lenne:o((( Installáltam viszont néhány karácsonyi scrsavert, remélem visszatér a kellemes feelingem...

Folyt. köv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!