Keresés

Részletes keresés

Niino Creative Commons License 2002.12.19 0 0 753
Megrendelem a Folligent egy másik oldalról
$34.95 -ért ! De melyiket ajánlod inkább jobban
a lotion-t vagy a spray-t ?
Előzmény: Törölt nick (751)
Niino Creative Commons License 2002.12.17 0 0 752
szerintem is jó árak vannak, de gondolom akkor te sem tudtad magadat regisztrálni
Előzmény: Törölt nick (751)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.17 0 0 751
Pedig egész jó árak vannak ott. Pl. 3 doboz 5%-os minoxidil 45.95$ = 10481 ft, ez a 2%-os itthoni árának majdnem harmada
Előzmény: Niino (750)
Niino Creative Commons License 2002.12.15 0 0 750
A www.folica.com -on nem tudom regisztrálni magamat, mert nincs Magyarország az országok listáján... !?
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.13 0 0 749
Induljunk ki abból, hogy én nem állítottam, hogy a HGH az AGA hatékony ellenszere lenne, kizárólag azt, hogy jó lehet más szerekkel kombinálva. Rengeteg helyen találsz erre utalást, de egyértelmű bizonyítékok nincsenek. Legfontosabb azt megérteni, hogy működik a HGH a szervezetben. A dolog lényege, hogy magasabb HGH szint mellett minden regeneratív és anyagcsere folyamat jobban működik, vagyis a HGH nem hajnövesztő szer, hanem a DHT által kiváltott sejtcsökkenést képes "helyrehozni" a dermal papillában. Nem véletlen, hogy fiatalabb korban sokkal jobban működik a finasteride, mert magasabb a szervezet HGH szintje, így regenerációs hajlama is. Ugyanakkor az ellenkezőjére is van bizonyíték, magasabb IGF1 (ez a HGH hatására emelkedik meg) szintet is kimutattak már AGA esetén. Persze nem az élsportolók által a fiatalkori mennyiség tízszeresére növelt HGH szint kell (az nyilván káros lehet), viszont már egy kisebb mértékű emelés is hatékony lehet. Erre jók az amino HGH boosterek, persze feltéve ha tényleg okoznak egyáltalán HGH emelkedést, legnagyobb részük ugyanis teljesen hatástalan (ezért humoros a cikk)

http://www.hairgrowthsolutions.com/hgh_plus.htm

Az avoadart-ról szóló hínek amúgy az az oka, hogy a gyártó nem látja biztosnak a piaci sikerét, mert marketing szempontból nehéz megkülönböztetni a szert a propecia-tól. Ugyanakkor egy másik dutasteride-hez hasonló dual inhibitor piacra dobása is várható

Előzmény: God Save The Changes (748)
God Save The Changes Creative Commons License 2002.12.13 0 0 748
Reficul: konok leszek. Mutass nekem egy HGH-s haj-tesztet. Egyébként meg azt nem értem, hogyha amúgy sem hatékony orálice, csak a drága, vénás változat lenne OK, akkor mi értelme próbálgatni?

Más. Friss hír a hairlossreversible.com-ról:

Glaxo discontinued the Phase lll clinical trials of Dutasteride as a hair loss treatment. The Phase lll study would have indicated if this drug would be more effective than Propecia at halting hair loss in the frontal hairline area. As of the present time no one has a clue since all the data on Dutasteride (Avodart) released by Glaxo is how the drug affects men with benigh prostatic hyperplasia.

Azaz az Avodart gyártója, a Glaxo nem folytatja a dutasteride (mint hajgyógyszer) klinikai tesztjének III. fázisát. Ez bizonyíthatta volna, ha a szer hatékonyabb a Propecia-nál a hajvonalnál / elöl.

Törölt nick Creative Commons License 2002.12.12 0 0 747
Még egyszer, a cikkben ott van a jelentős félreértés, hogy mind a cikkíró, mind a megszólaltatott szaktekintélyek azt hitték, hogy a neten reklámozott anyag igazi orálisan hatékony HGH lenne. Ez nem így van, hiszen egyszerű, boltban kapható mezei aminosavakat tartalmazó oldatról van szó, ami egyes kutatások szerint valószínűleg okoz némi saját HGH szint növekedést. De inkább kevesebbet mint többet, amiről mulatságos lenne azt állítani, hogy veszélyes

Gondok a valódi injekciós HGH-val lehetnek, de itt is csak akkor ha túllépnek egy bizonyos határt. Egyelőre nagyon kevés embert fenyeget az a veszély hogy ilyen anyaghoz hozzájusson, hiszen nagyon magas az ára

Előzmény: God Save The Changes (744)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.12 0 0 746
Nem hinném hogy nevetséges, javaslom hogy nézz utána az ezzel kapcsolatos kutatásoknak. Azoknál a gyerekeknél pl. akiknek magasabb a HGH szintjük, magasabb a leukémia kialakulásának kockázata is, mégis, senki nem javasolja hogy adjanak nekik HGH blokkolót. Tehát a jobb életmód és táplálkozás növeli indirekt módon a rák kockázatát, ennek ellénére senki javasolja a gyerekek diétáztatását, mert az még károsabb

A felnőttkori HGH tuning egyéni döntés, tisztában kell lenni azzal, hogy az ember mit csinál. Ha nem akarja, nem csinálja. De külsőleg meggátolni sem szabad az embereket, a döntés lehetőségét meg kell hagyni


Előzmény: God Save The Changes (744)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.12 0 0 745
Egyébként nevetséges, hogy ilyen jelentéktelen hatású amino HGH booster hatására hogy felhorkantak egyesek a cikkben. Hasonló nagyságú HGH növekedés gyakori marhahús és tejfogysztással valamint rendszeres testmozgással is kiváltható, ezt pontosan dokumentálták is. Akkor most ez is súlyos betegségeket okoz?

A japánok pl. amióta részben áttértek az európai jellegű táplálkozásra (hús és tej), elég jelentősen nőtt az azóta felnőtt korosztályok testmagasssága, ez bizony összefügg azzal, amit fentebb írtam

Előzmény: irota (741)
God Save The Changes Creative Commons License 2002.12.12 0 0 744
"Rák kialakulhat, ha valakinek már rákos gócok voltak a szervezetében a HGH alkalmazássának kezdetén, de a másik oldalon sokkal nagyobb a nyereség"

Ne haragudj, de ez nevetséges ("másik oldal" - a rákkal senki sem játszadozik szerintem).
Megint ugyanoda lyukadunk ki, mint a VEGF-nél: nem éri meg a kockázat miatt. Ez a HGH-dolog amúgy a finasteride-nél és társainál még jóval ingoványosabb téma. Pl. mutass nekem egy HGH-val végzett haj-tesztet.

Előzmény: Törölt nick (742)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.12 0 0 743
Egyébként tényleg doppingszernek minősül, de mégis nagyon sokan használják a sportban, mert nem lehet kimutatni. Nyílt titok hogy ma már a sportsikerek 50%-a kémia
Előzmény: irota (741)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.12 0 0 742
A cikkíró óriási butaságokat írt. Pl.

a lépre csalt megrendelőnek egyszer csak megnő a lábfeje, az állkapcsa vagy az orra

Nem nő meg, a csontok növekedése a kamaszkor végén (16-17 év)lezárul, ennek ellenére ezt követően még pár évig semmit sem csökken a szervezet HGH termelése (persze növekedés már nincs), 20 év körül kezd csökkenni, de még 80 évesen is termelődik kis mennyiségben

szedése tönkreteheti az érrendszert, cukorbetegséget vagy rákot okozhat

Egyik betegség kockázata sem növekszik meg jelentősen, az érrendszeri problémák kockázata abszolút nem. Rák kialakulhat, ha valakinek már rákos gócok voltak a szervezetében a HGH alkalmazássának kezdetén, de a másik oldalon sokkal nagyobb a nyereség

Egyébként ne értsd félre, az aminosavas HGH tuning csak minimális HGH növekedést okoz, ennek semmilyen kockázata nincs. Komoly HGH növekedés csak közvetlen HGH injekciózással érhető el, de ennek éves adagja baromi drága, 5-6 millió ft. körül van. Sok amerikai persze azonnal kifizeti ezt az összeget, mert a hatása nagyon látványos idős korban

Előzmény: irota (741)
irota Creative Commons License 2002.12.12 0 0 741
Igen, akkor jól emlékeztem régről, a HGH doppingszernek minősült régen - ma nem tudom mi a helyzet - talán érdemes lenne ezt a cikket is elolvasni a tisztánlátás végett. Egyébbként ilyenek Mo-n nem is kaphatóak?
Előzmény: Törölt nick (739)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.12 0 0 740
Nem nagyon, korábban valóban írtam, de azóta már több eredményt ismertem meg. Gyakorlatilag nincs olyan természetes anyag, ami jelentős mértékben képes lenne csökkenteni az 5alfa-R enzimek aktivitását. Egyes telítetlen zsírsavak mutatnak ilyen hatást laboratóriumban (GLA, ALA), de a szervezteben ez csak csekély mértékben érvényesül, ez igaz a béta sitosterolra is. BPH vagy magas koleszterinszint kezelésében jól működik, de az AGA szempontjából csak minimális hatása van. A finasteride/dutasteride ilyen szempontból verhetetlen (sajnos)
Előzmény: MAZZacane (738)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.12 0 0 739
Rengeteg helyen kapható hasonló, igazi persze az injekció formájában beadható változata (ugyanis a HGH az inzulinhoz hasonló szerkezetű peptid hormon, ami nem jut át az emésztőrendszeren), de az ma még extrém drága. Ehelyett speciális aminosav koktélokkal kísérleteznek, amik a szervezet saját HGH termelését stimulálják. Több aminosav mutat önmagában is ilyen hatást (pl. glutamin, arginin, ornithin, lysin), illetve ezek speciális kombinációi, legtöbbször mérhető is a HGH szint emelkedése, de nem egyértelműek az eredmények (egyelőre). Az injekciós HGH változatnál viszont meglepő eredménynek születtek a 60 feletti korosztályban, ezek között gyakori volt, hogy sokan viszzanyerték eredeti hajszínüket és annak korábbi sűrűségét, vagyis a szervezet HGH szintje nyilvánvalóan szerepet játszik abban, hogy egy AGA kezelés milyen mértékben fordítja vissza a folyamatot. A saját HGH termelés egyébként a kor előrehaladtával folyamatosan csökken, 30 körül van egy jelentősebb törés

Whey azaz tejsavó protein bármelyik testépítő boltban kapható, ez egy ideális aminosanösszetételű, gyorsan felszívódó és jól hasznosuló fehérje, amelyik elsősorban az izmoknak jó, de szervezet minden része profitál belőle

Előzmény: irota (737)
MAZZacane Creative Commons License 2002.12.12 0 0 738

Reficul, valahol említetted a béta-sitosterol(saw palmetto egyik alkotója?) nevű anyagot, néhány helyen szép dolgokat "mesélnek" róla pl. hogy mindkét típusú 5alfa enzimre hatással van, szemben a finasteride-vel, de elméletileg mennyire lehet hatásos a használata?
irota Creative Commons License 2002.12.12 0 0 737
Amúgy az a növekedési hormon stimuláló illetve a protein engem is érdekelne, tudnál egy linket mutatni róluk?
Előzmény: Törölt nick (735)
irota Creative Commons License 2002.12.12 0 0 736
Ezeket a kütyüket is folyamatosan kell(ene) használni (copper-peptide), vagy ha már elégedett vagyok, akkor vissza lehet állni a finasterid v. dutasteridre, mert annyit azért nem ér az egész számomra, hogy a végén dús lobonccal pusztuljak éhen :-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.11 0 0 735
Én úgy tudom lehet, de csak naponta egyszer. Egyébként kétszer kellene. Mindkét hatóanyagnak kell vagy 8-10 óra hatásidő külön. Pl. reggel az egyiket, este a másikat. A folligenről amúgy azt is olvastam, hogy heti háromszori használat elég.

A finasteride mellet amúgy én az elmúlt 3 hónapban növekedési hormon termelést stimuláló aminosav keveréket használtam és whey proteint, láthatóan sokat segített. Legjobban persze a fizikai állóképességemet javította fel

Előzmény: Niino (733)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.11 0 0 734
A két link közvetlenül két folligen termékre mutat (spray és lotion), a többivel nem érdemes foglalkozni, a minoxidil pl. máshol olcsóbb. De csak azért linkeltem be, hogy ottani árnál tud-e valaki jobbat. Nem mellékes a szállítási költség sem
Előzmény: Niino (732)
Niino Creative Commons License 2002.12.11 0 0 733
Most olvasom, hogy minidoxillal más topical szert nemlehet használni....
na akkor döntenem kell !
Niino Creative Commons License 2002.12.11 0 0 732
Elég sokfajta termék van az oldalon amit belinkeltél,de tulajdonképpen mindegyik a már általad említett 3 valóban hatásos hatóanyag valamelyikére épül nemde ?
/ finasteride/dutasteride ,minoxidil ,copper-peptide )

Ugyanezen az oldalon van egy :Rogaine® Extra Strength for Men Value Pack ,5% Minoxidil

ezt érdemes megrendelni ?

Most úgy tervezem, hogy Follegin mellett minidoxilt is rendelek, és egyszerre a kettőt
használom.

Előzmény: Törölt nick (731)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.10 0 0 731
Elcsúszott a két link, spray és lotion
Előzmény: Törölt nick (730)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.10 0 0 730
Érdemes, én is tervezem. spray Spray vagy lotion jöhet számításba szerintem. Tud valaki jobb árat?

Előzmény: Niino (729)
Niino Creative Commons License 2002.12.10 0 0 729
néztem a Folligen oldalát és egyáltalán nem tudom mit kéne megrenddelni, mert van egy csomó termék (sampon, krém, lotion...stb.), és nem igazán ástam magamat bele még a témába.

Mit javasoltok ?

Niino Creative Commons License 2002.12.10 0 0 728
Refucil szerinted érdemes a Follegint megrendelnni?
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.05 0 0 727
Lehetséges ilyen jellegű pótlás (úgy hallotam van is). Érdekes módon a hajhagymák idegen szervezetbe is átültethetők, de tökéletesen el kell távolítani róla a bőr és vérsejteket. Vagyis egyesével kell átültetni, szemben a jelenleg elterjedt graft-os technikával, amikor kis bőrszigeteket ültetnek át. Bonyolult és drága eljárás

Előzmény: zol30 (723)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.05 0 0 726
Jó elképelés, nekem is eszembe jutott. Ugyanis jóval nagyobb mértékű DHT csökkentés kell a regeneráció beindításához mint az állapot fenntartásához. Sawaya szerint a dutasteridből elég lehet heti 2*0.5 mg (vagy napi 0.5 mg finasteride) az eredmény megőrzéséhez
Előzmény: irota (725)
irota Creative Commons License 2002.12.05 0 0 725
Közben spekulálok, és eszembe jutott egy olyan verzió, hogy az dutasteridet használna az ember addig amíg a kívánt állapotot el nem éri, és utána visszaáll finasteridre. Vagy ez teljesen rosz elképzelés?
family Creative Commons License 2002.12.05 0 0 724
Engem is érdekelne a Folligen rendelés.
Előzmény: Niino (722)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!