Keresés

Részletes keresés

endre71 Creative Commons License 2004.08.06 0 0 235
Nem a figyelmeztetés a baj, sőt...,  hanem a hangnem, mert eszedbe sem jutott, hogy én valóban ennyit adtam a cuccért, és miután kb 500-at lőttem vele, már 20%-kal olcsóbb IRÁNYÁRON! - igaz ezt nem tüntettem fel külön, mert senkiről nem feltételezem, hogy alku nélkül akarja elvinni - anyagi okokból eladásra kínáltam. Nem tudom, hogy ebben mi a tisztességtelen, azt viszont igen, hogy nem kötelező megvenni.
gvass1 Creative Commons License 2004.08.06 0 0 234

"Nem tudom, hogy az arrogáns hangnem után egyáltalán hogyan szólítsalak"

 

Hmm,

erdekes, ha valaki eloszor beprobalkozik, hogy a nepekre a bolti arnal dragabban sozzon ra hasznalt holmit, majd ezt mentegetendo arra "hivatkozik", hogy akkora luzer, hogy ot is atvagtak, majd, ha erre a nyilvanvalo tenyre valaki felhivja a forumozok figyelmet, akkor az rogton arrogans.

 

Alacsony az ingerkuszobod!

 

"Nem tudom elképzelni, hogy én valakit ismeretlenül megpróbáljak lejáratni, "

 

Ja, magadat jarattad itt le, magadat meg talan ismered:-))

Előzmény: endre71 (233)
endre71 Creative Commons License 2004.08.06 0 0 233
Nem tudom, hogy az arrogáns hangnem után egyáltalán hogyan szólítsalak, talán jobb lesz, hogyha sehogy. Nem tudom elképzelni, hogy én valakit ismeretlenül megpróbáljak lejáratni, arra nem gondolva, hogy ezzel magamat járatom le a legjobban és ráadásul az üzletbe sem biztos, hogy be fog menni olyan ember, aki olvasta a hozzászólásaidat, amit másokhoz is intéztél. Lehet, hogy drágább volt az a  másik üzlet, de legalább normális emberi hangnemben, segítőkész és semmiképp nem lenéző eladótól vehettem meg a cuccot és tudom, hogy bármikor érdemes visszamenni.
Előzmény: gvass1 (232)
gvass1 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 232

"GAMO CF-20 :                   ~ 56.000,- (bolti blokkom van róla)
"

 

Hmm, ha en vagyok akkora marha, hogy vasarlas elott nem tajekozodom, es mondjuk 8 millioert evszek egy Suzuki Swiftet, akkor ne csodalkozzak, ha atvagasnak tartja mindenki, ha "csak" 5 millioert akarom hasznaltan eladni.

Előzmény: endre71 (231)
endre71 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 231
Tisztelt Gunbox!

Az "átvágóst" legközelebb akkor ragaszd másra, miután meggyőződtél az igazadról.
Részletezném: GAMO CF-20 :                   ~ 56.000,- (bolti blokkom van róla)
                         6×40 optika szerelékkel: ~ 20.000,-  (ugyancsak blokkal) 
                        +egyszerű gyöngyvászon tok
Előzmény: gvass1 (230)
gvass1 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 230

" Gamo CF20. Az új ára kb 75.000,- Ft, tőlem "

 

Ehem, szerintem meg 46.900-

(lasd: www.gunbox.axelero.net)

 

Mennyi iylen atvagos ficko probalkozik itt be....

 

 

Előzmény: endre71 (229)
endre71 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 229
Hello mindenkinek!
Eladó egy GAMO CF-20-as .22-es légpuska hibátlan, karcmentes állapotban, 6×40-es kispuska-optikával. Az új ára kb 75.000,- Ft, tőlem tokkal, (vonó nélkül) elvihető 60.000,- Ft-ért
Érdeklődjetek: 06-70-366-5506 számon
STEVE.5 Creative Commons License 2004.08.04 0 0 228

"TBROJOVKA"= ZBROJOVKA!

"Mauser rendszerű" - forgó tolózáras zárolású golyós fegyver létezik, de ez nem az, csak ahhoz hasonló!

Márminthogy úgy néz ki, mintha "forgó tolózáras" lenne.

Előzmény: werolex (227)
werolex Creative Commons License 2004.08.04 0 0 227

 

 Keresek megvételre    Vz - 35 - 36 - 47 - tipusú TBROJOVKA MAUSER rendszerü      

 légpuslát.

 Keresek TR510 - tipusú 4mmm - es      / GYöri /    flobert pisztolyt.

 

 

 cim: v_fefe@freemail.hu

_HaroWerks_ Creative Commons License 2004.08.01 0 0 226

Eladó (vagy csere) egy Keserű flóbert puska.

Olyan mint a Toz-8 csak több lövetű (5 lövetű és kivehető táras).

Távcsővel(4x20 zoom), hibátlan állapotban.

 

Képek:

 

http://lockon.atw.hu/puska/

 

E-mail:

 

harowerks@vipmail.hu

STEVE.5 Creative Commons License 2004.07.29 0 0 225

Eladó a Gamo Hunter 440-es légpuskám, 50.000.- Ft-ért, megkímélt állapotban, uj rugóval, új tömítéssel. (Képet "magánba" tudok küldeni).

Gnoll Creative Commons License 2004.07.29 0 0 224

 

Sziasztok.

Megvételre keresek bármilyen légpiszsztolyt ,légpuskát és flóber fegyvert.

Ha tud képet küldeni az alegjobb de nem fontos.

Ide írjatok   gnoll@freemail.hu

feribacsi Creative Commons License 2004.07.23 0 0 223
Igen, az eleje a telszámom!
Előzmény: hunserv (198)
conica Creative Commons License 2004.07.22 0 0 222

 

 Ha valakit érdekel jo légcsuzli irjon, 06 203730100- ra

86pid Creative Commons License 2004.07.21 0 0 221

Valahogy én is így gondoltam, ezért még a cserébe is bemennék " közös megegyezéssel" :))

 

Tehát aki nem szreti a 10 mm-es gumisát és tetszik neki egy toz-8 akkor cserélhetünk.

 

86pid

Előzmény: gvass1 (220)
gvass1 Creative Commons License 2004.07.21 0 0 220

"Kérdés: A gunbox vásárol is? Esetleg elképzelhető, hogy átveszi?"

 

Kizarolag bizomanyos erteksitesre vesznek at jellemzoen a fegyverboltok, vagy az uj ar toredekeert csak.

 

De tekintve, hogy a bolt nyeresege meg az AFA is a neked juttatott penzmennyiseget csokkenti, igy sokkal jobban jarsz, ha maganszemelynek adod el.

Előzmény: 86pid (219)
86pid Creative Commons License 2004.07.20 0 0 219

Tökéletesen igazad van.

 

A puskát azért nem tudom használni mert a látóideg károsodott így sajnos semmilyen távcső sem szemüveg nem segít:((

A gumis meg mindig jól jön egy vidéki kertes háznál, ráadásul pisztollyal mindig kétkezes voltam. Nem utolsó szempont, hogy az asszony is tudja kezelni esetleges " bemászős" idegenek ápolására. Ez a fajta nálunk terjedőben van.

Kérdés: A gunbox vásárol is? Esetleg elképzelhető, hogy átveszi?

Ez persze végső megoldás, mert inkább olyan vinné akinek éppen ez kell, és örömére szolgálhat.:))

Ü:86pid

Előzmény: gvass1 (218)
gvass1 Creative Commons License 2004.07.20 0 0 218
"

Illő tisztelettel feltenném a kérdést a hozzáértő uraknak, abban a reményben, hogy megtisztelnek nagyrabecsült válaszukkal: Lehetséges elcserélni használt de hibátlanul műkódő 4mm-es toz - 8-as puskámat egy 10 mm-es gumilövetűre???

Hozzátenném, hogy az árakkal egyáltalán nem vagyok tisztában, így az értékarányokkal sem:))"

 

Arak:

CP93 (TOZ8) 4 mm RZ flobertpuska ujonnan 33.000-

V6G 10 mm KO gumis 24.900-34.000-ig kiviteltol fuggoen.

 

 

"A puskát pedig azért adom el, mert a jobb szemem romlott sokat és már öreg vagyok megtanulni a bal vállas lüvést:))"

 

A legtobb peldany felszerelheto tavcsovel, az nem lenne megoldas?

 

A ket eszkoz ket tok kulonbozo dologra valo!

Előzmény: 86pid (213)
gvass1 Creative Commons License 2004.07.20 0 0 217

"Mindenki tudja, hogy elgépelés volt! (nem pedig elgepeles)."

 

Ize, ekkora orbitalis ostobasagot, hogy a Zinterneten a vaczak madzsar ekezetek mijjatt cseszegecc valakit...

 

"ALPÁRI, ILLETVE AGRESSZÍV, FENYEGETŐ HANGNEMŰ HOZZÁSZÓLÁSOK című részt!"

 

Csupa nagybetu is az, nem?

Előzmény: STEVE.5 (214)
KPeti111 Creative Commons License 2004.07.20 0 0 216

Elismerem, hülyeségeket írtam, bocsánat. Amúgy az ajánlat nem csapda, de mindegy. Elismerem Gvass érveit, a stílus viszont elfogadhatatlan és visszataszító.

 

 

üdv

KPeti

Előzmény: JFEry (215)
JFEry Creative Commons License 2004.07.20 0 0 215

Gvass mellett szól, hogy bizony az ajánlat elégé csopda szagú.

 És ki kínál nyiltan illegális szerkezetet?

Előzmény: STEVE.5 (214)
STEVE.5 Creative Commons License 2004.07.20 0 0 214

Mindenki tudja, hogy elgépelés volt! (nem pedig elgepeles).

Tehát: mivel nem értetted meg az "üzenetet", javaslom ne várd meg amíg a topic moderátora felébred édes álmából, hanem nézd át mégegyszer a Moderálási elvek 8. pont c. bekezdését! Addig is emlékeztetőül: ALPÁRI, ILLETVE AGRESSZÍV, FENYEGETŐ HANGNEMŰ HOZZÁSZÓLÁSOK című részt!

Előzmény: gvass1 (205)
86pid Creative Commons License 2004.07.20 0 0 213

Sziasztok

 

Illő tisztelettel feltenném a kérdést a hozzáértő uraknak, abban a reményben, hogy megtisztelnek nagyrabecsült válaszukkal: Lehetséges elcserélni használt de hibátlanul műkódő 4mm-es toz - 8-as puskámat egy 10 mm-es gumilövetűre???

Hozzátenném, hogy az árakkal egyáltalán nem vagyok tisztában, így az értékarányokkal sem:))

 

A gumis mellett az szól, hogy visszaolvasva a "gumitopicot" nagyon szimpatikus újratöltési lehetőség tárult fel előttem.

A puskát pedig azért adom el, mert a jobb szemem romlott sokat és már öreg vagyok megtanulni a bal vállas lüvést:))

 

Elnézést a nagy terjedelemért.

Ü:86pid

egotrip1 Creative Commons License 2004.07.20 0 0 212

Jajj, kemény, komoly és hiperagresszív.

És jól is ír ;-)))

 

Előzmény: gvass1 (211)
gvass1 Creative Commons License 2004.07.20 0 0 211
hujjje index, triplaz, meg eltunteti a hozzaszolasokat...
Előzmény: gvass1 (210)
gvass1 Creative Commons License 2004.07.20 0 0 210
"Mi ez az alpári agresszió? Csodás kép alakult ki bennem rögtön erről a társaságról... Nem mintha érdekelnétek, csak körül akartam nézni. Már nincs kedvem. Komolyan szánalmas, ahogy egy ordítóan laikust elküldtök két perc alatt a sunyiba. Mert nem ismeri az árakat.... " Ugyanmar, sokat nem vesztettunk veled, hiszen a nicked eloelete alapjan csak egy kezdo flamer vagy, aki minden meglatogatott topikba odaboffent egyet-kettot, aztan annyi. Raadasul az egotrip nicket is egy ismert publicistatol loptad. Az "orditoan laikus" meg irrealis arakon, valotlan tenyallitasok mellett akart illegalisnak tuno dolgot elsozni itt, ezert kapott a nyakaba...
Előzmény: egotrip1 (207)
gvass1 Creative Commons License 2004.07.20 0 0 209
"Mi ez az alpári agresszió? Csodás kép alakult ki bennem rögtön erről a társaságról... Nem mintha érdekelnétek, csak körül akartam nézni. Már nincs kedvem. Komolyan szánalmas, ahogy egy ordítóan laikust elküldtök két perc alatt a sunyiba. Mert nem ismeri az árakat.... " A nicked eloeletet vegignezve, sokat nem vesztettunk veled. A topikok tobbsegeben egyet-egyet odaboffentesz osztan annyi. Nyeretlen keteves flamer nick ez az egotrip1, raadasul meg ezt is egy ismert publicistatol loptad...
Előzmény: egotrip1 (207)
gvass1 Creative Commons License 2004.07.20 0 0 208
"Mi ez az alpári agresszió? Csodás kép alakult ki bennem rögtön erről a társaságról... Nem mintha érdekelnétek, csak körül akartam nézni. Már nincs kedvem. Komolyan szánalmas, ahogy egy ordítóan laikust elküldtök két perc alatt a sunyiba. Mert nem ismeri az árakat.... " A nicked eloeletet vegignezve, sokat nem vesztettunk veled. A topikok tobbsegeben egyet-egyet odaboffentesz osztan annyi. Nyeretlen keteves flamer nick ez az egotrip1, raadasul meg ezt is egy ismert publicistatol loptad...
Előzmény: egotrip1 (207)
egotrip1 Creative Commons License 2004.07.20 0 0 207

Mi ez az alpári agresszió?

Csodás kép alakult ki bennem rögtön erről a társaságról...

Nem mintha érdekelnétek, csak körül akartam nézni.

Már nincs kedvem.

Komolyan szánalmas, ahogy egy ordítóan laikust elküldtök két perc alatt a sunyiba.

Mert nem ismeri az árakat....

 

Gratula

 

 

KPeti111 Creative Commons License 2004.07.20 0 0 206

Héhéhé, sorry fiúk, rosszul fogalmaztam, akkor nem bolti ár, de én ennyiért vettem ezeket!!!(egy éve, elismerem, azóta lehet, hogy már nem ennyi, elnézést) Mint írtam az ár irányár!! Nem fix! Kapásból anyázást meg rühellem...  Tuningért jogos az izélgetés, azt tényleg nem kellett volna.

 

KPeti

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!