Keresés

Részletes keresés

ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.27 -1 0 781

Valamennyire teljesen jogos. Valamit visszaadnak abból, amit elszenvedtek.

Előzmény: Sharion (780)
Sharion Creative Commons License 2018.12.27 0 0 780

Terrorizálnak semmi kétség. Ha bármelyik valfil topikba bepillantasz láthatod milyen agresszívak és mocskolódósak. Személyeskednek, nincsenek érveik, leidiótáznak mindenkit, aki nem úgy gondolkodik mint ők.

 

Helyesen: azok gyilkolnak, akiknek a keresztény Istennel voltak/vannak problémáik.

Előzmény: ErkölcsTan (779)
ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.27 -1 0 779

Ennek azért megvan a kellő oka is. A judeokersztények voltak a leggyilkosabbak a más hítűekkel szemben.

Tehát a keresztény terror hatása.

Előzmény: Sharion (778)
Sharion Creative Commons License 2018.12.27 0 1 778

ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.23 0 0 777

Varga Gábor, video ....

 

http://www.szabadgondolkodo.hu/

 

 

Előzmény: Sharion (776)
Sharion Creative Commons License 2018.12.23 0 0 776

Ki a másik?

Előzmény: ErkölcsTan (762)
ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.23 0 0 775

Nem vagyok az .... sőt az ellenkezője a gondom ... túl sokat tudok

Egyébként IvánGáborokból Dunát lehet rekeszteni, ezért vagyok IGe.

Előzmény: Sharion (774)
Sharion Creative Commons License 2018.12.23 -1 0 774

Bolond vagy Iván Gabi....

Előzmény: ErkölcsTan (773)
ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.23 0 0 773

Engem megkereszteltek a Magyarországi GörögKatolikus Egyház szokásai szerint csecsemő koromban.

Ebben a templomban Rozsályban, tehát már önmagában csak emiatt sem lehetek ateista. Meg sok más miatt sem. Lásd:

 

https://vilagnezet.blog.hu/2018/10/02/miert_nem_lehetek_ateista

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Sharion (772)
Sharion Creative Commons License 2018.12.23 0 0 772

Kíváncsi lennék ehhez mit szólnak az ateisták....

Előzmény: ErkölcsTan (771)
ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.23 0 0 771

Figyelj már két évtizede is volt itt több topik is ami azzal indult, hogy hogyan lehet a katolikus és a keresztény egyházakból kiiratkozni. Magam is rákérdeztem hivatalosan is, de a keresztelést nem törlik, pedig hát adatvédelmileg is aggályos.

 

Nos Sztálint és Hitlert is megkeresztelték, tehát keresztény emberek voltak.

 

A megkeresztelés után a tehetnek bármit, akkor is azok maradnak.

 

Nem én találtam ki.

 

 

 

Előzmény: Sharion (770)
Sharion Creative Commons License 2018.12.23 0 0 770

Basszus....elolvastad mit mondott?

 

Nagyon sok, sőt mindegyik (mivel régen csak vallásos családok voltak és minden gyereket megkereszteltek) ateista vallásos családba születik. Hogy írhatsz ilyen sületlenséget, hogy nem számít? Vagy ezek egyik sem ateista?

 

Hitler sem volt keresztény: https://www.historyonthenet.com/was-hitler-a-christian

El tudod olvasni vagy segítsek?

 

 

Előzmény: ErkölcsTan (768)
ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.23 0 0 769

Egyébként Sztálinhoz hasonlóakat Teréz Nyanyus és hát több pápa is nyilatkozott.

Tehát nem érv, mert ezeket csak  a hit próbatételének szokták tekinteni a hitkomisszárok.

 

 

Előzmény: Sharion (767)
ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.23 0 0 768

Az a helyzet, hogy a judeokeresztény egyházak szerint a keresztséget nem lehet lemosni, sem megmásítani.

 

Tehát a judeokeresztényég saját elvei szerint Sztálin és Hitler is a judeokerszténység által elkövetett tömeggyilkosságokat gyarapítják. Hozhatok neked egyértelmű hivatkozásokat, de ezek köztudottak is. Az hogy később, csak Sztálin átment tagadásvallásosba, az már nem számít. Hitler viszont élete végéig katolikus maradt.

Előzmény: Sharion (767)
Sharion Creative Commons License 2018.12.23 0 0 767

Tévedésben vagy.... sem Hitler sem Sztálin nem voltak keresztények. /Sztálin annak indult de miután az apja jól megagyabugyálta, elege lett az egészből (egyébként az ateizmus egyik kiváltó oka a rossz apa-fiú viszony)./

Bizonyítják ezt Sztálin saját szavai:

 

 

"You know, they are fooling us, there is no God… all this talk about God is sheer nonsense."

 

és

 

"The Party cannot be neutral towards religion and does conduct anti-religious propaganda against all and every religious prejudice because it stands for science, while religious prejudices run counter to science, because all religion is something opposite to science. Cases such as recently occurred in America in which Darwinists were prosecuted in court, cannot occur here because the Party carries out a policy of the general defense of science. The Party cannot be neutral towards religious prejudices and it will continue to carry on propaganda against these prejudices because this is one of the best means of undermining the influence of the reactionary clergy who support the exploiting classes and who preach submission to these classes. The Party cannot be neutral towards the bearers of religious prejudices, towards the reactionary clergy who poison the minds of the toiling masses. Have we suppressed the reactionary clergy? Yes, we have. The unfortunate thing is that it has not been completely liquidated. Anti-religious propaganda is a means by which the complete liquidation of the reactionary clergy must be brought about. Cases occur when certain members of the Party hamper the complete development of anti-religious propaganda. If such members are expelled it is a good thing because there is no room for such “Communists” in the ranks of our Party. "

Előzmény: ErkölcsTan (760)
ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.23 0 0 766

Ok nem ártettem a S--- dont, ittam két GinTonikot, mert közben díszítem a családi házunkat szilveszterre.

... de szerintem megérné megpróbálni, csak itt és most.

... aztán ha nem megy... semmi gond ...

Előzmény: Darwin&isten (765)
Darwin&isten Creative Commons License 2018.12.23 0 1 765

Nem tudsz olvasni ?? Ott van leírva hogy kire céloztam !!

Előzmény: ErkölcsTan (764)
ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.23 0 0 764

Kire célzol?

Rám?

Mert akkor tényleg nincs értelme látnunk egymás írásait.

Én téged csak egy kényszerképzetes ellenvallásos ateista embernek véllek.

Szerintem gyógyítható vagy. Tehát lehet benned fejlődésre való képesség.

Ha tévedek semmi gond. Visszarakom az X-et és ennyi.

Előzmény: Darwin&isten (763)
Darwin&isten Creative Commons License 2018.12.23 0 0 763

A fórum történetének legaljasabb patkánya miért ne kapja a szemébe az igazságot ?? Tudod : S...on

Előzmény: ErkölcsTan (760)
ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.23 0 0 762

Egyébként tudok felsorolni értelmes és példamutató ateistákat is itt az index fórumán.

Az egyik ilyen Silan.

 

http://forum.index.hu/User/UserDescription?u=97772

 

 

ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.23 0 0 761

A humort, a karikatúrát, az iróniát, pláne a szarkazmust, de a cinizmust sem szokták magyarázni.

Ha nem érted, az a Te gondod. A legtöbb ember egy jót derül rajta.

Előzmény: Darwin&isten (757)
ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.23 0 0 760

Ebben igazad van, már csak azért is mert Sztálint és Hitlert terror áldozatait is a keresztény diktátor által elkövetett áldozatokhoz kell átsorolni.

 

Viszont lenne egy javaslatom. Megpróbálhatnál anyázás-fikázás nélküli kommunikációt is, legalább ebben a topikban és akik itt írnak. Többre jutnánk szerintem úgy. Meg hát, mint tudod két évtizednyi fórumos, netes múlttal nekem unalmasak is az üres és fráziscsatogtató, kinek is nagyobb a nemi szerve játszmák.

 

Sharion is le volt tiltva nálam, nemrég feloldottam, ha nem követelőzik, hogy milyen is legyek, neked is lenne egy ilyen ajánlatom és csak a fikásások mérséklését és némileg finomítását kérném tőled és csak itt ebben a topokban. A többiben anyázhatol, ahogyan tetszik.

Előzmény: Darwin&isten (759)
Darwin&isten Creative Commons License 2018.12.23 0 0 759

Még nem volt meg a mai orgazmusod ??? :-))

Talán a szeretetvallás 800 millió áldozatát élvezed ?

http://www.amiidonk.hu/elemzes/a-keresztenyseg-bunei/

 

Teodóziusz, keresztény császár (408-450) még gyermekeket is kivégeztetett, csak mert pogány szobrok maradványaival játszottak.

___________

 

Ami az embereivel történt, leírja egy szemtanú: “A spanyolok élvezetet találtak minden kegyetlenségben. Egy hosszú akasztófát csináltak, elég hosszút, hogy a lábujjak elérjék a földet, és elkerüljék a fojtást, és tizenhármukat felakasztották Jézus és a 12 apostol tiszteletére… aztán szalmát raktak a megvert testük köré és élve elégették őket.”
Másik leírás: “A spanyolok levágták egyikük kezét, a másikuk lábát vagy csípőjét és néhányuk fejét is egy csapással, mint amikor a hentes marhát és birkát szeletel a piacon. 600-at mészároltak így le, mint az állatokat… Vasco (de Balboa) elrendelte, hogy negyvenet közülük marcangoltassanak szét kutyákkal.”

 

Hogy ne offoljunk : az ateista logika szerint a kereszténység a világ leginkább tömeggyilkos vallása !!

Előzmény: Sharion (758)
Sharion Creative Commons License 2018.12.23 0 0 758

Darwin&isten Creative Commons License 2018.12.23 -1 0 757

Ejnye ivángabi, nem jött be az IGe-hirdetésed: az ateisták nem járnak házról-házra téríteni, észt nem lehet adni.

Előzmény: ErkölcsTan (754)
Darwin&isten Creative Commons License 2018.12.23 -1 0 756

Miért lenne szégyen, ha az ateisták azért nem vallásosak, mert az összes vallással kitörlik a hátsójukat ?? :-))

 

Talán ha mutatnátok valami konkrétumot a kényszerképzeten kívül, akkor változna a helyzet !! :-))

Előzmény: Sharion (755)
Sharion Creative Commons License 2018.12.23 0 0 755

Egy normális mondatot nem olvastam még tőled ateisták szégyene.  Mégy x-re az összes nickeddel együtt.

Előzmény: Darwin&isten (753)
ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.23 0 0 754

Darwin&isten Creative Commons License 2018.12.23 0 0 753

Azért nem vallás az ateizmus, mert az ateisták a seggüket törlik ki a világ összes vallásával !!

 

Egyébként mindenkit X-re kellene tenned, és csak az idióta monmániádat okádnád ide a fórumra két okból:

 

Akkor tudsz csak lenyugodni a kétségbeesésedből, illetve csak így van orgazmusod. :-)))

Előzmény: Sharion (752)
Sharion Creative Commons License 2018.12.23 0 0 752

Na Pistike vagy leírod azt a szabványt az abszolút igazságról, és a többit is logikai érvekkel alátámasztva:

 

-az ateizmus miért nem vallás

 

-miért nem illogikus

 

-miért nem inkonzisztens

 

-miért nem inkoherens

 

-miért nem irreális

 

vagy ha nem megy, az azt jelenti, hogy egyáltalán nem vagy alkalmas semmilyen formában fórumozásra ezért x-re teszlek.

Előzmény: Darwin&isten (751)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!