Keresés

Részletes keresés

N3wnick Creative Commons License 2023.07.02 0 0 47008

Be akartam linkelni én is, de gondoltam minek, már szinte egyáltalán nincs élet a fórumban (ami teljesen érthető, mivel exatlon sincs jelenleg).

 

Szomorú volt hallani, hogy Virág Andrist ennyire veri a sors. Kívánom neki, hogy történjen valami jó az életében ezek után.

Egy pár embert hiányoltam innen. Szegény Gabinak lenne mit mesélnie (mármint ha szeretne, de el tudom képzelni, hogy megkeresték őt is és nem akart "szerepelni"). De igazából túl hosszú lenne felsorolni, hogy hányan 'hiányoztak'.

Amúgy nem tudom meddig akarják szüneteltetni az exatlont, de szerintem egyre kevesebb ember emlékszik már a műsorra és a szereplőkre. Ha esetleg egy újabb all star évadot terveznek, akkor már nagyon nem lesznek képben a nézők, mondjuk szerintem hülyeség is lenne mégegy all star pont ezért.

+ a tavalyi sajnos katasztrófa volt.

Előzmény: Elhaym1 (47006)
Elhaym1 Creative Commons License 2023.07.02 0 0 47007

Hanna szerintem sem  lesz  már a tévében, bár Dorináról sem gondoltam volna, hogy elvállalja a Párharc 3. évadát. 

Előzmény: shu14 (46996)
Elhaym1 Creative Commons License 2023.07.02 0 0 47006
A közvetítés hamarosan... Creative Commons License 2023.06.08 -1 3 47005

https://www.instagram.com/p/CtPM8ndtRRA/

 

Na, ez komoly. Meglepődnék, ha nem lenne folytatása. Az államtitkár úr bemehetne a szövetségbe, és finoman kibaszhatna mindenkit.

Sportnemzet, bazmeg.

shu14 Creative Commons License 2023.06.03 0 0 47004

Nem nagyon néztem ezt a vackot, de nem bánom, hogy Krisztián nyert azok után, hogy milyen peches volt mindkétszer az Exatlonban. Amúgy valahol olvastam, és tök jó hasonlat, de mind külsőleg, mind karakterben, mind játékstílusban (sőt, még színben is :)) nagyon hasonlít az F1-es Charles Leclerc-re.

 

Amúgy szerintem sem Vesztinek, se Krisztiánnak nem túl szimpatikus a barátnője. Vicziánnak szerintem kifejezetten zavaró a stílusa, Juci meg nekem nagyon erőszakosnak tűnik.

Mazsola0070 Creative Commons License 2023.06.03 0 0 47003

Nem ennél nagyságrendekkel komolyabb küzdelem volt: egy falapba bevert szögek tetejére kellett fémpénzeket tenni, és az nyert, akinek először maradtak fenn a fémpénzek az összes szög tetején...

 

Igazi gladiátori harc volt, csodálom, hogy a rómaiaknál nem így küzdöttek meg egymással a gladiátorok....:))

Előzmény: Ilhilla (47002)
Ilhilla Creative Commons License 2023.06.03 0 0 47002

Nem néztem a teljes adásokat, de örülök, hogy nem a "gladiátorék" győztek! (Majd szerepeltetik másik műsorban, hogy végre nyerhessen? Szerencsére a "nagy Ő" szerepe már foglalt! :D)

 

Remélem azonban, hogy az idén nem az döntötte el a győzelmet, hogy "ki pislogott először", mint tavaly Varga Viktor javára! 

Előzmény: Julienkirály (47001)
Julienkirály Creative Commons License 2023.06.02 0 1 47001

Majdnem megnyerették Vestyvel azért... 4ig mentek de kb 2 pontot ingyen kaptak..  A nyelvtörős pl mi volt? Állandóan Kriszék kezdtek ráadásul a menzás csaj ellen felesleges is volt.. A gépelés meg dettó... 

shu14 Creative Commons License 2023.05.27 0 0 47000

Ezért is érvénytelenek ezek a műsorok. Egyikben X a jófiú szerepét játsza, Y a rosszat, a másik műsorban meg fordítva. Sokszor még az adott műsoron belül is változik, kire eresztik rá az FB agresszív nyuggereit. Nem a valóságot látjuk, hanem a csináltságot, és sajnos az Exatlon se volt más, csak másnak adták el.

Előzmény: Mazsola0070 (46998)
Lord Viktor Creative Commons License 2023.05.27 0 0 46999

Na igen, felvenni egy agresszív és ostoba, "fejjel a falnak" karaktert úgy, hogy valójában nem vagy az, az visszaüthet ilyenkor.

 

Alapvetően nem gyávaság, ha nem vállalod be a párbajt önként más helyett, főleg egy taktikai játékban, ahol nem tartkzol nekik semmivel, de igen, ha alapvetően a karakteredből ez következne, akkor leszel hiteltelen. 

 

De azért Vestyn látszott korábban is, hogy ez a gladiátor-dolog inkább csak show (illetve hobbi), anno a Colosseumban nem sok sansza lett volna. 😁 De attól még jó arc.

Előzmény: Mazsola0070 (46998)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.05.27 0 0 46998

A Párharcban azért elég jól amortizálták Veszti karakterét.

 

Aki csak innen ismeri, az azt láthatta (Béres hathatós közreműködésével, aki többször el is parodizálta ezt), hogy Veszti egy nagydumás műgladiátor, aki ha nincs éles helyzet, döngeti a mellét, hogy "én vagyok a nagy gladiátor",  ha viszont párbajozni kellene, akkor a zasszonyra hivatkozva beszari módon elsunnyog, és fosik párbajozni Krisztiánnal, egyébként meg mindenen vigyorog, ha kell, ha nem.

 

 

Előzmény: shu14 (46994)
N3wnick Creative Commons License 2023.05.26 0 1 46997

Szerintem látszik Vestyn, hogy bár "elvont", de igazából intelligens, nem hülye ember.

Hanna amúgy csinált valami rosszat az all starban azon kívül, hogy sz@rul érezte ott magát?

 

"a csapat távol áll tőlem"

Hűha, rosszabbat sosem mondtak ebben a műsorban.

 

Előzmény: shu14 (46996)
shu14 Creative Commons License 2023.05.26 0 0 46996

Veszti karizmatikus, de nagyon hülye lett, mondhatni: hozzáhülyült a műsorokhoz, amikben részt vett. A Farmban is tök gáznak éreztem, hiába lett végül áldozatkarakter. Lehet persze, hogy csak egyfajta információtelítődés is, ami 2019-ben még jó bemondás volt, meg érdekes karakterjegy, 2023-ban már nem feltétlenül az. Ennek ellenére benne van potenciál, mert amúgy egy értelmes fazon, ezerszer intelligensebb, mint a médiprostik 99%-a. Sokkal jobban érdekelne pl. ténylegesen egy showmanként, akár ezen a gladiátor vonalon, vagy egy véleményformáló talkshowban... de semmiképp nem ilyen csótányzabáló hülyeségekben. Dorina és Hanna is hasonló karakterek, de meglepődnék, ha Hannát valaha újralátnánk a Tv képernyőn.

Előzmény: N3wnick (46995)
N3wnick Creative Commons License 2023.05.26 0 0 46995

Mármint Krisztián vagy Vesty karizmatikus? (végülis hülye kérdés... gondolom Vesty, mert mindig őt, Hannát és Dorkát kedvelted, csak a megfogalmazásból nem tiszta)

Szerintem Vesty csak hozza azt ami egy ilyen műsorban (Párharcban) elvárt. Skorpiókkal kiabál, mutogatja a "kocka" hasát... A kavarás és szövetkezés meg mostanra kifejezetten vicces lett abban a műsorban. Már Béresné is rászólt az urára, hogy nem akarna mondjuk jó teljesítménnyel bent maradni taktikázás helyett, vagy ilyesmi.

 

Vesty gáz, mert a műsor is gáz. Krisztián is feszültebb volt az elején, mert azt hitte, hogy egy komoly sportműsorban van, de már többször látni azt, hogy ő is nevet az egészen.

Előzmény: shu14 (46994)
shu14 Creative Commons License 2023.05.26 0 0 46994

Naigen, ezek a szerepek sem erősítik az Exatlon emlékezetét. Veszti amúgy szerintem napról napra gázabb, Krisztiánon legalább érezni, hogy szarul érzi magát. A három évadból amúgy őt tartom a legkarizmatikusabb figurának. Őt, és Salander Dorinát.

Előzmény: N3wnick (46993)
N3wnick Creative Commons License 2023.05.25 0 3 46993

tök minőségi szerepeket kaptak a versenyzők az exatlon után. Pl. tegnap Vesty és Krisztián a Párharcban csótányokat nyalogattak (többek között).

 

El tudom képzelni, hogy sokan inkább örülnek neki, hogy úgymond eltűntek a süllyesztőben.

shu14 Creative Commons License 2023.05.25 0 0 46992

Ha nem tetszik az érvény szó, felőlem mással is helyettesítheted, itt az a lényeg, hogy isten igazából az Exatlon olyan, mint a cukros felfújható rágógumi. Az első két percben finom, el lehet csócsálni, utána ízét veszti és kiköpi az ember, majd vesz egy másikat, ha még szüksége van rá. Magyarán egy folyamatában szórakoztató, a lezárás után azonnal érvényét (vagy tökmindegy mijét) vesztett műsor, pont olyan, mint a kertévék egy kaptafa műsorainak nagy többsége.

 

Annyi különbséggel, hogy ennek nagyobb volt a büdzséje, komolyabb a megítélése, és a szereplőket sokkal jobban felkapták akkor, mintha világsztárok lennének. Szerintem ebből többet ki lehetett volna hozni a műsor után. Nem azzal, hogy a szereplőket meghívják ilyen-olyan ad hoc cölöpsimogató játékba, hanem rendszeressé váló játékká alakul, rendszeres szereplőkkel, előbb utóbb kompetencia alapú kiválasztódással, egyfajta tömegsporttá alakítással, ami megjelenik a médiában. Mexikóban szerintem ez is a szerepe, Magyarországon csak a kamubulvár adaléka és egy a sok hasonló közül.

Előzmény: Lord Viktor (46990)
A közvetítés hamarosan... Creative Commons License 2023.05.25 0 0 46991

https://www.instagram.com/p/Csnk9FZoQYq/

 

És mi van a majdnem Exatlon-versenyzőkkel? :)

Na jó, csak nem találom a topikját, de a legendás Hafi is megjelenik az HBO-nál. Ahogyan volt survivor-játékos, és Fekete Miklós (számomra ő telitalálat, jó karakter). Nem mutattak még be mindenkit, esetleg becsúszik még innen is valaki?

Lord Viktor Creative Commons License 2023.05.25 -2 0 46990

Nem értem, milyen "érvénye" kellene lennie, nem először olvasom tőled ezt az üres frázist.

 

Az Exatlon egy sportreality, egy verseny, aminek a végén van egy győztes, aki hazavisz egy csomó pénzt és kész. (Meg azért közben is csurran-cseppen mindenkinek.) Nem nagyon árul zsákbamacskát.

Persze a végét ismerve nem érdemes nagyon visszanézni pár emlékezetes jeleneten kívül, de nem is ez a célja, különben ronggyá ismételnék a SuperTV2-n.

 

Szerintem pont az ad neki értéket, hogy a fődíjat elsősorban a pályán kell megnyerni, tehát teljesítményalapú és alapvetően nem egy újabb trashceleb-keltető.

 

(Ebben a tekintetben még a mexikói műsort sem követi a mienk, mert ott annyira rá vannak izgulva a karakterekre, hogy most ment le a kvázi harmadik All Stars, majdnem ugyanazokkal a szereplőkkel, van olyan játékos, aki mindent összevetve már 5 évadban szerepelt teljes értékű versenyzőként. Itt azért ez nincs, ami messze nem baj.)

 

Páran érdekesek és köztudatban maradnak, amíg hívják őket műsorokba (pl. Vesty), a többiek kapnak pár (tíz)ezer Insta-követőt, akik után kaphatnak egy kis plusz pénzt, de alapvetően nem változtatja meg az életüket, és a többségen azt látom, hogy ez nem is zavarja őket.

A TV2 valahol még jó fej is, hogy nem felejti el őket és héba-hóba különböző műsorokba kapnak meghívást. Az idei Dancingben is biztos lesz exatlonos, amivel semmi baj nincs.

Előzmény: shu14 (46989)
shu14 Creative Commons License 2023.05.24 -1 0 46989

Amikor megy a műsor, el tudja kapni az embert, de utólag nézve semmi érvénye nincs az egésznek. Az összes hasonló műsor ilyen.

Előzmény: N3wnick (46988)
N3wnick Creative Commons License 2023.05.24 0 0 46988

Zozo sem volt jobb az Ütős ötösben.
Mondj egy "m" betűvel kezdődő állatot.
Pasz.
Mondj egy "m" betűvel kezdődő állatot.
medve macska majom malac mókus mongúz

 

Dorci nem tudta mit jelent a muszkli szó, Zozo szerint meg a Dávid vezetéknév és a mongúz a leggyakoribb m betűvel kezdődő állat.

Amúgy alapból nem túl érdekesek magukban ezek az exatlonosok (...) "

Ismerősöm aki végignézte az első 2 évadot konkrétan nem emlékszik egyikükre sem. A párharcban szereplő Vestyt a farmból ismerte, de onnan nem. Maga a műsor is felejthető szerintem.

shu14 Creative Commons License 2023.05.24 -1 2 46987

Ezzel kimaxolnák a karakterét, ami nem csak rém idegesítő, de amúgy jelentéktelen, unalmas is, ráadásul fájdalmasan buta is. Amúgy alapból nem túl érdekesek magukban ezek az exatlonosok, kevés volt közülük, amelyik máshol emlékezeteset alakított.

Előzmény: Dave985 (46985)
Dave985 Creative Commons License 2023.05.23 0 0 46986

Bár jobban belegondolva, gwM, Schobert Lara és Alekosz közt már most sem emelkedik ki a sorból.

Előzmény: Dave985 (46985)
Dave985 Creative Commons License 2023.05.23 0 0 46985

Ja, azt hittem Durcicaként alakított a Zsákbamacskában. :D

Még egy párkereső műsorra telhet a kreditjéből, esetleg levetkőzik Nánaynak, aztán mehet a ZS-kategóriás celebek közé.

Előzmény: shu14 (46984)
shu14 Creative Commons License 2023.05.23 0 2 46984

De, pont azt. :D

 

Szerencsekerékben volt, cikkeztek is róla. Belenéztem, siralmas volt a csaj. A muszkli szót meg nem ismerte. :)

Előzmény: Dave985 (46983)
Dave985 Creative Commons License 2023.05.23 0 0 46983

Mit villantott? (Feltételezem, nem az éles eszét.)

Előzmény: shu14 (46982)
shu14 Creative Commons License 2023.05.23 0 1 46982

Durcika tegnap nagyot alakított.

Elhaym1 Creative Commons License 2023.05.02 0 0 46981

 Győzikének nem is való ez a műsor. 

Előzmény: A közvetítés hamarosan... (46980)
A közvetítés hamarosan... Creative Commons License 2023.05.01 0 0 46980

Nekik örülök. De Bea asszonynak és Győző úrnak annyira nem. 

Előzmény: Elhaym1 (46979)
Elhaym1 Creative Commons License 2023.05.01 0 0 46979

A 3. évadban meg elvileg Jodi és Dorina lesz. Instán ők is bekövették Stohlt és pár 3. évados szereplőt. 

Előzmény: A közvetítés hamarosan... (46976)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!