Keresés

Részletes keresés

Laja73 Creative Commons License 2002.10.15 0 0 19
Hát ugye a pénz folyósítása készültségi állapottól függ. Az én általam megvenni kívánt lakás hitele például csak a használatbavételi engedély kiadása után megy át. Tehát az utolsó csavar után.
Persze ez csak általánosságban van, hogy konkrétan mi lehet a probléma, azt nem tudom.
Előzmény: Dave_ (18)
Dave_ Creative Commons License 2002.10.15 0 0 18
Bébi jól van thx.

Beugrott melyik Volvo. Szürke 244 D6, fekete börülésekkel. Az enyém benzines. :)

Bövebben mit jelent az, hogy az FHB szivózik? És miért pont most szivózik, amikor már majdnem kész a ház?

Előzmény: Laja73 (17)
Laja73 Creative Commons License 2002.10.15 0 0 17
Welcome back, hogy van a bébi?:)

A Volvo akkor tárgytalan, csak láttam ott egyet, és a rendszáma GNR volt...de nem akartam egyértelműen kikiáltani, hátha tényleg a tiéd, oszt beperelsz személyiségi jogok megsértéséért:)

Rákérdeztem a ti házatokra, arra azt mondták, az FHB szívózik. A miénk is csúszhat, de ott megvan a lóvé már, csak a kivitelező bénázik.

Előzmény: Dave_ (16)
Dave_ Creative Commons License 2002.10.15 0 0 16
Üdv!

Letelt a nyári szabim. :(
Nem, már nem a Gubacsin lakunk, mivel el kellett adni a lakást. Most albérlet, IX. ker. :o(

Volvo, de nem ezüstszürke. De miért Gun's'Roses?

Mostanában egy csomó helyen láttam hirdetni a mediterránt. Még egy új internet cim is van. Igaz, hogy a régire mutat. Amit nem frissitenek. Khm....

Egyébként kiváncsi lennék más véleményére is aki ott vett lakást. Csak beesik vki.....

Dave

Előzmény: Laja73 (14)
Laja73 Creative Commons License 2002.09.30 0 0 15
Ja, ezüstszürke Volvo (Guns 'n Roses)?:)
Előzmény: Dave_ (13)
Laja73 Creative Commons License 2002.09.30 0 0 14
Te most is a Gubacsin laksz? Akkor látod mindennap:) Amúgy valamennyire haladnak, de ezek szerint nem eléggé.
Na, nem nyertünk garázst.
Előzmény: Dave_ (13)
Dave_ Creative Commons License 2002.09.30 0 0 13
Nem, mind a két esetben beépitett területröl volt szó. Egyébként menet közben a házakat is többször áttervezték. Ez kivételesen jót tett a dolognak. Az elsö ütemben nagyon béna elosztású lakások voltak. Nekünk legalábbis nem tetszett.
Szerintem föl fogják húzni a házakat, csak a határidövel lesz gond. A tiétekben is elkelt már minden lakás. (úgy tudom)

Pontositás.

Ez a második:

Ez pedig a negyedik ütem:

Előzmény: Laja73 (12)
Laja73 Creative Commons License 2002.09.30 0 0 12
Nem tudom, asszem árulják is a szomszédos telket. Lehet, hogy az is beépítésre volt szánva? Vagy a 27 hektár az összetrület, 14 meg a beépített? Passz. Amúgy nem mindegy a mi szempontunkból sem, mert a jelzálog az egész ingatlanon rajta van, és ha gáz van...

Előzmény: Dave_ (11)
Dave_ Creative Commons License 2002.09.30 0 0 11
Asszem úgy van, hogy a III. ütem a már elkészülttel párhuzamosan épül. De az nem lakóház lesz, hanem vmi bevásárló létesitmény.
Egyébként egy-két dologra kiváncsi lennék. Összehasonlitottam egy régebbi, és egy újabb brosúrát. Az egyiken még 27 hektár beépitendö területröl irnak, az újabb már 14 hektárról szól.
20 házat terveztek. Vajon mennyi fog megépülni?
Előzmény: Laja73 (10)
Laja73 Creative Commons License 2002.09.30 0 0 10
Ja, félreértettelek. Szóval akkor ami szemben van az irodákkal, az a második - de akkor mi a harmadik? Az kimaradt...?
Előzmény: Laja73 (9)
Laja73 Creative Commons License 2002.09.30 0 0 9
A "szembeház" nincs még átadva teljesen? EZt nem is tudtam, és mi az oka? Gondolom nem csak a spaletta - érdekes, az viszont a III. ütemnek már megvan. Na azért ma majd rákérdezek, mi ez a csúszás...

Igen, a "miénk" volna az, ami most épül. A garázs meg nem tudom, kikre vonatkozik rajtunk kívül még.

Előzmény: Dave_ (8)
Dave_ Creative Commons License 2002.09.30 0 0 8
Aha, de ha minden igaz, én a 2 ütemben vagyok. Az, ami az elkészült épülettel szemben van.
Átadás a szerzödés szerint 2002.június 15.

Akkor ez a garázs dolog valszeg rám nem vonatkozik. :o(
Pedig nem lenne rossz....

Amit te mondasz, a jövö májusi, az az, ami már épül? Az elsö szintig van meg ha jól láttam.

Előzmény: Laja73 (6)
Laja73 Creative Commons License 2002.09.30 0 0 7
Az a Gubacsi amúgy olyan jó hely...emlékeztet Rómaira, ahun mi laktunk, ott is volt a helyes kis régi lakótelep, míg mellette elkezdtek épülni az új épületek...
Előzmény: Dave_ (4)
Laja73 Creative Commons License 2002.09.30 0 0 6
4 hónap? A harmadik ütem úgy tudom Augusztus végén volt "csak" esedékes...
Mi a negyedik ütemben vagyunk érdekeltek, ami jövő május (elvileg).

Garázs: pontosan én sem tudom, kaptunk egy levelet, hogy ma 4-kor közjegyző előtt garázst sorsolnak ki.

Előzmény: Dave_ (5)
Dave_ Creative Commons License 2002.09.30 0 0 5
Nekem is tetszett, söt még most is tetszik. Ami nem tetszik, az az, ahogy készül. Már 4 hónapos késésben vannak az átadással, és nem látom, hogy nagyon törnék magukat a mielöbbi befejezés érdekében. Senki nem tud semmit, hivatalos értesitést eddig még nem küldtek a csúszásról.

MI AZ HOGY GARÁZST SORSOLNAK????

dave

Előzmény: Laja73 (2)
Dave_ Creative Commons License 2002.09.30 0 0 4
Hali!

A Gubacsin laktam, majd a Mediterránban vettem lakást. Remélem egyszer el is fog készülni. :o(

Előzmény: BLASIUS (3)
BLASIUS Creative Commons License 2002.09.28 0 0 3
Szerintem is jól néz ki. Remélem minden így fejlődik tovább nálunk.

Üdv Dave! Te arra lax még vagy végleg elköltöztél?

Laja73 Creative Commons License 2002.09.27 0 0 2
Hahó!

Igazából még semmi konkrét, csak kíváncsi voltam, másoknak mi a benyomásuk, mert nekem nagyon tetszett. Hétfőn megyek 4-re, garázst sorsolnak ki:)

Előzmény: Dave_ (1)
Dave_ Creative Commons License 2002.09.27 0 0 1
Üdv!

Mire lennél kiváncsi?

Előzmény: Laja73 (-)
sneci Creative Commons License 2002.08.11 0 0 0
0 alakú hálószobák lesznek állítólag...
Előzmény: Laja73 (-)
Laja73 Creative Commons License 2002.08.11 0 0 topiknyitó
Ki tud róla mesélni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!