Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.05.18 0 0 157
hy,
pesten tescoban van raspberry 170 ,chery170 , gletcher prise390, löwen prise390, aprico390t..
ha enm mész tescoba, akkro a klinikákon ha kijössz a metróból a zebra túloldalán 1 lottózó. abban van apricot, gletser, löwen, ugyanúgy 390 es áron..
és a ferenc kőrúti metró aluljaróban van cherry250 , cola-s (de ezt nem érdemes megvenni mer szar) 400
remélem mondtam újakat.
te is elmondhatod mit, holláttál..


Előzmény: Adammer (156)
Adammer Creative Commons License 2009.05.18 0 0 156
Cső!
Budapesten miylen helyeket tudtok ahol lehet venni tubákot olcsón. Én múltkor a móriczon lévő dohányboltba vettem, de a fc bayern 500 az ozona raspberry meg 300 volt amit azért elég soknak tartok. Am ki miylen áron szerzi be? Na és pesten hol? :D
Szepi_soad Creative Commons License 2009.05.10 0 0 155
Sziasztok!
Na köszi, akkor tudtam én mi ez, csak nem ezen a néven... :)

Hát, üveggyapot az ami felmarja az ínyed picit... Nekem ez nem tetszik...
Egyébként egyik tubákolós barátom utánaolvasott, egy toxikológus véleménye szerint az orrnyálkahártyát nem lehet tönkretenni mert annyira gyorsan regenerálódik. Két hét alatt alapesetben is megújul...
Én nem díjazom a snuss-t. Bár ha lesz rá lehetőségem, valszeg kipróbálom.
Üdv!
Apricot-Csabi Creative Commons License 2009.05.09 0 0 154
Hello én a tubák mellett snüsszözök ez is arab gyúrós de nem egy rétegbe kell csomagolni mert abbab kiszakad és ha kiszaka hidjétek el nem jo ha lenyeled ja és az a hátránya hogy a szád utánna olyan büdös mintha beleszartak volna.
Különben ugy szívodik fel hogy a dohányban üvegszál vagy hogyhivják van benne ami szabad szemmel nem látható az felszakitja az inyed amit nem érzel csak ha kivetted a cuccot és érzed a vér izét kicsit na onnan tudod ja és ha sokat rakjátok egyhelyre nem annyira lahet utánna érezni ott a hatását.Nálam 3-4 nagyobb (táska)cucc üt be ,de főleg a főlső inyemnél.De a tubák az igazi akkor is de mindjárt elfogy és bezárt a bolt:S:D.
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 153
hali,
ez 1 dohánytermék, ugyanolyan mint a tubák,
csak ezt nem szívod, és nem annyira káros a nyálkahártyádra..

alkoholba van áztatva a dohány, és aztán megőrőlték..
és ilyen büdös, föld formája van az anyagnak,

szóval ezt nem szívos, hnem kiveszel a dobozból 1 kis adagot, akár 2-3-4 kicsit akár nagyot vagy lóbaszóssat :d rászórod 1 réteg zsepkenndőre (a profik már csak úgy simán gyúrják) és a zsepiből 1 kis csomagocskát hajtogatsz..
kicsit meggyúrmázod, hogy összeálljon valamennyire,
és berakod a fogínyedhez,

ott felszívódik a hatanyag, és fleshelsz tőlle :D
az érzés körülbelül ugyanolyan mint a tubáktól, csak ez kicsit tovább tart,
és ezt is tudod fokozni a mennyiséggel,
-kicsit piássan meg isteni érzés....

nekem most ez jobbban bejön, mert nem kell szenvedni az orrfújásal, ezt olyan elegánsan maggyúrod, és berakod..
aztán élvezel.

amúgy énis leálltam a tubákkal,. nyárig :D


Előzmény: Szepi_soad (152)
Szepi_soad Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152
Sziasztok!
Meséljetek nekem erről a snuss-ról. Ettől is lehet kicsit szédelegni?
Asszem tubáktémában már eléggé tapasztalt lettem, már leszoktam sajnos, úgy hogy észre se vettem.... Vissza kell szoktatni magam...
Jó szívást! ;)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.28 0 0 151
hali,
én igen..
mentolos 1400
sima 1200

nem zacskós hanem arab gyúrós..
én ezt tolom már rég.. leszoktam a tubákról D:
Előzmény: Vodooo (150)
Vodooo Creative Commons License 2009.04.28 0 0 150
Am valaki tudna szerezni pesten snuss-t? Ha igen mennyiért?
Vodooo Creative Commons License 2009.04.28 0 0 149
Az a gáz h most minden tubáknak fel ment az ára az árfolyamok miatt... így átszoktam a Ozona President-ről (7g 440Ft) a Löwenprise aranydobozos olajosra (10g 460Ft) mondjuk most nem tolok annyit mint régebben mostanában ilyen kiegészítő szerepet kap nálam a cigi mellett....
Vodooo Creative Commons License 2009.04.22 0 0 148
Hmmm... FC bayern nemtom... talán mentol :DDDDD :P
LoC dOg Creative Commons License 2009.04.10 0 0 147
Most vettem FC Bayern Snuffot és szívtam is ennek tulajdonképpen milyen íze van ? XD
Mert szerintem nem lehet semmit érezni ebben csak a dohányt! De lehet csak én nem érzem mert már tönkre vágtam magam az Ozonaval xD

LoC
MegaXenon Creative Commons License 2009.04.06 0 0 146
Egy bankszám azért kell mert azon keresztül utalják. Amúgy ja, csak beviszed a készpénzt meg a külföldi bolt adatait ( emailben kell elkérni tőlük mindenfajta adatot, címük, bankjuk neve, bankjuk címe stb...) és úgy már gördülékenyen megy az utalás.
Annyi, hogy ha utalsz rákérdez a bankos csaj h az utalásban szereplő bankok kezelési költéségét is te vállalod-e, azt nem kell kipipálni.
Előzmény: Bizzy D (141)
MegaXenon Creative Commons License 2009.04.06 0 0 145
Elég ritkán járok Miskolcon de ha megyek akkor szólok. Amúgy annyiért odaadnám amennyiért vettem. Kb 800 Ft.
Ha Tokajban jársz akkor is oda tudom adni bármikor.
Előzmény: Bizzy D (140)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.05 0 0 144
most pihizek a tubival..
áttértem a snus-re :D mentolos arab..
Előzmény: LoC dOg (143)
LoC dOg Creative Commons License 2009.04.05 0 0 143
Lenne egy kérdésem! Az aki most olvassa ezt az üzenetemet írja le hogy most épp milyen ízűt szív, vagy milyen van neki xD
Én most pl. Ozona Orange-t szívok nagyon jóóó :D
Várom ki mit... :D

LoC
Szepi_soad Creative Commons License 2009.04.05 0 0 142
Igen, a Gawith apricot elég erős anyag, meg az FC Bayern is, sajnos elfogyott... :)
Előzmény: Bizzy D (139)
Bizzy D Creative Commons License 2009.04.04 0 0 141

Jójó, de nekem nincsen bankártyám, és ezt úgy is meg lehet csinálni, h odaadod a kp-t a csajnak, és ő meg átutalja vagy vmi?

...Tehát neked csak kell vinni egy kis kp-t?

Előzmény: MegaXenon (110)
Bizzy D Creative Commons License 2009.03.31 0 0 140

Heló!

Én a virágos snufföt Miskolcon egy kis kp-ért szivesen megvenném tőled!

Mennyiért adnád?

Előzmény: MegaXenon (103)
Bizzy D Creative Commons License 2009.03.30 0 0 139

Jaja..énis már falukat:D:D meg üveglukat meg műanyaglukatxD

Am őlem is midnig kérnek

:D

Am az ozona raspberyt, meg orange-t meg cherryt annyir anem birom!

Nem lehet tőle szédülni!

Az apricottol lehet nagyon:D

 

Apricot-Csabi Creative Commons License 2009.03.30 0 0 138
hello
nekem is van egyfajta hashajtó mellékhatása:d
a lányok egy ketten tőlem is szoktak kérni de ha barátnőm van akkor az általában nem kedveli és azt mondja szokjak le én azt mondom neki már nem szivok pedig egyre többet tolok én nem utcákat hanem falukat:d
LoC dOg Creative Commons License 2009.03.30 0 0 137
Nah immár kb másfél hete tubákozok és most nyomtam le 10 centit mind a két orromba és minimális a szédülés :P
Ozona Cherryt tolok és imádom :D :P A Löwen Price-omat meg elvesztettem valahol :@ :S Most szerintem ha elfogy a Cherrym veszek Ozona Raspberryt!
Vélemény?

LoC
Szepi_soad Creative Commons License 2009.03.29 0 0 136
Tőlem mindíg kérnek a csajok :):):):)

Lemegyek a narancsba, meglátnak aztán egyből huuu szepi van nálad tubák? Mi más lehetne a válasz, persze lányok, van.
Előzmény: Apricot-Csabi (132)
Szepi_soad Creative Commons License 2009.03.29 0 0 135
Egy személyes tapasztalat...

Én általában órák után a koleszban tolok egy 25 cm-es utcát gawith apricotból. Ellazítja a belső izomzatomat a nikotin, elkezdek fingalózni és mennem kell kábelt fektetni... Ez tök komoly!!! Nektek hasonló?
Szepi_soad Creative Commons License 2009.03.29 0 0 134
Szia!
Nekem az egy méteres utca után volt ilyen...
Egyszer jól bevizipipáztam majd rátubákoltam elég faxa adagot... Mentem hányni...

Az egy méter után izzadtam mint a ló, forgott velem a világ de kaptam az ívet és jó volt :)
Előzmény: LoC dOg (127)
Szepi_soad Creative Commons License 2009.03.29 0 0 133
Sziasztok!
Na beszállok én is...

Igen, ilyet én is próbáltam, besöröztem majd egy 30 cm-es utcát betoltam és kész, azt hittem magam alá huggyolok... Kurvajó :)
Előzmény: Vodooo (123)
Apricot-Csabi Creative Commons License 2009.03.29 0 0 132
Hello
értem én 17 vok és ha előbbeket olvastad már egy ideje nomom de nem vok rá büszke mert elég sokszor volt gond:dpl csajoknál.
Bizzy D Creative Commons License 2009.03.29 0 0 131

Jah akkor mindegy:S

 

De Miskolcon is sokfélét lehet kapni a plázába, a szinvaparkba meg a sétálóutcámn adohányboltban!

Ott van sokféle és nem dcsak poschl termékek!

De én kipróbáltam azokat vmi JH brothers volt vagy mi a f*sz

Nagyon rossz...undorító...

A poschl sztem a legjobb snuff temék...nem véletlen h azokat lehet magyarországon kapni!

A poschl-ből meg a gawith apricot meg kóla, a radford az alpina meg az ozona president!

Ezek a legjobbak!

Mindegyikből szoikott nekem lenni, énis tolom suliba 15 éves vok!

Mentolosat pl kaja után szoktam szivni édeset meg akor amikor megkívánom.... de remekül lehet őket veygiteni...mentolossal minden jó vegyítve!

Am kedvtől függöen 1-3x szivok fel egy 10 centis kb fél centi vastag utcát!

És semi kedvem rekordokat döntögetni mert nem az a lényeg benne!

Előzmény: Apricot-Csabi (130)
Apricot-Csabi Creative Commons License 2009.03.29 0 0 130
hello
na hát figyu ha miskolci vagy akkor neked szerintem nem téma mert ez BP. mellett van Érden.
Bizzy D Creative Commons License 2009.03.28 0 0 129

Csövi!

Nah Miskolcon a plázába meg a szinvaparkba van kb 7 fajta tubák!ű

De az a bolt engem is érdekelne!!

Helyileg hol van?

Én Miskolci vagyok!

Apricot-Csabi Creative Commons License 2009.03.28 0 0 128
Hello
szóval nemtudom te hol laksz mert érden van szerintem a legjobb bolt ha jobban érdekel eltudsz elakarsz jönni ide szól és pontosabb leirást adok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!