Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

laci bácsi Creative Commons License 2016.03.15 0 0 4

Ez jól hangzik! Neked milyen van?

Engem napi szinten akarnak kilapítani a nem túl szabálykövető autóstársaim, így komolyan mondom, legszívesebben előre-hátra kamerát tennék... :)

 

Igazából az lenne az ideális (számomra) aminek a beépített aksija jó hosszú működési időt tesz lehetővé. Vannak ugyanis olyan régi autótípusok amikbe nem szereltek szivargyújtót, ill. kőkorszaki csatlakozóval külön eszközként funkcionált ilyesmi. :)

 

Előzmény: Szenyo67 (0)
1291 Creative Commons License 2016.03.15 0 0 3

Párhuzamos bal oldali sávból, minden nélkül, kimászott elém féktávon belül egy bmw-s. Ráálltam a fékre, de aztán láttam, hogy kevés, jobbról kerültem, de mivel a tőlem jobbra lévő sávban is folyt párhuzamosan a közlekedés (egy buszt centiztem ki onnan), ahogy a kerülő manőver után visszakaptam a kormányt balra, kiment a kocsi feneke, és már csak csúsztam, bele egy vétlen harmadikba. A BMW-s elment, aztán a tárgyaláson csodálkozott, hogy őneki miért kell ott megjelennie (a rendszámát a karambolkor odakiabálták nekem mások). De tanúm nem volt a rendőrségen, úgyhogy még 40eFt-ot ők is a nyakamba varrtak, ha már lúd, legyen kicsit kövérebb.

Előzmény: Szenyo67 (2)
Szenyo67 Creative Commons License 2016.03.15 0 0 2

Lehet, hogy itt off, de nem értem, hogy tudtál bukni egy autót?

 

Jöhet privátban is.

Előzmény: 1291 (1)
1291 Creative Commons License 2016.03.15 0 0 1

Miután buktam egy autót tanúk hiányában, már a következő kocsi megvétele előtt beszereztem egyet.

Előzmény: laci bácsi (-)
Szenyo67 Creative Commons License 2016.03.15 0 0 0

Nincs sztorim, de az autómban mindig megy a kamera, ami kb 4 órát rögzít.

Előzmény: laci bácsi (-)
laci bácsi Creative Commons License 2016.03.15 0 0 topiknyitó

Autós kamerával kapcsolatos tapasztalatok, jogi háttér, esetleges sztorik megosztása, stb...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!