Keresés

Részletes keresés

UJOKA Creative Commons License 2010.12.04 0 0 1008
UJOKA Creative Commons License 2010.12.04 0 0 1007

Klassz! :)

Amit írtál nekem róluk, az nagyon megható!

 

Előzmény: leobaba (1006)
leobaba Creative Commons License 2010.12.04 0 0 1006

Megpróbálom kicsit felnagyítva ezt, talán nem kell hozzáfűznöm semmit:

..csak ezt:

Előzmény: UJOKA (1005)
UJOKA Creative Commons License 2010.12.01 0 0 1005

Zajlik az élet! ;) bár én is otthon lehetnék az állatkákkal, de jó lenne!

 

 

 

Előzmény: leobaba (1004)
leobaba Creative Commons License 2010.12.01 0 0 1004

uh!

most látom, mennyire kicsik, próbáltam felnagyítani, sajna szétesnek, telefonos képek...helyzetkép: nálunk szakad a hó, az összes cicmarek bennt horpaszt,Totyi kacsa éppen törpevízművet produkál, vagyis ebédel..,  Natika a párnáin a padon, magaslesen déli telepoci-csendespihit ..tart..

Meg  kellett renoválni a kerítést, mert itt ott kitörte..nagyon jó házőrző..egy roti veszett el benne  :-)

 Ma gyalogosan cserkésztem be a házat, hát? engem is megugatott..mikor szóltam hát, nagyon össze volt zavarodva. majdnem szétesett...:-)

Előzmény: UJOKA (1003)
UJOKA Creative Commons License 2010.11.30 0 0 1003

Szia Edit! Kár, hogy ennyire picike képek, de amennyit látok belőle, az nagyon bíztató! ;)

Bertának már boldog karácsonya lesz! Örülök nagyon!

Előzmény: leobaba (1002)
leobaba Creative Commons License 2010.11.30 0 0 1002

Sziasztok!

Kaptam képeket:

 

 

 

 

 

 

Mare di Scilla Creative Commons License 2010.11.28 0 0 1001

leobaba Creative Commons License 2010.11.28 0 0 1000

nagggyon aranyosak!!! :-)

 

Előzmény: UJOKA (999)
UJOKA Creative Commons License 2010.11.28 0 0 999

UJOKA Creative Commons License 2010.11.28 0 0 998

Nagyon örülök a jó hírnek!

Várjuk a képeket! :)

Előzmény: leobaba (997)
leobaba Creative Commons License 2010.11.28 0 0 997

Sziasztok!

Berta hírek: Jól van, egész nap jön, megy szabadon, kísérgeti a gazdit, böködi a kezét, ha simiztetni akarja magát. Az étvágya is megjött, egyre jobban van.

Ha kapok képeket, küldöm.

ü

leobaba Creative Commons License 2010.11.27 0 0 996

a Natika még tutira nem látott havat, a tojáshéjtáncot-szimatot , hajnalban nem tudtam rögzíteni, helyette Kökény-Balázs Fecó  léleksimító..ebben a hidegben..ü: e

Kis Alfi Creative Commons License 2010.11.24 0 0 995

Előzmény: Kis Alfi (994)
Kis Alfi Creative Commons License 2010.11.24 0 0 994

Ha valakinek van ismerőse az érintett településeken adja tovább az árak nagyon barátiak, tényleg akciós...

 

Kis Alfi Creative Commons License 2010.11.24 0 0 993

Szia Edit!

 

Nagyon nagy köszönet mindenért, amit Bertáért tettél, és köszönet a híradásért is! Jó olvasni az ilyesmit.

Előzmény: leobaba (991)
UJOKA Creative Commons License 2010.11.22 0 0 992

Tényleg jó olvasni! Hajrá Berta! :)

Előzmény: leobaba (991)
leobaba Creative Commons License 2010.11.21 0 0 991

Szia!!

..épp most kaptam levelet. Bertuska már tegnap este őrizte az övét.. Kulturáltan utazott. Úgy szaglászott körbe, amikor hazaértek, mintha mindig ott lakott volna. Teljesen szabadon van a bekerített területen, no kennel, no lánc.

Jöttek barátok, őket is megugatta, de aztán elfogadta őket. Azt írták, ha lelkileg rendbejön, megnyugszik, akkor minden rendben lesz. Jó helye van náluk...és ezt  olyan jó volt olvasnom..  :-)

Előzmény: Mare di Scilla (990)
Mare di Scilla Creative Commons License 2010.11.21 0 0 990

Nagyon jó hírek! Gratulálunk Edit! Bertanak Boldog Új Életet!:)

Előzmény: leobaba (988)
UJOKA Creative Commons License 2010.11.20 0 0 989

Bizony, ez nagyon nagy dolog és nagyon jó érzés. Én ezt Bumszlinál éreztem eddig a legjobban, akit a sintértelepről hoztunk ki, csoda volt látni, ahogy az a nagy kutya megnyílik...aztán otthonra talált Attiláéknál és azonnal tudtam, hogy ő az aza ember, aki Bumszlinak való.

 

Örülünk Edit, együtt!!!! :)

 

 

Előzmény: leobaba (988)
leobaba Creative Commons License 2010.11.20 0 0 988

Nagyon aranyosak vagytok!

 Köszönöm!

Tényleg hihetetlen, ahogy megálmodtam a Berta meggyógyítását, későbbi hekyét, gazdijait..és látjátok?

 Van ilyen.

 Nem tudom, hogy kinek köszönheti, azt hiszem, komoly összefogás, jó emberek, együttműködés, alázat, intelligencia, mi egyéb...no és hát? sajátmagának...

..és sikerült.....még én is azt hiszem, h álmodom... van ilyen? igen! van ilyen., Erősen kell hinni benne, akkor sikerül-het . Mindenki benne volt, együttes jóakarat eredményeképpen megszületett a jövő.

 Ha láttátok volna, ahogy a Berta hagyta magát beemelni a kocsiba? arról nincs kép, mert mindenki lefagyott, mosolygott, néztünk egymásra, ki a bátor...mert egy nagyon nagy kutyáról van szó...mérlegelni kellett kik tuszkolják oda be szájkosár nélkül...

 De a Berta nemhogy ellenkezett volna..annyira segített, h az megható...

mondtam én: ilyen kutyát??, hihetetlen....imádom.

..és megyünk ám látogatni..meg vagyunk hívva...

 

Előzmény: Kyra-kutty (987)
Kyra-kutty Creative Commons License 2010.11.20 0 0 987

Nagyon örülök Bertának!

Megkönnyeztem :)

Senki sem gondolja, az élet mennyire kifürkészhetetlen.

Korábban a kuka mellett, a senki földjén és az addigi élete mind csak előjaték volt... Hát ezért történt mindez.

 

Köszönjük a mentőknek a befogadónak és legfőképp Editnek a segítést!

Bár ezt egyedül Berta tudja igazán kifejezni.

 

... Ha mindenki csak egyetlen kutyuson segítene és a sajátjánál mindent megelőzne, hogy Ő (sem leszármazottai) Soha ne kerüljön ilyen helyzetbe, akkor nagyon gyorsan tudnánk változtatni állataink helyzetén.

(Én hiszek a csodákban :)))) És a legjobb, hogy akiket ismerek, azok MIND így gondolkoznak!:)))

Előzmény: leobaba (984)
UJOKA Creative Commons License 2010.11.20 0 0 986

Remek hír, nagyon örülök, hogy Berta ilyen jó helyre került!

Drukkolok, hogy ő is jól érezze magát ott, elfogadja új családját és ők is nagyon szeressék!

Boldog, eészséges és hosszú életet Berta!

 

Edit, Neked nagyon nagy köszönet jár, hogy segítettél neki életben maradni és új gazdira találni!

Előzmény: leobaba (984)
leobaba Creative Commons License 2010.11.20 0 0 985

egyszobás garzonban, az 'előszobában" ideiglenesezett,másik kutyával, négyéves kislánnyal, ilyen emberek is vannak, szinte hihetetlen,

 így nézett a Gazdira...

 ..tudta, hogy ez csak átmenet, érezte-tudta, , h hazamegy..hihetetlen történet, meseszerű..és mi nagyon boldogok vagyunk, h sikerült..Nektek is nagyon nagy köszönet mindenért.

leobaba Creative Commons License 2010.11.20 0 0 984

Drága-drága Bertuska !

 

vár az élet...igazgatósági szerep...

 

 

 a Gazdik...

 

 

 

..igazgassál mindent,  jól!!! Nagyon, de tényleg nagyon  megszerettünk. Miután láttuk, h szerelembe estél, könnyebb szívvel engedtünk új Életedbe,  bár,  azért utána petyeregtünk egy sort...

 Becsüld meg Magad, bűszkék legyünk Terád!!! Légy nagyon boldog, 'kicsi -óriás  '...   Berta!.

 

 

 

 

UJOKA Creative Commons License 2010.11.16 0 0 983

Vackoló Állatvédő Egyesület közleménye (hátha valakinek lenne otthon ez-az):

"Jelenleg 19 hat hétnél fiatalabb kiskutya van gondozásunkban ( 6 Mamócától(iszapkárosult), 1 Őzikétől (iszapkárosult), 6 kicsi komondor és most 6 új Somlóvásárhelyről (iszapkárosultak ők is). Ezért kérünk mindenkit, aki feleslegessé vált, kölykök számára megfelelő játékkal, tápszerrel, bármi egyébbel segíteni szeretne,küldje bátran, nagy hasznát vennénk!"

 

Tel.: 70 942 6895

E-mail: vackoloveszprem@gmail.com

Számlasz.:10404041-00019188-00000009 (K&H Bank)

UJOKA Creative Commons License 2010.11.14 0 0 982

Örülök, hogy jól van Berta!

Megérdemli, sokat szenvedett szegényke!

 

 

Előzmény: leobaba (981)
leobaba Creative Commons License 2010.11.14 0 0 981

ma délelőtt kirándultunk...

 Útbaejtettük Bertust is.

 Nagyon élvezte a novemberre nem jellemző napsütést, jó levegő, a simit...

Előzmény: UJOKA (980)
UJOKA Creative Commons License 2010.11.13 0 0 980

Leobaba remek megfogalmazása a gazdikereső Bertáról:

 

"Berta , 5-6 éves ivartalanított kau-leo keverék szuka végleges Gazdit keres!

-ha valaki, szeretne egy élete végéig hűséges barátot

-ha valaki vágyik a biztonságra

-ha valaki  úgy gondolja, kutya-családtagot szeretne

-ha valaki félti az értékeit a betörőktől

-ha valaki nem akar attól tartani, h a gyermekeit óvni kell a kutyától

-ha valaki csak úgy, szeretne belenézni egy mély, okos kutyaszempárba, tudva, h maximálisan megbízhat, abból merítve, akkor ne fogja vissza magát.

Berta rettenetes körülmények közül mentődött meg.Hetekig étlen-szomjan betegen védte a  semmit...  orvoshoz vitték, meggyógyíttatták, szocializálták. Bár nem nagyon kellett, mert előjöttek nemes tulajdonságai. Kell neki egy nagy porta, amit védhet, igazgathat, akkor is, ha a gazdi nincs otthon.

Ha otthon van, odaheveredhet a kanapé mellé, akár egy másik kutyával  is.Kutya-cica-ember-kompatibillis.

Csak olyan emberek jelentkezzenek, akik egy ilyen nagy testű, kau vérmérséklettel megáldott,  leoszívű kutyust zárnának a szívükbe.

 

06/70 556 84 47

 


 

 

 

leobaba Creative Commons License 2010.11.13 0 0 979

ez tök jó!!!

használjátok ki ,tisztelt emberiségek!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!